New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Az elejet lattam meg az osszefoglalot...
Volt 2 ertelmes play hivas Barkleyra
Azt hittem JG-t kirugtak a szunetben!😀
Amugy valoban nem lettunk jobbak nyilvan max Toney meg akinek lehetett orulni ezen a meccsen
Amugy Csendes nyugalomban varom a kovetkezo meccset is mint ezt...
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az eredményt leszámítva én semmi olyat nem láttam ebben a meccsben ami bármi érdemi változást mutatott volna az eddigiekhez képest. Nyilván lehet mondani, hogy az eredmény a legfontosabb fokmérő, de sztem ez hülyeség. Ezen a meccsen a gyengébb csapat nyert, ahogy a Washington ellen meg mi érdemeltünk volna győzelmet, nem ők. Ettől még a lényeg nem változik/változott. A sorsolásunk eddig volt könnyű, mostantól jóval erősebb ellenfelek jönnek, nem igazán látom hogy képesek lennénk 4,max 5 győzelemnél többet elérni az idény végéig.
Jones egyelőre a nehézségek ellenére szerencsére nem rossz, neki kell szurkolni továbbra is leginkább mert a csapat jövője szempontjából ez a legmeghatározóbb kérdés másról itt nem nagyon lesz mit beszélni, legalább is akkora változás kéne hozzá amire bár láttam már példát, de egyrészt nagyon ritkán, másrészt nem is indokolja semmi.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 469
Szerintem ne legyenek illúzióink, szinte biztos, hogy akármilyen is lesz a szezon (1-16 vagy esetleg 4-13), Judge-ot nem fogják kirúgni. Mara tett is erre említést még a kinevezéskor. Ha szar a szezon, akkor a koordinátorokat fogják cserélni a végén, és kész. Majd Garrett meg Graham elviszi a balhét. Nagyobb változás nem lesz (legfeljebb akkor, ha Tisch valahogy kiteszi Marát a partvonalra, de ebben ne reménykedjünk), max DG lemond, és hoznak helyette egy olyan GM-et, aki hajlandó vállalni Judge-ot. Mondjuk, nem hinném, hogy a jövő évi 2 első körös pick előtt Getty lelépne, szóval, ebben sem reménykedhetünk.

Fel van adva a lecke, és benne van a levegőben, hogy a köv. 2-5 évben elkaristolgatunk a liga alján, és csak néha játszunk egy-egy kiugróan jó meccset.

Ennek ellenére szerintem a W-ekre mindig szükség van, hiszen az vagy, amilyen a mérleged, ugyebár. És győzelmek nélkül egy normális OC (vagy éppen DC) sem fog idejönni a későbbiekben.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Tök jó, hogy nyertünk, meg végre volt valami látnivaló az O részéről, de én pesszimistább vagyok mint a szezon előtt voltam (pedig akkor sem tápláltam vérmes reményeket). Elsősorban a D miatt. Az eddig is világos volt, hogy pass rush nem lesz idén sem. De 4 meccs után látszik már, hogy a secondary jóval gyengébb mint tavaly volt, és az eddig elitnek tartott run stop pedig nemhogy nem elit, de a liga egyik legrosszabbja lett. Abban még lehet bízni, hogy Bradberry vagy Adore feljavul, de a DL Leót leszámítva teljesen reménytelen. Középen Dexter és az új emberek sehol nincsenek a korábbiakhoz képest, a széleken meg a Carter, Xiamiaú duó terített betli. Az LB sorból meg kurvára fog hiányozni Martinez, bár tegnap egész jók voltak a többiek. Egyszerűen muszáj lenne ezekután rendszeresen 30 pont felé mennie az O-nak, amire meg is lenne a fegyverzet, de Garrettben én a tegnap ellenére sem bízom.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 728
Amíg DJ jó teljesítményt nyújt, eredménytől függetlenül JG állása fix, mert vlsz nem fogják kockáztatni DJ megtorpanását. Amíg remény van ,hogy nem kell kötelezően Qb-t draftolni, addig kiindulva csak a frissen draftoltakból és szenvedéseikből nem szokás és nem is fogják szezon közben kirugdosni az OC-kat.
Be is zárult a kör.
Jó meccs után reménykedünk, vereség után anyázunk, de nem előre haladunk, mert egy diszfunkcionális franchise lettünk, olyan amit évekig sajnáltunk ha láttunk.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
Elozo meccs utan pont ezt irtam, nem lehet meguszni orokre h ne hasznaljak a skill playakat, Halelujah,orultem h menni kellett es nem lehetett fg paradera gyurni csak es kizarolag. Legjobb ahogy alakulhatott Jones szemszogebol. A Gyozelemnek mar kevesbe orulok. Semmi ertelme nincs gyujteni...egy meg belefer, 4 utan mar haragudni fogok, kine hozzak hogy igazabol alkalmas a stab ilyen 5-7 w utan ... sot ha JG alatt kijon az Offbol amit azert varunk realisan, meg foedzot csinalnak belole xdd ,az bszna be...pedig a fal se otvar..durva. kicsit nem
nagy kokler JG, ebbol sokat kihozhatna.. egy eros ajanlo levelet siman,bar rem mas csapat padjara. Jones tobbet erdemelne, annyit sztem mar bizonyitott.

