New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A PFF statok nagy része egy hatalmas faszság, ez egy újabb ékes példája ennek.
Szesze
Amióta a magyarországi helytartójuk élő adásban kijelentette, hogy szerinte Eli nem Hall of Famers, azóta nálam az egész PFF egy hatalmas faszság 😊
vanek úr
Mondjuk amúgy Elishán azért elég sokáig lehetne vitatkozni pro és kontra, de néhány max plusz néhány év és a New York-i piac betolja majd 😊
Wyatt
Max akkor vitatkozol rajta ha nem érted miről is szól az hogy HOF.

| Vagy ha olyan mély
Sebeket ejtett a kis lelkeden amit mai napig nem sikerült kiheverni.
|
ozibozi
Hát, ez eléggé legalja komment lett, gratulálok hozzá
Wyatt
Nézd, azért ha a Giants topicba beírod, hogy max majd a new yorki piac betolja, akkor azért ne csodálkozz, ha kapsz rá némi riposztot 🙂
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A PFF statok nagy része egy hatalmas faszság, ez egy újabb ékes példája ennek.
Szesze
Amióta a magyarországi helytartójuk élő adásban kijelentette, hogy szerinte Eli nem Hall of Famers, azóta nálam az egész PFF egy hatalmas faszság 😊
vanek úr
Mondjuk amúgy Elishán azért elég sokáig lehetne vitatkozni pro és kontra, de néhány max plusz néhány év és a New York-i piac betolja majd 😊
Wyatt
Max akkor vitatkozol rajta ha nem érted miről is szól az hogy HOF.

| Vagy ha olyan mély
Sebeket ejtett a kis lelkeden amit mai napig nem sikerült kiheverni.
|
ozibozi
Hát, ez eléggé legalja komment lett, gratulálok hozzá

több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 155
Van olyan 2x bajnok QB aki nem az?
gabokocka
Sajna van, pl Phil Simms, csak hogy topic hűek maradjunk, és abból az elsőnél SB MVP volt, csak a második SB run során megsérült. De még Jim Plunkett is ilyen.
Rodaron
Nem Eli lesz a harmadik ilyen, bárkivel fogadok nagy tétben erre. Egyértelmű, h megkapja és az is egyértelmű, hogy jogosan. Attól hogy ezen a fórumon mindig divat volt alázni attól még aki képes egy kicsit is objektíven nézni a dolgot annak ez nem lehet kérdés.
Szesze
Így-így. Szerintem se kérdés.
Rodaron
HOF lesz elsőre , számomra nem kérdés.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 728
2x-es SB MVP lett volna a helyes felvetés. 😉
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Van olyan 2x bajnok QB aki nem az?
gabokocka
Sajna van, pl Phil Simms, csak hogy topic hűek maradjunk, és abból az elsőnél SB MVP volt, csak a második SB run során megsérült. De még Jim Plunkett is ilyen.
Rodaron
Nem Eli lesz a harmadik ilyen, bárkivel fogadok nagy tétben erre. Egyértelmű, h megkapja és az is egyértelmű, hogy jogosan. Attól hogy ezen a fórumon mindig divat volt alázni attól még aki képes egy kicsit is objektíven nézni a dolgot annak ez nem lehet kérdés.
Szesze
Így-így. Szerintem se kérdés.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Van olyan 2x bajnok QB aki nem az?
gabokocka
Sajna van, pl Phil Simms, csak hogy topic hűek maradjunk, és abból az elsőnél SB MVP volt, csak a második SB run során megsérült. De még Jim Plunkett is ilyen.
Rodaron
Nem Eli lesz a harmadik ilyen, bárkivel fogadok nagy tétben erre. Egyértelmű, h megkapja és az is egyértelmű, hogy jogosan. Attól hogy ezen a fórumon mindig divat volt alázni attól még aki képes egy kicsit is objektíven nézni a dolgot annak ez nem lehet kérdés.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Van olyan 2x bajnok QB aki nem az?
gabokocka
Sajna van, pl Phil Simms, csak hogy topic hűek maradjunk, és abból az elsőnél SB MVP volt, csak a második SB run során megsérült. De még Jim Plunkett is ilyen.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Van olyan 2x bajnok QB aki nem az?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 728
A PFF statok nagy része egy hatalmas faszság, ez egy újabb ékes példája ennek.
Szesze
Amióta a magyarországi helytartójuk élő adásban kijelentette, hogy szerinte Eli nem Hall of Famers, azóta nálam az egész PFF egy hatalmas faszság 😊
vanek úr
Mondjuk amúgy Elishán azért elég sokáig lehetne vitatkozni pro és kontra, de néhány max plusz néhány év és a New York-i piac betolja majd 😊
Wyatt
Max akkor vitatkozol rajta ha nem érted miről is szól az hogy HOF.

