New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Kezdődik…

Asked Kenny Golladay why he doesn't have any deep catches this season. His response: "I don't really have an answer for that."
ozibozi
Neki volt kb a legtöbb 18+ yardos elkapása korábban.... Erre most kb 16-nál hosszabbat nem dobunk rá? Úgy, hogy DJ egész jó hosszú labdákat szokott dobni. Grat JG.

Toney-val meg az a legnagyobb bajom, hogy 2 játékosért imádkoztam... Slater és Parsons. Mi is a jelenlegi 2 legnagyobb hiány posztunk? Hagyjuk is.

De nem is Toney-val van a bajom. Hanem 2 emberrel, aki ide hozta 5. számú elkapónak és azzal, aki nem használja ki. Egyébként vele kapcsolatban még optimista vagyok, hogy kinövi magát egy 3. számú elkapónak... (azokat pont 1/20-an szokás húzni)

Illetve én igazat adok azoknak a hangoknak, akik szerint Barkley nem jó. Látszik a mozgásán és döntésein, hogy nem az igazi. Minden egyes érintésnél szerintem legalább 0,5-1 yard bent marad, mert nem támad elég agresszívan előre, nem brusztol, próbálkozik valami nagy játékkal, de annyira ő se robbanékony és gyors hogy ezek összejöjjenek, persze a támadófal se az igazi. De támadófaltól függetlenül mondom, hogy ő is nagyon ludas a támadósor gyenge teljesítményért. Sajna ő egy kurva jó gyerek és sose fogjuk elküldeni és mindig lesz egy ilyen drága RB-nk.
Más típusú RB-re lenne szükségünk...

3 meccs nem számít semmit, de idei újonc QB-k nem lennének előre lépések DJ-hez képest kb. Persze ez változhat még bőven.
GiantsMLBhunter
Ezekkel mind egyet értek én is.
QB kérdés kapcsán nemtom mit gondoljak. Nekem továbbra is szimpatikus DJ, szurkolok neki, hogy úgy lehessen dönteni, hogy vele képzeljük el a jövőt. Viszont idén pl fantasyban behúztam Herbert-et QB-nak, aki nekem tavaly teljesen radar alatt volt, így ódzkodtam is tőle előzetesen, viszont most miatta megnézem mindig a Chargers meccseit is és hát azért ég és föld a különbség a kettő között az az igazság.. Pedig messze nem hibátlan ő sem, de mégis. Persze nekem Eli is bőven megfelelt anno, DJ is jó lenne, csak lenne körülötte normális edzői gárda végre.. Sajnos most meg már lehet kifutottunk az időből vele kapcsolatban.
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Kezdődik…

Asked Kenny Golladay why he doesn't have any deep catches this season. His response: "I don't really have an answer for that."
ozibozi
Neki volt kb a legtöbb 18+ yardos elkapása korábban.... Erre most kb 16-nál hosszabbat nem dobunk rá? Úgy, hogy DJ egész jó hosszú labdákat szokott dobni. Grat JG.

Toney-val meg az a legnagyobb bajom, hogy 2 játékosért imádkoztam... Slater és Parsons. Mi is a jelenlegi 2 legnagyobb hiány posztunk? Hagyjuk is.

De nem is Toney-val van a bajom. Hanem 2 emberrel, aki ide hozta 5. számú elkapónak és azzal, aki nem használja ki. Egyébként vele kapcsolatban még optimista vagyok, hogy kinövi magát egy 3. számú elkapónak... (azokat pont 1/20-an szokás húzni)

Illetve én igazat adok azoknak a hangoknak, akik szerint Barkley nem jó. Látszik a mozgásán és döntésein, hogy nem az igazi. Minden egyes érintésnél szerintem legalább 0,5-1 yard bent marad, mert nem támad elég agresszívan előre, nem brusztol, próbálkozik valami nagy játékkal, de annyira ő se robbanékony és gyors hogy ezek összejöjjenek, persze a támadófal se az igazi. De támadófaltól függetlenül mondom, hogy ő is nagyon ludas a támadósor gyenge teljesítményért. Sajna ő egy kurva jó gyerek és sose fogjuk elküldeni és mindig lesz egy ilyen drága RB-nk.
Más típusú RB-re lenne szükségünk...

