New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Daniel Jones was the least pressured starting QB in Week 1 at 4.5% according to @pfref.

He also had the 7th most pocket time.

Márcsak egy értelmes gameplan kellene és playhivas
Rodaron
Meg egy normális QB.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Daniel Jones was the least pressured starting QB in Week 1 at 4.5% according to @pfref.

He also had the 7th most pocket time.

Márcsak egy értelmes gameplan kellene és playhivas
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 489
Es mar Palesz76 sincs itt az orok optimista tippekkel...ez mar tenyleg a vég....🙁
yooker
Tényleg.. 😕 ez akkor valóban a mélypont
Szesze
Szerintem lesz még lejjebb😥😥
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 489
Köszöntök minden Giants fant. Picit kimaradt az offseason alatt a blog.
Gondoltam majd a rajtnál beszálok, de ez a meccs nem hogy rajt nem volt, hanem vég.
4 éve azt látni, hogy harmadikra középen futás jön, már nem is veszem fel. A DJ fumble ra a bukik 1,05 odds adnak. A deffense úgy örül egy snacknek, majd a következő 3 és 27et simán beszopják.
A fos talicska Soldert meg a gurulosban visszatennék a második csapatba az ifikhez.
JJ edző szimpi,de ilyen vicces hibákkal hamar vége a HC karriernek.
Barkley is Obj szintre fog jutni. Egy ki baszott playt nem hívtak rá, bedobták a darálóba, hátha...
Hátha megint vége a szezonjának.

Nyáron volt egy vesegörcsöm, ami hatalmas fizikai fájdalmat okozott. Ezt most sikerült lelki fájdalommal felülmúlni.
SS játéka volt egyedül űditő.

Optimista tippem a szezonra 3 -14
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Azert a D-ben en biztam hogy iden is legalabb miattuk erdemes lesz meccset nezni ,en ugy iteltem meg meg erosodtunk is valamit es megoldjuk a pass rusht ajogy tavaly is valahogy! De ez is beomlani latszik ....
Az O az sajnos teljesen hozta a papirformat!
yooker
A D szerintem idén sem lesz rossz, de tavaly is azok ellen tudtunk dominálni akikre legalább némi nyomást tudtunk helyezni a DL-el. Ezért tűnt egyértelműnek, hogy a pass-rushra kell(ett volna) gyúrni a holtszezonban, de ki tudja miért, basztunk rá.. Tényleg az lenne a megoldás, ha mindenki ki lenne innen baszva akinek ezekhez a döntésekhez bármi köze van.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Es mar Palesz76 sincs itt az orok optimista tippekkel...ez mar tenyleg a vég....🙁
yooker
Tényleg.. 😕 ez akkor valóban a mélypont
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Azert a D-ben en biztam hogy iden is legalabb miattuk erdemes lesz meccset nezni ,en ugy iteltem meg meg erosodtunk is valamit es megoldjuk a pass rusht ajogy tavaly is valahogy! De ez is beomlani latszik ....
Az O az sajnos teljesen hozta a papirformat!
Es bar az elejen mem igy lattam de valoban JG is sokat "hozzatesz" ehhez az impotens jatekhoz...

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Es mar Palesz76 sincs itt az orok optimista tippekkel...ez mar tenyleg a vég....🙁
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Elvették a szórakozásunkat ezek a
Kretének, én ezért vagyok évek óta dühös rájuk, módszeresen tették tönkre a csapatot.
Anno Amikor szarok voltunk is legalább volt valakiket nézni. Szürke senkik lettünk.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan

Fontos_Vidra
winning record? ugyanmár.. a tavalyi 6 győzelem volt az utolsó 4 évben messze a legjobb eredményünk 😀
Szesze
ez inkább arra vonatkozik hogy a szezon bármelyik pontján se álltatok pozitív mérleggel 😀
Fontos_Vidra
ohh! akkor viszont legalább már érthető, hogy miért érzem 5 éve mindig ugyanazt az első meccs után, mint most.. (értsd: hogy elment a szezon 😊)

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449

Fontos_Vidra
winning record? ugyanmár.. a tavalyi 6 győzelem volt az utolsó 4 évben messze a legjobb eredményünk 😀
Szesze
ez inkább arra vonatkozik hogy a szezon bármelyik pontján se álltatok pozitív mérleggel 😀
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan

