Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 838 — 258. §
Srácok, gáz vagyok ha idén kezdtem el követni az NFL-t és az Eagles mellett tettem le a voksom mint kedvenc? Nem számít ez Bandwagon cumónak?
Pipuska Alcatraz
a Notre Dame nagyobb bandwagonság lenne, ha itthon hasonló arányban oszlanának meg az nfl és ncaa nézők, mint kint 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
picksix
persze, meg amúgy nincs olyan hogy de viszont, de olyan hogy ámbár olyan igen :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 394 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Srácok, gáz vagyok ha idén kezdtem el követni az NFL-t és az Eagles mellett tettem le a voksom mint kedvenc? Nem számít ez Bandwagon cumónak?
Pipuska Alcatraz
valamikor el kell kezdeni, üdv nálunk. megértjük ha nem a browns-t választottad pl.

jó az ízlésed csapat terén, meg kell hagyni
de ha jövőre átmész a kovbojoknak drukkolni akkor majd örök harag. :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Srácok, gáz vagyok ha idén kezdtem el követni az NFL-t és az Eagles mellett tettem le a voksom mint kedvenc? Nem számít ez Bandwagon cumónak?
Pipuska Alcatraz
Én 2004-ben kezdtem el a ligát követni és arra a vagonra kapaszkodtam fel, valahol el kell kezdeni. 😊

Ezt, ha nekem egyszer valaki elmagyarázza, miért használja kb mindenki így, meghívom virtuális sörre, de legalábbis megköszönöm 😀Wyatt
Mire gondolsz? Hogy egybe van írva, vagy kisbetű vagy urambocsá csak a kifejezés úgy ámblokk?
picksix
Hogy mi a bánatért használja mindenki, hogy „neadjisten” olyan szituációban, amikor pont az lenne a lényeg, hogy adjaisten. Mintha tényleg mindenki azt akarná, hogy nehogy jó legyen valami 😀
Wyatt
Csak a virtuális sör challenge miatt:
A csekély bekövetkezési valószínűségre való önironikus reflektálás akarna lenni, ekkor a drukker kissé szégyelli magát, hogy teljes reménytelenségében álmodozni mer vagy hisz a csodákban.
picksix
Hát jó, a sör megy, de nekem ez akkor is fura marad 😊

több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Srácok, gáz vagyok ha idén kezdtem el követni az NFL-t és az Eagles mellett tettem le a voksom mint kedvenc? Nem számít ez Bandwagon cumónak?
Pipuska Alcatraz
Én 2004-ben kezdtem el a ligát követni és arra a vagonra kapaszkodtam fel, valahol el kell kezdeni. 😊

Ezt, ha nekem egyszer valaki elmagyarázza, miért használja kb mindenki így, meghívom virtuális sörre, de legalábbis megköszönöm 😀Wyatt
Mire gondolsz? Hogy egybe van írva, vagy kisbetű vagy urambocsá csak a kifejezés úgy ámblokk?
picksix
Hogy mi a bánatért használja mindenki, hogy „neadjisten” olyan szituációban, amikor pont az lenne a lényeg, hogy adjaisten. Mintha tényleg mindenki azt akarná, hogy nehogy jó legyen valami 😀
Wyatt
Csak a virtuális sör challenge miatt:
A csekély bekövetkezési valószínűségre való önironikus reflektálás akarna lenni, ekkor a drukker kissé szégyelli magát, hogy teljes reménytelenségében álmodozni mer vagy hisz a csodákban.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Srácok, gáz vagyok ha idén kezdtem el követni az NFL-t és az Eagles mellett tettem le a voksom mint kedvenc? Nem számít ez Bandwagon cumónak?
Pipuska Alcatraz
Én 2004-ben kezdtem el a ligát követni és arra a vagonra kapaszkodtam fel, valahol el kell kezdeni. 😊

