NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 961
Elég sok helyről hallani, hogy frontrunner-ek vagyunk a Bell trade kapcsán..hát nem tudom a futójátékkal így sincs nagy probléma, meg azért ha egy jövő évi első kört akarunk/fogunk adni érte akkor azért Macc elmehet a picsába.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Bakker most nézem csak h Robby Anderson RFA lesz jövőre, így őt olcsón meg lehet tartani...már ha az idei teljesítménye ad rá indokot.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Mikor pár napja még azzal számolok, hogy JAX toronymagas esély vasárnapi meccsen, leszivatták a Pats-et, erre a Titans 6 ponton tartja őket. 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
The Browns blitzed Sam Darnold on only eight of 33 dropbacks — way below their league-leading blitz percentage, per @ESPNStatsInfo.
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 961
Todd Bowles said this morning that he didn’t think #Jets were too conservative on offense in the second half: “They changes some things around in 2nd half that negated some things we had dialed up. But I thought offensively we had a good Gameplan...and it was balanced”
LOL

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
#Jets QB Sam Darnold on the loss: "I feel awful. This is by far the worst thing to ever happen during September in New York."
Klaci79
Bazdmeg
Wyatt
Nem egészen gondolta át mit mond....
dande
Valaki forditana?
steelwolf
Szornyen erzem magam. Ennel szarabb dolog meg sosem tortent New Yorkban, szeptemberben.

Aztan meg osszehasonlitja a terrortamadast a hajnali zakoval, mondvan, a vereseg nagyobb tragedia, a 20 pedig nagyobb a 11-nel, egyszeru matek.

Ordit az idezetrol, hogy kamu, biztosan nem mondta. Vannak hulyek az NFL-ben, de na.

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 336 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
#Jets QB Sam Darnold on the loss: "I feel awful. This is by far the worst thing to ever happen during September in New York."
Klaci79
Bazdmeg
Wyatt
Nem egészen gondolta át mit mond....
dande
Valaki forditana?
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 336 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ezt a ganye, hanyinger gameplant. Magasrol leszarom h rovid het volt, de azt a szintu felkeszuletlenseget, ami lattam arra nincsenek szavak.

Darnold is a vegen kapkod, mert jon a nyomas es belevagja a vedo kezebe. Bates egesz meccsen nem valtoztatott semmit.
Mayfieldre meg aztan vegkepp nem volt valaszunk, felido alatt benyeltunk tole 200 yardot, pedig semmi extrat nem csinaltak (bar kivancsi lennek h mennyivel szabadult gyorsabban a labdatol).

Bowles szokas szerint rezzenestalan arccal, mint egy rakas szerencsetlenseg csak allt.
Nem azert irom ezeket, mert a Browns nyert ellenunk...sokat fejlodtek es elso 2 meccsukon is odatettek magukat, hanem a teljes csod es szanalom, felkeszuletlenseg miatt.
Beki

Mint ha csak Tomlint láttam volna!
több mint 6 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 426 — Jó ötletnek tűnt!
#Jets QB Sam Darnold on the loss: "I feel awful. This is by far the worst thing to ever happen during September in New York."
Klaci79
Bazdmeg
Wyatt
Nem egészen gondolta át mit mond....
dande
Mondjuk azóta keresem, mert nem akarom elhinni, hogy ilyet mondott, de csak egy ilyet találtam, szóval vonakodom elhinni az igazságtartalmát

 twitter.com/IcyVerts/status/1042988228591013888
Wyatt
Ha ilyet mondott volna azt hidd el nem kéne keresni

