New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 483 — maci faszán vitézkötés
W 1: DEN
W 2: @ WFT (TNF)
W 3: ATL
W 4: @ NO
W 5: @ DAL
W 6: LAR
W 7: CAR
W 8: @ KC (MNF)
W 9: LV
W 10: Bye
W 11: @ TB (MNF)
W 12: PHI
W13: @ MIA
W 14: @ LAC
W 15: DAL

Ha a csoportot legalább 50%~ra hozzuk, akkor nagy bukás lenne ha nem jönne össze egy pozitív szezon. Van itt építkező csapat gazdagon.
ozibozi
En az over/under hatar fole lottelek be benneteket 8 gyozelemmel (9 ha iciripicirit optimistabb vagyok) es kotelezo lesz a meccseiteket neznem Toney miatt. Meglehet hogy o lesz az uj kedvenc oriasom. Amugy nem szokasom mas csapatbol kedvencet megnevezni de ez valahogy igy alakult az idok soran es epp egy Giant-el. Nem, ne talagassatok, ugysem fogja eltalalni senki ki volt a nagy kedvencem a multatokbol.
Egy futo. Es nem Tiki Barber. (Bar az fajt, hogy o nem jutott gyuruhoz).

A minden idok nem Ravens jatekosa nekem: Brandon Jacobs. Biztos lesz olyan aki most megertoen bologat. A csavot imadtam! Ment elore, orias volt es dolt az ellen mint a tekebabuk. Sose felejtem, ket gyurut szerzett, nagy kiraly volt!

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Corey Clements lett a befutó azok közül az 5 RB közül, akik a hétvégi mini-campen lehetőséget kaptak a csapattól. Az edzői stábot lenyűgözte a SBgyőztes ex-Eagles futó, egy éves szerződés lett a jutalma...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Tompo 49
Rendelném a megnyert mezem, ami egy Toney mez lenne. Most kijött, hogy 89-es mezszám, de erre mérget merek venni, hogy változni fog :/
GiantsMLBhunter
Én még várok kicsit de már spórolok egy Ojulari mezre. 😉
Ám bármennyire is szeretem DJ-t és szurkolok hogy visszatérjen az első szezonjában mutatott tökös játékhoz én félek hogy mi leszünk a Bills 2.0....
Én nem lettem volna mérges 11 re Fields miatt.
Tudom ez kicsit Ozis de többet látok benne mint DJ-ben és nem gondoltam hogy lecsúszik hozzánk , bár normális OC is kell mindkettőhőz de szerintem ez még nagyon fog fájni.
Na de ne legyen igazam hajrá DJ GO Giants!!!

Szerkesztette: Tompo
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Rendelném a megnyert mezem, ami egy Toney mez lenne. Most kijött, hogy 89-es mezszám, de erre mérget merek venni, hogy változni fog :/
GiantsMLBhunter
Szinte mindegy, ha OBJ magasságokban lesz a karrieje akkor a 89is jó lesz max, azt mondod retro...🤣
...vaaagy a draft meze és akkor az 1-es😉

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Rendelném a megnyert mezem, ami egy Toney mez lenne. Most kijött, hogy 89-es mezszám, de erre mérget merek venni, hogy változni fog :/
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
W 1: DEN
W 2: @ WFT (TNF)
W 3: ATL
W 4: @ NO
W 5: @ DAL
W 6: LAR
W 7: CAR
W 8: @ KC (MNF)
W 9: LV
W 10: Bye
W 11: @ TB (MNF)
W 12: PHI
W13: @ MIA
W 14: @ LAC
W 15: DAL

Ha a csoportot legalább 50%~ra hozzuk, akkor nagy bukás lenne ha nem jönne össze egy pozitív szezon. Van itt építkező csapat gazdagon.
ozibozi
Az első 4 meccs megnyeréséhez nem is lenne szükség földöntúli bravúrra. "Csak" egy közepes OL és egy nem fékként funkcionáló Garrett hiányozna hozzá. Aztán a többit már lendületből behúznánk 😊
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
W 1: DEN
W 2: @ WFT (TNF)
W 3: ATL
W 4: @ NO
W 5: @ DAL
W 6: LAR
W 7: CAR
W 8: @ KC (MNF)
W 9: LV
W 10: Bye
W 11: @ TB (MNF)
W 12: PHI
W13: @ MIA
W 14: @ LAC
W 15: DAL

Ha a csoportot legalább 50%~ra hozzuk, akkor nagy bukás lenne ha nem jönne össze egy pozitív szezon. Van itt építkező csapat gazdagon.
ozibozi
1X csak néztem milyen optimistán tippelsz...😊
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
W 1: DEN
W 2: @ WFT (TNF)
W 3: ATL
W 4: @ NO
W 5: @ DAL
W 6: LAR
W 7: CAR
W 8: @ KC (MNF)
W 9: LV
W 10: Bye
W 11: @ TB (MNF)
W 12: PHI
W13: @ MIA
W 14: @ LAC
W 15: DAL

