Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Ránéztem a sorsolásunkra.
Ha akarunk még vmit akkor 2 L fér még bele az is csak AFC csapattól(Pats,Jets). 😐


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A fórum csapata egy szakértőkből álló bizottságot fog felállítani, aminek feladata Castillo padavan mesterré tanítása.Shawn84
Én vállalom, hogy különálló sith lovag leszek, akivel megküzdhet Juan és egy lúzerhez méltóan elbukhat. Egyébként így gondolkodva, támadófalunk se volt sose átlag felett (na, jó, de! de ezer éve), ezért még előléptetése sem volt jogos.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
A fórum csapata egy szakértőkből álló bizottságot fog felállítani, aminek feladata Castillo padavan mesterré tanítása.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
9 db bűnbakot találtam hétvégi vereséget követően. Elég kritikus http://philly.blog.hu/2011/10/11/bunbakok_949 #phillyblog


Apeszos: lehet elég negatív lett, de elég búskomoran látom a helyzetét a csapatnak, de az a durva, mégis bizakodók ezerrel, mert potenciál ott van bennünk.

Nagy verés amúgy lehet 10 pontos is, ha játékban lófaszok vagyunk és csak találtunk 1-1 szar punt után mondjuk pontot (Rocca Eagle még 😛)
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Biztos forrásból tudom,hogy állítólag a mi fórumunk keltette fel az érdeklődésüket, és innen akarnak tanácsadót... 😊tûzoltó
Ha én lennék a DC, és a Maddenben S-et nyomva a gép által kínált sémákat hívnám rendre, akkor is jobb lenne a védelem. Egy biztos nem tennék zsebre amit kapnának tőlem ha rosszul szerelnek 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak nem Szabler szólt nekik?😀 Apropó vele is mi lehet rég találkoztam vele a fórumon?
több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
Biztos forrásból tudom,hogy állítólag a mi fórumunk keltette fel az érdeklődésüket, és innen akarnak tanácsadót... 😊
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Én nem látom azt a nagy vereséget a Redskins ellen. Igen, esélyesebbek, de ha belegondolsz, akkor náluk a támadások nem éppen a toppon vannak. 20 pontot sem érik el meccsenként, és ahogy olvasom a forumon, a futásokat sem annyira használják, mint amekkora a potenciál benne. Tehát ha nyernek is, nem hinném, hogy 30 pont fölé jutnak, és több mint 10 lesz közte. Ergo akkora mészárlás nem lehet, mint amit a cikkedben vársz. Szerintem.
Persze én bizakodok a győzelemben, mert ez az utolsó szál amibe kapaszkodhatunk.Desert Eagle .5o
Ez egyes egyedül a OC sara, ha továbbra is azokat a playeket erőlteti amit eddig, kihúzunk benneteket a kakiból, és beletoljuk magunkat. A családi vállalkozás átka.apeszos
Ezt nekünk mondod😀Mi barátság miatt szívunk ugye a D-vel Reid-JC, lehet választani melyik a jobb... Ez a konzulens dolog meg csak sz.kodás ha vki nem tud arabusul miért kell beszélnie arabusul. Ennél még tényleg Dawk is többet tudna ha mást nem kinek hol a helye. De ha már barátságnál tartunk s tudom az én mániám ígérem többet nem emlitem lehet be kéne ültetnie vkinek a bogarat Reid fülébe: Dungy persze lehet ez csak az én hülyeségem. 😛dande
Dungy max HC-nak menne szvsz valahova. Ha nagy nevekkel akarunk dobálózni akkor talán Fischer, mivel ő elég dicstelen körülmények között távozott Nashville-ből, talán elvállalna egy DC posztot is. De akármilyen nevesebb DC jönne is, csak a szezon után, mert szerintem jelenleg senki nem akarja magát égetni ezzel a védelemmel, ezt meghagyják Juan-nak.