-A vezetesunkbol am is kineztem egy hasonlot, csak Graham eseteben, ha esetleg top10 es vedelmet alkot,es meccsben tart ,egy hazon beluli eloleptetest erhetett volna. Hat nem fog.
-A fo feladat hogy innovativ stabot kapjunk egyszer az eletben meg, jatekosok volnanak hozza. Csak ne a bejaratott felmegoldasok, mutyizasok..
-A fr qbhoz kozelebb jutottunk ezzel a meccsel is picit erzesre.
-(Ha full reset lesz ,rem denverbe megy v vmi ertelmesebb helyre jonesy)
-Szegeny Gano szeria.
HolmesMcKinney
Szerintem nyomjunk le minden szezont 0-16/17el és akkor mindig Top1-2t húzunk, 3 vereség után amiből kettő utolsó mp-es volt, és a WFT ellen megkérdőjelezhető Bírói döntések miatt lett kb, máris 2eve a rebuildben basszunk ki mindent.
Értem a totális frusztráltsagot, és a problémákat, de ne legyünk már szélsőségesek. Nem fog minden rebuild csapat Mahomest húzni, vagy Andy Reidet szerződtetni bármelyik bokorból. Bill Parcells ugyanolyan rekorddal kezdett mint Judge anno, 5-13-1, Judge meg most all 7-13al. Ha megint 1-7 lesz 4 forduló múlva, akkor károghattok, addig szurkoljatok.
Rodaron
Ne forgasd ki!
Tolem allhatnank 3-1el is, pont latszik hogy ki alkalmatlan...es azok furamod nem a palyan vannak !... Elhiszem hogy te tapsolnal a 7-10nel, meg ki is johet.. be lehet hazudni hogy fejlodunk , +1 w. Minden evben,az szep karrier volna...
Onhulyites, minden tisztelettel, te nem latod a fatol az erdot, csak a W or L -ben gondolkodsz, felszint kapargatva, ki is a szelsoseges? Ddd
Eaglesos srac par napra ezekszerint rolad is beszelt..

