NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 959
Na. Valami 😊

Green is green
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kacy Rodgers vmilyen súlyos betegségben szenved (jobbulást neki) Bowles szavai alapján, de semmi egyéb infó nincs, így ma Bowles felel a teljes D# játékhívásokért.

 www.cbssports.com/nfl/news/jets-arent-pondering-any-staff-changes-reports-of-todd-bowles-being-on-hot-seat-are-premature/
Itt pedig semmi újdonság.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
TruJo am OUT ma.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Trumaine Johnson (quad), Quincy Enunwa (hip) and Darryl Roberts (hamstring) all injured today in practice. Listed as "limited" on report. Bowles won't speculate on availability. Charone Peake (hamstring) ruled out.

Just saw #Jets RT Brandon Shell walking a bit gingerly out of locker room with team trainer.

Jól hangzik. 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Komolyan tisztára azt érzem a csapaton, hogy az első meccsre nagyon faszán nagyon brutál módon felkészültek, és ennyi azóta semmit nem látunk ebből az egészből. A vasárnapi meccsig legalább a védelem jó volt, de itt ők sem tudom mit csináltak, konkrétan szinte nem is láttam olyan Bortles passzt ami tight coverage-be ment volna. Pedig nem gondolnám, hogy ebben a csapatban ennyi van, szerintem sokkal jobb keretünk van mint az utóbbi években, és mégis szarabbul játszunk...egyszerűen botrány amit művelünk, kurvára megérte tavaly elküldeni Mortont is. Tavaly védtem Bowles-t, de ezek után tényleg nem tudom hogy annak örüljek-e ha nyerünk vagy ha kiszopunk jó pár meccsen és legalább Bowles meg Bates is megy a fenébe. Így hogy idén ledraftoltuk a franchise jövőjét(reméljük), szerintem baromira kéne a csapatnak egy offensive minded coach.
Apex
Védelem annyiban volt jó, hogy csinált 3 TO-t a nulla offense-ünknek, de emellett majdnem folytatódott minden CLE meccs után. 😀
Lenne alap védelemben LeoW-Lee-Williamson-Maye-Adams bandával és offense fronton is, de néha az az érzésem, mintha nem tudnák mit kellene csinálniuk. Rengeteg büntetés, elcseszett váltás, kezdő CB duónk meccsenként 1-2 alkalommal jónéhány yardra követi az emberét és nem rajtuk múlt h nem lett égés, mint TruJo barátunknak.
Bowles-t nem érdemes védeni, 4. éve ugyanazok a hülyeségek és semmit sem fejlődött ő és a csapat sem. Punt és az FG a meccs végén ennyire még nem idegesített fel, mint hétvégén (még ha egyik után TO-t csinált a védelem). 4 év alatt 3. OC és Rodgers barátja még DC lehet... jön most 3 hazai meccs, amely jó irányvonalat adhat új főnöknek merre az arra. Bár megítélése úgyis teljes szezon alapján történik.
Mondjuk, ha HC váltás lesz, akkor DeFilippo lenne korai jelöltem.
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 961
Komolyan tisztára azt érzem a csapaton, hogy az első meccsre nagyon faszán nagyon brutál módon felkészültek, és ennyi azóta semmit nem látunk ebből az egészből. A vasárnapi meccsig legalább a védelem jó volt, de itt ők sem tudom mit csináltak, konkrétan szinte nem is láttam olyan Bortles passzt ami tight coverage-be ment volna. Pedig nem gondolnám, hogy ebben a csapatban ennyi van, szerintem sokkal jobb keretünk van mint az utóbbi években, és mégis szarabbul játszunk...egyszerűen botrány amit művelünk, kurvára megérte tavaly elküldeni Mortont is. Tavaly védtem Bowles-t, de ezek után tényleg nem tudom hogy annak örüljek-e ha nyerünk vagy ha kiszopunk jó pár meccsen és legalább Bowles meg Bates is megy a fenébe. Így hogy idén ledraftoltuk a franchise jövőjét(reméljük), szerintem baromira kéne a csapatnak egy offensive minded coach.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Jets Offensive Rankings
Total: 29
Run: 25 (tied)
Pass: 27
Scoring: 21

Jets Defensive Rankings
Total: 13
Run: 16
Pass: 14
Scoring: 13

Ja meg most olvasom, hogy Bortles 2015-ben már 381 yardot passzolt ellenünk. 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha jól számolom a védelem 514, ISMÉTLEM 514 total yardot kajált be tegnap.
Beki
Ezen nem kell ennyire kiakadni. A Pats is 480-at szopott be tőlünk 2 hete. 😊
iktriad
Ne értékeld túl magatokat, az előnyt őrző Lions is felrakott 414-et. Azóta megérkezett viszont a védelem látszólag, nehogy pislogás legyen a vége januárban :d
Wyatt
Januárban is az fog győzni(már ha eljutunk oda), akinek a keretén ott lesz az isteni TB. (Az isteni TB alatt persze Taven Bryanre gondoltam. Miért te talán másra? 😊 )

