San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 576
Kíváncsi vagyok, hogy a Beathard pletykának mennyi alapja van, és fog-e történni ma valami.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
 www.nfl.com/videos/baldys-breakdowns/0ap3000001070897/Why-the-49ers-defense-is-unstoppable-Baldy-s-Breakdowns

Shark week
😀

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Élvezet volt nézni a game plant, változatos és rettentően kreatív volt! Nagyon sima meccs lett, a #D pusztított rettenet, INT és sack hegyek. Most már magabiztosan kijelenthető, hogy beérett Shanny munkája, és a lesajnált Saleh brutális védelmet pakolt össze. Nekem nagy meglepetés Moseley remek játéka, végre a Ward-Tartt duó is úgy játszik, ahogy már évek óta kellett volna. A sok első körös DL pick pedig önmagáért beszél. Bosa meg...........
Számomra az egyik legfontosabb meccs jön csütörtök este (péntek reggel) a Cardinals ellen idegenben. Annyira pechesek vagyunk ellenük már régóta, nagyon bízok a győzelemben. Ideje lenne, hogy Garoppolo is megmutassa vezére tud lenni a támadósornak!
Alabama Niners
arra leszek kíváncsi, mit talál ki Saleh a futkározós QB-k ellen. várok pár picket Möritől 😀

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/73498155_754399811670921_5105519408206315520_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=9B89MWjsEf0Q7kNvgEumXJF&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=APBd9FPF99hE-Qcz5633QGp&oh=00_AYAvnq3Mm0S1mXCW7mC9ACYy_BdUrxMCT0XHdDZX4EdwnQ&oe=6713DB02
741.041 Aufrufe · 8.656 Reaktionen | Richard Sherman Picks Off Kyle Allen | Next holiday, National Cornerbacks Day? 🤔 Next stop, Arizona for Thursday Night Football. 📺: 5:20 PM | By San Francisco 49ers | Facebook
Next holiday, National Cornerbacks Day? 🤔 Next stop, Arizona for Thursday Night Football. 📺: 5:20 PM


Szerkesztette: petey

több mint 4 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Élvezet volt nézni a game plant, változatos és rettentően kreatív volt! Nagyon sima meccs lett, a #D pusztított rettenet, INT és sack hegyek. Most már magabiztosan kijelenthető, hogy beérett Shanny munkája, és a lesajnált Saleh brutális védelmet pakolt össze. Nekem nagy meglepetés Moseley remek játéka, végre a Ward-Tartt duó is úgy játszik, ahogy már évek óta kellett volna. A sok első körös DL pick pedig önmagáért beszél. Bosa meg...........
Számomra az egyik legfontosabb meccs jön csütörtök este (péntek reggel) a Cardinals ellen idegenben. Annyira pechesek vagyunk ellenük már régóta, nagyon bízok a győzelemben. Ideje lenne, hogy Garoppolo is megmutassa vezére tud lenni a támadósornak!
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 576
Bosa könnyen megint a hét védőjátékosa lehet az NFC-ben.

A meccs előtt azt hittem, hogy ez egy igazi felmérő lehet Garoppolo számára, mert a Panthers hatékony volt korábban a futások ellen, de végül baromira nem így történt. Shanny előtt le a kalappal, kreatívak voltak a játékhívások, plusz a sok mozgás teljesen összezavarta az ellent.
több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Bosa hihetetlen volt. Kyle pedig nagyon összerakta ezt a futójátékot. Az a Samuel futott TD élményszámba ment.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man
Ha kell, ha nem a következő készítendő sigem Bosa lesz...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Az utobbi evekben elengedtem a Niners meccseket, pedig a masodik kedvenc csapat. De valahogy eleg volt egy rossz csapatot nezni minden heten. Elkepeszto mennyire megindult a szekér, asszem tanulnunk kellett volna tőletek, SB után ugyan azon az uton indultunk el, aztan ti itt tartotok, mi meg boven lemaradva. Lehet, hogy nekunk is lekellett volna nullazni a csapatot, nem megelegedni a 8-8al. Legalabb tudok joerzessel szurkolni egy csapatnak a POban. Hajrá.
több mint 4 éve
gaborik San Francisco 49ers 514

petey
Ugh kicsit brutkó az a DL sor.
Coolearie
armstead iden vegre osszekapta magat, buckner kicsit visszaesett sajnos bar ez koszonheto az uj arcoknak is. thomas viszont kurva nagy bust, kar hogy nem lett elcserelve meg szezon elott amikor pletykaltak.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
Na épül szépen a fiókcsapat 😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
hát ez örömjáték volt. szívtam a fogam, hogy megkeserítik Jimmy életét, de semmi. Allen szegény meg azt sem tudta milyen rendezvényen van. 7-0

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .

petey
Ugh kicsit brutkó az a DL sor.
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 576
A kokszos visszatért a keretbe, Matthews-t meg kirakták, ami ugye várható is volt Sanders érkezésével.
Izgalmas meccset várok ma estére, kíváncsi vagyok, hogy CMC-t mennyire leszünk képesek semlegesíteni.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár


múlt heti mud bowl, remélem jövő héten lesz megint egy hasonló(sár nélküli) W-s video 😀

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Joe már visszatért edzeni, ha most vasárnap nem is, de a Cards ellen bevethető lesz 😀 apró örömök

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man



Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nekem tetszik, hogy agresszívek vagyunk. Látták, hogy az elkapósort erősíteni kell, Sanders elérhető volt, léptek. Mindig az idő dönti el, hogy jó lépés volt-e, vagy megfelelő értékű -e a csere. De a hozzáállás tetszik.
több mint 4 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Remélem ez nagy segítség lesz Jimmy G-nek, a rutin meg az évek Sanders mellett szólnak.

Szerkesztette: Alabama Niners
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Divatszurker leszek én is, Sanders nagy kedvenc volt odaát, szóval fél szemem rajtatok 😊
flzoli
van hely a wagonon bőven 😉

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
és kb. tényleg csak egy 3. körbe fájt. biztos kezű manyus, ha Kittle-t fogják akkor tuti célpont 😀

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 077 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Divatszurker leszek én is, Sanders nagy kedvenc volt odaát, szóval fél szemem rajtatok 😊

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 576
Kellett az erősítés WR fronton, az tuti!
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Tyű a mindenit

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 108 — #officialBoliever
Örülök neki, hogy Sanders ide került. Szurkolok nektek srácok, remélem hasonlóan folytatódik a szezonotok, ahogy eddig is alakult. 😊

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove