New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ha nincs szerencsénk (miért is lenne), a csapategység is elszaladhat. Lásd Golladay üvöltése DJ-vel.
Zet
Golladay meg a saját dropja miatt üvöltözzön inkább ami szintén kulcsszituáció volt. DJ kifejezetten jól játszott most, az ő teljesítménye alapján simán nyertünk volna, mindent megcsinált amit kellett és bőven tett hozzá pluszt is, minimális hiba mellett + most labdaeladás se volt. Az egész mezőny egyik legjobbja volt, talán csak McLaurint tenném elé.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ezekre írtam, h baj van a fejekben. Sztem ez a görcsösen akarás eredménye.
Ez nem szerencsétlenség, hanem nagy baj a fejekben és balf... playhívás. 0 blitz, azaz hagyunk egy udfa qb-t kedvére passzolgatni. Az ellenfél 30y belül, 2 perccel a vége előtt -2p-nál valójában még sem próbálunk TDre menni. Korábban TD után 5 pontos előnynél, meg sem fordul a fejekben a 2pontos. De mondhatnám az utolsó punt előtti hívásokat is. Hátrányban, saját térfélen, 2. és hosszúnál, 3 perccel a vége előtt futás.
Hát bazdmeg én ezt nem tudom elhinni.. Olyan mértékben durrant el az agyam, h felkeltettem az egész családot hajnalban. Hogy a faszomba lehetünk ennyire kibaszottul szerencsétlenek mindig mindenben???
Szesze
Haba
Ne viccelj már, ha Slayton nem ejti el a labdát úgy, hogy a közelben nem volt senki, akkor nyertünk. És akkor a végére persze még ott van a kihagyott FG-jük a, végre nyerhettünk volna egy ilyen meccset, erre bemozdulunk.. persze, voltak hibák, mint minden meccsen, de a playhívások nem voltak annyira rosszak most, DJ is jól játszott, az OL sem volt vészes, Bradberry is kijavította a végén az egész meccses égését McLaurinnal szemben, összességében sokkal inkább megérdemeltük volna ezt a meccset, mint a Washington, de el vagyunk átkozva.
Szesze
Haba
Persze csak az ilyesmi legtöbbször nagyon kis dolgokon múlik, sokszor pusztán a szerencsén.. ezért lett volna fontos nyerni, mert lehet az átbillentette volna az egész csapatot, így meg valószínű marad az egész éves szopó megint.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 470
Ha nincs szerencsénk (miért is lenne), a csapategység is elszaladhat. Lásd Golladay üvöltése DJ-vel.
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Azért ez a meccs kísértetiesen hasonlít a tavalyi Philly meccsre. Slayton drop=Engram drop, majd a végén w fg
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Ezekre írtam, h baj van a fejekben. Sztem ez a görcsösen akarás eredménye.
Ez nem szerencsétlenség, hanem nagy baj a fejekben és balf... playhívás. 0 blitz, azaz hagyunk egy udfa qb-t kedvére passzolgatni. Az ellenfél 30y belül, 2 perccel a vége előtt -2p-nál valójában még sem próbálunk TDre menni. Korábban TD után 5 pontos előnynél, meg sem fordul a fejekben a 2pontos. De mondhatnám az utolsó punt előtti hívásokat is. Hátrányban, saját térfélen, 2. és hosszúnál, 3 perccel a vége előtt futás.
Hát bazdmeg én ezt nem tudom elhinni.. Olyan mértékben durrant el az agyam, h felkeltettem az egész családot hajnalban. Hogy a faszomba lehetünk ennyire kibaszottul szerencsétlenek mindig mindenben???
Szesze
Haba
Ne viccelj már, ha Slayton nem ejti el a labdát úgy, hogy a közelben nem volt senki, akkor nyertünk. És akkor a végére persze még ott van a kihagyott FG-jük a, végre nyerhettünk volna egy ilyen meccset, erre bemozdulunk.. persze, voltak hibák, mint minden meccsen, de a playhívások nem voltak annyira rosszak most, DJ is jól játszott, az OL sem volt vészes, Bradberry is kijavította a végén az egész meccses égését McLaurinnal szemben, összességében sokkal inkább megérdemeltük volna ezt a meccset, mint a Washington, de el vagyunk átkozva.
Szesze
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Innen is üdvözlöm annak a bírónak az anyját aki ezt az utolsó offsidet bedobta, akkor mozdult előre Lawrence mikor az ls felemelte a labdát …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ez nem szerencsétlenség, hanem nagy baj a fejekben és balf... playhívás. 0 blitz, azaz hagyunk egy udfa qb-t kedvére passzolgatni. Az ellenfél 30y belül, 2 perccel a vége előtt -2p-nál valójában még sem próbálunk TDre menni. Korábban TD után 5 pontos előnynél, meg sem fordul a fejekben a 2pontos. De mondhatnám az utolsó punt előtti hívásokat is. Hátrányban, saját térfélen, 2. és hosszúnál, 3 perccel a vége előtt futás.
