Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
PFFen 4. Edge Defender Graham, nem hiszel nekik? :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk, Damon Harrison nálunk is elfért volna, főleg ennyiért. Tavaly csak az LB sorunk volt vékony és azt elbítuk idén viszont több ponton is vékonyak vagyunk most már. Ngata sem tud rendszersen játszani, Jernigannel sem tudni mi lesz, CB, S poszt sem az igazi.

DemTom-nak mondjuk tudnék örülni, jobban, mint Coopernek, de szintén nem feltétlen rá van szükségünk. PPért meg túl sokat kérhetnek.

Ha valakit a leendő az újak közül esetleg már hétvégén játszatni akarunk, azt ma hozni kell, vagy bye week után tudjuk bevetni.
dande
No offense de a fenti úriemberek cap-et is hoznának magukkal?
DT 30 éves, jövőre 14millát keresne , lenne egy 35 millás wr triótok , sztem Cooper esetén is csak az árat vertétek fel...jövőre ő is 15 millás szerződést akar.
2019 ben mínuszban vagytok de Foles minden bizonnyal menni fog Peters-el együtt, viszont 2020 ban 24 játékosotoknak van szerződése és úgy van 36 milla szabad hely és ebből még Wentz-et is meg kellene fizetni.
Szóval ha jön bárki az egy óriási all-in lesz és nagyon fog fájni a szezon végén ha nem lesz SB győzelem.
gordon
Nem tudom ki milyen Cap összeget hozna magával. Azt viszont éppen a cappel kapcsolatban jó múltkor írtam, hogy már jövőre jelentős összeg lesz felszabadítható, úgy, hogy egyedül Grahamet lenne fontos megtartani. Bár, ha így folytatja őt sem biztos. Szóval szerintem ezzel nem lenne gond. Meg előre biztos kiszámolják, hogyan merre.

De jelenleg, hírek ide pletykák oda, nem nagyon érzem, hogy lesz jelentősebb mozgás. Esetleg utolsó pillanatban, ha......
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Mondjuk, Damon Harrison nálunk is elfért volna, főleg ennyiért. Tavaly csak az LB sorunk volt vékony és azt elbítuk idén viszont több ponton is vékonyak vagyunk most már. Ngata sem tud rendszersen játszani, Jernigannel sem tudni mi lesz, CB, S poszt sem az igazi.

DemTom-nak mondjuk tudnék örülni, jobban, mint Coopernek, de szintén nem feltétlen rá van szükségünk. PPért meg túl sokat kérhetnek.

Ha valakit a leendő az újak közül esetleg már hétvégén játszatni akarunk, azt ma hozni kell, vagy bye week után tudjuk bevetni.
dande
No offense de a fenti úriemberek cap-et is hoznának magukkal?
DT 30 éves, jövőre 14millát keresne , lenne egy 35 millás wr triótok , sztem Cooper esetén is csak az árat vertétek fel...jövőre ő is 15 millás szerződést akar.
2019 ben mínuszban vagytok de Foles minden bizonnyal menni fog Peters-el együtt, viszont 2020 ban 24 játékosotoknak van szerződése és úgy van 36 milla szabad hely és ebből még Wentz-et is meg kellene fizetni.
Szóval ha jön bárki az egy óriási all-in lesz és nagyon fog fájni a szezon végén ha nem lesz SB győzelem.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! Érdekel vkit egy eladó jegy a londoni meccsre?
Stem03
Érdekelni érdekelne, de sajnos nincs időm elmenni 😉 Bocs.

Egyébként, ha valaki tud egy kis élménybeszámolót írni, azt köszönjük!
több mint 5 éve
Stem03 Philadelphia Eagles 135
Sziasztok! Érdekel vkit egy eladó jegy a londoni meccsre?

Több nap, mint kolbász... - Sipi bácsi
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709
Nagyjából erről is beszéltem, ha ezen nem változtatunk, vezethetünk akár mennyi 0-ra az utolsó negyed előtt, van esélyük visszajönni, vagy ha normálisabb Offense, akkor már előtte elhúzni.........................

Need more from: CB Jalen Mills. The Eagles cornerback has allowed a league-high 541 yards in coverage as the nearest defender, according to NFL Next Gen Stats. Philadelphia as a whole has given up a league-worst 1,410 yards to wide receivers and eight touchdowns, as compared to just two interceptions. -- Xie


Nem tudom PP ezen mennyit tudona változtatni. S ez már erősen JS hibája is. Ezért sem tudok a vasárnapi verséggel kapcsolatban úgy gondolkodni, mint néhányan, hogy az mondjuk Wentz hibája volt, mert az utolsó driveot elszúrták, nem volt elég clutch, nem kellett volna addig a szituációig eljutni.

Reméljük most vasárnap Bortlest nem tesszük naggyá.
dande
Senki nem akarja a vereséget Wentz-re húzni, de kicsit rosszul fogod fel a dolgot. Teljesen mindegy, hogy ha ez vagy ha az vagy ha amaz történik nem lett volna szükség gw drive-ra stb... Ez baromság. Nem az a lényeg, hogy mi lett volna, ha teljesen más dolgok történnek... Szükség volt! Szükség lett volna! Ha egy meccs mégis úgy alakul, hogy a végén egy győztes drive-al kell győzni, akkor azt igenis meg kell csinálnia egy ilyen szintű, franchise qb-nak, akire a csapat a köv. 10 évet építi. Ilyenkor kell igazán felnőni a feladathoz, odaállni a csapat élére és magabiztosan zsebrevágni a W-t. Nem csak egy 3-400 passzolt yarddal lehozott meccs minősít egy QB-t, hanem 80%-ban ezek a szituk. Szerintem... Természetesen még ez sem egy kijavíthatatlan hiba, de lassan ezekhez is fel kell nőnie Wentznek, ez az a faktor, amit nem lehet tanulni és begyakorolni.MrMiksa
több mint 5 éve
csipkelli 3 977
Peterson annyit változtatna, hogy ezentúl 25 labda menne Mills felé.

