Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
"Juan Castillo lehet, hogy nem a liga legjobb DC-je, de kétségkívül mesteri szinten tér ki a kérdések elől. Íme az újabb Castilloi közhelykavalkád az október 13-ai sajtótájékoztatóról."

Deny ez +1 látszik, hogy Reid nagy spanja 😛
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Három Eagles koordinátor szavai egy újabb szerkesztő fordításában http://philly.blog.hu/2011/10/15/interjuk_koordinatorok
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Hova lett Casey Matthews?Utolsó két meccsen semmi stat, pályára se lép?aztec
Oda, ahová való, a cserepadra😊

Amúgy van jó hír is: http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/10/14/eagles-expect-to-get-brandon-graham-back-after-the-bye/somebody08
Azért érdemes a hozzászólásokat is elolvasni amennyire én jól értem gyenge angol nem tudásommal. Némelyek már arról beszélgetnek, hogy az Lb sorban is szerepet kaphatna, ahogy most ott állunk más meg JPP nem húzását köszöni meg az Egles FO-nak a többi Giants fan nevében. Hát igaz ami igaz JPP bejött de ezen akkor még a Giants fanok is szörnyülködtek, másrészt a sérülés nagyrészt szerencse kérdése ugyan ez (amit nem kívánok) vele is megtörténhetett volna mint ami Grahammel. Reméljük amennyire lehet egy ilyen sérülésből teljesen felépül.dande
Naaaaaa, azert ez nem teljesen igy volt. Mindenki tartott tole kicsit, mert keves volt a tapasztalata, de masnap en mar sajat keszitesu JPP siggel muzsikaltam forumon, es masok sem sirtak, kivantak, hogy jojjon be es legyen jo.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rájött a csapat,hogy Vick már nem olyan és megpróbálunk mi is Luck(y)i évet zárni azért bénázik mindenki...

1-15el van is esély egyszer csak nyer a colts is valahogy 😊Janek
Na eddig bírtuk, h valaki előhozza ezt a témát már vártam 😉 De ha holnap győzünk le is mondiatunk róla😀 (pláne ha még utána legalább 9x W) 😛dande
Deny már írt róla az egyik legutóbbi cikkében 😊Shawn84
Ergó sokan nem olvassák collegeos cikkeink Shawn, széggyelhetik magukat 😀

Amúgy miért mindenki csak a Colts-szal számol, mint 1/1? Rams, Fins? Na, de mindegy, ne itt menjen erről vita 😊
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
ha már a csapból is Luck folyik 😊

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Rájött a csapat,hogy Vick már nem olyan és megpróbálunk mi is Luck(y)i évet zárni azért bénázik mindenki...

1-15el van is esély egyszer csak nyer a colts is valahogy 😊Janek
Na eddig bírtuk, h valaki előhozza ezt a témát már vártam 😉 De ha holnap győzünk le is mondiatunk róla😀 (pláne ha még utána legalább 9x W) 😛dande
Deny már írt róla az egyik legutóbbi cikkében 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rájött a csapat,hogy Vick már nem olyan és megpróbálunk mi is Luck(y)i évet zárni azért bénázik mindenki...

1-15el van is esély egyszer csak nyer a colts is valahogy 😊Janek
Na eddig bírtuk, h valaki előhozza ezt a témát már vártam 😉 De ha holnap győzünk le is mondiatunk róla😀 (pláne ha még utána legalább 9x W) 😛
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
Rájött a csapat,hogy Vick már nem olyan és megpróbálunk mi is Luck(y)i évet zárni azért bénázik mindenki...

1-15el van is esély egyszer csak nyer a colts is valahogy 😊

több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Hova lett Casey Matthews?Utolsó két meccsen semmi stat, pályára se lép?aztec
Oda, ahová való, a cserepadra😊

