New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
Olvasom itt minden hét elején a meccs utáni kommenteket és kicsit meglepő számomra, hogy úgy ámblokk az ownership nincs jobban elővéve a szurkolók között. Csoportriválisként, de azért mégiscsak külső szemmel én évek óta azt látom, hogy a Giants mellett egyszerűen elszaladt a liga. Lehet látni, hogy mi a koncepció, milyen elvek mentén lett felépítve a keret és milyen szempontok szerint érkeznek a játékosok, a baj csak az, hogy maga a koncepció a rossz.

Lehet szidni Gettleman-t, de róla aztán viszonylag sok információ állt rendelkezésre a korábbi karrierje során, nem zsákba macskát vett Mara és Tisch. A kinevezése óta szerintem kb. azt is hozza, ami várható volt - építi a defense-t főleg a D-falon keresztül, közben pedig próbál playmakeret hozni egy unalmas offense-ba, a saját módján. Életében először még hátrafelé is volt hajlandó cserélni, ami egyértelműen azt mutatja, hogy ő próbál out of the box gondolkozni, de egyszerűen benne ennyi van. Ugyanez igaz a coaching staffra is - ha egy Gettleman a GM, akkor ő a saját típusú embereit fogja hozni, azaz mindent a szemnek és az emberi kvalitásoknak, semmit a számoknak és az analitikának. Menjünk biztosra, ne csináljunk nagy hülyeséget, de közben véletlen sem próbáljunk meg innoválni akár egy picit is. A Daniel Jones pick gyakorlatilag ennek az egész filozófiának a megtestesítése - jött egy alapvetően lenézett, de nem tehetségtelen srác, aki motivált, akar, szimpatikus, de egyértelmű hiányosságai vannak a modern játékot tekintve. Ezeket a hiányosságokat okosan szerintem még lehetne is kompenzálni, de amíg egy ilyen vezetőség van felette, addig semmiféle személyre szabott playbook nem lesz megpróbálva.

Még ha ki is rúgják Gettlemant és a teljes coaching staffot, a probléma visszakerül az alapállapotba, megint a Coughlini mintát preferáló vezetőket fogja keresni az ownership, ami megint nem lesz megoldás az alapproblémákra. Amíg nem kap mandátumot egy, a modern futballhoz értő, progresszív GM, addig gyakorlatilag ugyanazokat a köröket lehet majd lefutni, mert a fő problémákra ugyanúgy nem lesz megoldás.

Mert összességében ez a keret nem szar, legalábbis közel sem annyira, mint ami a pályán mutatkozik. Legalább a liga 25%-ánál tehetségesebb az állomány, de egyszerűen nem hozzák a játékosokat olyan helyzetbe a front office tagjai, hogy valaha is sikeresek legyenek. A legjobb edzők pedig egészen addig el fogják kerülni a franchise-t, amíg legalább minimális garanciát nem kapnak arra, hogy a saját szakmai szempontjaikat érvényesíthetik egy pár éves rebuild teljes időtartama során (beleértve mondjuk 10-20+ staff felvételét is).
Hulkeinstein
Nem ilyen szepen osszefoglalva de sztem erre mindenki/sokan gondolnak,(nem tudom ki mennyit irja) raadasul ez mas sportag csapatainal is tipikus jelenseg. Nagyon jol megvilagitottad, itt nem tudom mennyire divat a tulajt outozni, (manchester united,arsenal khm xd) kintiektol aszem olvastam mar. 20evekre be lehet ragadni, hulye naiv vagyok, DGben meg ink latom ,szeretnem latni a fejlodest a kovi stabbot illetoen,mar ha erre lesz kihatasa ugye khm, mint a maraekban ,vagy nem is tudom pontosan ki dont itt . DG konnyen tamadhato felulet, azert azse csoda h ot talaljak be foleg a szurkolok ,tobbet lathato a hatan a celtabla.

több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Olvasom itt minden hét elején a meccs utáni kommenteket és kicsit meglepő számomra, hogy úgy ámblokk az ownership nincs jobban elővéve a szurkolók között. Csoportriválisként, de azért mégiscsak külső szemmel én évek óta azt látom, hogy a Giants mellett egyszerűen elszaladt a liga. Lehet látni, hogy mi a koncepció, milyen elvek mentén lett felépítve a keret és milyen szempontok szerint érkeznek a játékosok, a baj csak az, hogy maga a koncepció a rossz.