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha jól számolom a védelem 514, ISMÉTLEM 514 total yardot kajált be tegnap.
Beki
Ezen nem kell ennyire kiakadni. A Pats is 480-at szopott be tőlünk 2 hete. 😊
iktriad
Ne értékeld túl magatokat, az előnyt őrző Lions is felrakott 414-et. Azóta megérkezett viszont a védelem látszólag, nehogy pislogás legyen a vége januárban :d

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Josh Martin LB, agyrázkódás -> IR
több mint 6 éve
Inter102 New York Jets 54
A legnagyobb baj a jövőre nézve valóban az lesz hogy ez az OL hagyja szettorni Darnoldot. Katasztrófa volt tegnap a csapat. Én nem értek hozzá de ahogy Bowles kenyszeredetten mosolyog attól rosszul vagyok. Amúgy egy kezdő iranyitoval miért nem rövideket dobalunk???
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha jól számolom a védelem 514, ISMÉTLEM 514 total yardot kajált be tegnap.
Beki
Ezen nem kell ennyire kiakadni. A Pats is 480-at szopott be tőlünk 2 hete. 😊
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Azt mondta töketlen Bowles h bizony a csapat tett egy visszalépést tegnap. Szívesen megkérdezném h mégis honnan? Az elmúlt 3 évben volt vmi előrelépés?

10 napjuk volt felkészülni a JAX ellen. Oké h elit D, de Bates ugyanazt a konzervatív szart hívja már 3 meccse, mire feleszmélünk h hát 3 negyed után szopórolleren vagyunk és Darnoldnak folyamatosan passzolnia kell.
OL egy rohadt lyukat nem tud nyitni futáshoz.

Emellett kiemelném h Adams héten azt nyilatkozta h Mayfield ellen nem volt gameplanünk, bár ezt a vak is látta + nyilván fáradt a védelem is. Majd Mr minden rendben Bowles még aznap jött h 2. éves játékosunk butaságokat beszél. Ha jól számolom a védelem 514, ISMÉTLEM 514 total yardot kajált be tegnap.

4-5 meccs és Darnoldot kinyírja ez a lúzer bagázs.
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 959
Félelmetes h lehet 4 meccs alatt leépíteni az ember reményeit.
Beki
Igen 😕 ez nagyon nehéz igy a Lions meccstől indulva

Green is green
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Félelmetes h lehet 4 meccs alatt leépíteni az ember reményeit.
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 961
Bowles takarodj!

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ne csüggedjetek, megvan a franchise QB-tok. Nekem nagyon tetszett, hogy Darnold nem tört össze annak ellenére, hogy állandóan ostrom alatt állt. Lesz még ez jobb is. Fel a fejjel.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Úgy fest h Peake és Sterling lesz 2 tuti hiányzó JAX ellen.
Bortlesék legnagyobb örömére "itt vagyok rám dobáljatok" Skrine visszatér.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Rishard Matthews FA lett. Ő vajon érdekelhet majd minket?
Lucifer
Nem nagyon hiszem, jelenlegi WR négyes bőven elég.
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 961
NFL informally/privately apologized to NYJ for the Mo Claiborne holding call on #Browns failed 2-point conversion, I’m told.

Offsetting penalties set up the Philly Special knockoff on next play that tied game at 14-14 late in the 3rd quarter.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Rishard Matthews FA lett. Ő vajon érdekelhet majd minket?

GO JETS!!!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
TOP 5 CBs in passer rating allowed through three weeks:
1. Patrik Peterson 8.3
2. Morris Claiborne 16.8
3. Marcus Peters 17.2
4. Kenny Moore II 29.7
5. Xavien Howard 32.2
Apex
Mondjuk zászlók, amiket dobnak rá nagyon értékes yardokba és sokba kerültek azért néha.
több mint 6 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Ne adjunk Bell-ért ennyi pénzt, még ha lenne is rá keret. Bomlasztaná az öltözői hangulatot, és nem lenne jobb (annyival) Crowellnél.

Go Jets!
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 961
TOP 5 CBs in passer rating allowed through three weeks:
1. Patrik Peterson 8.3
2. Morris Claiborne 16.8
3. Marcus Peters 17.2
4. Kenny Moore II 29.7
5. Xavien Howard 32.2

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Sources: Todd Bowles making one significant change after loss to Browns.
Bowles is taking back some of play-calling duties from defensive coordinator Kacy Rodgers. - Mehta

Végre egy értelmes lépés a sok szar között.