Ha a csoportot legalább 50%~ra hozzuk, akkor nagy bukás lenne ha nem jönne össze egy pozitív szezon. Van itt építkező csapat gazdagon.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Amikor két ilyen szintű csapat ennyire tartja a másikat, akkor mi lehet a jó csapatok véleménye rólunk...
ozibozi
Szeptemberig mindenkinek pont ugyanannyi esélye van jól szerepelni!Bár én várok fejlődést a Broncos-tól (meg hát a fiam is nekik szurkol) de szerintem nálunk nagyobb előrelépés várható.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Amikor két ilyen szintű csapat ennyire tartja a másikat, akkor mi lehet a jó csapatok véleménye rólunk...
ozibozi
Hát az, hogy a Giants nagyon gromek 😊
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Amikor két ilyen szintű csapat ennyire tartja a másikat, akkor mi lehet a jó csapatok véleménye rólunk...
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 525
MetLife-ban kezdtek a Broncos ellen 22:25-ös meccsen.
Beki
azért ezt csak jó lenne behúzni 😊
yooker
Mi is pont így vagyunk ezzel szerintem (csak Broncos győzelmet remélünk). 😀
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
MetLife-ban kezdtek a Broncos ellen 22:25-ös meccsen.
Beki
azért ezt csak jó lenne behúzni 😊
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
MetLife-ban kezdtek a Broncos ellen 22:25-ös meccsen.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Las Vegas 7 győzelmet jósolgat, szóval aki optimista a szezonnal kapcsolatban az most kereshet pénzt gazdagon ha a pozitív szezonban bízik és meg is fogadja.
Mehet a kocsi, lakás rája... 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Párat aludva rá és olvasgatva valoban be kell látni hogy a stáb letette a voksát a meglevő OL állomány mellé...1-2 kör után úgyis csak újabb "projekt"jatekosok jöttek volna....elég nagy rizikó de ez az amit bevallaltak és kb minden mást igyekeztek befoltozni...
Meglatjuk
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Rossz előérzetem van. Minden szagértő a Dallasz draftját fikázza. Tavaly ugye mindenki őket szopkodta, hogy milyen überfasza húzások, SB, stb, aztán...
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Olujari-val úgy vagyok,hogy kb Myles Jack húzás...és be fog jönni!!!
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Persze ez a film még akkor készült,mikor nem tudták milyen DG mellett Giants szurkolónak lenni 😀 Viccet félretéve én tök elégedett vagyok mind az FA,mind a Draft moveokkal..csak az RB-t nem értem...
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Film+ MOST! Minden héten háború...
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Tehát, ifjú padawan, most jött el az ideje, hogy visszatérjünk erre a beszélgetésre. OBJ még nincs 30 éves sem, ugye? 😉

En addig tradelnek lefele mig kicsuszunk az 1.korbol.. Biztos ami biztos. Ha nem valasztunk nem lehet elbszni.
Latok erkezni egy vera tucker, darrisaw, paye, parsons,hornt Mind utalnam, tehat ebbol lesz. Obj ota kovetem a csapatot, azota nem is jott olyan akinek orultem volna. Xd
Na jo saquon es big dex-t kedveltem legalabb, de hol voltak erteken.. Szvl vera tucker lesz ebbol sracok. Esetleg Paye, szeretnivalo és van sztorija o nagy eselyes sztem, de nem latom a rendszerunkbe ugy.
A posztokban se vagyok biztos.. Siman latom hogy nem jon edge max kozepen vmi carter potlek aki jovore mikor tavozik papiron lesz helyette. Grahamnek hoznek vedot. Megerdemli, Surtain nalam a legtutibb vedo, (vannak tehetsegesebbek kerdojelekkel viszont) es nem baj ha 3 top gyanus cbnk volna. Adoree novemberre úgy is kidol.. Or Jaelan phillips.. Akkor legalább lenne edge reach, leg needre. Hatalmas anti ol fan vagyok 1.korben teszem hozza. Tudom, tudom majd slater, korszakos ol.. Viszont ha nem hozunk 1.korben edget akkor mar nyugodtan odenigbo is kezdhet, upgradet nem latok erkezni a tobbi napon.
(Jabril Cox, 2.korben baromi jo coverage lb sztem, mas kerdes hogy a poszt nem er annyit nekunk)
HolmesMcKinney
Attól, hogy első körben reachelve húznának DE-t még nem lesz belőle jó játékos.
gyeek
Naa NEE!! Pedig már elhittem hogy ez a feltétele, kígyó nyelvű dallaszi! Gettleman csapatanak szurkolok, nem tudsz megteveszteni. 😱
Konkretan Jaelan Phillipset emlitettem, mint szemelyes kedvenc, de hogy tessek, most mar 2.korben se kene, ha nem reach.. Hat meg a vegen jo jatekos volna. Sooot, egy cipo felsoresz keszitot is hamarabb!. Itt szerelembol, plane reachelve 1.korben, sohaa, na meg mit nem!
HolmesMcKinney


Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !

nagir
Ilyen magas akkor a rizikó a sérülések miatt?
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
A Boys Coxot azért vitte ki, hogy ne a miénk legyen, sebaj... Nekem ez az Elerson G. Smith DE pick is tetszik!
nagir
Nem ismerem, nagyjából a helyén húztuk ahogy nézem, meglátjuk mi lesz belőle,nyilván ez a poszt a leggyengébb per pill, szóval érthető a dupla húzás ide. Az OL-el viszont ezek szerint tényleg úgy gondoljuk, hogy nincs különösebb probléma. Ha kiderül, hogy mégis akkor az viszont már nem a játékosok hibája lesz..
Szesze
Smith nagy sleeperenk tartották a harmadik nap előtt az FKn is megemlítették pl.:  fuzovelkifele.com/2021/05/a-harmadik-nap-sleeperei-2/

Van még említésre méltó szabad ügynök, aki segíthet OLben?
nagir
Keretszűkítések után lesz érdemes majd szétnézni, de azért bízom benne, hogy a 6. körben/UDFA-k közül is hátha beválik valaki.
Szesze
ne hülyéskedj már....😊
érthetetlen hogy ennyire hanyagoltuk az OL-t...
yooker
Eleget invesztáltunk már, jöhetnek az edzők akik majd fejlesztik őket plusz visszatér a sztár LTnk is ne feledd 😉
csebi
Jojo...valóban úgy látom hogy rajtam kívül i senki nem aggódik ezen...nyilván én parázok túl