| Vagy ha olyan mély
Sebeket ejtett a kis lelkeden amit mai napig nem sikerült kiheverni.
|

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
A PFF statok nagy része egy hatalmas faszság, ez egy újabb ékes példája ennek.
Szesze
Amióta a magyarországi helytartójuk élő adásban kijelentette, hogy szerinte Eli nem Hall of Famers, azóta nálam az egész PFF egy hatalmas faszság 😊
vanek úr
Mondjuk amúgy Elishán azért elég sokáig lehetne vitatkozni pro és kontra, de néhány max plusz néhány év és a New York-i piac betolja majd 😊
Wyatt
Na-na ne személyeskedjünk 😊 ezt mondom a statisztika teljesen szubjektív, a jelenlegi legrosszabb játékosról is össze lehetne gyűjteni, olyan statokat amivel fényezni lehetne. Ezért mondta Szesze és Haba is, hogy a bigger picture, és a szöveges értékelések, valamint maga a meccsek sokkal többet mondanak, mint hogy milyen a completion percentage rate, mert ez alapján DJ jobb mint Brady, és mégse jelenti azt, hogy a Giants és DJ is jobb lenne. Szóval a lényeg, hogy a bigger picture-t, a csapatra gyakorolt hatás, a kontextus sokkal fontosabb, mint a PFF egy-egy stat sora.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A PFF statok nagy része egy hatalmas faszság, ez egy újabb ékes példája ennek.
Szesze
Amióta a magyarországi helytartójuk élő adásban kijelentette, hogy szerinte Eli nem Hall of Famers, azóta nálam az egész PFF egy hatalmas faszság 😊
vanek úr
Mondjuk amúgy Elishán azért elég sokáig lehetne vitatkozni pro és kontra, de néhány max plusz néhány év és a New York-i piac betolja majd 😊

több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
A PFF statok nagy része egy hatalmas faszság, ez egy újabb ékes példája ennek.
Szesze
Amióta a magyarországi helytartójuk élő adásban kijelentette, hogy szerinte Eli nem Hall of Famers, azóta nálam az egész PFF egy hatalmas faszság 😊
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Jó, én nagyon szurkolok neki, ha már kiválasztottam anno, de ilyen statisztikákat beszórni ide egy ilyen felütés alá azért minimum nevetséges 😀

Ha valami értelmes gondolattal sikerül megtámogatni, akkor azt mondom, hogy lehet vitatkozni róla, mert pl a PFF-nél Tom Brady mögött Daniel Jonesnak a 2. legjobb az értékelése a passzjátékban. Ha ennek az okait néznénk, vagy azt, miben javult ő az elmúlt évekhez képest, akkor azt mondom, hogy na, ebből lehet egy beszélgetés, de főleg ez a két utolsó statisztika konkrétan elrontja az egész felvetést


Wyatt
valóban nevetséges (sztem némileg ez is volt a célja), de mondjuk a PFF statisztikákra ez minimum ugyanennyire igaz..
Szesze
Azt el tudom fogadni, hogy valaki nem ért egyet vele, de ott legalább vannak playek elemezve, ami alapján rangsorolhatók és összehasonlíthatók a dolgok. Ezzel persze nem kell egyetérteni, én sem mondom, hogy szerintem Daniel Jones a második legjobb irányító idén

De annak most aztán tényleg nulla relevanciája, hogy 6,96 yardot fut átlagban egy irányító, vagy hogy 4/1-es TD/interception-mutatót hoz fel, ami az ő karrierjének a legjobbja. Hát, egészségére. Az egy interceptionről lehetne beszélni négy meccs után, az érdekes, viszont ha már egy hottest playerről beszéltünk, akkor oda berakni egy olyat, hogy négy meccs után van 4 TD, azért minimum nem szerencsés.

Az a bajom ezzel a statsorral, hogy vettek ki egy-egy mondjuk oké statot (bár azért mindenhol nyilván okosan úgy korrigálva, hogy jó legyen), amiknek a világon semmi közük sincs egymáshoz, és kis túlzással a játékos valódi teljesítményéhez sem, hozzápasszolva egy olyan címhez, aminél azért ennél jóval erősebb összefüggéseket is lehetne találni.