A londoni meccs után én Bellre szavazok. A védelem olyan lesz, amilyen. A Pantherst is tartották jó ideig. 2018-ban az offensen múlik minden. Smallwood-Clement párostól valahogy nem fosnak az ellenfelek, Doug/Wentz se bízik annyira bennük (lásd 3rd/4th és 2 a végén). Bell feláll Wentz mellé, aztán go.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyjából erről is beszéltem, ha ezen nem változtatunk, vezethetünk akár mennyi 0-ra az utolsó negyed előtt, van esélyük visszajönni, vagy ha normálisabb Offense, akkor már előtte elhúzni.........................

Need more from: CB Jalen Mills. The Eagles cornerback has allowed a league-high 541 yards in coverage as the nearest defender, according to NFL Next Gen Stats. Philadelphia as a whole has given up a league-worst 1,410 yards to wide receivers and eight touchdowns, as compared to just two interceptions. -- Xie


Nem tudom PP ezen mennyit tudona változtatni. S ez már erősen JS hibája is. Ezért sem tudok a vasárnapi verséggel kapcsolatban úgy gondolkodni, mint néhányan, hogy az mondjuk Wentz hibája volt, mert az utolsó driveot elszúrták, nem volt elég clutch, nem kellett volna addig a szituációig eljutni.

Reméljük most vasárnap Bortlest nem tesszük naggyá.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 709
Csopi meglesz onnan meg jon a dp magia
Janek
Ezt annyira biztosra vesszük már a szezon eleje óta, és ezzel vígasztaljuk magunkat, de valóban így is lesz? Nekem ez nem ennyire egyértelmű sajnos. Csoporton belül a 6-0 az eléggé a lutri kategória. Ilyen játékkal a 3-3 sem lesz meg. Csak erre nem lehet támaszkodni. A legtöbb szezonban totál összevissza eredmények születtek csoporton belül. Tavaly kivételesen jól hoztuk a csoportmeccseket, de sajnos nem ez a jellemző. Én eléggé aggódom emiatt...
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 809 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk tuti nem akartak ide engedni
CB posztra meg nem lesz FA mikor oda draftoltunk tradeltunk egy kazal energiat.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk, Damon Harrison nálunk is elfért volna, főleg ennyiért. Tavaly csak az LB sorunk volt vékony és azt elbítuk idén viszont több ponton is vékonyak vagyunk most már. Ngata sem tud rendszersen játszani, Jernigannel sem tudni mi lesz, CB, S poszt sem az igazi.

DemTom-nak mondjuk tudnék örülni, jobban, mint Coopernek, de szintén nem feltétlen rá van szükségünk. PPért meg túl sokat kérhetnek.

Ha valakit a leendő az újak közül esetleg már hétvégén játszatni akarunk, azt ma hozni kell, vagy bye week után tudjuk bevetni.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 809 — Apu ökölbeszorított keze
Csopi meglesz onnan meg jon a dp magia

több mint 5 éve
csipkelli 3 977
Érdekes nyilván a DE poszt mélysége, Bennett eddig fasza, Sweat is pályára kerül.
De amíg nem kezd el 30 pont felett stabilan termelni az O, addig ez részletkérdés. Már persze ha az a cél, ami.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Jeff_McLane/status/1054812640835502080 .........................................
dande
Gerrynek mi baja van?
karmïgran
Hamstring. ha minden igaz...de bsszus Barnettet nem is láttam mikor sérült meg, vagy a meccs hevébe nem vettük észre..................
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 twitter.com/Jeff_McLane/status/1054812640835502080 .........................................
dande
Gerrynek mi baja van?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Jeff_McLane/status/1054812640835502080 .........................................

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kvajó, ő se lesz új Reggie White..............................
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Eagles’ DE Derek Barnett is undergoing shoulder surgery and is now out for the season, per source. The former first-round pick recorded 2.5 sacks and 17 tackles this season. - Schefter
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
Pumpi a fedelzeten johet az sb run ujra.
Janek
Szezon mentve...! 😀
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 809 — Apu ökölbeszorított keze
Pumpi a fedelzeten johet az sb run ujra.

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 691
Hú ezt megúsztuk 2. kört adtunk volna Cooperért. Tudom Eaglesmc örült volna, én nem 😛

PP-t viszont igazán elhozhatnánk😊

S Bortles kezd, reméljük Ik érdekében is, nem ragasztjuk bent a kezdőben 😉
dande
Köszi srácok a Boys első körét, miattatok dobott all in-t JJ.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú ezt megúsztuk 2. kört adtunk volna Cooperért. Tudom Eaglesmc örült volna, én nem 😛

PP-t viszont igazán elhozhatnánk😊

S Bortles kezd, reméljük Ik érdekében is, nem ragasztjuk bent a kezdőben 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bár biztos láttátok:

Vigasztalásként 😊

 www.youtube.com/watch?v=uP3PvzOeFqw

Egy kicsit beszél arról is, amiről írok, ami idén hiányzik, de hátha megérkezik majd 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm Pats topicból "lopva" egyébként pláne szavunk nem lehet 😀

 twitter.com/bostonsportsinf/status/1054391231147589632/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1054391231147589632&ref_url=https%3A%2F%2Fbowl.hu%2Fforum%2Fnfl-csapatforumok%2Fnew-england-patriots
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja s amiket így hiányolok akkor is hiányolám ha végül nyertünk volna😀 gondolván arra lehet olyan, amikor kelleni fog 😛