Ezt, ha nekem egyszer valaki elmagyarázza, miért használja kb mindenki így, meghívom virtuális sörre, de legalábbis megköszönöm 😀Wyatt
Mire gondolsz? Hogy egybe van írva, vagy kisbetű vagy urambocsá csak a kifejezés úgy ámblokk?
picksix
Hogy mi a bánatért használja mindenki, hogy „neadjisten” olyan szituációban, amikor pont az lenne a lényeg, hogy adjaisten. Mintha tényleg mindenki azt akarná, hogy nehogy jó legyen valami 😀
Wyatt
WTF. Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Srácok, gáz vagyok ha idén kezdtem el követni az NFL-t és az Eagles mellett tettem le a voksom mint kedvenc? Nem számít ez Bandwagon cumónak?
Pipuska Alcatraz
Én 2004-ben kezdtem el a ligát követni és arra a vagonra kapaszkodtam fel, valahol el kell kezdeni. 😊

Ezt, ha nekem egyszer valaki elmagyarázza, miért használja kb mindenki így, meghívom virtuális sörre, de legalábbis megköszönöm 😀Wyatt
Mire gondolsz? Hogy egybe van írva, vagy kisbetű vagy urambocsá csak a kifejezés úgy ámblokk?
picksix
Hogy mi a bánatért használja mindenki, hogy „neadjisten” olyan szituációban, amikor pont az lenne a lényeg, hogy adjaisten. Mintha tényleg mindenki azt akarná, hogy nehogy jó legyen valami 😀

több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Srácok, gáz vagyok ha idén kezdtem el követni az NFL-t és az Eagles mellett tettem le a voksom mint kedvenc? Nem számít ez Bandwagon cumónak?
Pipuska Alcatraz
Én 2004-ben kezdtem el a ligát követni és arra a vagonra kapaszkodtam fel, valahol el kell kezdeni. 😊

Ezt, ha nekem egyszer valaki elmagyarázza, miért használja kb mindenki így, meghívom virtuális sörre, de legalábbis megköszönöm 😀Wyatt
Mire gondolsz? Hogy egybe van írva, vagy kisbetű vagy urambocsá csak a kifejezés úgy ámblokk?

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok, gáz vagyok ha idén kezdtem el követni az NFL-t és az Eagles mellett tettem le a voksom mint kedvenc? Nem számít ez Bandwagon cumónak?
Pipuska Alcatraz
S, ha igen akkor mi van, akkor is Eagles drukker maradsz nem? 😉 Ilyen alapon a fél NFLt követő bagázs gáz, mert a Patsnek drukkol 😉 😀

Nem is értem miért nem mazohista őrült vagy, hogy nem a Browsnak kezdtél el drukkolni?

De, ha kiesünk mindjárt itt az elején, az a te hibád lesz ám! 😊

Na jó, a fentieket felejtsd el, üdv a klubban!!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mégis miért/mitől/hogyan nyerhetünk meccset a playoffban? Szerintem a befolyásoló tényezők amik előfordulhatnak és felénk billenthetik a mérleg nyelvét az alábbiak fontossági sorrendben:

1. védelem: Ha elit formát, neadjisten pontszerzéseket tud produkálni a védelmünk akkor bárki ellen lehet esély. Itt gondolok arra, hogy 20 pont alatt kell tartani az összes ellenfelet. Erre azért van esély de egy Hicks nagyon hiányzik.
picksix
Ezt, ha nekem egyszer valaki elmagyarázza, miért használja kb mindenki így, meghívom virtuális sörre, de legalábbis megköszönöm 😀

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
az időjárás adott az már biztos!