Lehet szidni Gettleman-t, de róla aztán viszonylag sok információ állt rendelkezésre a korábbi karrierje során, nem zsákba macskát vett Mara és Tisch. A kinevezése óta szerintem kb. azt is hozza, ami várható volt - építi a defense-t főleg a D-falon keresztül, közben pedig próbál playmakeret hozni egy unalmas offense-ba, a saját módján. Életében először még hátrafelé is volt hajlandó cserélni, ami egyértelműen azt mutatja, hogy ő próbál out of the box gondolkozni, de egyszerűen benne ennyi van. Ugyanez igaz a coaching staffra is - ha egy Gettleman a GM, akkor ő a saját típusú embereit fogja hozni, azaz mindent a szemnek és az emberi kvalitásoknak, semmit a számoknak és az analitikának. Menjünk biztosra, ne csináljunk nagy hülyeséget, de közben véletlen sem próbáljunk meg innoválni akár egy picit is. A Daniel Jones pick gyakorlatilag ennek az egész filozófiának a megtestesítése - jött egy alapvetően lenézett, de nem tehetségtelen srác, aki motivált, akar, szimpatikus, de egyértelmű hiányosságai vannak a modern játékot tekintve. Ezeket a hiányosságokat okosan szerintem még lehetne is kompenzálni, de amíg egy ilyen vezetőség van felette, addig semmiféle személyre szabott playbook nem lesz megpróbálva.

Még ha ki is rúgják Gettlemant és a teljes coaching staffot, a probléma visszakerül az alapállapotba, megint a Coughlini mintát preferáló vezetőket fogja keresni az ownership, ami megint nem lesz megoldás az alapproblémákra. Amíg nem kap mandátumot egy, a modern futballhoz értő, progresszív GM, addig gyakorlatilag ugyanazokat a köröket lehet majd lefutni, mert a fő problémákra ugyanúgy nem lesz megoldás.

Mert összességében ez a keret nem szar, legalábbis közel sem annyira, mint ami a pályán mutatkozik. Legalább a liga 25%-ánál tehetségesebb az állomány, de egyszerűen nem hozzák a játékosokat olyan helyzetbe a front office tagjai, hogy valaha is sikeresek legyenek. A legjobb edzők pedig egészen addig el fogják kerülni a franchise-t, amíg legalább minimális garanciát nem kapnak arra, hogy a saját szakmai szempontjaikat érvényesíthetik egy pár éves rebuild teljes időtartama során (beleértve mondjuk 10-20+ staff felvételét is).

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 3 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
3, amugy ordit a stabbrol a fosika, senki nem mer tokos lenni ,nehogy sokba keruljon,ezert graham is engedi az ellent, csak ne kapjuk be a nagy tdt, Ra is baszunk, Garrett is talan ezert nem meri Jonest vegre elengedni, ne vallaljon rizikot,leg nem lesz int,pedig pont volna kinek dobalni hosszukat is amik latszik h mennenek is. Konzervativ megelhetesi kocsog. Azert realizalodhatott most h elment a szezon es a stabb a gyengepont, tehat mielott megjon a felmondas azert lehetne tokot noveszteni leg egy szintig,innen minden az volna. Dd

