NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Jo fele trade.
Nem gondoltam volna meg a nyaron,hogy ilyen jo lesz a 9ers.
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 576
Srácok egy kérdésem lenne Verrettel mi van? Ugye nem sérült le itt is?
cikesz
Október elején IR-re került.
Beki
3 vagy 4 snapet volt összesen a pályán ebben a szezonban, mindezt a Steelers ellen, és abban sem volt semmi köszönet. Azután valami térd probléma miatt IR-re tették...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Srácok egy kérdésem lenne Verrettel mi van? Ugye nem sérült le itt is?
cikesz
Október elején IR-re került.
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Srácok egy kérdésem lenne Verrettel mi van? Ugye nem sérült le itt is?
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Szívesen srácok. 😉 😛 😀
Vrij6
Majd nemsokára megköszönjük 🙃😜😀

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 576
Volt egy olyan érzésem a meccs előtt, hogy ez nagyon nehéz lesz.
SFGaben
Nekem nem volt hasonló érzésem, sima győzelmet vártam (szerintem nem vagyok ezzel egyedül). De való igaz, hogy nem néztem előtte időjárásjelentést. Jó hulladék game volt, sokat nem is érdemes róla beszélni (D ok, O nem ok).
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár


Szerkesztette: petey

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kellenek az ilyen meccsek is. Arról nem is beszélve, hogy a védelem statja picit sem romlott ugyebár 😊

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Volt egy olyan érzésem a meccs előtt, hogy ez nagyon nehéz lesz. Erre az időjárás rátett még egy lapáttal. A lényeg, hogy meglett a győzelem.
SFGaben
tipikus trap game. jól felszívta magát a Skins. szerencsére nem sérült le senki, mert itt aztán tudtak volna törni a lábak meg szakadni a szalagok.

több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Volt egy olyan érzésem a meccs előtt, hogy ez nagyon nehéz lesz. Erre az időjárás rátett még egy lapáttal. A lényeg, hogy meglett a győzelem.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Szívesen srácok. 😉 😛 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 336 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
fúgecc, ez valami kegyetlen volt. Mud Bowl.
petey
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/71297878_417953082254286_4655131500114368950_n.jpg?stp=c221.0.663.663a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=105&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=BFHTROeWA6IQ7kNvgHL6Kwh&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYC_UIuBTRumIB5vEm7wqublQlZPF0fbLGy2IXlHQm4sow&oe=670D8EEB
NFL on Instagram: "FOOTBALL WEATHER! ☔️ - 📷: Geoff Burke/USAT"
569K likes, 1,728 comments - nfl on October 20, 2019: "FOOTBALL WEATHER! ☔️ - 📷: Geoff Burke/USAT".
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
fúgecc, ez valami kegyetlen volt. Mud Bowl.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 336 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/72710883_465844794139650_2179496656660940192_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=109&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=aRfCNpfvfxUQ7kNvgGDiNW8&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYBaxrscM42FfVYCjDjCM5EiBpLwMogS-fTfpBufnguGtQ&oe=670D93DD
NFL on Instagram: "The @49ers stay perfect. 💯"
309K likes, 3,631 comments - nfl on October 20, 2019: "The @49ers stay perfect. 💯".
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár


nyálcsorgás..a GL stand és Kittle amikor 5 emberrel a nyakán ment, mint egy bulldozer 😀

remélem lesz ilyen WAS ellen is 😊

több mint 4 éve
bogjosi New England Patriots 1 439
Ezt itthagyom Nektek... Én szakadtam a... 😅 😅


...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Olvastam ma egy cikket még Borland visszavonulásáról. Ugye felajánlotta hogy vissza adja az aláírási pénzt. De azt nem írták hogy a csapat elfogadta e. Tudtok róla valamit?
the12thman
Biztosan visszafizette, mert különben peres úton szerzik vissza a pénzt, mivel az nem jár meg a játékosnak szerződés szerint. Borland egyenes csávó volt így kétségem sincs felőle.
Alabama Niners
Már nem emlékszem a srác nevére de egy horror sérüléssel együtt leigazoltuk, de nem tudott sajna felépülni és nem kérte a csapat, hogy visszafizesse az aláírási pénzt, pedig felajánlotta, egy millió felett volt az is.
Csiriba
Lattimore

több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Olvastam ma egy cikket még Borland visszavonulásáról. Ugye felajánlotta hogy vissza adja az aláírási pénzt. De azt nem írták hogy a csapat elfogadta e. Tudtok róla valamit?
the12thman
Biztosan visszafizette, mert különben peres úton szerzik vissza a pénzt, mivel az nem jár meg a játékosnak szerződés szerint. Borland egyenes csávó volt így kétségem sincs felőle.
Alabama Niners
Már nem emlékszem a srác nevére de egy horror sérüléssel együtt leigazoltuk, de nem tudott sajna felépülni és nem kérte a csapat, hogy visszafizesse az aláírási pénzt, pedig felajánlotta, egy millió felett volt az is.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
amúgy vicces ez az upgradelni kellene szekció, mert pl. O oldalon ott van az OL, akik mint egység kurva jól dolgoznak, nem véletlenül top futó csapat vagyunk, passz blokkban jobbak is lehetnénk, de Jimmy-t azért nem sokszor csomagolták be.