Fontos_Vidra
winning record? ugyanmár.. a tavalyi 6 győzelem volt az utolsó 4 évben messze a legjobb eredményünk 😀
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem tudom mit izgultok, az utolsó 30 egymás elleniből csak nyolcat nem nyertetek meg, az utolsó ötöt vittétek. 3 éve nem nyertünk ellenetek, pedig azóta saját bevallások szerint is ligautolsók vagytok 😬😁
warr_b
Nagy az a gödör mások is beleférnek! 😎
nagir
Vigyétek inkább a tehenészeket meg a sasokat abba a posványba 🤣🤪


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nem tudom mit izgultok, az utolsó 30 egymás elleniből csak nyolcat nem nyertetek meg, az utolsó ötöt vittétek. 3 éve nem nyertünk ellenetek, pedig azóta saját bevallások szerint is ligautolsók vagytok 😬😁
warr_b
A meccs előtti izgulást kb pont 5 éve éreztem utoljára..
Szesze
Őszinte leszek, én most éreztem nagyon, mert végre szurkolók is voltak, kicsit spanoltam magam a social media írásokból is, aztán a félidő végére már lenyugodtam és már elültem a TV elől 😀
Rodaron
Az a baj, hogy semmi olyasmi nem történt a holtszezonban ami alapján reálisan bizakodni lehetett volna.. ugyanazokkal az alapvető problémákkal (szar OL, nulla pass-rush, bizonytalan DJ) kezdtük a szezont, mint évek óta mindig. A meccsen aztán kiderült, hogy szar az OL, nincs pass-rush és DJ bizonytalan.. lehet, hogy nem top (ráadásul sérülékeny) WR-eket kellett volna igazolni, hanem a hiányposztokra kellett volna hozni használható játékosokat, de az valószínű túl logikus lett volna ennek a dilettáns társaságnak akik a csapatot vezetik.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Nem tudom mit izgultok, az utolsó 30 egymás elleniből csak nyolcat nem nyertetek meg, az utolsó ötöt vittétek. 3 éve nem nyertünk ellenetek, pedig azóta saját bevallások szerint is ligautolsók vagytok 😬😁
warr_b
A meccs előtti izgulást kb pont 5 éve éreztem utoljára..
Szesze
Őszinte leszek, én most éreztem nagyon, mert végre szurkolók is voltak, kicsit spanoltam magam a social media írásokból is, aztán a félidő végére már lenyugodtam és már elültem a TV elől 😀
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nem tudom mit izgultok, az utolsó 30 egymás elleniből csak nyolcat nem nyertetek meg, az utolsó ötöt vittétek. 3 éve nem nyertünk ellenetek, pedig azóta saját bevallások szerint is ligautolsók vagytok 😬😁
warr_b
A meccs előtti izgulást kb pont 5 éve éreztem utoljára..
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Nem tudom mit izgultok, az utolsó 30 egymás elleniből csak nyolcat nem nyertetek meg, az utolsó ötöt vittétek. 3 éve nem nyertünk ellenetek, pedig azóta saját bevallások szerint is ligautolsók vagytok 😬😁
warr_b
Nagy az a gödör mások is beleférnek! 😎



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Nem tudom mit izgultok, az utolsó 30 egymás elleniből csak nyolcat nem nyertetek meg, az utolsó ötöt vittétek. 3 éve nem nyertünk ellenetek, pedig azóta saját bevallások szerint is ligautolsók vagytok 😬😁
warr_b
Mert mi akkor is vesztettünk, amikor nyertünk.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem tudom mit izgultok, az utolsó 30 egymás elleniből csak nyolcat nem nyertetek meg, az utolsó ötöt vittétek. 3 éve nem nyertünk ellenetek, pedig azóta saját bevallások szerint is ligautolsók vagytok 😬😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Engem az zavar csak ezekben a pff statokban, hogy meccsen valahogy sosem látszanak ezek a fantasztikus teljesítmények.. fordítva jobb lenne.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Végig böngészve a PFF statokat megint feltűnik Kadem Smith neve! A Srác sokkal több bizalmat érdemelne, mert jó TE...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Andrew Thomas recorded the highest pass-block grade (87.6) on true pass sets for week 1

Ajaj ezentúl kit fogunk szidni
Rodaron
Eddig sem őt szidtuk, hanem azt, aki kiválasztotta olyan OL emberek előtt, akikben mindenki látta a jóval nagyobb potenciált, kivéve a mi gyevi bírónkat 😃
több mint 3 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Fiztmagic IR-re került, úgyhogy a WFT, Heinickével fog minket elpicsázni.