több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Az nem lehet hogy Foles "fantasztikus" játéka a terv része?Mert hát elemző legyen a talpán, aki ebből kivideózza hogy mire kell készülni.Meg lehet hogy előre akartuk engedni a Vikes-ot, hogy a döntő előtt mi már játszhassunk egyet Minneapolisban.(Csak a D véletlenül hozta az egyik meccset) 😊
Invincible
A sakkozás állandóan megy így az teljesen egyértelmű, hogy a kiemelés megszerzésével már fejben előre gondolkodott mindenki így nem akartak sokat megmutatni. Ettől még Foles teljesítménye szar volt. Ez egyrészt amiatt lehet, mert korlátozottak a képességei (értsd nem jó játékos) másrészt pedig egyre kisebb volt a tét. A Giants ellen megvolt a bye week, a Raiders ellen a kiemelés. Röpködtek a mínuszok, főleg a Boys ellen (-16 fokos hőérzet brrrrr). Az, hogy nem pörgött senki 100%-on biztosan kijelenthető.

Viszont tervben reménykedni régen rossz, terv nincs, ezt megtanultam Kelly alatt amikor mindig abban reménykedtem, hogy a szar játék a terv része (naív voltam és fiatal 😀 )

Az utolsó meccseken mutatott játék és Wentz sérülése miatt szerintem egyértelműen underdog a csapatunk bárki ellen.

Mégis miért/mitől/hogyan nyerhetünk meccset a playoffban? Szerintem a befolyásoló tényezők amik előfordulhatnak és felénk billenthetik a mérleg nyelvét az alábbiak fontossági sorrendben:

1. védelem: Ha elit formát, neadjisten pontszerzéseket tud produkálni a védelmünk akkor bárki ellen lehet esély. Itt gondolok arra, hogy 20 pont alatt kell tartani az összes ellenfelet. Erre azért van esély de egy Hicks nagyon hiányzik.

2. hideg+hazai pálya: a rossz időjárási körülmények az esélyeket közelebb hozhatják. Mivel a hazai pálya biztosítva van ezért ez szinte garantált. Egy dome-hoz- vagy melegebb éghajlathoz szokott csapatot ez még jobban befolyásolhat. Az összes NFC playoff csapat ilyen.

3. szerencse: itt gondolok arra, hogy nem sz*patnak le minket a bírók, egy-egy ST villanás, jó irányba pattan a labda, sokszor ezen múlik.

4. offense: ép OL, jó playcall, futójáték, némileg feljavuló Foles. Ha Warmack-Seumalo bevetésre kerül sérülés miatt akkor vége mindennek.

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Nekem ez a régebbi hype videó jutott eszembe:
 www.youtube.com/watch?v=G4bb06sxWpg

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
A velünk szembe jövő 16 csapatból 13-t megvertünk. Ezt senki el nem veszi tőlünk. Ott kellett lenni a játékokat megcsinálni a többi történelem.

Egyébként is ha csak egy meccs erejéig, de élvezzük más nem számít. Fly Eagles!!!! 😊


 m.youtube.com/watch?v=8uJvLKq8gmo
több mint 6 éve
Invincible Philadelphia Eagles 766
Az nem lehet hogy Foles "fantasztikus" játéka a terv része?Mert hát elemző legyen a talpán, aki ebből kivideózza hogy mire kell készülni.Meg lehet hogy előre akartuk engedni a Vikes-ot, hogy a döntő előtt mi már játszhassunk egyet Minneapolisban.(Csak a D véletlenül hozta az egyik meccset) 😊

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Edzőkeringő fronton egyelőre jobb a helyzet a mi szempontunkból, mint vártam:

Ha az Oaklandet levesszük Gruden miatt, akkor jelenleg 5 üresedés van:

- Giants
- Lions
- Bears
- Cardinals
- Colts

Egy meglepetés menesztést még várok azért, úgyhogy számoljunk 6-tal.

Azért az komoly lenne, ha a 6-ból 2 csapat is tőlünk választana, sok esélyt nem adok rá (bár amilyen mázlink van, ez lesz). Schwartz iránt egyelőre komolyabban csak a Giants érdeklődik, DeFilippo a népszerűbb. Jó lenne előléptetni OC-nak valami brutál fizuval, Reichnek meg kitalálni valami más role-t, vagy az sem baj ha elviszik, nem ő az agytröszt itt szvsz.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amennyiben Schwartz megy, vagy hoznám GW-t, ha kirakja a Browns. Igaz más a rendszere, de van olyan jó edző, hogy tudja a keretet jól használni.

