New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
egész meccsen nem hittem el, hogy meglehet, le a kalappal a srácok előtt.

Jones ma is nagyon jó volt és végre a Golladay - Toney duó is megmutatta magát, Ross pedig csak a plusz.
több mint 3 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
Az évtized győzelme!!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Azért az látszik, hogy célpontok vannak bőven úgyis, ha Shep és Slayton hiányzik. Remékem JG rájött, hogy használni is lehet őket.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Ja és fun note, DJ-t nem sackelték egyszersem.
Rodaron
na de mi se sackeltünk 😉 ... jók voltak az O falak 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Ja és fun note, DJ-t nem sackelték egyszersem.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Akkorát üvöltöttem az egész társasház felkelt szerintem 😀 az elmúlt 3 meccs minden szarát kiüvöltettem szerintem 😀
több mint 3 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
valószínűleg volt olyan magas a Giants W odds hogy lehet nyeretnek egyet
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Ti hogyan látjátok, fejlődött/fejlődik annyit Jones, hogy ő vele számoljatok jövőre is?
Wyatt
Nincs olyan játékos az O-ban, aki Garrett alatt fejlődött volna. És ebben semmi túlzás nincsen.
Amúgy, ha összehasonlítom DJ-t az utóbbi évek 1. körös irányítóival, én jövőre biztos nem cserélném le, de hoznék neki egy 21. századi OC-t (ezt mondjuk már tavaly kellett volna). Szerintem meg van benne franchise qb potenciál, annak ellenére, hogy DG hozta 😊
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Jones szerintem jó, az utóbbi két meccsen kifejezetten jó. Mivel a fejétől bűzlik a hal, komoly változás nem lesz körülötte, így nálunk biztosan nem fog kiteljesedni, legjobban akkor járna, ha elmenne valami potensebb franchiseba.

Hogy megint lehessen reménykedni, jön ma egy meglepetés W, 33-31 ide.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 728
Max franchise taget fog kapni majd, lehet nem os egyet.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Ti hogyan látjátok, fejlődött/fejlődik annyit Jones, hogy ő vele számoljatok jövőre is?

Nyilván hosszú meg az idény, és változhat mindkét irányba, de az elmúlt hetek alapján mik az érzések?
Wyatt
Nem lehet eldönteni. Igazából olyan a game plan h meg véletlenül se tudja elveszíteni a meccset de így megnyerni sem. Egyszerűen nevetséges h meg sem probaltatjuk távoli dobasokra, amiben elvileg a legjobb és ezért is hoztuk Golladayt. Meg fogja kapni a hosszabbítást de kb úgy h sztem még mindig fogalmunk sincs h mi a padlója és mi a plafonja

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ti hogyan látjátok, fejlődött/fejlődik annyit Jones, hogy ő vele számoljatok jövőre is?

Nyilván hosszú meg az idény, és változhat mindkét irányba, de az elmúlt hetek alapján mik az érzések?