3 meccs nem számít semmit, de idei újonc QB-k nem lennének előre lépések DJ-hez képest kb. Persze ez változhat még bőven.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Kezdődik…

Asked Kenny Golladay why he doesn't have any deep catches this season. His response: "I don't really have an answer for that."
ozibozi
Van egy olyan érzésem, ha Garrett nem nyitja ki a könyvet a Saints ellen, akkor jövő héten már lehet Kitchens lesz az interim OC, tavaly Colombotol is idő előtt elköszöntek. Ha jók az emlékeim egy év közi OC csere hozta meg Lamar Jackson timeot is a Ravensnel nem?
Rodaron
Jah, csak a Ravensnél a HC kissé magasabb szintet képvisel.. Ettől még Garrett-et minél előbb kirúgjuk annál jobb, más kérdés, hogy eleve a világ faszsága volt idehozni.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Kezdődik…

Asked Kenny Golladay why he doesn't have any deep catches this season. His response: "I don't really have an answer for that."
ozibozi
Van egy olyan érzésem, ha Garrett nem nyitja ki a könyvet a Saints ellen, akkor jövő héten már lehet Kitchens lesz az interim OC, tavaly Colombotol is idő előtt elköszöntek. Ha jók az emlékeim egy év közi OC csere hozta meg Lamar Jackson timeot is a Ravensnel nem?
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 728
Kezdődik…

Asked Kenny Golladay why he doesn't have any deep catches this season. His response: "I don't really have an answer for that."
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Nincs hova hátrálni, már nem tudunk bukni rajta, mert a legalján vagyunk, legfeljebb maradunk itt.
Egyébként a tulaj is beígért vlm változást Ha az Atlanta meccs bukó, a fiúk hozták is amit tudtak, de még semmi sem történt.
New Orleans-ba amúgy is szopni járunk ezer éve, lesz nagy mulatság.
ozibozi
Ezt a változást várva olvasom én is minden nap a híreket, de eddig sajnos semmi.
Haba
Felrúgta a VIP folyosón a kukákat..szóval szegény Tamaxos néniknek volt munkájuk
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nincs hova hátrálni, már nem tudunk bukni rajta, mert a legalján vagyunk, legfeljebb maradunk itt.
Egyébként a tulaj is beígért vlm változást Ha az Atlanta meccs bukó, a fiúk hozták is amit tudtak, de még semmi sem történt.
New Orleans-ba amúgy is szopni járunk ezer éve, lesz nagy mulatság.
ozibozi
Jah, úgy néz ki csak egy gyenge blöff volt.. Mara is bekaphatja.
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Nincs hova hátrálni, már nem tudunk bukni rajta, mert a legalján vagyunk, legfeljebb maradunk itt.
Egyébként a tulaj is beígért vlm változást Ha az Atlanta meccs bukó, a fiúk hozták is amit tudtak, de még semmi sem történt.
New Orleans-ba amúgy is szopni járunk ezer éve, lesz nagy mulatság.
ozibozi
Ezt a változást várva olvasom én is minden nap a híreket, de eddig sajnos semmi.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 728
Nincs hova hátrálni, már nem tudunk bukni rajta, mert a legalján vagyunk, legfeljebb maradunk itt.
Egyébként a tulaj is beígért vlm változást Ha az Atlanta meccs bukó, a fiúk hozták is amit tudtak, de még semmi sem történt.
New Orleans-ba amúgy is szopni járunk ezer éve, lesz nagy mulatság.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nem a képességeivel van a baj (illetve azt NFL szinten még senki nem tudja milyen) hanem a hozzáállásával. Amiket olvastam róla, a falemberek Johnny Manzielje
Haba
Toney kb. ugyanez, rá pedig még egy első kört is ellőttünk, szóval szerintem nem meglepő, hogy érdeklődünk.

