New York Jets

31 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Davis Webb érkezett PS-re.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
PS elvileg kész:
S Brandon Bryant
WR Deontay Burnett
CB Jeremy Clark
C Nico Falah
RB De’Angelo Henderson
OT Diegot Joseph
DL Bronson Kaufusi
LB Frankie Luvu
LB Anthony Wint
QB John Wolford

Eli McGuire ment IR-re és Attaochu érkezett. Bowles szavaiból ítélve még jön pass rusher várhatóan.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
K Dan Bailey jön ma workoutra, meg Breshad Perriman WR is.
Beki
Folk után Baileyt is összeszeditek?
Cowboykarcsi90
Nincs hír még róla.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 176 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
K Dan Bailey jön ma workoutra, meg Breshad Perriman WR is.
Beki
Folk után Baileyt is összeszeditek?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
PS eddig:
Brandon Bryant S
Frankie Luvu LB
Deontay Burnett WR
De’Angelo Henderson RB
Anthony Wint LB
Jeremy Clark CB
Nico Falah OL
Beki
Óbazdmeg 😕

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
ig: josinaanderson @JosinaAnderson
I'm told #Jets are officially naming QB Sam Darnold as the starter, per sources.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
As far as I can tell, among the teams involved, the Jets were the only ones close to what the Bears were willing to part with to get Mack. - Albert Breer cikkjéből
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Jeremiah Attaochu volt workouton tegnap.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
PS eddig:
Brandon Bryant S
Frankie Luvu LB
Deontay Burnett WR
De’Angelo Henderson RB
Anthony Wint LB
Jeremy Clark CB
Nico Falah OL
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
K Dan Bailey jön ma workoutra, meg Breshad Perriman WR is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Chad Hansen tavalyi 4. és Donahue tavalyi 5. körös pickünk is kivágva, emellett Swanson és Bertolet, akit megemlítenék még. Perpill Myers nyerte a K versenyt.
Ha jól számolom jelenleg 3 OLB van rosteren.
Beki
Tőletek még úgysem jött fehér WR, aki nálunk lényegesen jobb lett, mint a csoportriválisunknál volt. Pipa

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Wow, nem is próbáltunk meg senkit elhozni waiver listáról, örülök h ennyire kurva jó a rosterünk.
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 962
La Canfora azt irja h Mackert vegul Jets es Bears volt versenyben.
Mehta szerint Maccagnan eleg agressziven targyalt tegnap keso estig Mackert, de soha nem ajanlottunk 2 1. kort erte.
Beki
Nem tudom jo lett volna e nekunk de mi valahogy mindig lemaradunk (Mack, Cousins) arrol amit nagyon akarunk. Nem vagyunk tul vonzoak 😕
Pityu Gyor
Azért én ezt nem mondanám, TruJo személyében megkaptuk az elérhető legjobb cornert FA-n, a Browns és a Giants sem választotta ki Darnoldot így elérhető volt számunkra. Tehát utólag én speciel egyáltalán nem bánom, hogy lemaradtunk Kirk kapitányról. KM-el kapcsolatban meg szerintem Macc nagyon is jó döntést hozott. Próbált agresszív lenni, de azért nem esett át a ló túloldalára és nem adott két első kört érte + még akkor utána ki is kellett volna fizetnünk.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 961
La Canfora azt irja h Mackert vegul Jets es Bears volt versenyben.
Mehta szerint Maccagnan eleg agressziven targyalt tegnap keso estig Mackert, de soha nem ajanlottunk 2 1. kort erte.
Beki
Nem tudom jo lett volna e nekunk de mi valahogy mindig lemaradunk (Mack, Cousins) arrol amit nagyon akarunk. Nem vagyunk tul vonzoak 😕

Green is green
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Jelenlegi 53-as roster (mai waiver claim-ek után fog változni még bőven):

QUARTERBACKS (2)
Sam Darnold, Josh McCown

RUNNING BACKS (5)
Bilal Powell, Isaiah Crowell, Eli McGuire, Trenton Cannon, Lawrence Thomas (fullback)

