New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Jones visszatér és a Slayton - Shep duó is játékra alkalmas. remélem Thomas is vissza tud térni, Solder mondjon le és Peart maradjon az RT. ha ezek mind megvalósulnak, Barkley nélkül is hoznunk kellene egy erős 3-7 pontot.
kristof
Thomas még nem fog kezdeni, azt olvastam. Csereként beöltözik és ha van értelme és indokolt, akkor beáll.
Na azt az első negyed kivételével el nem tudom képzelni, hogy partiba legyünk...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Jones visszatér és a Slayton - Shep duó is játékra alkalmas. remélem Thomas is vissza tud térni, Solder mondjon le és Peart maradjon az RT. ha ezek mind megvalósulnak, Barkley nélkül is hoznunk kellene egy erős 3-7 pontot.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 727
Akkor a csapat jövője miatt előre a vereségekért. Különben sosem lesz vége ennek az esztelen, céltalan ámokfutásnak.
Bár a Washingtonon kívül nem igazán látom ki ellen tudnának nyerni, bár ahogy a Saints lábon lőtte saját magát úgy bármi előfordulhat.
több mint 2 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
Aki kiarusitas helyett erositesen gondolkodik 1-4nel, az nem biztos hogy utolso honapjait keszul kitolteni😶

több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Shepard, Slayton és Peppers is jó úton jár és valszeg visszatérhet vasárnap. Golladay úgy néz ki csak a Rams meccset hagyja ki. Barkley pedig a legjobb esetben jövő héten visszatérhet, de valszeg csak azután.
DJ "on track" van a concussion protocol-al Judge szerint, és vicces volt, hogy az edzés elején, a pálya szélén sajtótájékoztatón kérdezték Judge-ot DJ állapotáról: azt mondta, jól halad de óvatosan kezelik a szitut, könnyített mozgást végez. Majd amikor az egyik újságíró kérdezte, hogy akkor hh full padsben dobál hátul, akkor Judge hátranézett a pálya felé és csak forgatta a szemét 😀
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Hozhatsz ide bárkit, elküldhetsz bárkit, ha béna a vezetőség. Amíg ezek itt lesznek tök mindegy kit hoznak ide kit nem, a bohócsipka ott lesz a fejünkön.
Pl Jövőre ki lehetne cserélni a fél csapatot csak a drafton.
2 év múlva már pénz is lenne igazolni,
3-4 év múlva akár még csapat is lehetne.

Pont mint 4 évvel ezelőtt, csak akkor még komoly játékosok (is)voltak a rosteren.
😕
ozibozi
Ámen
Csak ismételve magamat, nézzük meg a Cardinalst. Oda is el lehetett volna jutni ennyi idő alatt, ahol ők tartanak. Ugyebár kajla volt az 1/1 amikor mi DJ-t húztuk.
Haba
A két csapat között nagyobb a különbség mint Jones és Murray között. És ezzel mindent el is mondtam mi a probléma itt. Amit láttam Jones-ból az számomra tetszett.
KeyG
Ên sem Jones kritikának szántam. A lényeg az volt, hogy egy saját jogon szerzett (értsd nem traddel) 1/1-ből, hová lehet jutni ennyi idő alatt.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 153
Hozhatsz ide bárkit, elküldhetsz bárkit, ha béna a vezetőség. Amíg ezek itt lesznek tök mindegy kit hoznak ide kit nem, a bohócsipka ott lesz a fejünkön.
Pl Jövőre ki lehetne cserélni a fél csapatot csak a drafton.
2 év múlva már pénz is lenne igazolni,
3-4 év múlva akár még csapat is lehetne.

Pont mint 4 évvel ezelőtt, csak akkor még komoly játékosok (is)voltak a rosteren.
😕
ozibozi
Ámen
Csak ismételve magamat, nézzük meg a Cardinalst. Oda is el lehetett volna jutni ennyi idő alatt, ahol ők tartanak. Ugyebár kajla volt az 1/1 amikor mi DJ-t húztuk.
Haba
A két csapat között nagyobb a különbség mint Jones és Murray között. És ezzel mindent el is mondtam mi a probléma itt. Amit láttam Jones-ból az számomra tetszett.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Hozhatsz ide bárkit, elküldhetsz bárkit, ha béna a vezetőség. Amíg ezek itt lesznek tök mindegy kit hoznak ide kit nem, a bohócsipka ott lesz a fejünkön.
Pl Jövőre ki lehetne cserélni a fél csapatot csak a drafton.
2 év múlva már pénz is lenne igazolni,
3-4 év múlva akár még csapat is lehetne.

