Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

több mint 15 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Amúgy kiderült h tavaly amikor Boss azt hitte h agyrázkódása volt, nem volt az... most van először neki

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 15 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Na ezt nem volt nehéz megjósolni már a végső keret kihirdetésekor:
Bear Pascoe-t ps-ből aktiváltuk, Kehlt pedig waiveltük. Te-pótlás meg is történt. Csak azt nem gondoltam h ilyen hamar kell majd. Bossnak agyrázkódása van, ez annak fényében aggasztó, h tavaly is volt egy neki. A csere te-nk, Beatty 😀 pedig lábműtéten kell h átessen. Nagy kár! Andrews lassan az összes ol-backup poszton 1. számú ember lesz...na jó azért nem.
Kehlt sajnálom...mind1, majd mikor Wilkinson az 1. pályáralépésekor megsérül, akkor visszahozzuk. 😀
több mint 15 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
1. C
2. C
3. C
4. B
5. A
6. C
7. B
8. B
9. A
10. B
11. D
12. B

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 15 éve
Winters New York Giants 271 — Giants fan
1. B
2. B
3. D
4. C
5. A
6. C
7. B
8. B
9. A
10. B
11. B
12. C
több mint 15 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. D
2. D
3. B
4. B
5. A
6. B
7. B
8. A
9. C
10. C
11. A
12. A




több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Tippjáték második forduló: Colts elleni meccsre vonatkozik természetesen, tippelni vasárnap 18.00-ig lehet (most még újak is beszállhatnak, ha akarnak):

1. Mi lesz a végeredmény? C
2. Hány futott yardunk lesz összesen? B
3. Hány passzolt TD-nk lesz? C
4. Ki dob több interception-t? A
5. Melyik játékosunknak lesz a leghosszabb futása a meccsen? A
6. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A
7. Hány sacket szerzünk? C
8. Hány sacket szedünk be? B
9. Ki szerzi a legtöbb pontot? (Sack, INT=4pont, FF=2pont, solo tackle=1 pont, assist tackle=0,5 pont) A
10. Ki szerzi a legtöbb pontot? (pontozás ua.) B
11. Ki szerzi a legtöbb pontot? (pontozás ua.) B
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? BSzesze
több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Tippjáték második forduló: Colts elleni meccsre vonatkozik természetesen, tippelni vasárnap 18.00-ig lehet (most még újak is beszállhatnak, ha akarnak):

1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 7 ponttal nyerünk B) 1-7 ponttal nyerünk C) 1-7 ponttal kikapunk D) Több, mint 7 ponttal kikapunk
2. Hány futott yardunk lesz összesen? A) 0-80 B) 81-110 C) 111-140 D) 140+
3. Hány passzolt TD-nk lesz? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 vagy több
4. Ki dob több interception-t? A) Peyton B) Eli C) ugyanannyit dobnak
5. Melyik játékosunknak lesz a leghosszabb futása a meccsen? A) Bradshaw B) Jacobs C) más
6. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A) Smith B) Nicks C) Manningham D) más
7. Hány sacket szerzünk? A) 0-1 B) 2-3 C) 4-5 D 6 vagy több
8. Hány sacket szedünk be? A) 0-1 B) 2-3 C) 4-5 D 6 vagy több
9. Ki szerzi a legtöbb pontot? (Sack, INT=4pont, FF=2pont, solo tackle=1 pont, assist tackle=0,5 pont) A) Tuck B) Osi C) Kiwanuka D) Boley
10. Ki szerzi a legtöbb pontot? (pontozás ua.) A) Cofield B) Canty C) Bulluck D) Goff
11. Ki szerzi a legtöbb pontot? (pontozás ua.) A) Rolle B) Thomas C) Webster D) Philips E) Grant
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3 D) 4 vagy több
több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Magánvélemény:
A stadionban a közönség ritka k*csög volt, amikor az élete első NFL meccsét játszó Dodge két hibája után elkezdte skandálni, hogy We want Feagles. Értenek az önbizalomépítéshez...Winters
nagyjából egyetértek veled is bár sztem a fos puntok nem csak dodgenak köszönhetőek, magánvéleményhez meg pedig hatalmas +1 nagyon elcsodálkoztam h ennyire kritikusak h pl ha sikerült a punt irónikusan (durva h lehetett hallani h iróniából jön) feltapsoltak. mind1 köv meccsen bizonyítson hátha elfogadják 😊 (v még jobb h pályára se lépjen mert minden drive td legyen 😀)