Mahomes + reid erdekel a legkevesbe, mar egy kicsit nfl edzoknek kinezo arcoknak is orulnek, Jonesban hiszek, a skill playakban is, en nekik szurkolok ...
Pedig en voltam az egyik legnagyobb judge hivo..koppantam is, most vagyok foldon.
Olyan hatalmas rebuildeket kar varni, ezt korabban irtam , a fekeket lehetne kivarrialni, a hal a fejetol buzlik es nem fog kicserelodni, ez igen valoszinu.
Mint ahogy arra is nagy az esely hogy mi leszunk az uj browns josok evig meg.
HolmesMcKinney
Olyan nincs hogy kivagom az edzőt de mindenki más marad. Ha megy az edző nálunk menni fog a GM is, és mindenki akit lehet, picket csinálnak belőle senki nem fog maradni, se DJ se skill playerek, senki. Építhetsz megint mindent elölről.
Én nem látom a fától az erdőt, de a fejlődést abból fogod mérni hány W-t szerzel, attól hogy geci kurva jó vagy, de mindig ki kapsz attól lesz a jó nem értem. Valami értékmérő akkor is kell.
Rodaron
Daniel jones az ertekmero. Lesz fr qbnk vagy nem. Ez itt a valodi kerdes . Nagy mintabol azt latjuk h az OCnak brutalis korlatai vannak, A DCnek tavaly volt kiugro eve, most hozza amit elotte kb, judge az egyrol a minuszba lepett, elmult hetek nfl viccekent emlegetik.
Azert ez a Giants, merget ne vegyunk hogy Gettleman kuka lesz, es minden elorol. Ha talalt fr qbt , megmentheti. Vannak ertekeink, ezerszer is leirom, nem kell mindent kikurni a kukaba, ertem h mas edzo mas rendszer, formalodna keret,kene is, alap van hozza.

Csupan felhivtam a figyelmet hogy nem a W hataroz meg esetunkben kizarolag,abbol is sok kovetkezhet, de a legtobb Jonesbol. Es latokra eselyt hogy oz offense tartja fenn a hitet .JG ellenere is .
Egy kozeputban tudnek hinni a jovot illetoen .
Ozibozi kapta evekig a sarat hogy negativ fasz ,emlekeim szerint. Mert lemerte irni a Gyozelmek utan is hogy itt evekota semmibol semmi se kovetkezik, sztem kovetkezhetne mar.
En pont hogy nem vagyok szelsoseges, sem a full rebuild de a +1win iden nagy fejlodes megfejtesben nem hiszek.
A ket veglet ertem h alt a nagy megfejtes,es ezekre van a nagyobb esely.

Faledzo jo munkat vegez , lehet judge megse veri ezt majd, picit tokosebb JG gyeplovel jo offense lehet, a vedelem sztem onmagahoz merten kurvaszar, varhatnank a fejlodest, foleg a tavaly fenyeben. Vallalhato, jo meccsekben, teljesitmenyben bizom, az hogy 10-7 v 3-14 , a folyamat szamit,h mutat elore e-. Elfogadom ha nkd csak a W ..
Mas: Olyan top vedelmekket talalkozunk sokkal iden meg? Olyan sok szarato vedelem nem remlik elsore a sorsolasbol, Jones 250+yard 2tdk johetnenek, nem istenkaromlas talan remelni .

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 728
A fokmérő az hogy DG egy Liga UTOLSÓ csapatot csinált az itt léte alatt. Ez nem vélemény ez TÉNY.
Mi a cél? Nyerni a szezonban 5-7 meccset, és évente ünnepelni párszor, ha az ellenfél lábon lövi magát? Mert ha ez a cél, akkor pár év alatt ezek is eljuthatnak erre a szintre, bár még ez sem látszik tisztán, hogy mikor, miként, de lehetséges.
Ellenben ha egy olyan csapatot szeretnél belátható idő alatt, aki dominál, saját erőből csoportot nyer, és nem letolt gatyával megy a rájátszásba, akkor ezeket el kellene zavarni a búsba, mert alkalmatlanok, és csak időveszteség minden perc amíg itt mérgezik a levegőt.
De nem lehet. 😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Elozo meccs utan pont ezt irtam, nem lehet meguszni orokre h ne hasznaljak a skill playakat, Halelujah,orultem h menni kellett es nem lehetett fg paradera gyurni csak es kizarolag. Legjobb ahogy alakulhatott Jones szemszogebol. A Gyozelemnek mar kevesbe orulok. Semmi ertelme nincs gyujteni...egy meg belefer, 4 utan mar haragudni fogok, kine hozzak hogy igazabol alkalmas a stab ilyen 5-7 w utan ... sot ha JG alatt kijon az Offbol amit azert varunk realisan, meg foedzot csinalnak belole xdd ,az bszna be...pedig a fal se otvar..durva. kicsit nem
nagy kokler JG, ebbol sokat kihozhatna.. egy eros ajanlo levelet siman,bar rem mas csapat padjara. Jones tobbet erdemelne, annyit sztem mar bizonyitott.