Amúgy van jó hír is: http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/10/14/eagles-expect-to-get-brandon-graham-back-after-the-bye/somebody08
Azért érdemes a hozzászólásokat is elolvasni amennyire én jól értem gyenge angol nem tudásommal. Némelyek már arról beszélgetnek, hogy az Lb sorban is szerepet kaphatna, ahogy most ott állunk más meg JPP nem húzását köszöni meg az Egles FO-nak a többi Giants fan nevében. Hát igaz ami igaz JPP bejött de ezen akkor még a Giants fanok is szörnyülködtek, másrészt a sérülés nagyrészt szerencse kérdése ugyan ez (amit nem kívánok) vele is megtörténhetett volna mint ami Grahammel. Reméljük amennyire lehet egy ilyen sérülésből teljesen felépül.dande
Ez a legjobb hozzászólás:
"Nothing about my Eagles would surprise me now. Maybe he’ll be the defensive consultant they will deny talking to."
" Semmi nem lepne meg már az Eagles-el kapcsolatban. Lehet ő a defense konzulens, akivel majd tagadják, hogy beszélnek "
😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hova lett Casey Matthews?Utolsó két meccsen semmi stat, pályára se lép?aztec
Oda, ahová való, a cserepadra😊

Amúgy van jó hír is: http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/10/14/eagles-expect-to-get-brandon-graham-back-after-the-bye/somebody08
Azért érdemes a hozzászólásokat is elolvasni amennyire én jól értem gyenge angol nem tudásommal. Némelyek már arról beszélgetnek, hogy az Lb sorban is szerepet kaphatna, ahogy most ott állunk más meg JPP nem húzását köszöni meg az Egles FO-nak a többi Giants fan nevében. Hát igaz ami igaz JPP bejött de ezen akkor még a Giants fanok is szörnyülködtek, másrészt a sérülés nagyrészt szerencse kérdése ugyan ez (amit nem kívánok) vele is megtörténhetett volna mint ami Grahammel. Reméljük amennyire lehet egy ilyen sérülésből teljesen felépül.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 505 — rabszolga
Hova lett Casey Matthews?Utolsó két meccsen semmi stat, pályára se lép?aztec
Oda, ahová való, a cserepadra😊somebody08
csak azt nem tudom h akkor miért vannak kezdő LBink
az összes a cserepadra való 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 505 — rabszolga
Hova lett Casey Matthews?Utolsó két meccsen semmi stat, pályára se lép?aztec
Csak az ST-ben.
Kikerült a kezdőből.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Hova lett Casey Matthews?Utolsó két meccsen semmi stat, pályára se lép?aztec
Oda, ahová való, a cserepadra😊

Amúgy van jó hír is: http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/10/14/eagles-expect-to-get-brandon-graham-back-after-the-bye/
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hova lett Casey Matthews?Utolsó két meccsen semmi stat, pályára se lép?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nézegettem egy kicsit a divízió csapatainak menetrendjét és hát finoman szólva sem egyszerű egyik csapatnak sem. Ha jól számolgattam, tippelgettem, bizony még egy 9-7 vagy egy 8-8 is elég lehet a csoport győzelemre ha a jelenlegi!!! formák és erősség alapján indulunk ki de mondjuk két három forduló múlva talán már tisztábban látunk a lényeg, hogy vasárnap nekünk meglegyen a a W s ha várakozásaink szerint alakulnak a dolgok, akkor a NE elleni meccsig már pozitívan is állhatnánk. Tudom szép álom 😛
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2LcGGRvYPuU
MUST WATCH... 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Eagles játékosok reakciója Bills meccs után http://philly.blog.hu/2011/10/14/merkozes_utan_jatekosok_by_desert_eagle_5oDeny
Te éjjel is írsz vagy mi?Shawn84
Kattints rá és látod, hogy nem én írtam 😀 Egyébként munka után nem rég jöttem meg, és most olvastam el e-mailt és raktam fel 😊 De elég sokszor alkotok éjszaka, sokkal kreatívabb vagyok olyankor 😛Deny
Kell valami cucc ami az álmodban megírt cikkeket begépeli. ilyen formán nekem is lenne jóval több, mert jelenleg csak éjjel érnék rá az ilyesmire.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles játékosok reakciója Bills meccs után http://philly.blog.hu/2011/10/14/merkozes_utan_jatekosok_by_desert_eagle_5oDeny
Te éjjel is írsz vagy mi?Shawn84
Kattints rá és látod, hogy nem én írtam 😀 Egyébként munka után nem rég jöttem meg, és most olvastam el e-mailt és raktam fel 😊 De elég sokszor alkotok éjszaka, sokkal kreatívabb vagyok olyankor 😛
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Eagles játékosok reakciója Bills meccs után http://philly.blog.hu/2011/10/14/merkozes_utan_jatekosok_by_desert_eagle_5oDeny
Te éjjel is írsz vagy mi?
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles játékosok reakciója Bills meccs után http://philly.blog.hu/2011/10/14/merkozes_utan_jatekosok_by_desert_eagle_5o
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Week 6 tippverseny: http://philly.blog.hu/2011/10/14/week_6_tippverseny


