New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nyomasztó már amilyen roncsderbiket játszik a két csapat. Jobbulást a sérülteiteknek!
gyeek
Köszi. Ez sajnos ilyen. Nekünk legalább nem a PO megy el ezen mint nektek tavaly. Bivaly erősek vagytok!
csebi
A csoportot simán nyeri a Dallas, ez kb előre borítékolható volt ismerve a csoport minőségét. Viszont hogy liga szinten bivaly erősek lennének..? Attól azért messze vannak.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Na és csak, hogy Wyatt és PFF minőség, persze nem leszólva a mi emberünket. Toney nagyobb PFF grade-t kapott, mint bármelyik WR vasárnap, úgy hogy ő 189 yardot hozott, Adams GB-ben 206yard és 1TD-t. Ők nyertek mi nem.
Rodaron
Mondjuk azt el kell ismerni, hogy Toney nagyot ment ezen az előző két meccsen. Én ezeket a rangsorolásokat elég nagy hülyeségnek tartom, pláne heti szinten.. semmi értelme és nem is lehet összemérni így teljesítményeket.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Na és csak, hogy Wyatt és PFF minőség, persze nem leszólva a mi emberünket. Toney nagyobb PFF grade-t kapott, mint bármelyik WR vasárnap, úgy hogy ő 189 yardot hozott, Adams GB-ben 206yard és 1TD-t. Ők nyertek mi nem.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Ebből a statból is csak az látszik, mekkora inkompetens barmok által van vezetve ez a franchise.
Mellé tenném a fizetési sapkából elfoglalt részét az elmúlt évekből is.
ozibozi
Sajnos ezzel nem tudok vitatkozni, próbálnám megvédeni, de Solder sajna tényleg nagyon nagy FA bust.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 726
Ebből a statból is csak az látszik, mekkora inkompetens barmok által van vezetve ez a franchise.
Mellé tenném a fizetési sapkából elfoglalt részét az elmúlt évekből is.
Jobb ma egy ‘Solder mint holnap egy Zeitler’

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
PFF statokat nézve, Peart magasan lejátszotta a pályáról Soldert RT poziban az eddigiekhez képest. Solder LT poziban egy meccs alatt szarabb statot hozott, mint AT 4 meccs alatt, remélem meglesz az eredménye ennek.

Andrew Thomas in four starts at LT:

-1 QB hit
-5 hurries
-6 pressures

Nate Solder against Dallas in ONE start:

-3 QB hits
-5 hurries
-8 pressures
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Na Kadarius Antal aka Toney, csak pénzbüntetést fog kapni és nem fogja az NFL eltiltani, remélem Judge se regulázza meg emiatt. Eszméletlen küzdő, és tehetséges a csávó, a rookie forrófejűséget pedig képes levetkőzni. A harcosság, és grinta fontos volt tegnap, mert addig tartottuk magunkat amig lehetett, ezen kívül tényleg felesleges bármi mást is elemezni.
Barkley hivatalosan 2-4 hetet fog kihagyni, Golladay-t ma MRI-zik. Barkley-n kívül remélem mindenki visszatud térni vasárnapra, Andrew Thomas is.
több mint 2 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
a sérülések miatt értékelhetetlen a tegnapi meccs, az egyetlen, hogy Toney megmutatta, hogy tényleg ügyes focista és tényleg buta ember.

a Chargeres/Herbert duó viszont most is jó volt 😀
kristof
Nem cselekedett helyesen, de azért ahogy már leállított játéknál Kazee földhöz baszta (egyébként sima unnecessary roughness volt) , lehet az én gyógyszerem is elgurult volna. Persze én nem vagyok profi.
Haba
Szerintem egy jatekosnak ezt kezelni kell tudni, mert a sajat csapatat szivatja csak. Nem veletlen, hogy Judge le is baszta. Utazni fognak ra ha nem birja kezelni a fejet.
több mint 2 éve
rva 4 100 — Me for President!
Barkely úgy tűnik megússza egy low-ankle sprain-el. Rams ellen tuti nem játszik, de jövő hétre akár hadra is fogható lehet, hálisten szakadás sincsen.
Rodaron
örülök, hogy akkor se Jones se Barkley nem dőlt ki hosszú időre
a sérülés soha nem jó dolog, az ellenfél játékosánál sem
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
a sérülések miatt értékelhetetlen a tegnapi meccs, az egyetlen, hogy Toney megmutatta, hogy tényleg ügyes focista és tényleg buta ember.

