San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
MNF-en remélem ezt látjuk sokat 😀
petey
Mindig vicces, amikor az egyik Frisco szurkoló cinkeli a másik Frisco szurkolót 😛
Helmut Zimmer
Mi nem vagyunk szurkolók. Csak a bandwagon vonaton ülünk és most jól megy a csapatnak. Nem tudtad?
Coolearie
Na jó ez nem igaz a topic 90%-a itt volt az utóbbi 10 évbenis, ami legalább 7 év tankolást jelent 😊
Helmut Zimmer
ne haragudj rá, összekeverte a 2012-es seahawks szurkolókkal

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
MNF-en remélem ezt látjuk sokat 😀
petey
Mindig vicces, amikor az egyik Frisco szurkoló cinkeli a másik Frisco szurkolót 😛
Helmut Zimmer
Mi nem vagyunk szurkolók. Csak a bandwagon vonaton ülünk és most jól megy a csapatnak. Nem tudtad?
Coolearie
Na jó ez nem igaz a topic 90%-a itt volt az utóbbi 10 évbenis, ami legalább 7 év tankolást jelent 😊
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár


MNF-en remélem ezt látjuk sokat 😀
petey
Mindig vicces, amikor az egyik Frisco szurkoló cinkeli a másik Frisco szurkolót 😛
Helmut Zimmer
Mi nem vagyunk szurkolók. Csak a bandwagon vonaton ülünk és most jól megy a csapatnak. Nem tudtad?
Coolearie
amekkora tömeg tolong itt állandóan, jó hogy mi is ideférünk 😕

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .


MNF-en remélem ezt látjuk sokat 😀
petey
Mindig vicces, amikor az egyik Frisco szurkoló cinkeli a másik Frisco szurkolót 😛
Helmut Zimmer
Mi nem vagyunk szurkolók. Csak a bandwagon vonaton ülünk és most jól megy a csapatnak. Nem tudtad?
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam


MNF-en remélem ezt látjuk sokat 😀
petey
Mindig vicces, amikor az egyik Frisco szurkoló cinkeli a másik Frisco szurkolót 😛
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár


MNF-en remélem ezt látjuk sokat 😀

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
 twitter.com/KNBR/status/1191460220867768320?s=19
😂😂
Chargers LT
Ah megelőztél 🤪

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
 twitter.com/KNBR/status/1191460220867768320?s=19
😂😂

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
gzotya San Francisco 49ers 47
Reméljük Kittle a tengericsirkék ellen is bemutat ebből egy párat... szerintem ez a dátum is be van karikázva a naptárán!

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ezt is megéltük ismét hogy mi vagyunk az utolsó veretlen csapat. Biztos nem marad így, de elég jó látni ezt a sok 8-8, 4-12 meg stb után....😇
Coolearie
Jövő hétig ☝😊😜
(De az kétségtelen ,hogy megsűvegelendő e teljesítmény)
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Ezt is megéltük ismét hogy mi vagyunk az utolsó veretlen csapat. Biztos nem marad így, de elég jó látni ezt a sok 8-8, 4-12 meg stb után....😇
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Azért egész jó kis Padawant adott nektek BB nagyúr 😎😎😎
ThundersNFL
8 meccsenként ő is játszhat egyszer jól....😊
csi77
Én meg inkább azt nézem, hogy tavaly volt egy véletlen kisiklás egy sérüléssel a végén 1–2-vel, előtte 7–0, azóta 8–0 ^^
Wyatt
Igen, de nem vagyok meggyőzödve, hogy neki köszönhetően
csi77
hát..

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 694 — Bears & Illinois fan
Azért egész jó kis Padawant adott nektek BB nagyúr 😎😎😎
ThundersNFL
8 meccsenként ő is játszhat egyszer jól....😊
csi77
Én meg inkább azt nézem, hogy tavaly volt egy véletlen kisiklás egy sérüléssel a végén 1–2-vel, előtte 7–0, azóta 8–0 ^^
Wyatt
Igen, de nem vagyok meggyőzödve, hogy neki köszönhetően