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Magánvélemény:
A stadionban a közönség ritka k*csög volt, amikor az élete első NFL meccsét játszó Dodge két hibája után elkezdte skandálni, hogy We want Feagles. Értenek az önbizalomépítéshez...Winters
Ez valóban nagy szemétség volt, ráadásul amikor a safety után elrúgta kézből a labdát akkor is kapott egy jó nagy gúnyos tapsot a közönségtől.. mondjuk másik oldalról meg, ha ettől megzakkan akkor nem az NFLbe való.
több mint 15 éve
Winters New York Giants 271 — Giants fan
Tegnapi meccs:

Pro:

+ Eli
+ Az O-line passprotect-ja
+ Elkapók második félidője
+ Secondary
+ D-Line

Kontra:

- Az O-line runblock-ja
- Elkapók 1. félidője
- Special teams
- Külön kiemelve Dodge

Magánvélemény:
A stadionban a közönség ritka k*csög volt, amikor az élete első NFL meccsét játszó Dodge két hibája után elkezdte skandálni, hogy We want Feagles. Értenek az önbizalomépítéshez...
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Ezt nem érdekli vkit:
http://www.vatera.hu/nfl_reebok_new_york_giants_kapucnis_pulover_xl_es_179867996.html

és még egy:

http://www.vatera.hu/nfl_reebok_new_york_giants_galleros_polo_xl_es_180996314.html
több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Szesze kösz az összefoglalót én is megnéztem a meccset egyetértünk nagyon. ha jövőhéten sikerül elkapni a Colts-ot akkor nagyon bizakodó leszek a szezonnal kapcsolatban. tippjáték meg no komment bunda az egész 😛kristof
Kellett neked pesszimistának lenni 😊 Azért még van 15 fordulód a javításra. (meg nekem is)
több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Szesze kösz az összefoglalót én is megnéztem a meccset egyetértünk nagyon. ha jövőhéten sikerül elkapni a Colts-ot akkor nagyon bizakodó leszek a szezonnal kapcsolatban. tippjáték meg no komment bunda az egész 😛

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Ami még nekem feltűnt, bár lehet, hogy félrenéztem, hogy egyszer 3rd downnál együtt volt a pályán Osi-JPP-tuck-Kiwi...Asbee
Vmelyik cikkben volt is szó róla h Fewell nagyon sok féle d-line felállást próbálgatott - többek közt ilyet is - úgyh könnyen lehet h jól láttad.Szsziszka
Tényleg volt ilyen, nekem nem tűnt fel élőben.
több mint 15 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Tippelde állása az első forduló után (légyszi a sajátját mindenki ellenőrizze és ha nem stimmel akkor szóljon. Chevy a 8. kérdésre elfelejtett tippelni, így adott egy kis előnyt 😊 )

1. Badman 7 pont
2. Asbee 6 pont
csebi 6 pont
G-men 6 pont
5. balu10 5 pont
ironroy 5 pont
Lance 5 pont
Szsziszka 5 pont
9. Chevy 4 pont
Szesze 4 pont
11. kristof 3 pont
vadibandi 3 pont

Második fordulóra a kérdések majd később, ha lesz időm.Szesze
Köszönjük, jó móka!