több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én nem látom azt a nagy vereséget a Redskins ellen. Igen, esélyesebbek, de ha belegondolsz, akkor náluk a támadások nem éppen a toppon vannak. 20 pontot sem érik el meccsenként, és ahogy olvasom a forumon, a futásokat sem annyira használják, mint amekkora a potenciál benne. Tehát ha nyernek is, nem hinném, hogy 30 pont fölé jutnak, és több mint 10 lesz közte. Ergo akkora mészárlás nem lehet, mint amit a cikkedben vársz. Szerintem.
Persze én bizakodok a győzelemben, mert ez az utolsó szál amibe kapaszkodhatunk.Desert Eagle .5o
Ez egyes egyedül a OC sara, ha továbbra is azokat a playeket erőlteti amit eddig, kihúzunk benneteket a kakiból, és beletoljuk magunkat. A családi vállalkozás átka.apeszos
Ezt nekünk mondod😀Mi barátság miatt szívunk ugye a D-vel Reid-JC, lehet választani melyik a jobb... Ez a konzulens dolog meg csak sz.kodás ha vki nem tud arabusul miért kell beszélnie arabusul. Ennél még tényleg Dawk is többet tudna ha mást nem kinek hol a helye. De ha már barátságnál tartunk s tudom az én mániám ígérem többet nem emlitem lehet be kéne ültetnie vkinek a bogarat Reid fülébe: Dungy persze lehet ez csak az én hülyeségem. 😛
több mint 13 éve
Moonshiner 32
Mit szóltok ahhoz a pletykához, hogy Andyék egy konzulenst akarnak hozni a védelemhez?
Per pillanat nem tudom eldönteni, hogy így akarja-e a Nagy Vörös megmenteni Juant (valami rutinos róka megmutatná neki a DC-ség fortélyait), vagy ez egy burkolt és elnyújtott állásinterjú.
Egyáltalán, van ennek értelme? Vagy csak lekevernek egy pofont a szarnak...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én nem látom azt a nagy vereséget a Redskins ellen. Igen, esélyesebbek, de ha belegondolsz, akkor náluk a támadások nem éppen a toppon vannak. 20 pontot sem érik el meccsenként, és ahogy olvasom a forumon, a futásokat sem annyira használják, mint amekkora a potenciál benne. Tehát ha nyernek is, nem hinném, hogy 30 pont fölé jutnak, és több mint 10 lesz közte. Ergo akkora mészárlás nem lehet, mint amit a cikkedben vársz. Szerintem.
Persze én bizakodok a győzelemben, mert ez az utolsó szál amibe kapaszkodhatunk.Desert Eagle .5o
Ez egyes egyedül a OC sara, ha továbbra is azokat a playeket erőlteti amit eddig, kihúzunk benneteket a kakiból, és beletoljuk magunkat. A családi vállalkozás átka.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Én nem látom azt a nagy vereséget a Redskins ellen. Igen, esélyesebbek, de ha belegondolsz, akkor náluk a támadások nem éppen a toppon vannak. 20 pontot sem érik el meccsenként, és ahogy olvasom a forumon, a futásokat sem annyira használják, mint amekkora a potenciál benne. Tehát ha nyernek is, nem hinném, hogy 30 pont fölé jutnak, és több mint 10 lesz közte. Ergo akkora mészárlás nem lehet, mint amit a cikkedben vársz. Szerintem.
Persze én bizakodok a győzelemben, mert ez az utolsó szál amibe kapaszkodhatunk.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát ez tényleg elég negatív lett...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
10 gondolatom az Eagles-Bills meccs után. Vigyázz, kritikus! http://philly.blog.hu/2011/10/11/10_gondolat_a_bills_meccs_utan

Giants meccs után sokaknak tetszett, ezért próbálkoztam most is ilyennel.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Két W a Dallas ellen és 2–14? 😀 Elveszik a Rams-meccset? 😀Wyatt
Kicsit szét vagyok esve ma😀 MEg ez a négy dugó kimosta a Rams elleni nevetséges győzelmet😊somebody08
Az még úgyis kvázi előszezon meccsnek számított, a Rams mutatott játékát tekintve. 😀BleedingGreen
Most már azt mondom, ha nincs az a sok drop a Ramstől, simán kiszopunk ott is😕
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Amúgy valakinek az volt az aláírása a fórumon, hogy leszarja a 2-14-et, de az a két a W a Dallas ellen legyen. Ez még meglehet idén😀😀😀somebody08
Két W a Dallas ellen és 2–14? 😀 Elveszik a Rams-meccset? 😀Wyatt
Kicsit szét vagyok esve ma😀 MEg ez a négy dugó kimosta a Rams elleni nevetséges győzelmet😊somebody08
Az még úgyis kvázi előszezon meccsnek számított, a Rams mutatott játékát tekintve. 😀


több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Amúgy valakinek az volt az aláírása a fórumon, hogy leszarja a 2-14-et, de az a két a W a Dallas ellen legyen. Ez még meglehet idén😀😀😀somebody08
Két W a Dallas ellen és 2–14? 😀 Elveszik a Rams-meccset? 😀Wyatt
Kicsit szét vagyok esve ma😀 MEg ez a négy dugó kimosta a Rams elleni nevetséges győzelmet😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy valakinek az volt az aláírása a fórumon, hogy leszarja a 2-14-et, de az a két a W a Dallas ellen legyen. Ez még meglehet idén😀😀😀somebody08
Két W a Dallas ellen és 2–14? 😀 Elveszik a Rams-meccset? 😀

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
PE.comon jó a kérdés:
How Many Wins In Final 11 Games?
-9-10
-7-8
-5-6
-Why can't we win them all?
-I can't figure this team out
😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Amúgy valakinek az volt az aláírása a fórumon, hogy leszarja a 2-14-et, de az a két a W a Dallas ellen legyen. Ez még meglehet idén😀😀😀
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Mint DC 😀Shawn84
Hamár olyan előfordulhat,hogy egy kutyaütő O line kócsról elhiszik,hogy jó DC lesz akkor simán. 😀Greengo
Ha mást nem a secondaryt helyrevágná 2 hét hét alatt az tuti.Shawn84
Lehet nem lenne koncepció, de még a zebrákat is félbetörnék a cornereink, úgy szerelnének😀
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Én is így látom a következő meccseket és szerintem a tavalyi csapat meg is tudná csinálni. Az ideinek viszont még a Seahawks is kemény dió lesz. Csinálunk majd 17 sacket de kikapunk 47-40-re, ahogy illik. Egyszerűen még a szerencse is messziről elkerül minket idén, pedig illett volna kihasználni, hogy az NFC East ellen játszunk, mert jövőre a két North jön, ami még akkor is kemény dió, ha az NFC-ből a csoportnegyediket kapjuk a Westből és a Southból is...somebody08
Az NFC East a mi csoportunk. 😀 AFC-t akartál írni sztem.Idén az NFC West az ellenfél,jövőre meg a South jön és a North/Westből 1-1.(+AFC North)Greengo
NFC Westet akartam írni, csak jött Freud, tekintve, hogy idén a mienk a leggyengébb csoport😊 De mindegy, mert a többit is elbasztam mind😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Mint DC 😀Shawn84
Hamár olyan előfordulhat,hogy egy kutyaütő O line kócsról elhiszik,hogy jó DC lesz akkor simán. 😀Greengo
Ha mást nem a secondaryt helyrevágná 2 hét hét alatt az tuti.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Mint DC 😀Shawn84
Hamár olyan előfordulhat,hogy egy kutyaütő O line kócsról elhiszik,hogy jó DC lesz akkor simán. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Ha ez az év kuka akkor minek volt az a sok igazolás?

Ezért hajtottuk el Q.Mikellt?

Nem értem a koncepciót ...

és szerintem a játékosok sem.Janek
Épp ezért is írtam, hogy inkább a második variáció kell, hogy legyen én Dawk elküldését, elengedését nem tudom azóta sem megbocsátani még akkor is így lenne, ha tudtuk volna (ha lehet ilyet) pótolni. A másik meg, hogy Tullochot nem hoztuk ide pedig lett volna bőven lehetőség rá. Most a Lions fanok örülhetnek.

De ezért hosszú ez az egy hét csak polemizálunk miközben úgyis minden csak duma a kickoffig és a meccs lefújásának pillanatáig. Nem lehetne minden meccs mondjuk 4x5 perc s akkor hetente három 😛 Aztán lehet vasárnap után jó ideig nem akarok Eagles meccset látni....dande
Sajna Dawkinsot jókor engedtük el.Abban az évben még jó volt ...azóta visszaesik.Persze mint vezért elnézném még nálunk.Greengo
Mint DC 😀