New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
DJ és SB teljesítsen jól, plussz ne legyen komoly sérülés egyik oldalon se! Ezt kívánom!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Kivancsi lennek milyen kovetkezmenyekre gondolt...ki vinne el a balhet?
Amugy ha most nyerunk is ,utana szopunk majd annyit ugyis hogy latni fogjuk mire gondolt😀
yooker
Igen, vélhetően ki fog derülni 😊 Viszont DJ-nek szurkolok azért.. két jó védelem ellen elég jól helyt állt, az Atlanta ellen elvileg jóval könnyebb dolga lesz. Ettől még simán elképzelhető, h most lesz a legszarabb 😊 Ha ez így lesz akkor az viszont nagyjából az ő sorsát is megpecsételné..
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Kivancsi lennek milyen kovetkezmenyekre gondolt...ki vinne el a balhet?
Amugy ha most nyerunk is ,utana szopunk majd annyit ugyis hogy latni fogjuk mire gondolt😀
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nem mintha olyan sokat csinált volna idáig - leszámítva tapsi hapsi leordítását - de azért nem jó hír, h Golladay questionable
Haba
Sajnos egeszsegesen is az.....
Barkley detto
yooker
Játszani fog Golladay, Logan Ryan is Q volt egész héten. Az hogy nem edz a többiekkel, az még nem jelenti azt, hogy nem fog játszani.
Viszont Mara kijelentette, hogy ha most nem nyerünk akkor annak következményei lesznek.
Rodaron
Nagyjából mindenki játszani fog ahogy nézem és ez az Atlanta most már tényleg egy olyan matchup akik ellen, ha nem nyerünk akkor tényleg nincs miről beszélni semmilyen szinten, ugyanis papíron ez a csapat nekünk nagyon kéne, hogy feküdjön, ráadásul gyengék is. Én egyébként az eddigiek ellenére éppen ezért azt várom, hogy ha nem is sétagalopp szerűen, de viszonylag simán nyerünk. Ha mégsem, akkor remélem Mara betartja az ígéretét (lehet ez esetben a vereség lenne a jobb opció😊)
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Nem mintha olyan sokat csinált volna idáig - leszámítva tapsi hapsi leordítását - de azért nem jó hír, h Golladay questionable
Haba
Sajnos egeszsegesen is az.....
Barkley detto
yooker
Játszani fog Golladay, Logan Ryan is Q volt egész héten. Az hogy nem edz a többiekkel, az még nem jelenti azt, hogy nem fog játszani.
Viszont Mara kijelentette, hogy ha most nem nyerünk akkor annak következményei lesznek.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Nem mintha olyan sokat csinált volna idáig - leszámítva tapsi hapsi leordítását - de azért nem jó hír, h Golladay questionable
Haba
Sajnos egeszsegesen is az.....
Barkley detto
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Nem mintha olyan sokat csinált volna idáig - leszámítva tapsi hapsi leordítását - de azért nem jó hír, h Golladay questionable
Haba
Elég sérülékeny a csávó és akkor finoman fogalmaztam...

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Nem mintha olyan sokat csinált volna idáig - leszámítva tapsi hapsi leordítását - de azért nem jó hír, h Golladay questionable
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Igen a GM hibája, hogy két veterán is pár hét edzés után úgy dönt, hogy visszavonul, meg hogy a kezdő G/C-nek eltörik a lába...szerintem a COVID is az ő hibája. Értem, hogy sok hibát vétett/vét, de legyünk már sensible.
Rodaron
Már ne haragudj, de ha valaki olyan barom, hogy leigazol két olyan játékost, aki nem is akar focizni, azért ki a hibás?
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Az edzői stábért, a keret kialakításáért, az orvosi stábért, a csodás cap helyzetért, ami miatt nem
tudsz hozni normális falembert hirtelen is meg van a
Felelős.
És nem én vagyok az.
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591

nagir
Szegény GM! Azt hiszem nem tehet senki szemrehányást neki az OL kispad rövidsége miatt. Ki számíthatott ilyen hihetetlen sérülés hullámra ebben a sportban. Sosem látott pech....
Haba
Igen a GM hibája, hogy két veterán is pár hét edzés után úgy dönt, hogy visszavonul, meg hogy a kezdő G/C-nek eltörik a lába...szerintem a COVID is az ő hibája. Értem, hogy sok hibát vétett/vét, de legyünk már sensible.
Rodaron
Ne haragudj, de az, hogy egy ilyen sportban, valaki semmilyen mélységet nem ad egy komplett csapatrésznek, hát igenis az ő hibája. Nem az ő hibája, h Gates lába eltörött, de azért nem ez az a sport, ahol még sosem láttak v hallottak ilyenről. Lemieux sérült egy ideje, csere guardunk és centerünk is úgy lett, h az utolsó pillanatban tradelt. Practice squadban semmi. A visszavonulásról annyit, hogy: tehát megint rossz embereket talált. Sok húzása megkérdőjelezhető, de ahhoz képest, h azzal kezdte amikor ide került, h jó fal kell, most meg lassan nincs, hát....
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976