Lesz ez még így se!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
#Jets QB Sam Darnold on the loss: "I feel awful. This is by far the worst thing to ever happen during September in New York."
Klaci79
Bazdmeg
Wyatt
Nem egészen gondolta át mit mond....
dande
Mondjuk azóta keresem, mert nem akarom elhinni, hogy ilyet mondott, de csak egy ilyet találtam, szóval vonakodom elhinni az igazságtartalmát

 twitter.com/IcyVerts/status/1042988228591013888

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 153 — Így remélem megfelelek nektek.....
#Jets QB Sam Darnold on the loss: "I feel awful. This is by far the worst thing to ever happen during September in New York."
Klaci79
Bazdmeg
Wyatt
Nem egészen gondolta át mit mond....
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
#Jets QB Sam Darnold on the loss: "I feel awful. This is by far the worst thing to ever happen during September in New York."
Klaci79
Bazdmeg

több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 959
Valójában mind a két félnótást ki kéne vágni a **csába, Az idei sorsolás sem kedvezett nekünk, benne van a pakliban, nem lenne bajom egy újabb 5-11-es szezonnal sem, ha szemmel látható lenne a fejlődés.

Kezdjük Maccagnannel....ahhoz képest hogy az elmúlt 25 évből 21-et különböző scout pozíciókban töltött, nem tud draftolni. Nincs türelmem végignézni, de gyanítom, hogy a 28 draftolt játékosból egész sokan már a ligában sincsenek....kb az első körös választásokkal nem lőtt mellé.
Az első szezonjában nem re-buildbe kezdett, hanem megpróbált olyan csapatot összeszedni, ami PO-ba juthat, ok ez összejött (balszerencsénk volt, hogy nem kerültünk PO-ba), de sejthető volt, hogy azt a csapatot hosszú távon nem lehet összetartani. Elherdálunk 4 évet és semmit nem lépünk előre, ebben pedig nagy szerepe van Bowlesnak, aki viszont Maccagnannek köszönhetően tarthatja meg az állását.
mzperx
Ne is nézz rá a draftjaira...elsőből konkrétan már csak Leo Williams van rosteren, aki visszafejlődik ink meglátásom szerint...tegnap még tackleje sem volt. Mélyebb elemzés még felesleges, de h tavalyi 3. és 4. körös pickeket vágunk ki...na mindegy.
Legnagyobb gond h ennek a keretnek 2-3-4 év kell megfelelő igazolásokkal és draftokkal h vmire jó legyen.

Összes WR-ünk szerződése lejár, OL bal oldalával nagy gondok vannak, értelmes TE-ünk nincs, DL max futás ellen jó és időszakonként bemákol 1-1 sacket, nincs pass rusher és CB2, CB3 is kelleni fog.
Cap space ide vagy oda, de semmi olyat nem látok h ez egy jól kialakított roster lenne.
Beki
Az a baj, hogy ugyan tök igazad van Macc-kel kapcsolatban ám ezt az idei draft elött kellett volna meglépni. Most már húzott egy új franchise qb-t logika szerint épitsen hozzá csapatot 1-2 év alatt, rahedli pénzből amit kigazdálkodott. Nagyon nem logikus most vagy év végén új kézbe adni a franchiset 😕
Pityu Gyor
És ugyanez Bálna Bowlesra is igaz... jó hogy felvettem a Lions elleni meccset legalább idénről lesz egy remek emlék 😊

Green is green
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 959
Valójában mind a két félnótást ki kéne vágni a **csába, Az idei sorsolás sem kedvezett nekünk, benne van a pakliban, nem lenne bajom egy újabb 5-11-es szezonnal sem, ha szemmel látható lenne a fejlődés.

Kezdjük Maccagnannel....ahhoz képest hogy az elmúlt 25 évből 21-et különböző scout pozíciókban töltött, nem tud draftolni. Nincs türelmem végignézni, de gyanítom, hogy a 28 draftolt játékosból egész sokan már a ligában sincsenek....kb az első körös választásokkal nem lőtt mellé.
Az első szezonjában nem re-buildbe kezdett, hanem megpróbált olyan csapatot összeszedni, ami PO-ba juthat, ok ez összejött (balszerencsénk volt, hogy nem kerültünk PO-ba), de sejthető volt, hogy azt a csapatot hosszú távon nem lehet összetartani. Elherdálunk 4 évet és semmit nem lépünk előre, ebben pedig nagy szerepe van Bowlesnak, aki viszont Maccagnannek köszönhetően tarthatja meg az állását.
mzperx
Ne is nézz rá a draftjaira...elsőből konkrétan már csak Leo Williams van rosteren, aki visszafejlődik ink meglátásom szerint...tegnap még tackleje sem volt. Mélyebb elemzés még felesleges, de h tavalyi 3. és 4. körös pickeket vágunk ki...na mindegy.
Legnagyobb gond h ennek a keretnek 2-3-4 év kell megfelelő igazolásokkal és draftokkal h vmire jó legyen.