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 576
Nem hiszem, hogy bármi probléma lesz a pintyek ellen. Meggyőző játékkal, extrák nélkül behúzzuk a mérkőzést. 😊
Niner Empire
Kösz hogy jinxelsz.
Most fogunk kikapni.
Coolearie
Biztos hogy nem
roppihe
Majdnem. Szerencséje volt, kitagadtuk volna ha igen.
Coolearie
Csak nem sikerült kikapni... Azért nagyjából mindennek el kellett volna b@szódnia, hogy vereség legyen a vége. A Cards jó volt, mi nem annyira, de mégis meglett a win, és ez egy fontos win volt. Kellenek az ilyen meccsek is, főleg úgy, hogy most jön a neheze. Lesz néhány vereség szinte biztosan, de azokból is sokat lehet tanulni, és ennek a csapatnak még fejlődnie kell azért, hogy igazán sikeres tudjon lenni.
Garoppolo most elég éles volt, reméljük innentől elkapja a fonalat és végig vezér tud lenni. Sanders eddig igen jó vételnek bizonyult, és tök jó látni, hogy a többiekre (Pettis, Bourne) is tudtunk TD-t érő, király variációkat kihozni. Kwonért nagyon nagy kár, hiányozni fog. (Nekem az idei csapatból ő volt eddig a kedvencem.)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért egész jó kis Padawant adott nektek BB nagyúr 😎😎😎
ThundersNFL
8 meccsenként ő is játszhat egyszer jól....😊
csi77
Én meg inkább azt nézem, hogy tavaly volt egy véletlen kisiklás egy sérüléssel a végén 1–2-vel, előtte 7–0, azóta 8–0 ^^

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 694 — Bears & Illinois fan
Azért egész jó kis Padawant adott nektek BB nagyúr 😎😎😎
ThundersNFL
8 meccsenként ő is játszhat egyszer jól....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Btw napok óta csak csámcsogok ezen:7-0. Utoljára ilyet akkor élhettünk át amikor Joe papa dobált Flash 80-nak és Ronnie Lott pusztított hátul. Akkor ugrottam fel a bandwagonra. Érdekes, valahogy pl a Szamuráj érában nem sokasodtunk, Harbaugh alatt igen. Szerintem most is nőni fog a tábor.És minden évben az elején megszokásból leírtam (bár nem tartom teljesen reálisnak), de most ide teszem megint

diverdoc
én Samurai érában is kijártam meccsre... 😊
Helmut Zimmer
Ja vaze, csak a Billsnek meg a hoksznak szurkoltal😬
diverdoc
Hox forumban írtam neked a frontemd védelemről. Olvastad? Érheető, v agy még dolgozzak rajta?

Üdv.H
Helmut Zimmer
meg van köszi. értem is, mit mondasz. majd a mostani 3-4 meccs beárazza a védelmet
diverdoc
egyértelmű a futás a gyengék a wide9 miatt. én nem tartok tőle, hogy bármi gond lenne. vagy aggódsz valami miatt?
petey
Nem aggodom. Siman a Packers, Saints, Ravens, Hoksz elleni meccseket gondolom az igazi eroprobanak.
diverdoc
hát valamelyiken jönni fog a vereség, az MNF-re nem gondolom, mert kurva jól jön ez a mini bye week. lesz idő felkészülni, és gyógyulnak akik maródiak, visszajön Joe, McG, Juci. velük azért még jobban megindulhat az Offenz. a Saints/Ravensből veszek L-re, akár mindkettőt, a Packers ellen pedig már évek óta jól muzsikálunk, de nem kérdés, most meg lehet mutatni hogy rendesen ott vagyunk mikor jönnek az igazi tétmeccsek.

több mint 4 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Azért egész jó kis Padawant adott nektek BB nagyúr 😎😎😎
ThundersNFL
Túl sokat nézel AXN-t 😀

Szerkesztette: roppihe
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Btw napok óta csak csámcsogok ezen:7-0. Utoljára ilyet akkor élhettünk át amikor Joe papa dobált Flash 80-nak és Ronnie Lott pusztított hátul. Akkor ugrottam fel a bandwagonra. Érdekes, valahogy pl a Szamuráj érában nem sokasodtunk, Harbaugh alatt igen. Szerintem most is nőni fog a tábor.És minden évben az elején megszokásból leírtam (bár nem tartom teljesen reálisnak), de most ide teszem megint

diverdoc
én Samurai érában is kijártam meccsre... 😊
Helmut Zimmer
Ja vaze, csak a Billsnek meg a hoksznak szurkoltal😬
diverdoc
Hox forumban írtam neked a frontemd védelemről. Olvastad? Érheető, v agy még dolgozzak rajta?

