New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Zotya86 New York Jets 193
Tegnap közös edzés volt a Packers-el.
Wilsont 7 alkalommal sackelték, Becton hárommal járult hozzá ehhez.

Védelemben Lawson és Hall volt elfogadható, de Rodgersék taknyosra vertek volna minket élesben.
Beki
Ja hát igen ezek már aggasztóbb statok azért, Hall-nak viszont azért jár a pacsi, hogy Adams ellen ilyen jól tólta tegnap.
Apex
Nem lehet, hogy csak arról van szó, hogy edzés révén sokan nem veszik annyira komolyan a dolgot? Szerintem az 1. tétmeccs előtt még ne temessük a támadófalat 😊
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Tegnap közös edzés volt a Packers-el.
Wilsont 7 alkalommal sackelték, Becton hárommal járult hozzá ehhez.

Védelemben Lawson és Hall volt elfogadható, de Rodgersék taknyosra vertek volna minket élesben.
Beki
Ja hát igen ezek már aggasztóbb statok azért, Hall-nak viszont azért jár a pacsi, hogy Adams ellen ilyen jól tólta tegnap.
Apex
Papíron ez valami elit O fal kéne hogy legyen, Becton, AVT stb. Mondjuk AVT nem volt ha jól tudom. 7 sack az rengeteg. Van valami info mennyire a fal hibája ez és mennyire Wilsoné?

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Tegnap közös edzés volt a Packers-el.
Wilsont 7 alkalommal sackelték, Becton hárommal járult hozzá ehhez.

Védelemben Lawson és Hall volt elfogadható, de Rodgersék taknyosra vertek volna minket élesben.
Beki
Ja hát igen ezek már aggasztóbb statok azért, Hall-nak viszont azért jár a pacsi, hogy Adams ellen ilyen jól tólta tegnap.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Tegnap közös edzés volt a Packers-el.
Wilsont 7 alkalommal sackelték, Becton hárommal járult hozzá ehhez.

Védelemben Lawson és Hall volt elfogadható, de Rodgersék taknyosra vertek volna minket élesben.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Tegnap estig kellett 85 főre szűkíteni a rostert, az áldozatok:

We've released S Bennett Jackson, DL Michael Dwumfour and RB Austin Walter.
Additionally, we've placed OL Cam Clark on IR.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
The Jets have waived K Chris Naggar.
QW aktiválva PUP-ról
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 956
 fuzovelkifele.com/2021/08/jamal-adams-nem-hagyja-magat-a-seahawks-nem-tehet-csak-ugy-ra-ketszer-is-taget/

Úgy örülök, hogy elcseréltük ezt a pénzéhes fickót. Pedig szerintem korrekt volt a Hawks ajánlata...
GTom
Igen a karakter nagyon gáz... pedig bevallom én sajnáltam hogy elmegy. De már egyre kevésbé 😊

Green is green
több mint 3 éve
GTom New York Jets 243
 fuzovelkifele.com/2021/08/jamal-adams-nem-hagyja-magat-a-seahawks-nem-tehet-csak-ugy-ra-ketszer-is-taget/