Összes WR-ünk szerződése lejár, OL bal oldalával nagy gondok vannak, értelmes TE-ünk nincs, DL max futás ellen jó és időszakonként bemákol 1-1 sacket, nincs pass rusher és CB2, CB3 is kelleni fog.
Cap space ide vagy oda, de semmi olyat nem látok h ez egy jól kialakított roster lenne.
Beki
Az a baj, hogy ugyan tök igazad van Macc-kel kapcsolatban ám ezt az idei draft elött kellett volna meglépni. Most már húzott egy új franchise qb-t logika szerint épitsen hozzá csapatot 1-2 év alatt, rahedli pénzből amit kigazdálkodott. Nagyon nem logikus most vagy év végén új kézbe adni a franchiset 😕

Green is green
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Valójában mind a két félnótást ki kéne vágni a **csába, Az idei sorsolás sem kedvezett nekünk, benne van a pakliban, nem lenne bajom egy újabb 5-11-es szezonnal sem, ha szemmel látható lenne a fejlődés.

Kezdjük Maccagnannel....ahhoz képest hogy az elmúlt 25 évből 21-et különböző scout pozíciókban töltött, nem tud draftolni. Nincs türelmem végignézni, de gyanítom, hogy a 28 draftolt játékosból egész sokan már a ligában sincsenek....kb az első körös választásokkal nem lőtt mellé.
Az első szezonjában nem re-buildbe kezdett, hanem megpróbált olyan csapatot összeszedni, ami PO-ba juthat, ok ez összejött (balszerencsénk volt, hogy nem kerültünk PO-ba), de sejthető volt, hogy azt a csapatot hosszú távon nem lehet összetartani. Elherdálunk 4 évet és semmit nem lépünk előre, ebben pedig nagy szerepe van Bowlesnak, aki viszont Maccagnannek köszönhetően tarthatja meg az állását.
mzperx
Ne is nézz rá a draftjaira...elsőből konkrétan már csak Leo Williams van rosteren, aki visszafejlődik ink meglátásom szerint...tegnap még tackleje sem volt. Mélyebb elemzés még felesleges, de h tavalyi 3. és 4. körös pickeket vágunk ki...na mindegy.
Legnagyobb gond h ennek a keretnek 2-3-4 év kell megfelelő igazolásokkal és draftokkal h vmire jó legyen.

Összes WR-ünk szerződése lejár, OL bal oldalával nagy gondok vannak, értelmes TE-ünk nincs, DL max futás ellen jó és időszakonként bemákol 1-1 sacket, nincs pass rusher és CB2, CB3 is kelleni fog.
Cap space ide vagy oda, de semmi olyat nem látok h ez egy jól kialakított roster lenne.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
A pocket QB-knak ido kell, szerintem jo lesz Darnold, mert fejben nem fog megtorni velhetoen. A ketto INT a vegen mar kenyszer szulte probalkozas volt es ez a Browns Defense azert nem rossz 😊
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 961
Az a baj hogy ez egy eléggé lehozós meccs volt, mert most a Dolphins ellen amennyi lehetőségünk volt simán nyernünk kellett volna, és a játék sem volt rossz szerintem. De itt, én totál úgy voltam vele miután behozták Baker-t hogy kész vége visszafogják hozni, és baromira elkeserítő volt az offense játéka, Darnold is mintha az előző meccsekhez képest visszafejlődött volna. Mondjuk ez biztos hogy jó részben a playcallingnak is köszönhető, és igenis úgy érzem hogy a második félidőben be voltunk szarva. Semmit nem mert bevállalni Bates, run run pass, értem hogy a futás úgy ahogy ment, de basszus azért valami kreativitást lehetne bele vinni, mondjuk néhány jó futás után play action, vagy rpo, de nem semmi. Minthogyha meg lenne Darnoldnak mondva hogy ne dobjon távolabbra 10 yardnál. Értem hogy west coast offense van most nálunk, ami rövid passzokra épül, de Bates nem tudja normálisan variálni a playeket. A végén is amikor még volt 3 TO-nk semmit nem láttunk abból amit rengeteg helyről lehetett hallani, hogy Darnold fejben erős. Nyilván nem várom el tőle hogy egy jó eséllyel liga top 5 def ellen gw driveot vezessen a 3. meccsén, de azért ilyen egy buta intet a végén. Nem tudok már többet írni..csalódott vagyok