Üdv.H
Helmut Zimmer
meg van köszi. értem is, mit mondasz. majd a mostani 3-4 meccs beárazza a védelmet
diverdoc
egyértelmű a futás a gyengék a wide9 miatt. én nem tartok tőle, hogy bármi gond lenne. vagy aggódsz valami miatt?
petey
Nem aggodom. Siman a Packers, Saints, Ravens, Hoksz elleni meccseket gondolom az igazi eroprobanak.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Btw napok óta csak csámcsogok ezen:7-0. Utoljára ilyet akkor élhettünk át amikor Joe papa dobált Flash 80-nak és Ronnie Lott pusztított hátul. Akkor ugrottam fel a bandwagonra. Érdekes, valahogy pl a Szamuráj érában nem sokasodtunk, Harbaugh alatt igen. Szerintem most is nőni fog a tábor.És minden évben az elején megszokásból leírtam (bár nem tartom teljesen reálisnak), de most ide teszem megint

diverdoc
én Samurai érában is kijártam meccsre... 😊
Helmut Zimmer
Ja vaze, csak a Billsnek meg a hoksznak szurkoltal😬
diverdoc
Hox forumban írtam neked a frontemd védelemről. Olvastad? Érheető, v agy még dolgozzak rajta?

Üdv.H
Helmut Zimmer
meg van köszi. értem is, mit mondasz. majd a mostani 3-4 meccs beárazza a védelmet
diverdoc
egyértelmű a futás a gyengék a wide9 miatt. én nem tartok tőle, hogy bármi gond lenne. vagy aggódsz valami miatt?

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Btw napok óta csak csámcsogok ezen:7-0. Utoljára ilyet akkor élhettünk át amikor Joe papa dobált Flash 80-nak és Ronnie Lott pusztított hátul. Akkor ugrottam fel a bandwagonra. Érdekes, valahogy pl a Szamuráj érában nem sokasodtunk, Harbaugh alatt igen. Szerintem most is nőni fog a tábor.És minden évben az elején megszokásból leírtam (bár nem tartom teljesen reálisnak), de most ide teszem megint

diverdoc
én Samurai érában is kijártam meccsre... 😊
Helmut Zimmer
Ja vaze, csak a Billsnek meg a hoksznak szurkoltal😬
diverdoc
Hox forumban írtam neked a frontemd védelemről. Olvastad? Érheető, v agy még dolgozzak rajta?

Üdv.H
Helmut Zimmer
meg van köszi. értem is, mit mondasz. majd a mostani 3-4 meccs beárazza a védelmet


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
csóri Kwon 😕 előbb ACL most meg ez. hiányozni fog onnan. reméljük Law felnő a feladathoz.

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Btw napok óta csak csámcsogok ezen:7-0. Utoljára ilyet akkor élhettünk át amikor Joe papa dobált Flash 80-nak és Ronnie Lott pusztított hátul. Akkor ugrottam fel a bandwagonra. Érdekes, valahogy pl a Szamuráj érában nem sokasodtunk, Harbaugh alatt igen. Szerintem most is nőni fog a tábor.És minden évben az elején megszokásból leírtam (bár nem tartom teljesen reálisnak), de most ide teszem megint

diverdoc
én Samurai érában is kijártam meccsre... 😊
Helmut Zimmer
Ja vaze, csak a Billsnek meg a hoksznak szurkoltal😬
diverdoc
Hox forumban írtam neked a frontemd védelemről. Olvastad? Érheető, v agy még dolgozzak rajta?

Üdv.H
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 337 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/72070242_616763062195246_1813583917364826030_n.jpg?stp=c240.0.720.720a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=105&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=Crfy95Dcg5MQ7kNvgHJjJnA&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYChzvcsJqKR6_0GmhgIKA01a_qvajBCpXpx4uKol9vhtw&oe=6713CE1B
NFL on Instagram: "49ers LB Kwon Alexander has torn pec, out for the season. (via @rapsheet) 📷: Mark LoMoglio/AP"
319K likes, 3,318 comments - nfl on November 1, 2019: "49ers LB Kwon Alexander has torn pec, out for the season. (via @rapsheet) 📷: Mark LoMoglio/AP".
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Azért egész jó kis Padawant adott nektek BB nagyúr 😎😎😎
ThundersNFL
Sőt szerintem még Pinyőnek is köszönhetjük 😀
Csiriba
Zsótér Donátot ne hagyd ki 😁😁😁
ThundersNFL
a tolódást még gyakorolni kell, remélem leigazoljuk Pinyőt