Engem ez sem zavarna, ha szétbasznák az öltözőt, elősegítve, hogy edző, GM, tulaj, bárki más is repüljön.

#anarchia
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Főleg h van egy futonk akinek ha egy meccsen csinálnának 3 olyan playt mikor kijut a LoStol 5 yardra
csebi
Azért elég érdekes, hogy az elmúlt 2 évben Gallman és Morris általában háromnál többször is megoldották ezt ugyanazon fal mögött. Nem halmozták a nagy játékokat, de stabilan hasznos yardokat termeltek. Barkley viszont rendszeresen megöli a játékokat a negatív yardos futásaival. Ha jó napja van (ami már elég régen volt) akkor 10-ből egyszer meglódul, de összességében olyankor is mínuszban vagyunk vele. Csak a szurkolók nagyobb része inkább arra az egy nagy játékra emlékszik mint a sikertelen próbálkozásokra. Szerintem kurva messze van a CMC, Henry, Cook, Kamara vonulattól.
vanek úr
Barkley rettenet szar...szetintem mashol se valtana meg a vilagot (max valamelyik O gurunal vagy a Ravensbe de ezek mindenkibol sztart csinalnak😀)
Leginkabb passzjatekba kene bevonni ott meg alakulhatna valami de a futas probalkozasait kinszenveded nezni is!
Mondjuk ez a JG fele O is egy oskuvulet !
A redzonebam kulonosen elfogy minden otlet...
Izzadsagszagu "kreativ" playek muszajbol mert a jo csapatok igy csinaljak kb!
Sok mas meccset nezek irigykedve micsoda fasza kis O-k vannak a ligaban!
A D meg valamelyest magara talalhat iden ,ez talan arra eleg lehet higy ne verjenek folyamat szarra a jobb csapatok de most ez sem tunik konnyunek...
yooker
Ebben a legszomorúbb, h a gyerekeim miatt nézem a Denver meccseket, és ott is irigykedve nézem az O-t. Asszem ez mindent elmond a mostani garnitúráról
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Csak vlm történjen.
ozibozi
érkezhet Isaiah Wilson, tavalyi első körös bust, borzasztó karakter, de legalább támadófalember és szabadidejében hip-hop zenéket ad ki. nagyjából Toney szint, csak méretben nagyobb.
kristof
Ez egy idióta buligép. Nem hinném, hogy bármire megoldás, de ne legyen igazam.
Haba
Thomas csapattársa volt az egyetemen, igazából nem tudom elhinni, hogy ennyi kihagyás után is szarabb lenne, mint Solder és/vagy Peart, szóval egy próbát nálam megérne.
kristof
Nem a képességeivel van a baj (illetve azt NFL szinten még senki nem tudja milyen) hanem a hozzáállásával. Amiket olvastam róla, a falemberek Johnny Manzielje
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Főleg h van egy futonk akinek ha egy meccsen csinálnának 3 olyan playt mikor kijut a LoStol 5 yardra
csebi
Azért elég érdekes, hogy az elmúlt 2 évben Gallman és Morris általában háromnál többször is megoldották ezt ugyanazon fal mögött. Nem halmozták a nagy játékokat, de stabilan hasznos yardokat termeltek. Barkley viszont rendszeresen megöli a játékokat a negatív yardos futásaival. Ha jó napja van (ami már elég régen volt) akkor 10-ből egyszer meglódul, de összességében olyankor is mínuszban vagyunk vele. Csak a szurkolók nagyobb része inkább arra az egy nagy játékra emlékszik mint a sikertelen próbálkozásokra. Szerintem kurva messze van a CMC, Henry, Cook, Kamara vonulattól.
vanek úr
Barkley rettenet szar...szetintem mashol se valtana meg a vilagot (max valamelyik O gurunal vagy a Ravensbe de ezek mindenkibol sztart csinalnak😀)
Leginkabb passzjatekba kene bevonni ott meg alakulhatna valami de a futas probalkozasait kinszenveded nezni is!
Mondjuk ez a JG fele O is egy oskuvulet !
A redzonebam kulonosen elfogy minden otlet...
Izzadsagszagu "kreativ" playek muszajbol mert a jo csapatok igy csinaljak kb!
Sok mas meccset nezek irigykedve micsoda fasza kis O-k vannak a ligaban!
A D meg valamelyest magara talalhat iden ,ez talan arra eleg lehet higy ne verjenek folyamat szarra a jobb csapatok de most ez sem tunik konnyunek...
yooker
Kicsit olyan érzésem van mikor egy jó kis turbódízelbe, folyamatosan benzint tankolsz. Akad, zörög, csörög semmi nem megy. Holott Judge is megmondta, hogy próbálják az emberek képességeihez szabni a játékot és nem fordítva. Rohadt aggasztó, hogy nem engedjük el a gyeplőt, főleg most, hogy már nekik is kurva égő és fájdalmas az egész, és az állásukkal játszanak.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Csak vlm történjen.
ozibozi
érkezhet Isaiah Wilson, tavalyi első körös bust, borzasztó karakter, de legalább támadófalember és szabadidejében hip-hop zenéket ad ki. nagyjából Toney szint, csak méretben nagyobb.
kristof
Ez egy idióta buligép. Nem hinném, hogy bármire megoldás, de ne legyen igazam.
Haba
Thomas csapattársa volt az egyetemen, igazából nem tudom elhinni, hogy ennyi kihagyás után is szarabb lenne, mint Solder és/vagy Peart, szóval egy próbát nálam megérne.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Főleg h van egy futonk akinek ha egy meccsen csinálnának 3 olyan playt mikor kijut a LoStol 5 yardra
csebi
Azért elég érdekes, hogy az elmúlt 2 évben Gallman és Morris általában háromnál többször is megoldották ezt ugyanazon fal mögött. Nem halmozták a nagy játékokat, de stabilan hasznos yardokat termeltek. Barkley viszont rendszeresen megöli a játékokat a negatív yardos futásaival. Ha jó napja van (ami már elég régen volt) akkor 10-ből egyszer meglódul, de összességében olyankor is mínuszban vagyunk vele. Csak a szurkolók nagyobb része inkább arra az egy nagy játékra emlékszik mint a sikertelen próbálkozásokra. Szerintem kurva messze van a CMC, Henry, Cook, Kamara vonulattól.
vanek úr
Barkley rettenet szar...szetintem mashol se valtana meg a vilagot (max valamelyik O gurunal vagy a Ravensbe de ezek mindenkibol sztart csinalnak😀)
Leginkabb passzjatekba kene bevonni ott meg alakulhatna valami de a futas probalkozasait kinszenveded nezni is!
Mondjuk ez a JG fele O is egy oskuvulet !
A redzonebam kulonosen elfogy minden otlet...
Izzadsagszagu "kreativ" playek muszajbol mert a jo csapatok igy csinaljak kb!
Sok mas meccset nezek irigykedve micsoda fasza kis O-k vannak a ligaban!
A D meg valamelyest magara talalhat iden ,ez talan arra eleg lehet higy ne verjenek folyamat szarra a jobb csapatok de most ez sem tunik konnyunek...

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Főleg h van egy futonk akinek ha egy meccsen csinálnának 3 olyan playt mikor kijut a LoStol 5 yardra
csebi
Azért elég érdekes, hogy az elmúlt 2 évben Gallman és Morris általában háromnál többször is megoldották ezt ugyanazon fal mögött. Nem halmozták a nagy játékokat, de stabilan hasznos yardokat termeltek. Barkley viszont rendszeresen megöli a játékokat a negatív yardos futásaival. Ha jó napja van (ami már elég régen volt) akkor 10-ből egyszer meglódul, de összességében olyankor is mínuszban vagyunk vele. Csak a szurkolók nagyobb része inkább arra az egy nagy játékra emlékszik mint a sikertelen próbálkozásokra. Szerintem kurva messze van a CMC, Henry, Cook, Kamara vonulattól.
vanek úr
Ezzel csak az a baj, hogy már a draftja előtt is ezt rótták fel a legnagyobb problémának, hogy rengetegszer van mínuszos játéka. Most az, hogy egy ilyen fal mögé 1/2-re minek húzol (igazából bármilyen, de főleg ilyen stílusú) futót, eléggé wtf volt anno is, ettől még lehet jó NFL-játékos is belőle, igaz, nem valószínű, hogy itt

Mondjuk most megnéztem a statjait, az az első év azért így hosszú távon eléggé jó lett volna, az is igaz

