Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
majd vki lelkes fórumozó írhatna egy hosszabb összefoglalót mert csak az utolsó 5percet láttam, az viszont biztató volt. (fumblet leszámítva)kristof
A védelmünk az elejétől fogva jól funkcionált, szinte nyoma sem volt a tavalyi és az alapszakaszbeli szerencsétlenkedésnek, az első félidőben egy hiba volt mindössze (természetesen Goff hibázott), ebből beszedtünk egy hosszabb futást DeWill-től, de ezen kívűl szinte minden rendben volt. Félidőben mégsem mi vezettünk, ennek fő oka a spec team nagyon gyenge teljesítménye volt (210 yardot kaptunk a meccsen return-ből, ennek nagy részét az első félidőben), másrészt szerencsétlenek is voltunk több esetben, a WRek ekkor még dropoltak elég sokat, ebből INTek is születtek sajna. (Eli is benne volt ezekben részben, kissé magasak voltak a dobásai) A második félidőben viszont rendeződött szinte minden, az off összeállt, a deffense pedig egyre erősödött, mikor meglett a vezetés akkor pedig már hatalmas volt a dominancia, gyakorlatilag teljesen bedaráltuk őket a második félidőben.
Összességében sokkal jobb teljesítményt nyújtottunk annál, mint amit személy szerint én vártam, ha nincsenek ezek a bosszantó hibák akkor még simább lehetett volna a meccs, de persze nem kell telhetetlennek lenni, ez egy nagyon bíztató teljesítmény volt.
Egyénekre lebontva Eli jó volt, a 3. INTje viszont nagy marhaság volt, de szerencsére fontos szitukban jól játszott és ez a lényeg. A WRek a kezdeti dropok után nagyon jók voltak. A Smith-Nicks-Manningham trió ligaelit lesz idén. A futás az első félidőben tragikusan ment, asszem mínuszban zártuk a félidőt. A másodikra aztán ez is bejavult, én nem igazán értettem, h Jacovsot miért nem használtuk többet, jobban örülnék ha ő lenne a kezdő, de végül is Bradshaw tudott javítani a második félidőre. Az OL megfelelő volt, az elején voltak gondjaik (azért elég erős a Panthers DL), de utána sallangmentesen lehozátk a meccset. (1 sacket kaptunk összesen, ott is Hedgecock-ot darálta le valamelyik DE).
A deffense nagyon tetszett. A DL nagyon domináns volt, főleg a vezetés megszerzése után volt mészárlás. Mindenkit ki lehet emelni szinte: Tuck-Osi-Kiwi mind nagyon jó volt még futás ellen is. Ami igazán pozitív meglepetés volt nekem az a Canty-Cofield kettős nagyon jó játéka, remélem így megy majd tovább is.. Az LB sor elvegetált, itt nem volt különösebben jó teljesítmény (Gofftól mondjuk MLBként a 2 tackle sokat mondó, de az említett hibáján kívül nem volt vészesen gyenge). A sec nagyon jó volt! Thomas volt sztem a meccs embere, de a többiek is mind hoztak vmi pluszt.
Egyedül a spec team volt fos, ha ilyen szarok lesznek akkor azokon meccsek mehetnek el a későbbiekben, úgyh remélem sikerül itt javítani valamit. (a második félidő már megtette). Jah és Dodge nagyon szar volt sajna.. talán belejön ő is, tavaly láthattuk, h mekkorát lehet szívni egy szar punterteljesítménnyel..
több mint 15 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
4 sack, 3 INT. Ilyet melyik tavalyi meccsen csináltunk?

Királyok voltunk összességében.
Special team szar volt, erre számítottunk, és hát a 3 INT ELi-nál is rosszul nézne ki, de aki látta a meccset, tudja, hogy egyik sem az övé volt.
több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na hogy tetszett a D ? 😊

Gratu a győzelemhez

üdv
HHelmut Zimmer
Eddig igencsak tetszik nekem :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Na hogy tetszett a D ? 😊

Gratu a győzelemhez

üdv
HHelmut Zimmer
Szkeptikus voltam nagyon, de óriási a fejlődés tavalyhoz képest (mondjuk volt honnan feljönni).
több mint 15 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Na hogy tetszett a D ? 😊

Gratu a győzelemhez

üdv
HHelmut Zimmer
csak ennyit írok PERRY (L)
több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
majd vki lelkes fórumozó írhatna egy hosszabb összefoglalót mert csak az utolsó 5percet láttam, az viszont biztató volt. (fumblet leszámítva)

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Na hogy tetszett a D ? 😊

Gratu a győzelemhez

üdv
H
több mint 15 éve
Winters New York Giants 271 — Giants fan
na bazeg.
Ennyi turnoverrel csak annak örülhetünk, hogy a Panthers-nél még nagyobb zavar volt mint nálunk.