Úgy örülök, hogy elcseréltük ezt a pénzéhes fickót. Pedig szerintem korrekt volt a Hawks ajánlata...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Na egy kis vélemény az első preseason meccsről:
Kezdjük a legfontosabbal. Zach Wilson egész jól nézett ki, semmi olyan nagyon flashy megmozdulás, de magabiztosnak higgadtnak tűnt, még akkor is ha az arcába kerültek(nem sokszor volt ilyen). O oldalon akit kiemelnék még az Mims volt, bár eléggé későn kapott lehetőséget, de azt érzékeltette egy elég látványos play-nél, hogy nagyon is van benne potenciál. Aki akar keressen rá, egy 3 & 18-at úgy oldott meg, hogy kb. végigrángatott magával 4-5 embert. A QW nélküli DL sorunk elég baszón nézett ki a kezdő Giants OL ellen(ha jól tudom mind kezdő volt de javítson ki valaki ha tévedek), Bryce Huff-ban könnyen lehet, hogy egy csiszolatlan gyémántra találtunk, az sokat mondó mindenesetre, hogy az előző és a mostani Saleh féle bagázs is imádja. Ezen a meccsen össze is hozott kettő sacket egyiket ráadásul rögtön az első drive-ban a kezdők ellen. JFM is elég jól dolgozott edge-ről illetve az utolsó pickünk Jonathan Marshall-nak is összejött egy split sack meg egy safety sack. Hamsah-nak volt egy forced fumble, Echoils-nek is voltak szép megmozdulásai, szóval úgy általánosságban jók voltak a rookiek.
Apex
Még meg kell néznem a teljes meccset, de Huff 2, Hamilcar 1.5 (még ha ebből 1 úgy jött h nem blokkolták 😀 ) és Marshall 1 sackje is biztató, mert nagyon kell majd h DL rotációba minél több embert be lehessen venni. Zunigának viszont van miért aggódnia szvsz.
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Na egy kis vélemény az első preseason meccsről:
Kezdjük a legfontosabbal. Zach Wilson egész jól nézett ki, semmi olyan nagyon flashy megmozdulás, de magabiztosnak higgadtnak tűnt, még akkor is ha az arcába kerültek(nem sokszor volt ilyen). O oldalon akit kiemelnék még az Mims volt, bár eléggé későn kapott lehetőséget, de azt érzékeltette egy elég látványos play-nél, hogy nagyon is van benne potenciál. Aki akar keressen rá, egy 3 & 18-at úgy oldott meg, hogy kb. végigrángatott magával 4-5 embert. A QW nélküli DL sorunk elég baszón nézett ki a kezdő Giants OL ellen(ha jól tudom mind kezdő volt de javítson ki valaki ha tévedek), Bryce Huff-ban könnyen lehet, hogy egy csiszolatlan gyémántra találtunk, az sokat mondó mindenesetre, hogy az előző és a mostani Saleh féle bagázs is imádja. Ezen a meccsen össze is hozott kettő sacket egyiket ráadásul rögtön az első drive-ban a kezdők ellen. JFM is elég jól dolgozott edge-ről illetve az utolsó pickünk Jonathan Marshall-nak is összejött egy split sack meg egy safety sack. Hamsah-nak volt egy forced fumble, Echoils-nek is voltak szép megmozdulásai, szóval úgy általánosságban jók voltak a rookiek.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
nemkismiska New York Jets 226
Tényleg ha be vagy oltva az általuk elfogadott vakcinával most éppen nem kell karanténba lenned!
Inter102
Jaja, kb két hete változott. Sok van még addig és a virushelyzet csak romolhat sajnos az ősz erkeztével, de ha van agyuk (hülye angolok, angol hülyék) akkor a megfelelő oltás és egy pcr nem látom be miért ne kéne elég legyen a Queennek.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 956
Én mindenképp mennék (covid elött minden évben mentünk - ha tudsz jegyet foglalni a meccsre akkor felesleges utazási irodát keresned. Repjegy olcsó tud lenni még ilyenkor szállasra jó RnBk vannak és közlekedni überrel eccerű. 2 éjszaka kell és hétfői szabi). Most ráadásul 2 napra rá lesz az angol-magyar focimeccs ha valakit érdekel... de ez a covid szabály kifektet engem mert kínai oltásom van 😕 remélem kiváltható lesz addigra

Green is green
több mint 3 éve
Inter102 New York Jets 54
Tényleg ha be vagy oltva az általuk elfogadott vakcinával most éppen nem kell karanténba lenned!
több mint 3 éve
Inter102 New York Jets 54
Amber list rules
What you must do if you have been in a country or territory on the amber list in the 10 days before you arrive in England.

Before travel to England
Before you travel to England you must:

take a COVID-19 test – you must take the test in the 3 days before you travel to England
book and pay for COVID-19 tests – to be taken after arrival in England
complete a passenger locator form
You must do these things whether you are fully vaccinated or not.

On arrival in England
If you are fully vaccinated
After arrival in England you must take a COVID-19 test on or before day 2.

This applies if you’re fully vaccinated under either:

the UK vaccination programme
the UK vaccine programme overseas
an approved vaccination programme in Europe or the USA - not all are recognised in England

Amikor én mentem mondom 3 hete akkor még más volt, és valaki említette hogy folyamatosan változik.
Én várnék az utolsó pillanatig ha akarnék menni, a rep jegy nem lesz drágább valószínűleg!
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
Ja még annyit ha fel szeretnél ülni a repülőre ki kell töltened egy passenger locator form nak nevezett dolgot ahol fel kell tuntetned hogy rendeltél kinti hivatalos listán szereplő cégtől 2 db tesztet egy 2. és 8.napit a legolcsobb olyan 80 font körül van, ekkor kapsz egy rendelési visszaigazolast amit rá kell írnod arra a form ra. Ezt a repülőre való felszallasnal ellenőrzik ha nincs ilyened nem is engednek felszallni!
Nem bonyolult......
Inter102
Ez csak akkor van így ha nem vagy beoltva az EU által jóváhagyott vakcinák egyikével. Ha be vagy oltva akkor elég mellé egy 72 órás pcr teszt. Ez van kint a hivatalos oldalon is, pénteken jöttem haza onnan, és nekem is elég volt a pcr teszt a Pfizer mellé, amit eus oltási igazolással igazoltam.