-A vezetesunkbol am is kineztem egy hasonlot, csak Graham eseteben, ha esetleg top10 es vedelmet alkot,es meccsben tart ,egy hazon beluli eloleptetest erhetett volna. Hat nem fog.
-A fo feladat hogy innovativ stabot kapjunk egyszer az eletben meg, jatekosok volnanak hozza. Csak ne a bejaratott felmegoldasok, mutyizasok..
-A fr qbhoz kozelebb jutottunk ezzel a meccsel is picit erzesre.
-(Ha full reset lesz ,rem denverbe megy v vmi ertelmesebb helyre jonesy)
-Szegeny Gano szeria.
HolmesMcKinney
Szerintem nyomjunk le minden szezont 0-16/17el és akkor mindig Top1-2t húzunk, 3 vereség után amiből kettő utolsó mp-es volt, és a WFT ellen megkérdőjelezhető Bírói döntések miatt lett kb, máris 2eve a rebuildben basszunk ki mindent.
Értem a totális frusztráltsagot, és a problémákat, de ne legyünk már szélsőségesek. Nem fog minden rebuild csapat Mahomest húzni, vagy Andy Reidet szerződtetni bármelyik bokorból. Bill Parcells ugyanolyan rekorddal kezdett mint Judge anno, 5-13-1, Judge meg most all 7-13al. Ha megint 1-7 lesz 4 forduló múlva, akkor károghattok, addig szurkoljatok.
Rodaron
Ne forgasd ki!
Tolem allhatnank 3-1el is, pont latszik hogy ki alkalmatlan...es azok furamod nem a palyan vannak !... Elhiszem hogy te tapsolnal a 7-10nel, meg ki is johet.. be lehet hazudni hogy fejlodunk , +1 w. Minden evben,az szep karrier volna...
Onhulyites, minden tisztelettel, te nem latod a fatol az erdot, csak a W or L -ben gondolkodsz, felszint kapargatva, ki is a szelsoseges? Ddd
Eaglesos srac par napra ezekszerint rolad is beszelt..

Mahomes + reid erdekel a legkevesbe, mar egy kicsit nfl edzoknek kinezo arcoknak is orulnek, Jonesban hiszek, a skill playakban is, en nekik szurkolok ...
Pedig en voltam az egyik legnagyobb judge hivo..koppantam is, most vagyok foldon.
Olyan hatalmas rebuildeket kar varni, ezt korabban irtam , a fekeket lehetne kivarrialni, a hal a fejetol buzlik es nem fog kicserelodni, ez igen valoszinu.
Mint ahogy arra is nagy az esely hogy mi leszunk az uj browns josok evig meg.
HolmesMcKinney
Olyan nincs hogy kivagom az edzőt de mindenki más marad. Ha megy az edző nálunk menni fog a GM is, és mindenki akit lehet, picket csinálnak belőle senki nem fog maradni, se DJ se skill playerek, senki. Építhetsz megint mindent elölről.
Én nem látom a fától az erdőt, de a fejlődést abból fogod mérni hány W-t szerzel, attól hogy geci kurva jó vagy, de mindig ki kapsz attól lesz a jó nem értem. Valami értékmérő akkor is kell.