több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Igazából már örülni sem tudok neki,de szerintem ma nyerünk.
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Bradberry contractját megint átstrukturálták 7 hónap után, és csináltak még 2.7 millió helyet, valamire készülnek...? 😛
Kíváncsi leszek az eheti nyilatkozatok mennyire tükröződnek majd holnap a defense-nél, mert Logan Ryanék azt mondták, hogy extremely focused és locked in volt mindenki a héten, mint még a szezonban soha...
Rodaron
Sajnos Sean Payton se most jött le a falvédőről... Itt azon fog múlni, hogy Winston milyen napot fog ki.
ironroy
Egyébként én is tőle félek a legjobban, mert konkrétan egy Kamara-val és a gameplanjével rommá vághat minekt.
Rodaron
Magamtóll a rezignált, lesz ami lesz típusú meccs nézést várom. 😊
A D tavaly is hasonló módon kezdett, aztán Graham összelapátolta. Amiben nem hiszek, hogy JG megtáltosodik, és remek playekkel 20 pont fölé megyünk. Az alatt pedig újból kevesek leszünk, mint általában.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Bradberry contractját megint átstrukturálták 7 hónap után, és csináltak még 2.7 millió helyet, valamire készülnek...? 😛
Kíváncsi leszek az eheti nyilatkozatok mennyire tükröződnek majd holnap a defense-nél, mert Logan Ryanék azt mondták, hogy extremely focused és locked in volt mindenki a héten, mint még a szezonban soha...
Rodaron
Sajnos Sean Payton se most jött le a falvédőről... Itt azon fog múlni, hogy Winston milyen napot fog ki.
ironroy
Egyébként én is tőle félek a legjobban, mert konkrétan egy Kamara-val és a gameplanjével rommá vághat minekt.
több mint 3 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Bradberry contractját megint átstrukturálták 7 hónap után, és csináltak még 2.7 millió helyet, valamire készülnek...? 😛
Kíváncsi leszek az eheti nyilatkozatok mennyire tükröződnek majd holnap a defense-nél, mert Logan Ryanék azt mondták, hogy extremely focused és locked in volt mindenki a héten, mint még a szezonban soha...
Rodaron
Sajnos Sean Payton se most jött le a falvédőről... Itt azon fog múlni, hogy Winston milyen napot fog ki.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Bradberry contractját megint átstrukturálták 7 hónap után, és csináltak még 2.7 millió helyet, valamire készülnek...? 😛
Kíváncsi leszek az eheti nyilatkozatok mennyire tükröződnek majd holnap a defense-nél, mert Logan Ryanék azt mondták, hogy extremely focused és locked in volt mindenki a héten, mint még a szezonban soha...
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Basszátok meg!😉🤣 Minden nap jövök többször és látom, hogy sok a hsz... Na mondom végre kirugtak vkit. Erre semmi😟
nagir
Kirúgták A Chargers gyúróját 😊
ozibozi
Megérdemeltem, tudom!!! 😀😀😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 728
Basszátok meg!😉🤣 Minden nap jövök többször és látom, hogy sok a hsz... Na mondom végre kirugtak vkit. Erre semmi😟
nagir
Kirúgták A Chargers gyúróját 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Basszátok meg!😉🤣 Minden nap jövök többször és látom, hogy sok a hsz... Na mondom végre kirugtak vkit. Erre semmi😟



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Azert Herbertnek ott van K.Allen aki top3 elkapo a ligaban nekem oriasi kedvencem!
Koltozzunk at a Chargers topicba esetleg?😀
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Kezdődik…

Asked Kenny Golladay why he doesn't have any deep catches this season. His response: "I don't really have an answer for that."
ozibozi
Neki volt kb a legtöbb 18+ yardos elkapása korábban.... Erre most kb 16-nál hosszabbat nem dobunk rá? Úgy, hogy DJ egész jó hosszú labdákat szokott dobni. Grat JG.

Toney-val meg az a legnagyobb bajom, hogy 2 játékosért imádkoztam... Slater és Parsons. Mi is a jelenlegi 2 legnagyobb hiány posztunk? Hagyjuk is.

De nem is Toney-val van a bajom. Hanem 2 emberrel, aki ide hozta 5. számú elkapónak és azzal, aki nem használja ki. Egyébként vele kapcsolatban még optimista vagyok, hogy kinövi magát egy 3. számú elkapónak... (azokat pont 1/20-an szokás húzni)

Illetve én igazat adok azoknak a hangoknak, akik szerint Barkley nem jó. Látszik a mozgásán és döntésein, hogy nem az igazi. Minden egyes érintésnél szerintem legalább 0,5-1 yard bent marad, mert nem támad elég agresszívan előre, nem brusztol, próbálkozik valami nagy játékkal, de annyira ő se robbanékony és gyors hogy ezek összejöjjenek, persze a támadófal se az igazi. De támadófaltól függetlenül mondom, hogy ő is nagyon ludas a támadósor gyenge teljesítményért. Sajna ő egy kurva jó gyerek és sose fogjuk elküldeni és mindig lesz egy ilyen drága RB-nk.
Más típusú RB-re lenne szükségünk...