És sokkal inkább elfogadom, ha esetleg valaki a big time throw-k megléte vagy elmaradása miatt akar beszélgetést kezdeményezni, mintha arról van szó, hogy a legalább 25 futással rendelkező emberek közül egy irányító hány yardot átlagolva hol található
Wyatt
Én ezt a képet eleve egy trollkodásnak értelmeztem.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Jó, én nagyon szurkolok neki, ha már kiválasztottam anno, de ilyen statisztikákat beszórni ide egy ilyen felütés alá azért minimum nevetséges 😀

Ha valami értelmes gondolattal sikerül megtámogatni, akkor azt mondom, hogy lehet vitatkozni róla, mert pl a PFF-nél Tom Brady mögött Daniel Jonesnak a 2. legjobb az értékelése a passzjátékban. Ha ennek az okait néznénk, vagy azt, miben javult ő az elmúlt évekhez képest, akkor azt mondom, hogy na, ebből lehet egy beszélgetés, de főleg ez a két utolsó statisztika konkrétan elrontja az egész felvetést


Wyatt
valóban nevetséges (sztem némileg ez is volt a célja), de mondjuk a PFF statisztikákra ez minimum ugyanennyire igaz..
Szesze
Nekem elég amit látok nem máshoz, hanem önmagához hasonlítva. Pontosabb, határozottabb, nem csak a first read megy, eladott labda érdemben egy (remélem nem tér vissza a korábbi tendenciához), ráadásul szerintem baromi jól mozog a zsebben. Ha ez nem csak valami fellángolás...
Haba
Persze ez igaz, csak itt nem az volt a kérdés, hogy javult-e, mert azt a vak is látja, hogy szerencsére igen. Reméljük marad ez a tendencia, mert tényleg kb ez a legfontosabb idén számunkra.
Csak éppen én a meccsek kb 80%-át megnézem mindig és bár nem dolgozom a PFF-nél, de azt teljesen biztosan ki merem jelenteni, hogy finoman szólva nem ő a második legjobb irányító idén 😊 A PFF statok egy része hatalmas faszság, ez egy újabb ékes példája ennek.

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 728
Örülünk hogy idén nincs több Int-je mint TD-je ahogy tavaly volt, de örömtüzeket majd akkor gyújtsunk, ha a komoly csapatok ellen is jobban szerepel, mert mostmár azért elég videó info áll rendelkezésre az idei DJ-ről az ellenfeleknek is.
Lehet ki is elemzik addig mennyire az elsődleges célpont az, amit meg tud dobni.
Biztató ami idáig volt, de én még várnék pár hetet. Ráadásul a fal is életjeleket mutat, legalább pass protectionban’, így egy hivatkozási alappal kevesebb, még ha a futáshoz vakok is.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó, én nagyon szurkolok neki, ha már kiválasztottam anno, de ilyen statisztikákat beszórni ide egy ilyen felütés alá azért minimum nevetséges 😀

Ha valami értelmes gondolattal sikerül megtámogatni, akkor azt mondom, hogy lehet vitatkozni róla, mert pl a PFF-nél Tom Brady mögött Daniel Jonesnak a 2. legjobb az értékelése a passzjátékban. Ha ennek az okait néznénk, vagy azt, miben javult ő az elmúlt évekhez képest, akkor azt mondom, hogy na, ebből lehet egy beszélgetés, de főleg ez a két utolsó statisztika konkrétan elrontja az egész felvetést


Wyatt
valóban nevetséges (sztem némileg ez is volt a célja), de mondjuk a PFF statisztikákra ez minimum ugyanennyire igaz..
Szesze
Azt el tudom fogadni, hogy valaki nem ért egyet vele, de ott legalább vannak playek elemezve, ami alapján rangsorolhatók és összehasonlíthatók a dolgok. Ezzel persze nem kell egyetérteni, én sem mondom, hogy szerintem Daniel Jones a második legjobb irányító idén

De annak most aztán tényleg nulla relevanciája, hogy 6,96 yardot fut átlagban egy irányító, vagy hogy 4/1-es TD/interception-mutatót hoz fel, ami az ő karrierjének a legjobbja. Hát, egészségére. Az egy interceptionről lehetne beszélni négy meccs után, az érdekes, viszont ha már egy hottest playerről beszéltünk, akkor oda berakni egy olyat, hogy négy meccs után van 4 TD, azért minimum nem szerencsés.