Szerkesztette: Rodaron
több mint 3 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
Elozo meccs utan pont ezt irtam, nem lehet meguszni orokre h ne hasznaljak a skill playakat, Halelujah,orultem h menni kellett es nem lehetett fg paradera gyurni csak es kizarolag. Legjobb ahogy alakulhatott Jones szemszogebol. A Gyozelemnek mar kevesbe orulok. Semmi ertelme nincs gyujteni...egy meg belefer, 4 utan mar haragudni fogok, kine hozzak hogy igazabol alkalmas a stab ilyen 5-7 w utan ... sot ha JG alatt kijon az Offbol amit azert varunk realisan, meg foedzot csinalnak belole xdd ,az bszna be...pedig a fal se otvar..durva. kicsit nem
nagy kokler JG, ebbol sokat kihozhatna.. egy eros ajanlo levelet siman,bar rem mas csapat padjara. Jones tobbet erdemelne, annyit sztem mar bizonyitott.

-A vezetesunkbol am is kineztem egy hasonlot, csak Graham eseteben, ha esetleg top10 es vedelmet alkot,es meccsben tart ,egy hazon beluli eloleptetest erhetett volna. Hat nem fog.
-A fo feladat hogy innovativ stabot kapjunk egyszer az eletben meg, jatekosok volnanak hozza. Csak ne a bejaratott felmegoldasok, mutyizasok..
-A fr qbhoz kozelebb jutottunk ezzel a meccsel is picit erzesre.
-(Ha full reset lesz ,rem denverbe megy v vmi ertelmesebb helyre jonesy)
-Szegeny Gano szeria.
HolmesMcKinney
Szerintem nyomjunk le minden szezont 0-16/17el és akkor mindig Top1-2t húzunk, 3 vereség után amiből kettő utolsó mp-es volt, és a WFT ellen megkérdőjelezhető Bírói döntések miatt lett kb, máris 2eve a rebuildben basszunk ki mindent.
Értem a totális frusztráltsagot, és a problémákat, de ne legyünk már szélsőségesek. Nem fog minden rebuild csapat Mahomest húzni, vagy Andy Reidet szerződtetni bármelyik bokorból. Bill Parcells ugyanolyan rekorddal kezdett mint Judge anno, 5-13-1, Judge meg most all 7-13al. Ha megint 1-7 lesz 4 forduló múlva, akkor károghattok, addig szurkoljatok.
Rodaron
Ne forgasd ki!
Tolem allhatnank 3-1el is, pont latszik hogy ki alkalmatlan...es azok furamod nem a palyan vannak !... Elhiszem hogy te tapsolnal a 7-10nel, meg ki is johet.. be lehet hazudni hogy fejlodunk , +1 w. Minden evben,az szep karrier volna...
Onhulyites, minden tisztelettel, te nem latod a fatol az erdot, csak a W or L -ben gondolkodsz, felszint kapargatva, ki is a szelsoseges? Ddd
Eaglesos srac par napra ezekszerint rolad is beszelt..

Mahomes + reid erdekel a legkevesbe, mar egy kicsit nfl edzoknek kinezo arcoknak is orulnek, Jonesban hiszek, a skill playakban is, en nekik szurkolok ...
Pedig en voltam az egyik legnagyobb judge hivo..koppantam is, most vagyok foldon.
Olyan hatalmas rebuildeket kar varni, ezt korabban irtam , a fekeket lehetne kivarrialni, a hal a fejetol buzlik es nem fog kicserelodni, ez igen valoszinu.
Mint ahogy arra is nagy az esely hogy mi leszunk az uj browns josok evig meg.