Pont mint 4 évvel ezelőtt, csak akkor még komoly játékosok (is)voltak a rosteren.
😕
ozibozi
Ámen
Csak ismételve magamat, nézzük meg a Cardinalst. Oda is el lehetett volna jutni ennyi idő alatt, ahol ők tartanak. Ugyebár kajla volt az 1/1 amikor mi DJ-t húztuk.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 727
Hozhatsz ide bárkit, elküldhetsz bárkit, ha béna a vezetőség. Amíg ezek itt lesznek tök mindegy kit hoznak ide kit nem, a bohócsipka ott lesz a fejünkön.
Pl Jövőre ki lehetne cserélni a fél csapatot csak a drafton.
2 év múlva már pénz is lenne igazolni,
3-4 év múlva akár még csapat is lehetne.

Pont mint 4 évvel ezelőtt, csak akkor még komoly játékosok (is)voltak a rosteren.
😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Azt gondolom az elkövetkező 2-3 hétben kiderül mit akarunk még ettől az évtől, vagyis a trade deadline időpontja befolyásolni fogja további előrehaladásunkat. Kíváncsi vagyok elkezdünk e valami kiárúsítást a keretből, vagy feláldozunk jövő évi draftpickeket valami uccsó perces emberszerzésre, mint LW esetében.
Rodaron
A szezon elment, főleg a schedulet figyelembe véve. A Cowboys simán be fogja húzni ezt a csoprotot. Remélem nem kezdenek el most mutasd meget játszani a saját seggüket védendő, és a félegészséges játékosokat pályára küldeni, nagyobb sérülést kockáztatva. A kiárusítást, vagy bármit is pedig jó volna, ha már az új gárda csinálná! Na jó, nem álmodozom.
Haba
Kiárusítani nem a játékoskeretet kell, hanem az FO-t a főedzőkkel együtt elhajtani. A rosterből a kezdők közül Engram, Solder, Ximines és Carter az, aki teljesen felesleges. Barkley-t az üveglába miatt kell elsózni valahová, és ebből a szempontból Shep és Golladay jövője is kérdéses. Ha tudnánk szerezni két jó pass rushert és egy-egy jó OT-t és guardot, akkor egy értelmes szakmai stábbal szerintem kifejezetten jól néznénk ki. Csak az a baj, hogy erre kevés esélyt látok.
több mint 2 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
Engramet, pepperst megprobalnam elsozni mig ket bojlert ernek . Keves a kg bizony, kene vmi koca a vedofalba🌝🤞Dave megmondta, ezert volt annyi pufink mindig. Engedett belole,mimeg a yardokat engedjuk...

több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Azt gondolom az elkövetkező 2-3 hétben kiderül mit akarunk még ettől az évtől, vagyis a trade deadline időpontja befolyásolni fogja további előrehaladásunkat. Kíváncsi vagyok elkezdünk e valami kiárúsítást a keretből, vagy feláldozunk jövő évi draftpickeket valami uccsó perces emberszerzésre, mint LW esetében.
Rodaron
A szezon elment, főleg a schedulet figyelembe véve. A Cowboys simán be fogja húzni ezt a csoprotot. Remélem nem kezdenek el most mutasd meget játszani a saját seggüket védendő, és a félegészséges játékosokat pályára küldeni, nagyobb sérülést kockáztatva. A kiárusítást, vagy bármit is pedig jó volna, ha már az új gárda csinálná! Na jó, nem álmodozom.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Ezt Asbee találta, de elég WTF Rudolph viselkedése...🤬



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Azt gondolom az elkövetkező 2-3 hétben kiderül mit akarunk még ettől az évtől, vagyis a trade deadline időpontja befolyásolni fogja további előrehaladásunkat. Kíváncsi vagyok elkezdünk e valami kiárúsítást a keretből, vagy feláldozunk jövő évi draftpickeket valami uccsó perces emberszerzésre, mint LW esetében.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Nyomasztó már amilyen roncsderbiket játszik a két csapat. Jobbulást a sérülteiteknek!
gyeek
Köszi. Ez sajnos ilyen. Nekünk legalább nem a PO megy el ezen mint nektek tavaly. Bivaly erősek vagytok!
csebi
A csoportot simán nyeri a Dallas, ez kb előre borítékolható volt ismerve a csoport minőségét. Viszont hogy liga szinten bivaly erősek lennének..? Attól azért messze vannak.
Szesze
Az O bivaly, a D meg javult, de annyit azért nem, hogy PO-ban menetelhetnének.
vanek úr
Nem rossz... A 2007es Giantsről is ezt mondtááák! 😀
gyeek
De nem én 😁
vanek úr
Az én (is) voltam! Itt meg... 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Szerintem is csak kényszerből tette be az éles szemű edzői gárdánk, mert kb a sarokba volt állítva idáig.
azt tudtA minden scout h a faszi egy ösztönös tehetség, de a fegyelmezettséggel voltak gondok.
Láttuk hogy a fegyelmezettség terén mekkora előre lépést tettek, szerencsére nem tiltják el/még/

