New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 470
Annyi ugatás megy már meccs közben is, meccsek után megannyi tweet meg Instagram poszt, fegyelmezetlenségek tömkelege, hogy kb még 1-2 vereség és széteshet az öltöző is, ha még nem esett szét.
A
Sajtó még be sem indult igazán, de be fog.
Barkley amúgy nem gondolom hogy nálunk fogja megkapni a giga szerződését, az hogy mi lesz a sorsa, és mikor az pedig attól is függ, hogy egészséges tud e egyáltalán maradni.
DG draftolta, de ezt az idényt már nem tudja túlélni, így aki jön helyette 9-10 draftcetlivel indul, mivel lóvé az megint nincs, így csinálnia kell.
Aki értékesebb és drága azt azonnal el fogják cserélni. Barkley lesz az elsők között, ha folyamatosan egészséges tud maradni.
Egyébként ez az egész gyakorlatilag el fog dőlni a
Következő 2 hétben. Ha az Atlanta ellen otthon és a New Orleans ellen idegenben zakó, akkor vége is a szezonnak, mert utána már csak kemény ellenfelek jönnek sorban.
ozibozi
Szerintem már az Atlanta ellen eldől, ha kikapunk. Onnantól kezdve a Dolphins-ig nem látom, kit tudnánk megverni ---- Ne legyen igazam, és kapjuk el a fonalat, de a jelek - finoman szólva - nem biztatóak.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Annyi ugatás megy már meccs közben is, meccsek után megannyi tweet meg Instagram poszt, fegyelmezetlenségek tömkelege, hogy kb még 1-2 vereség és széteshet az öltöző is, ha még nem esett szét.
A
Sajtó még be sem indult igazán, de be fog.
Barkley amúgy nem gondolom hogy nálunk fogja megkapni a giga szerződését, az hogy mi lesz a sorsa, és mikor az pedig attól is függ, hogy egészséges tud e egyáltalán maradni.
DG draftolta, de ezt az idényt már nem tudja túlélni, így aki jön helyette 9-10 draftcetlivel indul, mivel lóvé az megint nincs, így csinálnia kell.
Aki értékesebb és drága azt azonnal el fogják cserélni. Barkley lesz az elsők között, ha folyamatosan egészséges tud maradni.
Egyébként ez az egész gyakorlatilag el fog dőlni a
Következő 2 hétben. Ha az Atlanta ellen otthon és a New Orleans ellen idegenben zakó, akkor vége is a szezonnak, mert utána már csak kemény ellenfelek jönnek sorban.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Neked javasoljuk
Some #Giants players are said to be tired of HC Joe Judge’s “tough guy act”.
ozibozi
Ezt továbbra is az a pali írja, aki full kamu dolgokat tweetel, közte, hogy a Ravens tradelni akar Barkley-ért. Hatalmas "újságírói" munkát végez, évek óta szar a csapat, 1,5 éve van új edző, új rendszer...Ez olyan lenne, mintha azt mondanám az időképre ránézve, hogy hmm esik az eső, akkor lehet nedves lesz az út. De ha a játékosok írják, hogy minden ok és végre csapatként érzik magukat akkor az smafu.
Bánat fasza ki van már, ok 0-2 már 7.éve, de ha újra 1-7-en fogunk állni akkor majd mehet a rebuild. De ennyi elköltött pénzzel, hátsó súlyos szerződésekkel nem tudsz rebuildelni rövid időn belül, fel kell támadni és megpróbálni nyerni.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nah múlt héten a bírók megpróbálták a Washingtonnal is megveretni a Chargerst, akkor nem sikerült, most a Dallassal igen..
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
QB ügyben annyit, attól, hogy elszórjuk az összes draft-tőkénket, és lecseréljük DJ-t, még nem biztos, hogy jobbak leszünk. Ez arról jutott eszembe, hogy ez a Wilson gyerek, aki pár perc alatt háromszor adta el a labdát, úgy volt 1/2-es, hogy állítólag 10 évből kilencszer elsőre vitték volna ki, csak most volt egy Lőrinc is. Lehet egyszerűbb lenne egy falat építeni Jones köré.
vanek úr