TIGHT ENDS (4)
Jordan Leggett, Chris Herndon, Eric Tomlinson, Neal Sterling

WIDE RECEIVERS (6)
Robby Anderson, Andre Roberts, Terrelle Pryor, Charone Peake, Quincy Enunwa, Jermaine Kearse

OFFENSIVE LINEMEN (9)
Spencer Long, Brian Winters, Dakota Dozier, James Carpenter, Brent Qvale, Jonotthan Harrison, Brandon Shell, Kelvin Beachum, Ben Braden

DEFENSIVE LINEMEN (6)
Foley Fatukasi, Nathan Shepherd, Mike Pennel, Leonard Williams, Steve McLendon, Henry Anderson

LINEBACKERS (6)
Avery Williamson, Neville Hewitt, Brandon Copeland, Darron Lee, Josh Martin, Jordan Jenkins

SAFETIES (5)
Jamal Adams, Marcus Maye, Doug Middleton, J.J. Wilcox, Terrence Brooks

CORNERBACKS (7)
Parry Nickerson, Trumaine Johnson, Darryl Roberts, Morris Claiborne, Buster Skrine, Derrick Jones, Juston Burris

KICKERS (1)
Jason Myers

PUNTERS (1)
Lachlan Edwards

LONG SNAPPERS (1)
Thomas Hennessy

Konkrétan nehezen értem meg h Qvale mi a picsát keres még ott?
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Chad Hansen tavalyi 4. és Donahue tavalyi 5. körös pickünk is kivágva, emellett Swanson és Bertolet, akit megemlítenék még. Perpill Myers nyerte a K versenyt.
Ha jól számolom jelenleg 3 OLB van rosteren.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jobb is, simán megvagyok nélküle 😀

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Simon es Mauldin mai kivagasaval, Maccagnan 2015-os draft class-jabol egyedul Leo Williams lesz rosteren.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
La Canfora azt irja h Mackert vegul Jets es Bears volt versenyben.
Mehta szerint Maccagnan eleg agressziven targyalt tegnap keso estig Mackert, de soha nem ajanlottunk 2 1. kort erte.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Mehta szerint Kearse kihagyja a DET elleni meccset várhatóan.
Emellett Dimitri Flowers FB és Xavier Cooper DL repült. + Charles Johnson WR + OL Antonio Garcia
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem értem, mi a problémád. Évekig azon dolgozott, hogy meglegyen az összhang közte és a Jets-játékosokkal. Beérett a munka

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Sok szót nem érdemes az Eagles elleni meccs, de ez a Hackenberg gyerek...nehéz felfognom még mindig h mit láttak benne, amiért megérte kivágni egy 2. körös picket az ablakon.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
De ez már tényleg nem Jets téma...inkább húzok innen mielőtt Beki kivág 😊Klaci79
Az a gond, hogy sztem a fórumon senkinek nincs joga kivágni senkit kb. 😀
Beki
Természetesen csak vicceltem...úgyse tennél ilyet velem, hiszen minden q.jó playámat eladom neked olcsón 😉
Klaci79
Akkor jövőre nekem is eladhatnál párat a Giantsből jó ócsón 😀 úgyis visszavonult pár DE nálam
Chargers LT
Veletek öröm üzletet kötni 😉👍
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
De ez már tényleg nem Jets téma...inkább húzok innen mielőtt Beki kivág 😊Klaci79
Az a gond, hogy sztem a fórumon senkinek nincs joga kivágni senkit kb. 😀
Beki
Természetesen csak vicceltem...úgyse tennél ilyet velem, hiszen minden q.jó playámat eladom neked olcsón 😉
Klaci79
Akkor jövőre nekem is eladhatnál párat a Giantsből jó ócsón 😀 úgyis visszavonult pár DE nálam

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
De ez már tényleg nem Jets téma...inkább húzok innen mielőtt Beki kivág 😊Klaci79
Az a gond, hogy sztem a fórumon senkinek nincs joga kivágni senkit kb. 😀
Beki
Természetesen csak vicceltem...úgyse tennél ilyet velem, hiszen minden q.jó playámat eladom neked olcsón 😉