ozibozi
Sajnos tavaly is és idén is az 1. és 3. meccset is az effajta konzervatív hozzáállás miatt buktuk el. Saints és Cowboys ellen is látszott, hogy ha akarunk simán tudjuk keverni a lapokat és képesek vagyunk "egzotikusabb" playeket is felrajzolni és hívni. Ebben valszeg Judge eléggé sáros, hogy nem engedi a kockáztatás szintjét egy bizonyos fok felé, pedig pont az a franchise vagyunk, aki ezzel tudna csak kimenekülni a gödörből. Az előző két meccsen is volt, Toney Wildcatben, vagy két passz után WR dobás, szóval van a playbookban anyag, csak nem használjuk. Ennyi sérülttel offense oldalon más lehetőségünk nem lesz.
Viszont az első félidőben Graham jól keverte a lapokat, mert töltötte a boxot és sikerült Dak-ot a secondary blitzel néha hibákba kergetni, azonba a második játékrészre ez is kifulladt, ahogy lesérült mindenki. Eddig a hírhedtnek beharangozott NYPD secondary elég sután teljesít, valamint úgy néz ki a 3-4ben a kilók sincsenek meg elől, mert futásnál olyan könnyen eltolnak minket, hogy szörnyű nézni. Nagyon durva, hogy a mi és a WFT védelme is milyen brutál módon visszaesett, annak ellenére, hogy elvileg még némelyik poszton erősödött is.