Burrows-nak is volt ma egy három passz --> három INT-es sorozata.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Neked javasoljuk
Some #Giants players are said to be tired of HC Joe Judge’s “tough guy act”.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
QB ügyben annyit, attól, hogy elszórjuk az összes draft-tőkénket, és lecseréljük DJ-t, még nem biztos, hogy jobbak leszünk. Ez arról jutott eszembe, hogy ez a Wilson gyerek, aki pár perc alatt háromszor adta el a labdát, úgy volt 1/2-es, hogy állítólag 10 évből kilencszer elsőre vitték volna ki, csak most volt egy Lőrinc is. Lehet egyszerűbb lenne egy falat építeni Jones köré.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 3 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 165
Ha már fika és fos minden, és mindenki semmit nem vár a szezontól, akkor ezt is megengedhetitek. A tavalyi liga második legjobb defense ellen feltettünk 29 pontot 150+ yardot futottunk. Ha a támadó szekciót így tudjuk tartani, akkor a védelem oldalát szerintem jobban rendbe tudja szedni Graham, es elég sok talent van a labda ezen oldalán. Szóval akár még alakulhat is valami…
Rodaron
A 29 pont az oké, a passzolt yardok is, viszont az a 150 futott yard nagyon csalóka volt, mert alapjáraton nagyon nem működött a futójáték. Sok volt a mínusz yardos play is, amelyek driveokat öltek meg, valamint az utolsó driveba is le lehetett volna égetni az órát, ha lett volna normális futójáték. Az egyetlen ami termelte a yardokat, azok a Jones read optionjei voltak, viszont ezt 4-5ször eljátszották kb ugyanúgy, egy felkészültebb védelem ezt már az első sikeres Jones futás után lekapcsolta volna.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ez a Golladay+Toney igazolás már pusztán a poszt miatt, eredendően is méretes faszságnak tűnt, most meg már elég egyértelmű, hogy ráadásul mindkettő jó nagy faszkalap is.
Tényleg az lenne a legjobb, ha mindenkit kibasznának a picsába akiknek ezekhez az évek óta tartó idióta lépésekhez bármi közük van.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
A scouting az orvosi csapat, de vlsz ott még a portás is hülye lehet, de a jegyszedők tuti. 😉
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Ha már fika és fos minden, és mindenki semmit nem vár a szezontól, akkor ezt is megengedhetitek. A tavalyi liga második legjobb defense ellen feltettünk 29 pontot 150+ yardot futottunk. Ha a támadó szekciót így tudjuk tartani, akkor a védelem oldalát szerintem jobban rendbe tudja szedni Graham, es elég sok talent van a labda ezen oldalán. Szóval akár még alakulhat is valami…
Rodaron
A támadó szekcióban már így is áll a balhé ( Golladay, Toney), ez nem sok jót vetít előre, a "tavalyi liga második legjobb defense" meg az első fordulóban is kifejezetten gyengén adta elő, erre hiba lenne alapozni. Reménykedni persze lehet, de nekem már nem megy. Eddig "csak" DG-t , Tapsihapsit és Marát tartottam teljesen alkalmatlannak, most már Judge is elásta magát nálam.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Ha már fika és fos minden, és mindenki semmit nem vár a szezontól, akkor ezt is megengedhetitek. A tavalyi liga második legjobb defense ellen feltettünk 29 pontot 150+ yardot futottunk. Ha a támadó szekciót így tudjuk tartani, akkor a védelem oldalát szerintem jobban rendbe tudja szedni Graham, es elég sok talent van a labda ezen oldalán. Szóval akár még alakulhat is valami…
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Csak hogy tetézzük még…
 empiresportsmedia.com/new-york-giants/report-new-york-giants-confirm-dexter-lawrence-offsides-call-was-botched/