Várjuk a második forduló kérdéseit!
több mint 15 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ami még nekem feltűnt, bár lehet, hogy félrenéztem, hogy egyszer 3rd downnál együtt volt a pályán Osi-JPP-tuck-Kiwi...Asbee
Vmelyik cikkben volt is szó róla h Fewell nagyon sok féle d-line felállást próbálgatott - többek közt ilyet is - úgyh könnyen lehet h jól láttad.
több mint 15 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Én nem írnám le a philit. Bárcsak megtehetném! Egy nagyon erős GB-től kaptak ki. A washington pedig sztem idén se fog látványos javulást mutatni, annak ellenére h most győztek. (A dallas az egész preseasonben td-t is alig szerzett.)
A futójáték nem hiszem h Bosson múlt volna. Sztem a fal javulhatna futásblokkolásban. Amúgy nem lepne meg ha Andrews előbb-utóbb kezdő közelébe/kezdőbe verekedné magát. Meg ha nem erőltetnénk annyira ezt a shotgunból futást...(mondjuk a td is abból jött, de akkor is)
A 2 te meg vicc! De kell 8 lb kispadot melegíteni...mert egyszerre ugye max 3 van pályán. :o
több mint 15 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Csak nézzétek meg az nfl.com-on a Steve Smith TD-jét. És csak a mi D falunkat nézzétek. Osi-Kiwi-Tuck-JPP. Ez volt akkor is a felállás.

több mint 15 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ami még nekem feltűnt, bár lehet, hogy félrenéztem, hogy egyszer 3rd downnál együtt volt a pályán Osi-JPP-tuck-Kiwi...Asbee
Ilyenre én is emlékszem, csodálkoztam is rendesen.

több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Ami még nekem feltűnt, bár lehet, hogy félrenéztem, hogy egyszer 3rd downnál együtt volt a pályán Osi-JPP-tuck-Kiwi...Asbee
😊 Sztem inkább kicsit összefolytak a playek előtted, nem hiszem h volt ilyen 😊
Beatty valóban volt bent TE-ként, közvetlen Boss sérülése után, de utána mégsem erőltettük tovább érdekes módon.
több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Futójáték mondjuk tényleg dadogott kicsit. De szerintem nem lesz gond vele. Egy biztonsági passzjátékra épülő offense-t simán ki tud majd egészíteni. Elkapógárda meg nagyon jó, csak sérülés ne legyen. A Smith-Nicks-Manningham trió igen jól tolta, plusz nagy segítség lehet majd Barden magassága is, meg remélem Boss-nak se súlyos a sérülése. No és Beckum se rossz elkapásban. Meg Cruz és Calhoun is biztos kap némi lehetőséget...Amúgy azt gondolom, hogy azért mentünk neki 2 TE-vel, mert úgy gondolták, hogy adott esetben majd beugrik Beatty blokkolni a TE helyére. Mintha tegnap lett is volna ilyen.
Ami még nekem feltűnt, bár lehet, hogy félrenéztem, hogy egyszer 3rd downnál együtt volt a pályán Osi-JPP-tuck-Kiwi...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 430 — Beware the Slim Reaper!
Azért a 4-12 merész, de most már énis negatív mérleget vizionálok, főleg ha Jackson sérülése komoly, 7-9 mondjuk.Tomeee
Ha a 4 a Giants és Boys ellen lesz, akkor hol kell aláírni ? 😊


több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
nap vesztesei díj nálam a Lionsé. az egy nagyon buznyák szabály a TD catch-ről, meg second act-ról 😀)vittore
Én még nem láttam az ominózus jelenetet, mert itt a melóhelyen le van tiltva minden.. de tényleg az ág is húzza őket
több mint 15 éve
Tomeee 753
Azért a 4-12 merész, de most már énis negatív mérleget vizionálok, főleg ha Jackson sérülése komoly, 7-9 mondjuk.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 15 éve
vittore New York Giants 1 331 — Giants fan
nap vesztesei díj nálam a Lionsé. az egy nagyon buznyák szabály a TD catch-ről, meg second act-ról 😀)