nagir
Szegény GM! Azt hiszem nem tehet senki szemrehányást neki az OL kispad rövidsége miatt. Ki számíthatott ilyen hihetetlen sérülés hullámra ebben a sportban. Sosem látott pech....
Haba
Igen a GM hibája, hogy két veterán is pár hét edzés után úgy dönt, hogy visszavonul, meg hogy a kezdő G/C-nek eltörik a lába...szerintem a COVID is az ő hibája. Értem, hogy sok hibát vétett/vét, de legyünk már sensible.
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591

nagir
Szegény GM! Azt hiszem nem tehet senki szemrehányást neki az OL kispad rövidsége miatt. Ki számíthatott ilyen hihetetlen sérülés hullámra ebben a sportban. Sosem látott pech....
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
 www.pff.com/news/nfl-week-2-team-of-the-week-awards-key-takeaways-2021

PFF TEAM OF THE WEEK
Offense
QB: Daniel Jones, New York Giants



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
 giantswire.usatoday.com/2021/09/21/new-york-giants-kenny-golladay-yelling-jason-garrett-not-daniel-jones/
🤣
"- Ide figyelj Szmöre! A droppjammal csak fel akartam Magamra hívni a figyelmet!! Nekem passzoljatok,... megoldom, ... ha van kedvem!!!"
nagir
Jaja, ez így mindjárt más 😊
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
 giantswire.usatoday.com/2021/09/21/new-york-giants-kenny-golladay-yelling-jason-garrett-not-daniel-jones/
🤣
"- Ide figyelj Szmöre! A droppjammal csak fel akartam Magamra hívni a figyelmet!! Nekem passzoljatok,... megoldom, ... ha van kedvem!!!"