Az a bajom ezzel a statsorral, hogy vettek ki egy-egy mondjuk oké statot (bár azért mindenhol nyilván okosan úgy korrigálva, hogy jó legyen), amiknek a világon semmi közük sincs egymáshoz, és kis túlzással a játékos valódi teljesítményéhez sem, hozzápasszolva egy olyan címhez, aminél azért ennél jóval erősebb összefüggéseket is lehetne találni.

És sokkal inkább elfogadom, ha esetleg valaki a big time throw-k megléte vagy elmaradása miatt akar beszélgetést kezdeményezni, mintha arról van szó, hogy a legalább 25 futással rendelkező emberek közül egy irányító hány yardot átlagolva hol található

több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Jó, én nagyon szurkolok neki, ha már kiválasztottam anno, de ilyen statisztikákat beszórni ide egy ilyen felütés alá azért minimum nevetséges 😀

Ha valami értelmes gondolattal sikerül megtámogatni, akkor azt mondom, hogy lehet vitatkozni róla, mert pl a PFF-nél Tom Brady mögött Daniel Jonesnak a 2. legjobb az értékelése a passzjátékban. Ha ennek az okait néznénk, vagy azt, miben javult ő az elmúlt évekhez képest, akkor azt mondom, hogy na, ebből lehet egy beszélgetés, de főleg ez a két utolsó statisztika konkrétan elrontja az egész felvetést


Wyatt
valóban nevetséges (sztem némileg ez is volt a célja), de mondjuk a PFF statisztikákra ez minimum ugyanennyire igaz..
Szesze
USA beat writerek, szóval tőlük bármi ki telik. De szerintem, ez totál szubjektív, hogy ki melyik statisztikai pontokat emeli ki egy adott játékossal kapcsolatban. És nem adja ki a teljes képet, ahogy Haba is írja. Azért PFF is elég bullshit, mert ők az OT cipőjének a fuzoje alapján is rangsorolnak játékosokat, de a csapat játékhoz nullát tesz hozza. Emiatt felesleges szerintem Bradyhez is hasonlítani, vagy őt bárkihez. Amit bemásoltam az alapján kb Kyler Murray, csak amíg ő 4-0 mi 1-3 és más a leányzó fekvése.
Szoval még mindig nagy igazság, hogy én annak a statisztikanak hiszek amit én csinálok 😁

Szerkesztette: Rodaron
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Jó, én nagyon szurkolok neki, ha már kiválasztottam anno, de ilyen statisztikákat beszórni ide egy ilyen felütés alá azért minimum nevetséges 😀

Ha valami értelmes gondolattal sikerül megtámogatni, akkor azt mondom, hogy lehet vitatkozni róla, mert pl a PFF-nél Tom Brady mögött Daniel Jonesnak a 2. legjobb az értékelése a passzjátékban. Ha ennek az okait néznénk, vagy azt, miben javult ő az elmúlt évekhez képest, akkor azt mondom, hogy na, ebből lehet egy beszélgetés, de főleg ez a két utolsó statisztika konkrétan elrontja az egész felvetést


Wyatt
valóban nevetséges (sztem némileg ez is volt a célja), de mondjuk a PFF statisztikákra ez minimum ugyanennyire igaz..
Szesze
Nekem elég amit látok nem máshoz, hanem önmagához hasonlítva. Pontosabb, határozottabb, nem csak a first read megy, eladott labda érdemben egy (remélem nem tér vissza a korábbi tendenciához), ráadásul szerintem baromi jól mozog a zsebben. Ha ez nem csak valami fellángolás...
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Jó, én nagyon szurkolok neki, ha már kiválasztottam anno, de ilyen statisztikákat beszórni ide egy ilyen felütés alá azért minimum nevetséges 😀

Ha valami értelmes gondolattal sikerül megtámogatni, akkor azt mondom, hogy lehet vitatkozni róla, mert pl a PFF-nél Tom Brady mögött Daniel Jonesnak a 2. legjobb az értékelése a passzjátékban. Ha ennek az okait néznénk, vagy azt, miben javult ő az elmúlt évekhez képest, akkor azt mondom, hogy na, ebből lehet egy beszélgetés, de főleg ez a két utolsó statisztika konkrétan elrontja az egész felvetést


Wyatt
valóban nevetséges (sztem némileg ez is volt a célja), de mondjuk a PFF statisztikákra ez minimum ugyanennyire igaz..
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó, én nagyon szurkolok neki, ha már kiválasztottam anno, de ilyen statisztikákat beszórni ide egy ilyen felütés alá azért minimum nevetséges 😀