több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Ehhez a meccshez tegyük azért hozzá, h most a Saints szúrta úgy tökön saját magát, ahogy az előző meccsen mi csináltuk. Persze ettől még meg kellett nyerni. A következő 6 meccset követően lehet reális képet kapni arról, hogy hol tartunk. Ha ezekből behúzunk egy 3-at, azt mondom léptünk előre. Sajnos JG-ben nem tudok bízni. Ahhoz, hogy az O mutasson valamit ezeken a meccseken, folyamatosan olyan play hívás kellene az egész meccsen, mint amit az utolsó 6-7 percben illetve az OT-ban láttunk, amikor muszáj volt menni. Sajnos ennyi tökösség nincs benne.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Elozo meccs utan pont ezt irtam, nem lehet meguszni orokre h ne hasznaljak a skill playakat, Halelujah,orultem h menni kellett es nem lehetett fg paradera gyurni csak es kizarolag. Legjobb ahogy alakulhatott Jones szemszogebol. A Gyozelemnek mar kevesbe orulok. Semmi ertelme nincs gyujteni...egy meg belefer, 4 utan mar haragudni fogok, kine hozzak hogy igazabol alkalmas a stab ilyen 5-7 w utan ... sot ha JG alatt kijon az Offbol amit azert varunk realisan, meg foedzot csinalnak belole xdd ,az bszna be...pedig a fal se otvar..durva. kicsit nem
nagy kokler JG, ebbol sokat kihozhatna.. egy eros ajanlo levelet siman,bar rem mas csapat padjara. Jones tobbet erdemelne, annyit sztem mar bizonyitott.

-A vezetesunkbol am is kineztem egy hasonlot, csak Graham eseteben, ha esetleg top10 es vedelmet alkot,es meccsben tart ,egy hazon beluli eloleptetest erhetett volna. Hat nem fog.
-A fo feladat hogy innovativ stabot kapjunk egyszer az eletben meg, jatekosok volnanak hozza. Csak ne a bejaratott felmegoldasok, mutyizasok..
-A fr qbhoz kozelebb jutottunk ezzel a meccsel is picit erzesre.
-(Ha full reset lesz ,rem denverbe megy v vmi ertelmesebb helyre jonesy)
-Szegeny Gano szeria.
HolmesMcKinney
Szerintem nyomjunk le minden szezont 0-16/17el és akkor mindig Top1-2t húzunk, 3 vereség után amiből kettő utolsó mp-es volt, és a WFT ellen megkérdőjelezhető Bírói döntések miatt lett kb, máris 2eve a rebuildben basszunk ki mindent.
Értem a totális frusztráltsagot, és a problémákat, de ne legyünk már szélsőségesek. Nem fog minden rebuild csapat Mahomest húzni, vagy Andy Reidet szerződtetni bármelyik bokorból. Bill Parcells ugyanolyan rekorddal kezdett mint Judge anno, 5-13-1, Judge meg most all 7-13al. Ha megint 1-7 lesz 4 forduló múlva, akkor károghattok, addig szurkoljatok.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Jonesnak ez a Hail Mary volt a második interceptionje az elmúlt 10(!) meccsén, az első is egy Engram dropból jött, a Denver elleni fumble óta pedig lábon is teljesen megbízhatóan vigyáz a labdára. az O-fal összességében még mindig szar, de Thomas fejlődött és ez látszik is Jones játékán, hogy nem kell folyamatosan a vak oldalára nézegetnie.
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Értem...nyertünk (én mondtam) de sajnos ez még kevés!!!
több mint 3 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
Elozo meccs utan pont ezt irtam, nem lehet meguszni orokre h ne hasznaljak a skill playakat, Halelujah,orultem h menni kellett es nem lehetett fg paradera gyurni csak es kizarolag. Legjobb ahogy alakulhatott Jones szemszogebol. A Gyozelemnek mar kevesbe orulok. Semmi ertelme nincs gyujteni...egy meg belefer, 4 utan mar haragudni fogok, kine hozzak hogy igazabol alkalmas a stab ilyen 5-7 w utan ... sot ha JG alatt kijon az Offbol amit azert varunk realisan, meg foedzot csinalnak belole xdd ,az bszna be...pedig a fal se otvar..durva. kicsit nem
nagy kokler JG, ebbol sokat kihozhatna.. egy eros ajanlo levelet siman,bar rem mas csapat padjara. Jones tobbet erdemelne, annyit sztem mar bizonyitott.