Illetve megpróbálnám, hogy mondjuk Undin elő lép. Nem végez rossz munkát a secben (még, ha vannak is "lukas" mérkőzések), hátha beválna.
több mint 6 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
(...)jövőre tarolni fogunk.(...)
Hulkeinstein
Csak óvatosan azzal a tarolással... Dallasban is ezt hitték
apeszos
Szerintem sem lesz jövőre olyan jó idénye a csapatnak mint most, viszont a csoport bőven nyerhetőnek tűnik. Nem nagyon hiszek a Giants hirtelen feltámadásában, Boysnál franchise irányító nélkül nehéz lesz, nálatok meg Cousins szerződtetése kérdéses.
Amúgy én még mindig bízok benne, hogy Pederson ki tud találni egy olyan game plant a rájátszásra, hogy az offense még a Folesszal is működni fog ( valamennyire).
balintbaba
Nem mondtam, hogy nem ti nyeritek a csoportot, mert Wentz nélkül is elég erősek vagytok hozzá. Még az álmoskönyv ellenére is, mi szerint most a Giants következne. Nálatok is jöhet a törvényszerű visszaesés, pár nem várt sérülés, Wentz malaca elszalad.... mert azért kicsit sok volt a csodálatos menekülése. Idén sokszor volt szerencséje, ami elfogyott az átkozott sérülésekor, nagyon nagyon rosszkor. Wentz-el SB esélyes csapat voltatok, és igen erős esélyes. Nem nagyon láttam ellenfelet. A Pats-et sem. De Foles-al egy meccset látok csak, bár ne legyen igazam, egy erős NFC EAST mindig öröm. A Boys erős marad, ha Prescott visszakapja az O-falat maga elé, és egy jó Eliot-ot maga mellé, mert a védelmük még mindig kurva jó, még Lee nélkül is. A Giants-nél gyanítom beválik az új seprű effektus, szóval szerintem elég kemény lesz a csoport az új idényben. Magunkat kivenném ebből a kvartettből, és marad a trió, mert megint Bruce Allen a főnök, és azt sem látom biztosítottnak, hogy ezt a csapatot egyben tartja, nemhogy erősítene is, így évekig maradunk a posványban megint, mint az előző regnálása idején. Így Cousins megy vagy marad, teljesen mindegy. A legjobb teljesítmény amiben reménykedhetünk az maximum 50%.
apeszos