Hát bazdmeg én ezt nem tudom elhinni.. Olyan mértékben durrant el az agyam, h felkeltettem az egész családot hajnalban. Hogy a faszomba lehetünk ennyire kibaszottul szerencsétlenek mindig mindenben???
Szesze
Haba
Ne viccelj már, ha Slayton nem ejti el a labdát úgy, hogy a közelben nem volt senki, akkor nyertünk. És akkor a végére persze még ott van a kihagyott FG-jük a, végre nyerhettünk volna egy ilyen meccset, erre bemozdulunk.. persze, voltak hibák, mint minden meccsen, de a playhívások nem voltak annyira rosszak most, DJ is jól játszott, az OL sem volt vészes, Bradberry is kijavította a végén az egész meccses égését McLaurinnal szemben, összességében sokkal inkább megérdemeltük volna ezt a meccset, mint a Washington, de el vagyunk átkozva.
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Az egyetlen pozitívum DJ játéka volt ma. Ismét 0 fallal igen jól hozta magát. Ha a sok egyéb elb... mellett legalább Slayton elkapta volna tök üresen az endzoneban, akkor még így is meg lett volna a meccs. Azt azért sajnálom, hogy sosem fogjuk őt látni kékben, használható fal mögött, értelmes OC-vel.
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Ez nem szerencsétlenség, hanem nagy baj a fejekben és balf... playhívás. 0 blitz, azaz hagyunk egy udfa qb-t kedvére passzolgatni. Az ellenfél 30y belül, 2 perccel a vége előtt -2p-nál valójában még sem próbálunk TDre menni. Korábban TD után 5 pontos előnynél, meg sem fordul a fejekben a 2pontos. De mondhatnám az utolsó punt előtti hívásokat is. Hátrányban, saját térfélen, 2. és hosszúnál, 3 perccel a vége előtt futás.
Hát bazdmeg én ezt nem tudom elhinni.. Olyan mértékben durrant el az agyam, h felkeltettem az egész családot hajnalban. Hogy a faszomba lehetünk ennyire kibaszottul szerencsétlenek mindig mindenben???
Szesze
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hát bazdmeg én ezt nem tudom elhinni.. Olyan mértékben durrant el az agyam, h felkeltettem az egész családot hajnalban. Hogy a faszomba lehetünk ennyire kibaszottul szerencsétlenek mindig mindenben???
több mint 3 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 165
Az azért beszédes volt ahogy Golladay ordított a franchise qb-val (eskü sajnáltam DJ-t, olyan kis ártatlannak tűnik😄). Valami nagyon nincs rendben a fejekben.

Még jó hogy Barkleyt ledraftoltam az összes fantasy csapatomba. Mondom nem létezik hogy egy ilyen kaliberű futó már harmadik éve ne tudjon lehozni egy normális szezont. Úgy néz ki még egy ilyen tehetségét is sikerül elrontani..
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Hát ha figyelembe vesszük, h minket leszámítva minden csapatnál van season progress, én nem nagyon hiszem.
A Washington ellen azért még meglehet egy győzelem a visszavágón.
ozibozi
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
A Washington ellen azért még meglehet egy győzelem a visszavágón.
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Azért még benne van ebben a szezonban egy rekord. 0-17 még soha egy csapat sem volt
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Itt mindenki hülye vagy meghülyül előbb-utóbb. Fel kell gyújtani az egészet.
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Azért azt nagyon fáj látni, h Kyler Mureyt egy borzasztó gyenge cardinals draftolta akkor, amikor mi Jonest, és most ők hol tartanak. Úgy is lehet csinálni...
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 470
B….ki!!!!! Évek óta (!!!!) bukjuk az összes ilyen meccset! Nem tudom, ezek után hogy szedjük össze magunkat.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Jobban fáj ez a vereség mindennel Baszki….saját faszsagainkon megy el a meccs komolyan mondom, sírni tudnek ettől a csapattól
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Mi jöhet még ezek után.
ozibozi
Sok további vereség
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Azt hiszem ez egy olyan szezon lesz, ahol kénytelen leszek annak drukkolni, hogy mind mi, mind a Bears minél szarabbul szerepeljen, és végre kib...sszák ezt az inkompetens bandát! Szomorú ez a második héten
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Mi jöhet még ezek után.
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Biztos van valami verseny csapaton belül, h ki gyűjti a legtöbb flaget a szezon végéig. Ennél a meccsnél nagyobb lúzerséget alig alig láttam (na jó, a seahawks inti a pata ellen)
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Nem volt könnyű ezt a meccset elbukni, de nagy nehezen csak sikerült.
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 489
Számomra nagy meglepetés lenne, ha nyernénk. Ellenünk minden születésnapos, cserének a cseréje, ötévente egyszer játszó valaki megtáltosodik (Blake Jarwin…). Nagyon nehezen, de elveszítjük a végén.
Zet
Látó vagy
több mint 3 éve
Taz New York Giants 349
Szánalmas....