-A vezetesunkbol am is kineztem egy hasonlot, csak Graham eseteben, ha esetleg top10 es vedelmet alkot,es meccsben tart ,egy hazon beluli eloleptetest erhetett volna. Hat nem fog.
-A fo feladat hogy innovativ stabot kapjunk egyszer az eletben meg, jatekosok volnanak hozza. Csak ne a bejaratott felmegoldasok, mutyizasok..
-A fr qbhoz kozelebb jutottunk ezzel a meccsel is picit erzesre.
-(Ha full reset lesz ,rem denverbe megy v vmi ertelmesebb helyre jonesy)
-Szegeny Gano szeria.

több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Giants's Toney - five of his seven touches gained a first down
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Azért az látszik, hogy célpontok vannak bőven úgyis, ha Shep és Slayton hiányzik. Remékem JG rájött, hogy használni is lehet őket.
vanek úr
Slaytont lehet meg kellene próbálni elcserélni, mert túl sok Wr lesz így a rosteren.
ozibozi
Na ettől nem félek, tekintve, hogy egyik sem a tartósságáról híres. Így legalább van rá esély, hogy minden meccsre marad legalább három belőlük.
De ajánlom helyette Engram-et 😀
vanek úr
Tegyük hozzá, hogy statok alapján, DJ-nek a legjobb éve van jelenleg, hátha végre megtaláltuk az összeragadt oldalakat is a playbookban. Megértem azon Giantses kollégák véleményét is, hogy 1 W nem W, és akkor fog igazán sokat érni, ha esetleg megtudnánk fogni a Cowboyst is.
De az örök igazság marad, W-t nem kell magyarázni és valljuk erre mindannyiunknak szüksége volt már....kurvára
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Azért az látszik, hogy célpontok vannak bőven úgyis, ha Shep és Slayton hiányzik. Remékem JG rájött, hogy használni is lehet őket.
vanek úr
Slaytont lehet meg kellene próbálni elcserélni, mert túl sok Wr lesz így a rosteren.
ozibozi
Na ettől nem félek, tekintve, hogy egyik sem a tartósságáról híres. Így legalább van rá esély, hogy minden meccsre marad legalább három belőlük.
De ajánlom helyette Engram-et 😀

Szerkesztette: vanek úr
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
NY nagy napja. A jets verte a Titanst
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 469
Engramot kellene valahogy elfelejteni még.
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 756
DJ odatette, ez nem kérdés, grat neki, lehet Franchise QB a fazon.
Ezzel a W viszont lehet kenegetni a xart továbbra is, hogy jó úton járunk bla bla és bla. Jövő évi draft pozíciót is elbaxuk, 1-2 győzelemmel. Persze örülök, szurkoltam, csak ilyenkor megszólal a realista enem, kellett ez?
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 728
Azért az látszik, hogy célpontok vannak bőven úgyis, ha Shep és Slayton hiányzik. Remékem JG rájött, hogy használni is lehet őket.
vanek úr
Slaytont lehet meg kellene próbálni elcserélni, mert túl sok Wr lesz így a rosteren.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
DJ 402 yard 2 TD 1 INT

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 469
Gyerekek, azért ez ott volt.
Meg sem bírok szólalni.
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
DJ idén nem csak magához mérten jó. Remélem így marad
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
egész meccsen nem hittem el, hogy meglehet, le a kalappal a srácok előtt.

Jones ma is nagyon jó volt és végre a Golladay - Toney duó is megmutatta magát, Ross pedig csak a plusz.
kristof
Toney amket megoldott 3&14-re, plusz ne felejtsük el Rudolphot aki ráfeküdt a labdára OT-ban 😀