Pár nem várt sérülés idén is megvolt, csak nem nagyon sírtak az Eagles fanok (Lee khhm), mert így úgy, de ment a szekér ligaelit játékosok ( Hicks, Peters, Sproles (mint returner)) nélkül is, szóval ezt kivenném a listádból. Ezzel szemben pár playa nagyon bevált, akire nem nagyon számítottunk. Robinson az egyik legjobb cb idén, Wisniewski is nagyon jó szezont tol, ha egészséges, Jernigan is várakozáson felüli.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(...)jövőre tarolni fogunk.(...)
Hulkeinstein
Csak óvatosan azzal a tarolással... Dallasban is ezt hitték
apeszos
Szerintem sem lesz jövőre olyan jó idénye a csapatnak mint most, viszont a csoport bőven nyerhetőnek tűnik. Nem nagyon hiszek a Giants hirtelen feltámadásában, Boysnál franchise irányító nélkül nehéz lesz, nálatok meg Cousins szerződtetése kérdéses.
Amúgy én még mindig bízok benne, hogy Pederson ki tud találni egy olyan game plant a rájátszásra, hogy az offense még a Folesszal is működni fog ( valamennyire).
balintbaba
Nem mondtam, hogy nem ti nyeritek a csoportot, mert Wentz nélkül is elég erősek vagytok hozzá. Még az álmoskönyv ellenére is, mi szerint most a Giants következne. Nálatok is jöhet a törvényszerű visszaesés, pár nem várt sérülés, Wentz malaca elszalad.... mert azért kicsit sok volt a csodálatos menekülése. Idén sokszor volt szerencséje, ami elfogyott az átkozott sérülésekor, nagyon nagyon rosszkor. Wentz-el SB esélyes csapat voltatok, és igen erős esélyes. Nem nagyon láttam ellenfelet. A Pats-et sem. De Foles-al egy meccset látok csak, bár ne legyen igazam, egy erős NFC EAST mindig öröm. A Boys erős marad, ha Prescott visszakapja az O-falat maga elé, és egy jó Eliot-ot maga mellé, mert a védelmük még mindig kurva jó, még Lee nélkül is. A Giants-nél gyanítom beválik az új seprű effektus, szóval szerintem elég kemény lesz a csoport az új idényben. Magunkat kivenném ebből a kvartettből, és marad a trió, mert megint Bruce Allen a főnök, és azt sem látom biztosítottnak, hogy ezt a csapatot egyben tartja, nemhogy erősítene is, így évekig maradunk a posványban megint, mint az előző regnálása idején. Így Cousins megy vagy marad, teljesen mindegy. A legjobb teljesítmény amiben reménykedhetünk az maximum 50%.
apeszos
Nehéz még ilyenkor esélylatolgatásokba menni, még se draft se free agency nem volt, nem tudni se a kereteket se a végső edzői stábokat, de ha a jelenlegi helyzetet nézem:

Giants: a keret jó lehet, nagy kérdés a QB poszt, de ha visszatér az elkapósor és javítanak az O-line-on, akkor sztem borderline PO csapat lehet akár, feltéve hogy az öltöző még menthető, mert a hírek alapján azért ott komoly gondok vannak.

Cowboys: szintén borderline PO csapatnak várom őket, de itt azért van pár hiányosság: védelem szerintem közel se kiemelkedő, sőt, plusz az elkapó sor lassú, és Dak-ben nem látom hogy difference maker tud lenni. A futás jó lesz, meg kiegyensúlyozott csapat lehet, de nem várok nagy fejlődést egyelőre tőlük.

Skins: Cousins a nagy kérdés. Ha ő marad, akkor sztem ők lehetnek a fő ellenfeleink a csoportgyőzelemért jövőre. Az alapok jók, felépült O-line-al idén is többre lehettek volna képesek.

Eagles: Wentz egészségétől függ. Ha felépül rendesen, akkor realitás lehet a 10+ W jövőre is. A sorsolás kemény lesz, de a mostani csapat marad jövőre is pár erősítéssel (Sidney Jones, Peters, Hicks).
Cooltiszo
Nem akart ez esélylatolgatás lenni, hiszen még az idény sem ért véget nektek, csak egy kis várakozással teli előretekintés. Gyanítom minden csapatnak az EAST-ben elsődleges feladata a jelenlegi keret javának egyben tartása, kivéve talán a Giants-t, ott már most elkezdődött a nagytakarítás. Ami minket illet, sajnos tévedsz, nálunk nagyobb bajok vannak annál, minthogy Cousins marad-e vagy elmegy. És ez ezen az idényen is elég jól látszott.
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
(...)jövőre tarolni fogunk.(...)
Hulkeinstein
Csak óvatosan azzal a tarolással... Dallasban is ezt hitték
apeszos
Szerintem sem lesz jövőre olyan jó idénye a csapatnak mint most, viszont a csoport bőven nyerhetőnek tűnik. Nem nagyon hiszek a Giants hirtelen feltámadásában, Boysnál franchise irányító nélkül nehéz lesz, nálatok meg Cousins szerződtetése kérdéses.
Amúgy én még mindig bízok benne, hogy Pederson ki tud találni egy olyan game plant a rájátszásra, hogy az offense még a Folesszal is működni fog ( valamennyire).
balintbaba
Nem mondtam, hogy nem ti nyeritek a csoportot, mert Wentz nélkül is elég erősek vagytok hozzá. Még az álmoskönyv ellenére is, mi szerint most a Giants következne. Nálatok is jöhet a törvényszerű visszaesés, pár nem várt sérülés, Wentz malaca elszalad.... mert azért kicsit sok volt a csodálatos menekülése. Idén sokszor volt szerencséje, ami elfogyott az átkozott sérülésekor, nagyon nagyon rosszkor. Wentz-el SB esélyes csapat voltatok, és igen erős esélyes. Nem nagyon láttam ellenfelet. A Pats-et sem. De Foles-al egy meccset látok csak, bár ne legyen igazam, egy erős NFC EAST mindig öröm. A Boys erős marad, ha Prescott visszakapja az O-falat maga elé, és egy jó Eliot-ot maga mellé, mert a védelmük még mindig kurva jó, még Lee nélkül is. A Giants-nél gyanítom beválik az új seprű effektus, szóval szerintem elég kemény lesz a csoport az új idényben. Magunkat kivenném ebből a kvartettből, és marad a trió, mert megint Bruce Allen a főnök, és azt sem látom biztosítottnak, hogy ezt a csapatot egyben tartja, nemhogy erősítene is, így évekig maradunk a posványban megint, mint az előző regnálása idején. Így Cousins megy vagy marad, teljesen mindegy. A legjobb teljesítmény amiben reménykedhetünk az maximum 50%.
apeszos
Nehéz még ilyenkor esélylatolgatásokba menni, még se draft se free agency nem volt, nem tudni se a kereteket se a végső edzői stábokat, de ha a jelenlegi helyzetet nézem:

Giants: a keret jó lehet, nagy kérdés a QB poszt, de ha visszatér az elkapósor és javítanak az O-line-on, akkor sztem borderline PO csapat lehet akár, feltéve hogy az öltöző még menthető, mert a hírek alapján azért ott komoly gondok vannak.

Cowboys: szintén borderline PO csapatnak várom őket, de itt azért van pár hiányosság: védelem szerintem közel se kiemelkedő, sőt, plusz az elkapó sor lassú, és Dak-ben nem látom hogy difference maker tud lenni. A futás jó lesz, meg kiegyensúlyozott csapat lehet, de nem várok nagy fejlődést egyelőre tőlük.

Skins: Cousins a nagy kérdés. Ha ő marad, akkor sztem ők lehetnek a fő ellenfeleink a csoportgyőzelemért jövőre. Az alapok jók, felépült O-line-al idén is többre lehettek volna képesek.