több mint 3 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
2/2, telleg nem vedobeszednek, allhatnank 2-1el is siman, es dejo, latszik fejlodes,hurra optimizmus fele, stb, a komoly csapatok ugyan ugy atgazolnak rajtunk majd, max picit lett volna jobb a merleg mint tavaly, a biztos kozepfosra felfejlodo merleget meg nem tudom ki elte volna meg sikernek. Ami szamit az Jones, hogy jovore kell e a top5ben qb-t huzni . Sokan szeretnenk tisztito tuzt, aterzem. De DG huzasaiban sztem volt racio,ki is lepett a regi faszsagaibol a celert, A sok szar dontes igaz,de a nehez szakma,tul osszetett,utolag konnyu mutogatni., 60% jo dontes sztem mar kva jonak szamit egy gmnel. a szar edzoket is o hozta en ertem, judgeot mindenki dicserte,bator dontes volt (jo beszoptam en is a palit).Nem jott be. (Jo Garrett kezebol ki kellett volna venni az iranyitast mar..nyilv behabizta h kurvara keszul iden,kozbe nemtudja a qbja erossegeit sem) Meg a keretkialakitas.. kozepszeru siettetok mentek dragan .Egy floyddal,lawsonnal pont beszoptuk volna btw. Az is lehet jo dontes ami nem tortent meg .Lehet hogy tisztito tuz kell , ezt sztem nem a merleg donti majd el, meg azis lehet h tel az volna a jo dontes, de felhivnam ra a figyelmet ,a majd jovore meg mindig lehet jobb, mint a majd 3-4ev mulva, talan,egyszer. Höri par hete mondta hogy az eagles bajnokedzojevel hude fasza volna,van alap amivel lehetne dolgozni,megse udfa hadsereg van,mint volt nemis reg, most meg szar minden,mire edzo volna a jatekosok nem lesznek. Mi volt kozte? A vereseg okozta szar minden erzes kb,pedig a korabbi kijelentesben volna racio. Ha nem a szemelyi kerdesben,maga az elvben mindenkepp.

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Martinezt sajnálom, de lesz ideje a rehabra, addig viszont meg kell nézni ki lehet a helyettese, mert tehermentesíteni kell majd. Mr Irrelevant nekem eddig elég meggyőző... RR viszont eddig kevésnek tűnik.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Breaking News: LB Blake Martinez has a torn ACL. He will miss the remainder of the season. - per Jordan Raanan.

Kár, nagyon szimpatikus ember és játékos, nekem hiányozni fog. 😕

Annyi rossz döntés van a csapatnál, amit mindenki lát, olyan hosszú listát lehetne írni róla, pedig egyértelműek. Marad majd a "jövőre"...
több mint 3 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
Jo uton vagyunk, ez egy kompetens csapat. A fal Magahoz kepest elmegy, Jonest kicsit se tudjak hasznalni de leg qbnak nez ki. Picit el is kezdtem hinni benne. Nalunk a liga legjobb rugoja. Kenny, es toney ha belejon es elkezdik tomni oket, marpedig kikerulhetetlen Hosszutavon ,jo lehet ez!. Shep is nagy ha van. Ez mesterterv hogy fg-vel leadjuk a meccseket , bears is hozza majd a jo picket, es jovore jon meg edge,ol is vegre, es osszeall ez, az alapok jok. Potencial ,tehetseg van. Persze idegorlo ezerszer is megnezni ugyan azt a vereseget hetrol hetre, nem kizart h uj hc, oc is lesz de sokkal tobbet ne varjatok. Nem erdemes.3-4evente szetbszni mindent nem erdemes . Ha csak Jones nem kezdi meccsenkent 2x eladogatni ez a projekt nem lesz teljesen kidobva. kitartas .

több mint 3 éve
vilicus4 New York Giants 34
Vajon a két New yorki csapat lesz az utolsó a ligában?
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Nagy show lesz, ha Garrett lesz a HC. Egyszerűen kiismerhetetlen stratéga. Tegnap egy db hosszú passzt hívott DJ-nek még az 1. negyedben, ami olyan remekül sikerült, hogy ezzen felbuzdulva logikusan többet már meg sem próbáltuk. Elemző legyen a talpán, aki megfejti a mesterünket!

Szerkesztette: vanek úr
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Barkley futott már idén 10 yard felett? szerintem nem.
vittore
Washington ellen volt egy 45 yardos futása.
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 489
Once a Giants always Giants.

Remélem ez nem vonatkozik DG re és a többi edzőre.