Voltak azért nagyon jó dolgok, de majd erről bővebben holnap.
több mint 15 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
tavaly 0 red zone int idén már 3 (még a meccsnek nincs vége) úgy látszik tényleg leszáll a sas...csebi
állatok voltuk red zone-ban! hova felugrottak a DB-k :o :o :o :o
több mint 15 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Jól szét kaptátok a Panthers-t,mondjuk a WRek viszont csúnyán összerondították Eli statisztika lapját.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
tavaly 0 red zone int idén már 3 (még a meccsnek nincs vége) úgy látszik tényleg leszáll a sas...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 15 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
És Joseph? Megsérült v mifene?
több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
ha jól tájékozódtam Ross nem játsuik ma
íme a hiányzók: Viktor Cruz, Duke Calhoun, Dave Tollefson, Linval Joseph, Mitch Petrus, Phillip Dillard, Gerris WilkinsonHirosima
Blackburn viszont úgy néz ki tudja vállalni, ennek örülök.
több mint 15 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Viktor Cruz, Duke Calhoun??? velük mi a pöcs van? kivették a szabit???????vagy fenn vagyunk a rosteren és lazulás van?😀
több mint 15 éve
Hirosima New York Giants 5 — 23Dzsigoló56
ha jól tájékozódtam Ross nem játsuik ma
íme a hiányzók: Viktor Cruz, Duke Calhoun, Dave Tollefson, Linval Joseph, Mitch Petrus, Phillip Dillard, Gerris Wilkinson

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Ma este végre megkezdődik az idény érdemi része. A mi meccsünk este 7-kor kezdődik, remélhetőleg meglesz a fiúkban a visszavágás vágya a Panthers ellen az előző szezon utolsó hazai meccse miatt. Kíváncsi leszek, hogy a védelem össze fogja-e kapni magát, vagy a tavalyi szezont fogjuk ismét látni. Mindenesetre ma este nyerni kell, szépen kell felavatni a Giants stadiont. 😉
több mint 15 éve
Winters New York Giants 271 — Giants fan
1 Sep 12 CAR @ NYG W
2 Sep 19 NYG @ IND W
3 Sep 26 TEN @ NYG L
4 Oct 03 CHI @ NYG W
5 Oct 10 NYG @ HOU L
6 Oct 17 DET @ NYG W
7 Oct 25 NYG @ DAL W
8 Bye
9 Nov 07 NYG @ SEA W
10 Nov 14 DAL @ NYG L
11 Nov 21 NYG @ PHI L
12 Nov 28 JAC @ NYG W
13 Dec 05 WAS @ NYG L
14 Dec 12 NYG @ MIN W
15 Dec 19 PHI @ NYG W
16 Dec 26 NYG @ GB L
17 Jan 02 NYG @ WAS L

9-7
több mint 15 éve
Winters New York Giants 271 — Giants fan
szerintetek mikor kezdenek gondolkodni a tulajok Eli utódján? vagy még korai? szerintem az a jó út, amit pl a GB-nél csináltak, hogy 3-4 év alatt építették fel a qb-t, így viszont már aktuális lenne 1-2 éven belül kivenni a drafton irányítót az első körben

például Jacory Harristvittore
Miami egyetem QB-ját?
Hát a tegnapi meccsen jó fos volt.
több mint 15 éve
Winters New York Giants 271 — Giants fan
spieltaaaaaaag 😀vittore
Ja, ich freue warten 😊
több mint 15 éve
vittore New York Giants 1 331 — Giants fan
spieltaaaaaaag 😀
több mint 15 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Alford Oakland-be ment... sok sikert kívánunk neki!
több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
szerintetek mikor kezdenek gondolkodni a tulajok Eli utódján? vagy még korai? szerintem az a jó út, amit pl a GB-nél csináltak, hogy 3-4 év alatt építették fel a qb-t, így viszont már aktuális lenne 1-2 éven belül kivenni a drafton irányítót az első körben

például Jacory Harristvittore
Bőven van még idő 😉 De bárcsak ez lenne a legnagyobb gondunk... :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
gerle 185 — Buckeye
szerintetek mikor kezdenek gondolkodni a tulajok Eli utódján? vagy még korai? szerintem az a jó út, amit pl a GB-nél csináltak, hogy 3-4 év alatt építették fel a qb-t, így viszont már aktuális lenne 1-2 éven belül kivenni a drafton irányítót az első körben

például Jacory Harristvittore
rettentő korai. szép és jó, amit a packersnél csináltak, de ez olyan Cardinals-féleképpen is elsülhet. ráadásul Jacory harris néha kicsi,de zavaró hülyeségeket csinál a pályán (mondjuk melyik qb nem...), ezért szkeptikus vagyok az NFL-karrierjével kapcsolatban.

több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
szerintetek mikor kezdenek gondolkodni a tulajok Eli utódján? vagy még korai? szerintem az a jó út, amit pl a GB-nél csináltak, hogy 3-4 év alatt építették fel a qb-t, így viszont már aktuális lenne 1-2 éven belül kivenni a drafton irányítót az első körben

például Jacory Harristvittore
Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon korai.
több mint 15 éve
vittore New York Giants 1 331 — Giants fan
szerintetek mikor kezdenek gondolkodni a tulajok Eli utódján? vagy még korai? szerintem az a jó út, amit pl a GB-nél csináltak, hogy 3-4 év alatt építették fel a qb-t, így viszont már aktuális lenne 1-2 éven belül kivenni a drafton irányítót az első körben

például Jacory Harrist