Ja és a 29 szerzett pont a legtöbb volt a Garrett Era alatt
Rodaron
 twitter.com/i/status/1439043057114963974

Ezen videó alapján előbb mozdult...
warr_b
Mozdulni mozdulhat, ha nem lépi át a LOS-t
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Csak hogy tetézzük még…
 empiresportsmedia.com/new-york-giants/report-new-york-giants-confirm-dexter-lawrence-offsides-call-was-botched/

Ja és a 29 szerzett pont a legtöbb volt a Garrett Era alatt
Rodaron
 twitter.com/i/status/1439043057114963974

Ezen videó alapján előbb mozdult...
warr_b
Nem ezen múlt!!!
.
.
.
Jaaah, de!


Amúgy csókoltatom a Sporit, aki ezt így kiszúrta, persze a nyílvánvalót meg az egész galeri elengedi amikor csak a kedvük tartja...

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csak hogy tetézzük még…
 empiresportsmedia.com/new-york-giants/report-new-york-giants-confirm-dexter-lawrence-offsides-call-was-botched/

Ja és a 29 szerzett pont a legtöbb volt a Garrett Era alatt
Rodaron
 twitter.com/i/status/1439043057114963974

Ezen videó alapján előbb mozdult...

Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Csak hogy tetézzük még…
 empiresportsmedia.com/new-york-giants/report-new-york-giants-confirm-dexter-lawrence-offsides-call-was-botched/

Ja és a 29 szerzett pont a legtöbb volt a Garrett Era alatt
Rodaron
Hát ez a kép elég egyértelmű, tök egyszerre indultak.. csak, h még jobban fájjon. Egyébként a Washingtonnak a Chargers ellen is nagyon durván lejtett a pálya.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Csak hogy tetézzük még…
 empiresportsmedia.com/new-york-giants/report-new-york-giants-confirm-dexter-lawrence-offsides-call-was-botched/

Ja és a 29 szerzett pont a legtöbb volt a Garrett Era alatt
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 156
Én erre a meccsre csak annyit írnék, hogy a HC és a DC miatt buktuk el...
nagir
Judge óriási hiba amíg ő itt van , nem lesz normális csapat. Nagyon sajnálom a Giants-et az első kedvenc csapatom volt Tiki Barberrel és Michael Strachannel amíg nem láttam a Lewis féle Ravenst. Jöhet ide bárki és bármilyen játékos, de a fejétől bűzlik a hal mindig, lásd Cardinals egy új projekt élére kineveztek egy edzőt ugyanakkor amikor a Giants és ég és föld a különbség. Nem sokszor láttam Jonest, de a tavalyi Eagles elleni meccset láttam és a mostanit a Ravens ellen is láttam, de nem ő itt a fő hiba , azt nem mondom hogy Top , de simán van helye egy NFL csapatban.
Szebb jövőt , nekem hiányzik januárban a Giants az NFC playoffból!

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Én erre a meccsre csak annyit írnék, hogy a HC és a DC miatt buktuk el...

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

Beki
na ez a story is úgy ahogy van nevetséges..a draftolásával kezdődően !
mit pofázik ő is mikor ellógta az egész előszezont hihetetlen
valóban vicc ez a franchise jelenleg!hányadik kuka első körösünk basszus !
KG is amit művelt a meccs alatt !2. meccse baszki és így üvöltözik a QB-val miközben lófaszt nem csinált!
mi folyik itt Gyöngyösön?mindjárt átmegyek oziba asszem 😊
yooker
És Urban Meyer bevallottan nagyon sajnálta*, hogy Toneyt kivittétek előttünk. Nagyon illene abba a káoszba, amit Jaguars hívnak az irányítása alatt. Mondanám, hogy ezt megúsztuk, de szegény Etienne, akit Toney helyett vittünk nem hiszem hogy valaha is a régi lesz a Lisfranc sérülése után. Én olyan NFL RB-vel nem találkoztam, akinek ne lett volna halálos tőrdöfés az a sérülés. Neki meg ugyebár még el se kezdődött az NFL karriere. Lehet nem is fog soha.


* Ha Toney továbbra is ilyen idióta lesz itt és Meyer még nem bújik ki a felelősség alól, akarom mondani nem lesz váratlanul megint rosszul, akkor hozzánk majd el lehet cserélni a következő 1-2 évben akár egy 2. napi pickért is...
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
 twitter.com/alexwilsonesm/status/1438915840930455552?s=21
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rivalizálás ide vagy oda, lassan tényleg megsajnállak titeket... Szar lehet ezt megélni. Nekünk is voltak fos időszakaink, meg nehéz éveink, de ennyire mélyen és elkeseredetten azért talán mégsem voltunk.
A 18. héten visszavágó 😉🏈


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !

Beki
na ez a story is úgy ahogy van nevetséges..a draftolásával kezdődően !
mit pofázik ő is mikor ellógta az egész előszezont hihetetlen
valóban vicc ez a franchise jelenleg!hányadik kuka első körösünk basszus !
KG is amit művelt a meccs alatt !2. meccse baszki és így üvöltözik a QB-val miközben lófaszt nem csinált!
mi folyik itt Gyöngyösön?mindjárt átmegyek oziba asszem 😊
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
valaki írta h rossz a mojo és ezzel nagyon egyet tudok érteni, mert az egész meccs alatt azt éreztem, h ha 10+ pont előnyünk lenne, akkor is képesek lennénk tökön szúrni magunkat.

lehet itt örülni a nagyon halvány pozitívumoknak, de én azon a véleményen vagyok, h itt már teljes söprés kell, h bármi is változzon, mert egyszerűen az egész franchise tévúton van. engem jones sem győzött meg azzal, mert volt egy meccse, ahol végre nem adta el a labdát. 😀 hiába mondják a kinti szakik, h a szezon előtt is többször összehívta az egész offenset, meg h leader alkat, a pályán pont ennek a totál ellenkezője látszik és amióta csak draftoltuk, teljesen esetleges dolgokat művel.

a védelem meg visszatért abba a yardnyelő gépezetbe, ami judge-ék érkezése előtt volt. nagyon hiányzik h legyen értelmes pass rush, mert anélkül minden ellenfél szét fog cincálni

Szerkesztette: jusssipekka