Szerkesztette: Wyatt

több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Csak vlm történjen.
ozibozi
érkezhet Isaiah Wilson, tavalyi első körös bust, borzasztó karakter, de legalább támadófalember és szabadidejében hip-hop zenéket ad ki. nagyjából Toney szint, csak méretben nagyobb.
kristof
Ez egy idióta buligép. Nem hinném, hogy bármire megoldás, de ne legyen igazam.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Csak vlm történjen.
ozibozi
érkezhet Isaiah Wilson, tavalyi első körös bust, borzasztó karakter, de legalább támadófalember és szabadidejében hip-hop zenéket ad ki. nagyjából Toney szint, csak méretben nagyobb.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 728
El kell tradelni amíg le nem sérül, úgy sincs pénz rá és felesleges is, de ahhoz el kell zavarni azt a marhát amelyik ledraftolta, mert ő nem fogja a találmányát elküldeni, ezért Megbízni Abramsot a szezon végéig draft tőkét gyűjteni, aztán az új rezsim majd kezdhet egy 10-13 draftcetlivel vlmt.
Addig a hátralévő meccseken
Pont bizonyíthat az a pár
Játékos,
/Edzők/ akinek az NFL-ben van egyáltalán keresni valója.
Csak vlm történjen.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Főleg h van egy futonk akinek ha egy meccsen csinálnának 3 olyan playt mikor kijut a LoStol 5 yardra
csebi
Azért elég érdekes, hogy az elmúlt 2 évben Gallman és Morris általában háromnál többször is megoldották ezt ugyanazon fal mögött. Nem halmozták a nagy játékokat, de stabilan hasznos yardokat termeltek. Barkley viszont rendszeresen megöli a játékokat a negatív yardos futásaival. Ha jó napja van (ami már elég régen volt) akkor 10-ből egyszer meglódul, de összességében olyankor is mínuszban vagyunk vele. Csak a szurkolók nagyobb része inkább arra az egy nagy játékra emlékszik mint a sikertelen próbálkozásokra. Szerintem kurva messze van a CMC, Henry, Cook, Kamara vonulattól.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 728
Joe Judge, asked about how analytics factors into his 4th down decisions: "Analytics is just a tool ... You can look at a stat sheet all ya want. I promise ya if Excel was gonna win football games, Bill Gates would be killing it right now. But you've got to take those numbers ...
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Én úgy látom, h az első és legfontosabb lépés Garett elküldése volna, és egy modern focit értő OC kinevezése. Én Kitchens előrehozását sem bánnám, mivel szezon közben nem fogunk tudni senkit leakasztani a polcról. Amellett, h rengeteg a hiba minden fronton, az előrelépéshez fontos volna még ebben a szezonban látni mire képes valójában az O, mi és ki az a amire, akire lehet építeni.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nyilván lehet itt sok mindenkit hibáztatni, de nekem nem a megkérdőjelezhető döntésekkel van a problémám (pl DJ draftolása), hanem az eleve faszságokkal. Semmiféle utólagos okoskodás nincs itt, teljesen egyértelmű problémák vannak évek óta (támadófal, pass-rush hiánya), ezek miatt szopunk minden évben. Nem Barkley-t, Engram-et, Toney-t kell draftolgatni első körökben meg Golladay-t igazolni ezer millióért egy olyan csapatnak ahol ilyen problémák vannak.. Ehelyett idén pl elengedtük az egyetlen értelmes OL emberünket és a pass-rushra is szartunk, se drafton, se FA-n nem jött senki.. Most meg érdekes módon nem tudunk futni, nem tudjuk megjátszani az elvileg top elkapóinkat és hiába lenne jó a védelem, mivel nincs pass rush, így a normális OL-el rendelkező csapatok