a Chargeres/Herbert duó viszont most is jó volt 😀
kristof
Nem cselekedett helyesen, de azért ahogy már leállított játéknál Kazee földhöz baszta (egyébként sima unnecessary roughness volt) , lehet az én gyógyszerem is elgurult volna. Persze én nem vagyok profi.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
a sérülések miatt értékelhetetlen a tegnapi meccs, az egyetlen, hogy Toney megmutatta, hogy tényleg ügyes focista és tényleg buta ember.

a Chargers/Herbert duó viszont most is jó volt 😀
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Barkely úgy tűnik megússza egy low-ankle sprain-el. Rams ellen tuti nem játszik, de jövő hétre akár hadra is fogható lehet, hálisten szakadás sincsen.
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 468
Abba mar beletorodtem hogy ilyem rettenet gyengek vagyunk de hogy meg a fel csapatnak le is kell serulnie emelle ezt mar ugyan mivel erdemeltuk ki a sorstol...
Es meg a Bears is nyert....😀
yooker
Én csak azt nem értem h elvileg beton biztos cbink vannak meg secondary erre ezen a meccsen úgy szétdobáltak minket mikor RWM volt a kezdő.
Alapvetően kezdő qb és rb nélkül a 20 pont meg pofás is de ez a 40+ Kapott …
csebi
Ez a secondary rettenet gyenge. Bradberry idén hibát hibára halmoz, A. Jackson pedig láthatatlan.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Szerintem ez tényleg az a szintű szopás volt a sérülések okán ami miatt teljesen értelmetlen elemezni bármit is ezzel a meccsel kapcsolatban. Amíg DJ nem sérült meg nagyjából pariban voltunk, utána már nem volt miről beszélni tényleg.
több mint 2 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
Abba mar beletorodtem hogy ilyem rettenet gyengek vagyunk de hogy meg a fel csapatnak le is kell serulnie emelle ezt mar ugyan mivel erdemeltuk ki a sorstol...
Es meg a Bears is nyert....😀
yooker
Én csak azt nem értem h elvileg beton biztos cbink vannak meg secondary erre ezen a meccsen úgy szétdobáltak minket mikor RWM volt a kezdő.
Alapvetően kezdő qb és rb nélkül a 20 pont meg pofás is de ez a 40+ Kapott …
csebi
mondjuk a földön is kaptunk 200 yardot szóval 😀
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Abba mar beletorodtem hogy ilyem rettenet gyengek vagyunk de hogy meg a fel csapatnak le is kell serulnie emelle ezt mar ugyan mivel erdemeltuk ki a sorstol...
Es meg a Bears is nyert....😀
yooker
Én is elvárások nélkül ülök le már meccset nézni, de h ezek miatt a rohadt sérülések miatt még az a kicsi szurkolói remény is elússzon, ami azért mindig ott motoszkál belül...
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Nyomasztó már amilyen roncsderbiket játszik a két csapat. Jobbulást a sérülteiteknek!
gyeek
Köszi. Ez sajnos ilyen. Nekünk legalább nem a PO megy el ezen mint nektek tavaly. Bivaly erősek vagytok!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Abba mar beletorodtem hogy ilyem rettenet gyengek vagyunk de hogy meg a fel csapatnak le is kell serulnie emelle ezt mar ugyan mivel erdemeltuk ki a sorstol...
Es meg a Bears is nyert....😀
yooker
Én csak azt nem értem h elvileg beton biztos cbink vannak meg secondary erre ezen a meccsen úgy szétdobáltak minket mikor RWM volt a kezdő.
Alapvetően kezdő qb és rb nélkül a 20 pont meg pofás is de ez a 40+ Kapott …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Abba mar beletorodtem hogy ilyem rettenet gyengek vagyunk de hogy meg a fel csapatnak le is kell serulnie emelle ezt mar ugyan mivel erdemeltuk ki a sorstol...
Es meg a Bears is nyert....😀
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Barkley mankóval és boot-Ban hagyta el a stadiont, az a boka valszeg szakadt a szalag, 6-8 hét lesz minimum.
Golladay-nek meg feszült a térde, annyira nem para az
DJ már a szüleivel beszélgetett a meccs után, és azt mondtak Good spiritben hagyta el a stadiont.
Thomas active volt, de safetyben maradt végig
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Nyomasztó már amilyen roncsderbiket játszik a két csapat. Jobbulást a sérülteiteknek!

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 468
Toney jó volt a verekedés ellenére is. A többiek lesérültek, Barkley még season ending is lehet.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 726
érik is egy run stopper disznó az első körben 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Csodás meccs volt. A sérülések mellé, 515 yardot nyelvünk be, ebből 201 futás.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
Vittore, 3 hozzászólásodat töröltem, a következő ilyennel repülsz egy hétre.