Ha valami értelmes gondolattal sikerül megtámogatni, akkor azt mondom, hogy lehet vitatkozni róla, mert pl a PFF-nél Tom Brady mögött Daniel Jonesnak a 2. legjobb az értékelése a passzjátékban. Ha ennek az okait néznénk, vagy azt, miben javult ő az elmúlt évekhez képest, akkor azt mondom, hogy na, ebből lehet egy beszélgetés, de főleg ez a két utolsó statisztika konkrétan elrontja az egész felvetést


több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Remek forduló volt, nyert a Chargers /is/
😊
ozibozi
Igen + fantasy is meglett pedig ellenem volt Barkley meg a Saints HC-t is behúztam a héten, szóval teljes a happy end. Már csak pár embert kéne kirúgni a stábból és bontanám is a pezsgőt 😊
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 728
Remek forduló volt, nyert a Chargers /is/
😊
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Az elejet lattam meg az osszefoglalot...
Volt 2 ertelmes play hivas Barkleyra
Azt hittem JG-t kirugtak a szunetben!😀
Amugy valoban nem lettunk jobbak nyilvan max Toney meg akinek lehetett orulni ezen a meccsen
Amugy Csendes nyugalomban varom a kovetkezo meccset is mint ezt...
yooker
DJ-nek lehet örülni. Thomas bőven az általam várt felett játszik. Az OL maradéka ahhoz képest, h kikből áll és mennyit játszottak együtt, elmegy, uh Sale nálam rendben van. Ha folyamatosan volna normális hívás, egész nézhető volna az O. Grahamet sem kárhoztatnám egyelőre, mert tavaly volt kiemelkedő a D magához képest, az idei meg az amit tudnak. Pass rush nélkül nem fog menni.
DG, JG itt már minden elhangzott velük kapcsolatban. Én sem gondolok mást.
JJ egyelőre csinál baromságokat, de túlzás volna azt mondani, h marha nagy tapasztalattal bírna HC-ként. Szerintem JG-t kizárólag DJ miatt nem zavarja el a vérbe. A baj vele, h ha ő megy, az megint egy teljes restet, ami azért a játékos állomány alapján sztem nem feltétlenül kellene.
De lehet csak azért gondolom így, mert már nem bírom újabb 3-4 évet várni egy nézhető csapatra. 😀
Haba
Ez így egyébként összefoglalja az érzéseimet és gondolataimat. Nyílván nem szállok el, és nem vagyok realista de sokkal jobban esik a hétfő egy win után. A tegnapi offense játéknak kéne az alapnak lennie, és a Dallas ellen kiderül, hogy ez konzisztens is tud e maradni. Ha lehozzuk sérülés nélkül a héten az edzéseket, akkor először lehet ugyanaz az Oline ebben az évben. És tényleg nagy plusz Sale-nak és az Oline-nak, hogy a sérülések, a fullos dome és a top 10-es Saints Front Sevent tartva lehozták így a meccset.
Ez az alapja mindennek, ha konzisztensek tudunk maradni, és a Defense is megcsinál 1-1 playt mint ahogy tette a 4. negyedben, akkor lehetünk jobb csapat. Ismétlem nem jó csapat, jobb csapat.
több mint 3 éve
Haba New York Giants 591
Az elejet lattam meg az osszefoglalot...
Volt 2 ertelmes play hivas Barkleyra
Azt hittem JG-t kirugtak a szunetben!😀
Amugy valoban nem lettunk jobbak nyilvan max Toney meg akinek lehetett orulni ezen a meccsen
Amugy Csendes nyugalomban varom a kovetkezo meccset is mint ezt...
yooker
DJ-nek lehet örülni. Thomas bőven az általam várt felett játszik. Az OL maradéka ahhoz képest, h kikből áll és mennyit játszottak együtt, elmegy, uh Sale nálam rendben van. Ha folyamatosan volna normális hívás, egész nézhető volna az O. Grahamet sem kárhoztatnám egyelőre, mert tavaly volt kiemelkedő a D magához képest, az idei meg az amit tudnak. Pass rush nélkül nem fog menni.
DG, JG itt már minden elhangzott velük kapcsolatban. Én sem gondolok mást.
JJ egyelőre csinál baromságokat, de túlzás volna azt mondani, h marha nagy tapasztalattal bírna HC-ként. Szerintem JG-t kizárólag DJ miatt nem zavarja el a vérbe. A baj vele, h ha ő megy, az megint egy teljes restet, ami azért a játékos állomány alapján sztem nem feltétlenül kellene.
De lehet csak azért gondolom így, mert már nem bírom újabb 3-4 évet várni egy nézhető csapatra. 😀