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
mzperx New York Jets 245
remélem legkésőbb a szezon végén kivágják Bowlest.....
mzperx
JAX, DEN, IND, MIN, CHI ötös elleni meccseket várjuk még meg sztem, de 4 év alatt érdemben semmi változás Bowles fronton és Kacy Rodgers h itt van, nekem különösen böki a csőrömet.
Emellett látva keret jövő évi szerződéseit (kinek nincs stb), nálam még az is kérdéses h Maccagnan érdemel-e bármi esélyt, de ehhez még marha korán van.
Beki
Valójában mind a két félnótást ki kéne vágni a **csába, Az idei sorsolás sem kedvezett nekünk, benne van a pakliban, nem lenne bajom egy újabb 5-11-es szezonnal sem, ha szemmel látható lenne a fejlődés.

Kezdjük Maccagnannel....ahhoz képest hogy az elmúlt 25 évből 21-et különböző scout pozíciókban töltött, nem tud draftolni. Nincs türelmem végignézni, de gyanítom, hogy a 28 draftolt játékosból egész sokan már a ligában sincsenek....kb az első körös választásokkal nem lőtt mellé.
Az első szezonjában nem re-buildbe kezdett, hanem megpróbált olyan csapatot összeszedni, ami PO-ba juthat, ok ez összejött (balszerencsénk volt, hogy nem kerültünk PO-ba), de sejthető volt, hogy azt a csapatot hosszú távon nem lehet összetartani. Elherdálunk 4 évet és semmit nem lépünk előre, ebben pedig nagy szerepe van Bowlesnak, aki viszont Maccagnannek köszönhetően tarthatja meg az állását.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Utálom a kifogás generátorokat ám azt tudtuk, hogy a sorsolás az elején bitang nehéz a rövid hetek miatt főleg egy fiatal csapatnál és ne becsüljük alá aregenerálodás fontosságát sem... én nem is vártam sokat ettől a mexcstől. Persze ha ezt elfogadom akkor most lehet készülni, Jags ellen egy jó meccset játszani majd gyüjteni pár W-t. Darnoldnak nagyon jó lesz a pár extra nap, rendezze a fejében az elmúlt heteket
Pityu Gyor
Kiegészíteném annyival, hogy egy fiatal és lyukakkal teli csapatban, amelyben jövőre még több need lesz. 😀
Őszintén szólva magasról teszek a JAX elleni végeredményre, de jó lesz, ha Bates vmi épkézláb tervvel áll elő, mert az nagyon nem menő h csak screenekkel + Enunwaval tudsz haladni, minden mással kb 2-3 completed pass és zérő 1st down. Darnold egy darabig rendezni tudja majd magát fejben, de pikkpakk szétkapja majd a média nyomása.