Eagles: Wentz egészségétől függ. Ha felépül rendesen, akkor realitás lehet a 10+ W jövőre is. A sorsolás kemény lesz, de a mostani csapat marad jövőre is pár erősítéssel (Sidney Jones, Peters, Hicks).
több mint 6 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
(...)jövőre tarolni fogunk.(...)
Hulkeinstein
Csak óvatosan azzal a tarolással... Dallasban is ezt hitték
apeszos
Szerintem sem lesz jövőre olyan jó idénye a csapatnak mint most, viszont a csoport bőven nyerhetőnek tűnik. Nem nagyon hiszek a Giants hirtelen feltámadásában, Boysnál franchise irányító nélkül nehéz lesz, nálatok meg Cousins szerződtetése kérdéses.
Amúgy én még mindig bízok benne, hogy Pederson ki tud találni egy olyan game plant a rájátszásra, hogy az offense még a Folesszal is működni fog ( valamennyire).
balintbaba
Nem mondtam, hogy nem ti nyeritek a csoportot, mert Wentz nélkül is elég erősek vagytok hozzá. Még az álmoskönyv ellenére is, mi szerint most a Giants következne. Nálatok is jöhet a törvényszerű visszaesés, pár nem várt sérülés, Wentz malaca elszalad.... mert azért kicsit sok volt a csodálatos menekülése. Idén sokszor volt szerencséje, ami elfogyott az átkozott sérülésekor, nagyon nagyon rosszkor. Wentz-el SB esélyes csapat voltatok, és igen erős esélyes. Nem nagyon láttam ellenfelet. A Pats-et sem. De Foles-al egy meccset látok csak, bár ne legyen igazam, egy erős NFC EAST mindig öröm. A Boys erős marad, ha Prescott visszakapja az O-falat maga elé, és egy jó Eliot-ot maga mellé, mert a védelmük még mindig kurva jó, még Lee nélkül is. A Giants-nél gyanítom beválik az új seprű effektus, szóval szerintem elég kemény lesz a csoport az új idényben. Magunkat kivenném ebből a kvartettből, és marad a trió, mert megint Bruce Allen a főnök, és azt sem látom biztosítottnak, hogy ezt a csapatot egyben tartja, nemhogy erősítene is, így évekig maradunk a posványban megint, mint az előző regnálása idején. Így Cousins megy vagy marad, teljesen mindegy. A legjobb teljesítmény amiben reménykedhetünk az maximum 50%.
több mint 6 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
(...)jövőre tarolni fogunk.(...)
Hulkeinstein
Csak óvatosan azzal a tarolással... Dallasban is ezt hitték
apeszos
Szerintem sem lesz jövőre olyan jó idénye a csapatnak mint most, viszont a csoport bőven nyerhetőnek tűnik. Nem nagyon hiszek a Giants hirtelen feltámadásában, Boysnál franchise irányító nélkül nehéz lesz, nálatok meg Cousins szerződtetése kérdéses.
Amúgy én még mindig bízok benne, hogy Pederson ki tud találni egy olyan game plant a rájátszásra, hogy az offense még a Folesszal is működni fog ( valamennyire).

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Kíváncsi lennék arra is, hogy mennyire tudja pótolni az elmenő edzőket Doug. (Bár azért jobban örülnék, ha nem derülne még ki ez a képessége. 😀 )

99-es coaching staff nagyon durva:
OC: R. Dowhower
QB: B. Childress
RB: Ted Williams
WR: D. Culley (Idén "vitte magával" McDermott és PO lett 😀 )
TE: Shurmur
OL: Castillo (Idéntől Billsben és PO 😀 ha még DC-nek vitte volna oda...😀 )
DC: JJ
DL: Brasher
LB: Rivera
DB: Frazier (Bills DC PO 😀 )
Assistant: Spagnuolo
ST: Harbaugh
Scouting administrative coordinator: McDermott ... csak, hogy Ő is itt legyen 😀

Akik HC-k lettek Reid alatt mind itt voltak már 99ben. Doug QB-ként. 😀
(Bowles nem kimondottan Reid tanítvány.)

Később Castillo kinevezése tökös volt 😀 Barátság mindenek felett. 😀
Első playe DC-ként 😀
 www.youtube.com/watch?v=lyposGyOUtE

Nagyon remélem, h Schwartz marad a seggén.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Esélyes h szétszedik a stábot, Schwartz s Filipo is léphet (vajon miért pont ők)....ezért is lenne jó valami csoda folytán legalább egy meccset nyerni. Csak abnan bízhatunk Wentz pl nem coach függő... Schwartz utódját már nehezebb lesz megtalálni
dande
Minden évben felmerül, hogy lépnek a coachok...pedig most kéne egyben tartani a stábot. Schwartz remélem marad.. jó lenne ha nála is az lenne a képlet, hogy qrva jó DC, de HC-nak nem való (W.Phillips...etc) és akkor lehet rá hosszabb távon építeni.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
Esélyes h szétszedik a stábot, Schwartz s Filipo is léphet (vajon miért pont ők)....ezért is lenne jó valami csoda folytán legalább egy meccset nyerni. Csak abnan bízhatunk Wentz pl nem coach függő... Schwartz utódját már nehezebb lesz megtalálni