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Nem értem miről beszélsz? Megmondta Judge a kinevezésekor, hogy mi nemcsak szakmai szempontok szerint hozzuk a játékosokat, hanem a morális, mentális és emberi tényezők is fontosak, mert csak jó csapatemberekre van szükségünk a győztes kultúra kiépítéséhez. Mellesleg DG papa nagyjából ugyanezeket sütötte el az érkezésekor, ennek szellemében szabadult meg például OBJ-től is. A scoutok pedig nálunk hagyományosan alapos munkát végeznek.
vanek úr
Ismerős... Garrett-től nem hangzott még el a "right kind of guy" (Cowboys drukkerek közt csak RKG) kifejezés? 😊
gyeek
Lehet ezt az arany köpést akkorra tartogatja, amikor interim HC lesz a szezon hátralevő részében Judge helyett...😉🤣
nagir
Az előrelépés is lehetne, ha hozna egy jó OC-t maga helyett aki hívja majd a játékokat. 😊 😉
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Nem értem miről beszélsz? Megmondta Judge a kinevezésekor, hogy mi nemcsak szakmai szempontok szerint hozzuk a játékosokat, hanem a morális, mentális és emberi tényezők is fontosak, mert csak jó csapatemberekre van szükségünk a győztes kultúra kiépítéséhez. Mellesleg DG papa nagyjából ugyanezeket sütötte el az érkezésekor, ennek szellemében szabadult meg például OBJ-től is. A scoutok pedig nálunk hagyományosan alapos munkát végeznek.
vanek úr
Ismerős... Garrett-től nem hangzott még el a "right kind of guy" (Cowboys drukkerek közt csak RKG) kifejezés? 😊
gyeek
Lehet ezt az arany köpést akkorra tartogatja, amikor interim HC lesz a szezon hátralevő részében Judge helyett...😉🤣
nagir
Stay tuned...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Nem értem miről beszélsz? Megmondta Judge a kinevezésekor, hogy mi nemcsak szakmai szempontok szerint hozzuk a játékosokat, hanem a morális, mentális és emberi tényezők is fontosak, mert csak jó csapatemberekre van szükségünk a győztes kultúra kiépítéséhez. Mellesleg DG papa nagyjából ugyanezeket sütötte el az érkezésekor, ennek szellemében szabadult meg például OBJ-től is. A scoutok pedig nálunk hagyományosan alapos munkát végeznek.
vanek úr
Ismerős... Garrett-től nem hangzott még el a "right kind of guy" (Cowboys drukkerek közt csak RKG) kifejezés? 😊
gyeek
Lehet ezt az arany köpést akkorra tartogatja, amikor interim HC lesz a szezon hátralevő részében Judge helyett...😉🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Nem értem miről beszélsz? Megmondta Judge a kinevezésekor, hogy mi nemcsak szakmai szempontok szerint hozzuk a játékosokat, hanem a morális, mentális és emberi tényezők is fontosak, mert csak jó csapatemberekre van szükségünk a győztes kultúra kiépítéséhez. Mellesleg DG papa nagyjából ugyanezeket sütötte el az érkezésekor, ennek szellemében szabadult meg például OBJ-től is. A scoutok pedig nálunk hagyományosan alapos munkát végeznek.
vanek úr
Ismerős... Garrett-től nem hangzott még el a "right kind of guy" (Cowboys drukkerek közt csak RKG) kifejezés? 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Nem értem miről beszélsz? Megmondta Judge a kinevezésekor, hogy mi nemcsak szakmai szempontok szerint hozzuk a játékosokat, hanem a morális, mentális és emberi tényezők is fontosak, mert csak jó csapatemberekre van szükségünk a győztes kultúra kiépítéséhez. Mellesleg DG papa nagyjából ugyanezeket sütötte el az érkezésekor, ennek szellemében szabadult meg például OBJ-től is. A scoutok pedig nálunk hagyományosan alapos munkát végeznek.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Annyi garantált tartalmat kapott mindkettő ezektől a pancserektől, hogy pont basznak rá. Arra kell figyeljenek hogy ne kapják el őket bekokózva fegyverrel,
miközben fojtogatják vlmelyik aranyásó qrvájukat.
A hisztitől még ugyanúgy dől a pénz.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Golladay+Toney igazolás már pusztán a poszt miatt, eredendően is méretes faszságnak tűnt, most meg már elég egyértelmű, hogy ráadásul mindkettő jó nagy faszkalap is.
Tényleg az lenne a legjobb, ha mindenkit kibasznának a picsába akiknek ezekhez az évek óta tartó idióta lépésekhez bármi közük van.
Szesze
Egyebkent komolyan megkerdezem, mit kepzel magarol egy 22 eves kis szaros ujonc, aki par honapja bekerult a ligaba, raadasul a TC-ben csak es kizarolag arrol lehetett hallani, hogy epp milyen serulese van, majd ketto darab meccs utan odaall az edzo ele rinyalni, aztan a kozossegi mediat is telifossa a hisztijevel?

Mert hogy Golladay valamit csak-csak lerakott az asztalra, na de Toney... Az ilyeneket nem tudom megerteni. Tenyleg azt hiszik, hogy a vilag korulottuk forog? Majd ha a mekiben mosogat, talan rajon, hogy nem artana nemi tiszteletet is tanusitania.

több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Annyi ugatás megy már meccs közben is, meccsek után megannyi tweet meg Instagram poszt, fegyelmezetlenségek tömkelege, hogy kb még 1-2 vereség és széteshet az öltöző is, ha még nem esett szét.
A
Sajtó még be sem indult igazán, de be fog.
Barkley amúgy nem gondolom hogy nálunk fogja megkapni a giga szerződését, az hogy mi lesz a sorsa, és mikor az pedig attól is függ, hogy egészséges tud e egyáltalán maradni.
DG draftolta, de ezt az idényt már nem tudja túlélni, így aki jön helyette 9-10 draftcetlivel indul, mivel lóvé az megint nincs, így csinálnia kell.
Aki értékesebb és drága azt azonnal el fogják cserélni. Barkley lesz az elsők között, ha folyamatosan egészséges tud maradni.
Egyébként ez az egész gyakorlatilag el fog dőlni a
Következő 2 hétben. Ha az Atlanta ellen otthon és a New Orleans ellen idegenben zakó, akkor vége is a szezonnak, mert utána már csak kemény ellenfelek jönnek sorban.
ozibozi
Szerintem már az Atlanta ellen eldől, ha kikapunk. Onnantól kezdve a Dolphins-ig nem látom, kit tudnánk megverni ---- Ne legyen igazam, és kapjuk el a fonalat, de a jelek - finoman szólva - nem biztatóak.
Zet
Eli Jersey retirementje lesz a Falcons ellen, szóval még egy indok, hogy nyernünk kell. Emiatt főleg teltház lesz, szóval ha most kikapunk az ultra-brutál gáz. Nyilván ha nyerünk, az nem azt jelenti, hogy kint vagyunk a pokolból de a görcsösségünket egy kicsit letehetjük.