Szerkesztette: Rodaron
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 727
Szerintem is csak kényszerből tette be az éles szemű edzői gárdánk, mert kb a sarokba volt állítva idáig.
azt tudtA minden scout h a faszi egy ösztönös tehetség, de a fegyelmezettséggel voltak gondok.
Láttuk hogy a fegyelmezettség terén mekkora előre lépést tettek, szerencsére nem tiltják el/még/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Haba New York Giants 591
Azért azt meg kell jegyezni, hogy Toneyval kapcsolatban az edzői stáb fantasztikus munkát végzett. Ahhoz képest, hogy az 1-3 hétben nem volt NFL kész játékos, ezért erősen limitálták a játékát, elképesztő jól felkészítették a 4. 5. hétre. Ami még csodálatosabb, hogy ebben a rövid időben nem csak arra tudtak figyelni, hogy DJ-vel kialakuljon végre a chemistry, hanem felkészülve a legrosszabbra, Glenonnal is nyilván rengeteget gyakoroltak, hogy ezt a teljesítményt tudja nyújtani. Nagy gratuláció az élesszemű gárdának. Azért arra kíváncsi volnék, meddig jegelték volna a gyereket, ha nem sérül meg Shep és Slayton.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Nyomasztó már amilyen roncsderbiket játszik a két csapat. Jobbulást a sérülteiteknek!
gyeek
Köszi. Ez sajnos ilyen. Nekünk legalább nem a PO megy el ezen mint nektek tavaly. Bivaly erősek vagytok!
csebi
A csoportot simán nyeri a Dallas, ez kb előre borítékolható volt ismerve a csoport minőségét. Viszont hogy liga szinten bivaly erősek lennének..? Attól azért messze vannak.
Szesze
Az O bivaly, a D meg javult, de annyit azért nem, hogy PO-ban menetelhetnének.
vanek úr
Nem rossz... A 2007es Giantsről is ezt mondtááák! 😀
gyeek
De nem én 😁
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Nyomasztó már amilyen roncsderbiket játszik a két csapat. Jobbulást a sérülteiteknek!
gyeek
Köszi. Ez sajnos ilyen. Nekünk legalább nem a PO megy el ezen mint nektek tavaly. Bivaly erősek vagytok!
csebi
A csoportot simán nyeri a Dallas, ez kb előre borítékolható volt ismerve a csoport minőségét. Viszont hogy liga szinten bivaly erősek lennének..? Attól azért messze vannak.
Szesze
Az O bivaly, a D meg javult, de annyit azért nem, hogy PO-ban menetelhetnének.
vanek úr
Nem rossz... A 2007es Giantsről is ezt mondtááák! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
 heavy.com/sports/new-york-giants/daniel-jones-concussion-cowboys-cox-instagram/
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 727
a Chargeres/Herbert duó viszont most is jó volt 😀
kristof
Igen és az igazán jó duó a Herbert - Derwin James páros volt, akik 100 pontot hoztak nekem fantasyban 😀 Igazság szerint az első forduló óta rápörögtem erre a Chargersre, rendkívül szimpatikus az egész csapat, meg a játékuk/tökösségük, tegnap kicsit megijedtem magamon amikor azt vettem észre, hogy inkább az ő meccsüket nézem a miénk helyett.. Nem Herbertre vagyok irigy, mert nekem DJ kifejezetten szimpatikus és szerethető volt az elejétől fogva, ráadásul idén úgy néz ki sikerül is szintet lépnie szerencsére, szóval remélem marad nálunk hosszú távon. Csak ez az egész közeg ami körülötte van.. na azt kéne eltakarítani. Addig viszont most jó lesz tartaléknak a Chargers, sosem szurkoltam mellettünk más csapatnak eddig, most ez is eljött 😊
Szesze
Én minden sportágban LA csapatait kedvelem a legkevésbé, de Herbert tényleg kurva jó. Ám drukkolni max a Dallasz meg a Sasok ellen tudnék nekik.
vanek úr
A csárdzers még nem számít loszi csapatnak, még nem is ismerik arrafelé igazán.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 829
a Chargeres/Herbert duó viszont most is jó volt 😀
kristof
Igen és az igazán jó duó a Herbert - Derwin James páros volt, akik 100 pontot hoztak nekem fantasyban 😀 Igazság szerint az első forduló óta rápörögtem erre a Chargersre, rendkívül szimpatikus az egész csapat, meg a játékuk/tökösségük, tegnap kicsit megijedtem magamon amikor azt vettem észre, hogy inkább az ő meccsüket nézem a miénk helyett.. Nem Herbertre vagyok irigy, mert nekem DJ kifejezetten szimpatikus és szerethető volt az elejétől fogva, ráadásul idén úgy néz ki sikerül is szintet lépnie szerencsére, szóval remélem marad nálunk hosszú távon. Csak ez az egész közeg ami körülötte van.. na azt kéne eltakarítani. Addig viszont most jó lesz tartaléknak a Chargers, sosem szurkoltam mellettünk más csapatnak eddig, most ez is eljött 😊
Szesze
Én minden sportágban LA csapatait kedvelem a legkevésbé, de Herbert tényleg kurva jó. Ám drukkolni max a Dallasz meg a Sasok ellen tudnék nekik.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Nyomasztó már amilyen roncsderbiket játszik a két csapat. Jobbulást a sérülteiteknek!
gyeek
Köszi. Ez sajnos ilyen. Nekünk legalább nem a PO megy el ezen mint nektek tavaly. Bivaly erősek vagytok!
csebi
A csoportot simán nyeri a Dallas, ez kb előre borítékolható volt ismerve a csoport minőségét. Viszont hogy liga szinten bivaly erősek lennének..? Attól azért messze vannak.
Szesze
Az O bivaly, a D meg javult, de annyit azért nem, hogy PO-ban menetelhetnének.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
a Chargeres/Herbert duó viszont most is jó volt 😀
kristof
Igen és az igazán jó duó a Herbert - Derwin James páros volt, akik 100 pontot hoztak nekem fantasyban 😀 Igazság szerint az első forduló óta rápörögtem erre a Chargersre, rendkívül szimpatikus az egész csapat, meg a játékuk/tökösségük, tegnap kicsit megijedtem magamon amikor azt vettem észre, hogy inkább az ő meccsüket nézem a miénk helyett.. Nem Herbertre vagyok irigy, mert nekem DJ kifejezetten szimpatikus és szerethető volt az elejétől fogva, ráadásul idén úgy néz ki sikerül is szintet lépnie szerencsére, szóval remélem marad nálunk hosszú távon. Csak ez az egész közeg ami körülötte van.. na azt kéne eltakarítani. Addig viszont most jó lesz tartaléknak a Chargers, sosem szurkoltam mellettünk más csapatnak eddig, most ez is eljött 😊

Szerkesztette: Szesze