több mint 3 éve
Inter102 New York Jets 54
Az a baj hogy nem úgy néz ki hogy ez változik pozitív irányban!
Azért ne add fel a reményt, hátha!
Itt tudjátok nézni az adott helyzetet:
 www.gov.uk/guidance/travel-to-england-from-another-country-during-coronavirus-covid-19
Naprakész oldal és egyértelmű!
Szívesen segítek ha szükségetek van rá!
több mint 3 éve
GTom New York Jets 243
Bíztató....
Pedig regisztráltam januárban és már vannak fent 200 font körüli jegy+szállás kombinációk.
több mint 3 éve
Inter102 New York Jets 54
Ja még annyit ha fel szeretnél ülni a repülőre ki kell töltened egy passenger locator form nak nevezett dolgot ahol fel kell tuntetned hogy rendeltél kinti hivatalos listán szereplő cégtől 2 db tesztet egy 2. és 8.napit a legolcsobb olyan 80 font körül van, ekkor kapsz egy rendelési visszaigazolast amit rá kell írnod arra a form ra. Ezt a repülőre való felszallasnal ellenőrzik ha nincs ilyened nem is engednek felszallni!
Nem bonyolult......
több mint 3 éve
Inter102 New York Jets 54
Egyelőre úgy néz ki a dolog hogy ha kimesz akkor 10 napot karanténban kell toltened. Vannak kivételek de csak azokra akiket a UKban oltottak be.
Ha nem tudsz címet megadni ahol a karantenodat töltöd kijelolnek egy szállodát a te koltsegedre.
Ja és ellenőrzik hogy a megadott címen vagy e személyesen is meg hivogatnak. A büntetés sok!
Ez kb 3 héttel ezelőtti állapot, azóta sem változott érdemben!
több mint 3 éve
nemkismiska New York Jets 226
Más... kérdésem lenne:
Az okt. 10-i londoni meccsre vajon lesz olyan iroda, aki szervez valamit?
Pár éve láttam, hogy volt meccs-utazás-szállás csomag, lehet hogy
megérne nekem kicsit többet, ha nem kéne ezekkel törődni.
GTom
Ezzel az a baj, hogy a brit beutazási szabályok kb 2-3 hetente változnak, és senki nem tudja neked garantálni, hogy októberre nem fognak teljesen bezárni megint.
r.baggio
Repjegy 5-10ezer forint, szállás lemondható, a meccsjegyet sztem ha covid szitu van (full lezárás pl) visszateritik, mert akkor nézők se lehetnek a meccsen, de ha nem, akkor a max amit buksz az 40 ezer forint a jeggyel együtt. Nem mondom hogy kevés, de nem hiszem hogy bárki életét jobbá vagy rosszabbá teszi. Én tuti rámegyek a dologra.
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Más... kérdésem lenne:
Az okt. 10-i londoni meccsre vajon lesz olyan iroda, aki szervez valamit?
Pár éve láttam, hogy volt meccs-utazás-szállás csomag, lehet hogy
megérne nekem kicsit többet, ha nem kéne ezekkel törődni.
GTom
Ezzel az a baj, hogy a brit beutazási szabályok kb 2-3 hetente változnak, és senki nem tudja neked garantálni, hogy októberre nem fognak teljesen bezárni megint.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Más... kérdésem lenne:
Az okt. 10-i londoni meccsre vajon lesz olyan iroda, aki szervez valamit?
Pár éve láttam, hogy volt meccs-utazás-szállás csomag, lehet hogy
megérne nekem kicsit többet, ha nem kéne ezekkel törődni.
GTom
Erre ugyan nem tudom a választ, de én saját szervezésben mennék meg jönnék. Ha esetleg valaki még szintén így tervez, szívesen társulnék. Persze előtte megpróbálok szerezni jegyet 😀

GO JETS!!!
több mint 3 éve
GTom New York Jets 243
Más... kérdésem lenne:
Az okt. 10-i londoni meccsre vajon lesz olyan iroda, aki szervez valamit?
Pár éve láttam, hogy volt meccs-utazás-szállás csomag, lehet hogy
megérne nekem kicsit többet, ha nem kéne ezekkel törődni.
több mint 3 éve
GTom New York Jets 243
18 - 27, 1 TD Wilson-tól. Tegnap 5 - 9, 2TD.

Elijah Moore sajna megsérült, valószínű nem játszik szombaton.
Ahogy Berrios sem, ő is sérült.

Viszont Davis szépen teljesített ma és tegnap is.