Ami engem illet.
Sima 3 - 14 szezont látok.
Hetedik - tizedik meccsek kornyékén megy Judge és helyére jön Garret.

Ezt tetézi, hogy DG szezon végén marad.

Nem az fáj, hogy ki kapunk, hanem az hogy a világon mindenki tudja mit kellene tenni, de a Front Office pont nem.
3 - 4 év ínséges időket látok, tele elfuserált játékosokkal.

Le fogjuk szerződtetni Barkleyt egy vagyonért, pedig ezt a második és középen futást Ingram is tudná tizedéért.


Nagyon szomorú vagyok, hogy a családomtól elveszem ezt az időt. Ezek a játékosok pedig nem kérnek bocsánatot. Senki nem felelős.


Nincs más hátra:
Szólok Lölönek vegye meg a csapatot.

Kérdés-ti nem jegeltétek volna a kickert a végén, ha már pont maradt egy időkérésünk?
több mint 3 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Anno, amikor még Fradi szurkoló voltam és kint voltam minden haza, idegenbeli és külföldi meccsen, akkor azért tíz év után láttam már egy mérkőzés közben is, hogy mikor vagyunk esélytelenek. Kb. 10 éve nézek amerikai focit és kb. 7 éve drukkolok a Giants-nek. Ma 6 perc volt hátra a meccsből, 14-7-re vezettünk és a Falcons szépen lassan jött előre és már a 20-as yard-nál álltak, amikor kiléptem az NFL Game Pass-ből. Ez szerintem mindent elmond. Az eredményt sem tudom, de az itt olvasható kommentekből már tudom, hogy itt is eljutottam arra a szintre.

Hotty Toddy!
több mint 3 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Barkley futott már idén 10 yard felett? szerintem nem.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Slayton, Shep kiesése után a támadójáték nulla volt. Golladay-t megint nem használtuk, mint Rudolphot vagy Smith se. A védelembe benne maradt legalább két pick, ismét sikerült magunkat megvernünk. De én is azt érzem, hogy ez övön aluli vereség volt.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 470
Kb. 0-10 következik.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Komolyan mondom szégyen volt ez így...támadójáték nulla. Engram baszki mint egy zöldfűlű elejt mindent, plusz a Fumble
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Nezzetek meg a Lions meccs veget es egy kicsivel jobb lesz ujbol Giants szurkernek erezni onmagad...
Szegenyek
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Judge és Gettleman fire holnap



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 470
Kibaszott soft az egész csapat.
Takarodjanak.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Barkley eddig pihent nálam, mikor robbant?
Üdv
Kohonen
Trade deadline után az új csapatában.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Asbee-vel beharangoztuk a holnapi meccset:  open.spotify.com/episode/3vNHr1UYi8tJEgFY8EKota?si=39ems-D4T3OL478LWsSEfg&dl_branch=1&fbclid=IwAR3YXBXBRpaYyTpTWfsoJtpbJXNxBWlBQJ7nQNGdwS5oJsQrbMyFMSkN9Co&nd=1


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Kohonen Pittsburgh Steelers 60
Barkley eddig pihent nálam, mikor robbant?
Üdv
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Szerintem egészen egyszerű a képlet:
Ha nem nyerünk vasárnap, a szezon gyakorlatilag elúszott.
Ha nyerünk, akkor még lehet valami.
Zet
Korabbi evekben meg en is alltattam magam ilyenkor 😀 mar nem teszem
Nem hinnem hogy a jobb csapatok ellen kepesek lennenk pariban lenni...
Szerintem jelenleg eleg tavol allunk a liga elso feletol a latottak alapjan!
Szoval egyszeru a keplet:
Teljes csod vagy nehany gyozelmes szenvedes..
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 470
Szerintem egészen egyszerű a képlet:
Ha nem nyerünk vasárnap, a szezon gyakorlatilag elúszott.
Ha nyerünk, akkor még lehet valami.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
DJ és SB teljesítsen jól, plussz ne legyen komoly sérülés egyik oldalon se! Ezt kívánom!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!