szétszedik a secondaryt. Én egyet értek azzal, hogy nem lenne ez olyan szar keret, de nem skill játékosokat kell igazolgatni amíg az alapok nincsenek rendben, mert annak semmi értelme, hisz úgyse tudod használni őket. Szerintem ez a társaság akiknek ezekhez a döntésekhez közük van már többszörösen bizonyították a totális alkalmatlanságukat, szóval kibasznék mindenkit gondolkodás nélkül akit ez érint (többségüket eleve ki se neveztem volna persze), aztán hogy mi lesz utána az más kérdés, de ezekben én már nem bízom, kibaszott unalmas már ugyanabba a szarba lépni minden évben.
Szesze
Azért pass rushra hoztuk Olujarit drafton, ami sztem nagy választás volt, már akkor is örültem.
De tény hogy az off fal ilyen szintu leszarasa elképesztő. Főleg h van egy futonk akinek ha egy meccsen csinálnának 3 olyan playt mikor kijut a LoStol 5 yardra és 1-2 DBt kellene megvernie akkor sztem vezetne a ligát futott yardokban ehhez képest szenved a fal mögött plusz szar playeket is hívnak rá.
csebi
Ojulari jó, de nem volt elég ez tisztán látszik és előre is látható volt, hogy nem lesz az. Golladay és Toney helyett OL és/vagy pass-rusher kellett volna, a vak is látta, hogy megint rá fogunk baszni ezek nélkül. Mondjuk ha az OL-t rendbe rakták volna, akkor elnézném, hogy a pass-rushra már nem jutott volna muníció, de most egyik sincs.. szóval kapják be.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Nyilván lehet itt sok mindenkit hibáztatni, de nekem nem a megkérdőjelezhető döntésekkel van a problémám (pl DJ draftolása), hanem az eleve faszságokkal. Semmiféle utólagos okoskodás nincs itt, teljesen egyértelmű problémák vannak évek óta (támadófal, pass-rush hiánya), ezek miatt szopunk minden évben. Nem Barkley-t, Engram-et, Toney-t kell draftolgatni első körökben meg Golladay-t igazolni ezer millióért egy olyan csapatnak ahol ilyen problémák vannak.. Ehelyett idén pl elengedtük az egyetlen értelmes OL emberünket és a pass-rushra is szartunk, se drafton, se FA-n nem jött senki.. Most meg érdekes módon nem tudunk futni, nem tudjuk megjátszani az elvileg top elkapóinkat és hiába lenne jó a védelem, mivel nincs pass rush, így a normális OL-el rendelkező csapatok szétszedik a secondaryt. Én egyet értek azzal, hogy nem lenne ez olyan szar keret, de nem skill játékosokat kell igazolgatni amíg az alapok nincsenek rendben, mert annak semmi értelme, hisz úgyse tudod használni őket. Szerintem ez a társaság akiknek ezekhez a döntésekhez közük van már többszörösen bizonyították a totális alkalmatlanságukat, szóval kibasznék mindenkit gondolkodás nélkül akit ez érint (többségüket eleve ki se neveztem volna persze), aztán hogy mi lesz utána az más kérdés, de ezekben én már nem bízom, kibaszott unalmas már ugyanabba a szarba lépni minden évben.
Szesze
Azért pass rushra hoztuk Olujarit drafton, ami sztem nagy választás volt, már akkor is örültem.
De tény hogy az off fal ilyen szintu leszarasa elképesztő. Főleg h van egy futonk akinek ha egy meccsen csinálnának 3 olyan playt mikor kijut a LoStol 5 yardra és 1-2 DBt kellene megvernie akkor sztem vezetne a ligát futott yardokban ehhez képest szenved a fal mögött plusz szar playeket is hívnak rá.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
És ami a legrosszabb, és mindenki Top5be várta a secondaryt.
“ Opposing quarterbacks are completing 75.4% of their passes against the #giants defense. That’s second highest in the NFL. This is an horrific number” ezt a soft zoneos faszsagot ideje lenne befejezni