3 meccs nem számít semmit, de idei újonc QB-k nem lennének előre lépések DJ-hez képest kb. Persze ez változhat még bőven.
GiantsMLBhunter
Ezekkel mind egyet értek én is.
QB kérdés kapcsán nemtom mit gondoljak. Nekem továbbra is szimpatikus DJ, szurkolok neki, hogy úgy lehessen dönteni, hogy vele képzeljük el a jövőt. Viszont idén pl fantasyban behúztam Herbert-et QB-nak, aki nekem tavaly teljesen radar alatt volt, így ódzkodtam is tőle előzetesen, viszont most miatta megnézem mindig a Chargers meccseit is és hát azért ég és föld a különbség a kettő között az az igazság.. Pedig messze nem hibátlan ő sem, de mégis. Persze nekem Eli is bőven megfelelt anno, DJ is jó lenne, csak lenne körülötte normális edzői gárda végre.. Sajnos most meg már lehet kifutottunk az időből vele kapcsolatban.
Szesze
Én Mike Williamset húztam be Fantasybe, úgyhogy én is szeretem a Csárdzsersz meccseket nézni 😛 Nekem már tavaly is szimpi volt Hörbi egyébként, mert már mindenki elásta előre, mert hogy az Oregon-ban nem méretett meg. Tavaly Lynn-ék még visszafogták, most viszont még jobban szabadkezet adnak neki. Látszik rajta a bátorság, elszántság és a kézerő. A pontosság még néhol elcsúszik az erős csúzli miatt, és lábon se hordja ki a falembert, de egy elég masszív csávó. Tegyük hozzá nagyon jó WR1 és WR2-je van, és megmeri dobni a sok kétes labdát is. Tényleg annyi kéne, hogy engedjétek DJ-t játszani, a sok stat is azt mutatja az elmúlt 3 évből, hogy szűk ligaelitben van a 20+yardos sikeres dobások százalékában.

Szerkesztette: Rodaron
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szegény Hörbinek meccsenként pár száz yardot és TD-ket fújnak vissza az idióta csapattársai szabálytalanságai miatt. Mindent megtesznek hogy ne tudjanak nyerni,
Legutóbb egy megnyert meccsen is edzői hagyták passzolni hátha INT lesz.
(Nekem is csinált vagy 40+ poNtot)
Valóban ég és föld…
ozibozi
Viszont én idén szurkolok a Chargersnek, így hogy mi már megint elszálltunk a legelején..
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 728
Szegény Hörbinek meccsenként pár száz yardot és TD-ket fújnak vissza az idióta csapattársai szabálytalanságai miatt. Mindent megtesznek hogy ne tudjanak nyerni,
Legutóbb egy megnyert meccsen is edzői hagyták passzolni hátha INT lesz.
(Nekem is csinált vagy 40+ poNtot)
Valóban ég és föld…

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Kezdődik…

Asked Kenny Golladay why he doesn't have any deep catches this season. His response: "I don't really have an answer for that."
ozibozi
Neki volt kb a legtöbb 18+ yardos elkapása korábban.... Erre most kb 16-nál hosszabbat nem dobunk rá? Úgy, hogy DJ egész jó hosszú labdákat szokott dobni. Grat JG.

Toney-val meg az a legnagyobb bajom, hogy 2 játékosért imádkoztam... Slater és Parsons. Mi is a jelenlegi 2 legnagyobb hiány posztunk? Hagyjuk is.

De nem is Toney-val van a bajom. Hanem 2 emberrel, aki ide hozta 5. számú elkapónak és azzal, aki nem használja ki. Egyébként vele kapcsolatban még optimista vagyok, hogy kinövi magát egy 3. számú elkapónak... (azokat pont 1/20-an szokás húzni)

Illetve én igazat adok azoknak a hangoknak, akik szerint Barkley nem jó. Látszik a mozgásán és döntésein, hogy nem az igazi. Minden egyes érintésnél szerintem legalább 0,5-1 yard bent marad, mert nem támad elég agresszívan előre, nem brusztol, próbálkozik valami nagy játékkal, de annyira ő se robbanékony és gyors hogy ezek összejöjjenek, persze a támadófal se az igazi. De támadófaltól függetlenül mondom, hogy ő is nagyon ludas a támadósor gyenge teljesítményért. Sajna ő egy kurva jó gyerek és sose fogjuk elküldeni és mindig lesz egy ilyen drága RB-nk.
Más típusú RB-re lenne szükségünk...

3 meccs nem számít semmit, de idei újonc QB-k nem lennének előre lépések DJ-hez képest kb. Persze ez változhat még bőven.
GiantsMLBhunter
Ezekkel mind egyet értek én is.
QB kérdés kapcsán nemtom mit gondoljak. Nekem továbbra is szimpatikus DJ, szurkolok neki, hogy úgy lehessen dönteni, hogy vele képzeljük el a jövőt. Viszont idén pl fantasyban behúztam Herbert-et QB-nak, aki nekem tavaly teljesen radar alatt volt, így ódzkodtam is tőle előzetesen, viszont most miatta megnézem mindig a Chargers meccseit is és hát azért ég és föld a különbség a kettő között az az igazság.. Pedig messze nem hibátlan ő sem, de mégis. Persze nekem Eli is bőven megfelelt anno, DJ is jó lenne, csak lenne körülötte normális edzői gárda végre.. Sajnos most meg már lehet kifutottunk az időből vele kapcsolatban.