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Előszöris: Aki Kurt Colemant báárki... ISMÉTLEM BÁRKI helyére be akarja tenni a csapatba, az szimplán vak. Ez a gyerek undersized, lassú, rossz szerelő, nagyszájú és természetesen iszonyat buta. Pagenek voltak hibái, de Colemanhez képest csodagyerek. Én Jarrettre lennék kíváncsi. Az látszik, hogy Allen nagyon lassan kezdte a szezont - ez gondolom köszönhető volt a komoly sérülésének, de merem remélni, hogy belőle még lesz valami. Szerintem a szezon végére Jarrett-Allen combo lesz a kezdő.

Az LT kérdéshez pedig: Dunlap nagyon jól helytállt. Persze nem Peters szint, de szerintem vissza fog térni bye week után Jason és Dunlap egész biztató játékot mutatott már tavaly is.Petya
RT-t szerettem vna írni(,hogy oda kevés Herremans is) csak összeomlott a net és nem tudtam javítani,bár ha már szóba került nekem nem tetszett Dunlap munkája legutóbb.Sokat omlott össze ott is a fal.Ja és ha már ennyire fos a fal akkor küldjük be többet Schmittet blokkolni.Szétverik Vickket és belekényszerülünk egy veszélyes passzjátékba amiből jönnek is a hibák.
Coleman meg SS-ben kifejezetten jó tud lenni,persze Jarrettre vagyok én is kíváncsi.Egyetemi videói nagyon meggyőzőek.Lehet kellett még ez a kis idő a felkészülésre mint ahogy Watkinsnak is a falban.Allen meg tényleg kezdi visszaszerezni jó formáját.Ha érkezne még a Cowboys meccsig egy értelmes LB akinek nem csak momentumai vannak akkor elfogadható szintre lehetne hozni a védelmet.DC csere meg azért kell mert Castillo ezeket a hibákat nem látja.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Védelem mellett még Kelce is szar.
PFF számai alapján játszott idén minden snap alatt és eddig 10 pressure-t engedett. Ez hárommal több, mint a következő legrosszabb centeré....Deny
JJ ménem játszik? Nem 100%-os vagy miért nem? mert amikor ő játszott top10 C volt, de lehet hogy inkább Top5...eaglesmcnabb
Ez felmerült bennem is, de ha Kelce tehetséges (és Mudd szerint az), akkor szerintem felesleges egy komoly sérülésből felépült veteránt. Ráadásul ebbe a schembe egy Saturday formájú kisebb, de mozgékonyabb center illik, nem pedig egy JJ.Petya
Azért legalább megnézhetnénk élesben egyszer.
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Védelem mellett még Kelce is szar.
PFF számai alapján játszott idén minden snap alatt és eddig 10 pressure-t engedett. Ez hárommal több, mint a következő legrosszabb centeré....Deny
JJ ménem játszik? Nem 100%-os vagy miért nem? mert amikor ő játszott top10 C volt, de lehet hogy inkább Top5...eaglesmcnabb
Ez felmerült bennem is, de ha Kelce tehetséges (és Mudd szerint az), akkor szerintem felesleges egy komoly sérülésből felépült veteránt. Ráadásul ebbe a schembe egy Saturday formájú kisebb, de mozgékonyabb center illik, nem pedig egy JJ.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Védelem mellett még Kelce is szar.
PFF számai alapján játszott idén minden snap alatt és eddig 10 pressure-t engedett. Ez hárommal több, mint a következő legrosszabb centeré....Deny
JJ ménem játszik? Nem 100%-os vagy miért nem? mert amikor ő játszott top10 C volt, de lehet hogy inkább Top5...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!