Azért az kemény hogy beállt a Rookie qb az első meccsén és össze is szartuk magunkat, semmi halftime adjustment vagy bármi ugyanúgy kijöttünk a 2. félidőre letolt gatyával, Run run pass punt playcallingal. Darnoldot is most először láttam baromira kilátástalannak. A védelmet én annyira nem ostoroznám, sokat voltak a pályán eléggé, legalább Avery Williamsonnak nagy meccse volt. De hát mindegy same old jets..
Apex
Nem összeszarás volt, Kacy Rodgers barátunk azt sem tudta mit kezdjen Bakkerrel. Nem hiszem h külön gameplannel készült volna Haley Mayfieldnek, bár Taylor amilyen homály volt nehéz megmondani.

remélem legkésőbb a szezon végén kivágják Bowlest.....
mzperx
JAX, DEN, IND, MIN, CHI ötös elleni meccseket várjuk még meg sztem, de 4 év alatt érdemben semmi változás Bowles fronton és Kacy Rodgers h itt van, nekem különösen böki a csőrömet.
Emellett látva keret jövő évi szerződéseit (kinek nincs stb), nálam még az is kérdéses h Maccagnan érdemel-e bármi esélyt, de ehhez még marha korán van.
több mint 6 éve
mzperx New York Jets 245
remélem legkésőbb a szezon végén kivágják Bowlest.....
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 959
Utálom a kifogás generátorokat ám azt tudtuk, hogy a sorsolás az elején bitang nehéz a rövid hetek miatt főleg egy fiatal csapatnál és ne becsüljük alá aregenerálodás fontosságát sem... én nem is vártam sokat ettől a mexcstől. Persze ha ezt elfogadom akkor most lehet készülni, Jags ellen egy jó meccset játszani majd gyüjteni pár W-t. Darnoldnak nagyon jó lesz a pár extra nap, rendezze a fejében az elmúlt heteket

Green is green
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 961
Mondjuk fejben sem igazán voltunk ott a pályán TruJo-nak is ezek az idióta büntetései, minek kell? Nickersont már ne is említsem

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 961
Azért az kemény hogy beállt a Rookie qb az első meccsén és össze is szartuk magunkat, semmi halftime adjustment vagy bármi ugyanúgy kijöttünk a 2. félidőre letolt gatyával, Run run pass punt playcallingal. Darnoldot is most először láttam baromira kilátástalannak. A védelmet én annyira nem ostoroznám, sokat voltak a pályán eléggé, legalább Avery Williamsonnak nagy meccse volt. De hát mindegy same old jets..

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ezt a ganye, hanyinger gameplant. Magasrol leszarom h rovid het volt, de azt a szintu felkeszuletlenseget, ami lattam arra nincsenek szavak.

Darnold is a vegen kapkod, mert jon a nyomas es belevagja a vedo kezebe. Bates egesz meccsen nem valtoztatott semmit.
Mayfieldre meg aztan vegkepp nem volt valaszunk, felido alatt benyeltunk tole 200 yardot, pedig semmi extrat nem csinaltak (bar kivancsi lennek h mennyivel szabadult gyorsabban a labdatol).

Bowles szokas szerint rezzenestalan arccal, mint egy rakas szerencsetlenseg csak allt.
Nem azert irom ezeket, mert a Browns nyert ellenunk...sokat fejlodtek es elso 2 meccsukon is odatettek magukat, hanem a teljes csod es szanalom, felkeszuletlenseg miatt.
Beki
Tipikus Jets, ott a remény az első meccsén, hogy mostantól talán jobb lesz, aztán az egészet földbe döngölik a következő két meccsen.
Wester
Akarmekkora puszipajtasa Kacy Rodgers Bowlesnak, vagy felolem azt izel csapaton belul, akit akar, de ha Bowles nem veszi vissza def playcallingot, mindketten mehetnek szezon vegen.
Elso felidoben 4 sack, majd Mayfield vacsorazik utana annyi ideje van. TruJo es Claiborne meg mint 2 fogalmatlan vegig.
több mint 6 éve
gedam 5 815
#Jets QB Sam Darnold on the loss: "I feel awful. This is by far the worst thing to ever happen during September in New York."
Klaci79
a wtc vs jets nagyobb égés volt

Szerkesztette: gedam