D oldalon meg Warnert upgradelni 😀
petey
Ezek a sajat kategoria elnevezeseim 😊 Nyilvan ha megnezed, a 64.9 meg upgradelni kell, a 65 meg mar jo, holott a merleg nyelve nyilvan nem 0,1, de igy konnyebb csoportositani.
undisputedly
persze, nem kötekszem, csak tényleg ha a meccset nézed akkor teljesen más megvilágításba helyezi a dolgokat, míg ezek szikár számok. de baseline-nak tökéletes. köszi!
petey
Illetve nem art oket kritikus szemmel nezni, Zimmer szerint pl teljesen hasznalhatatlanok, mert nem tudjak az elemzok milyen playt hivtak. Szoval nem lehet csak ez alapjan velemenyt fordmalni, de overall jo kepet ad rosterekrol. Pl akit elitnek ertekelnek az tobbnyire az. Leginkabb a rossz ertekek mogott huzodhat meg jobb valos teljesitmeny. Nalatok pedig eleg sok elit/kozei lett.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
amúgy vicces ez az upgradelni kellene szekció, mert pl. O oldalon ott van az OL, akik mint egység kurva jól dolgoznak, nem véletlenül top futó csapat vagyunk, passz blokkban jobbak is lehetnénk, de Jimmy-t azért nem sokszor csomagolták be.

D oldalon meg Warnert upgradelni 😀
petey
Ezek a sajat kategoria elnevezeseim 😊 Nyilvan ha megnezed, a 64.9 meg upgradelni kell, a 65 meg mar jo, holott a merleg nyelve nyilvan nem 0,1, de igy konnyebb csoportositani.
undisputedly
persze, nem kötekszem, csak tényleg ha a meccset nézed akkor teljesen más megvilágításba helyezi a dolgokat, míg ezek szikár számok. de baseline-nak tökéletes. köszi!

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
amúgy vicces ez az upgradelni kellene szekció, mert pl. O oldalon ott van az OL, akik mint egység kurva jól dolgoznak, nem véletlenül top futó csapat vagyunk, passz blokkban jobbak is lehetnénk, de Jimmy-t azért nem sokszor csomagolták be.

D oldalon meg Warnert upgradelni 😀
petey
Ezek a sajat kategoria elnevezeseim 😊 Nyilvan ha megnezed, a 64.9 meg upgradelni kell, a 65 meg mar jo, holott a merleg nyelve nyilvan nem 0,1, de igy konnyebb csoportositani.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Tul sok idom volt, igy osszebogarasztam nektek is a PFF gradeeket. (PFF oldalan ra kell menni a csapatra es egyenkent megnyitogatva a fuleket, megtalaljatok ti is). Nem fogom updateelni, de kivancsi voltam, hogy a szubjektivv PFF ertekelesek hogyan allnak nalatok. Lehet, hogy egy-egy vedot a tamadokhoz raktam, illetve mivel nem ismerem annyira a rostert, alacsony snap szamu jatekosok is bekerultek:

Elit:
Kittle: 92.7
Kyle Juszczyk: 83.9
Breida: 81.8

Kiemelkedo:
Daniel Brunskill: 75.9

Jo:
Jimmy G: 70.9
Telvin Coleman: 66.6
Justin Skule: 66.2

Upgradeelni kellene:
Kendrick Bourne: 64.5
Deebo: 63.7
Marquise Goodwin: 62.8
Mike Person: 62
Pettis: 61.8
Ben Garland: 60.3
Weston Richburg: 58.2
Laken Tomlinson: 57.4
Richie James Jr.: 55.8

Abszolut trash:
-

Ugyanez a vedoknel:

Elit:
Dee Ford: 91.1
Arik Armstead: 89.5
Nick Bosa: 84.1
Ronald Blair III: 83.8
Jimmie Ward: 82.8

Kiemelkedo:
K'Waun Williams: 78.8
Ahkello Witherspoon: 77.5
Richard Sherman: 74.9

Jo:
Mark Nzeocha: 73.1
DeForest Buckner: 73
Emmanuel Moseley: 72.3
Azeez Al-Shaair: 66
Dre Greenlaw: 65.4
Jaquiski Tartt: 65.3
Kwon Alexander: 65.2

Upgradeelni kellene:
D.J. Reed Jr.: 64.6
Dontae Johnson: 64
Solomon Thomas: 63.9
Sheldon Day: 63.4
Fred Warner: 57.2
Tarvarius Moore: 57.3
Jullian Taylor: 58.4
D.J. Jones: 53.1

Abszolut trash:
Jason Verrett: 19.6

NOTE: Elit: 80+; Kiemelkedoen jo: 74-79.9; Jo: 65-73.9; Upgradeelni kellene: 50-64.9; Abszolut TRASH: 0-49.9
undisputedly
amúgy vicces ez az upgradelni kellene szekció, mert pl. O oldalon ott van az OL, akik mint egység kurva jól dolgoznak, nem véletlenül top futó csapat vagyunk, passz blokkban jobbak is lehetnénk, de Jimmy-t azért nem sokszor csomagolták be.

D oldalon meg Warnert upgradelni 😀

több mint 5 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 576
Tul sok idom volt, igy osszebogarasztam nektek is a PFF gradeeket.
undisputedly
Köszi! 😊

Támadó oldalon Kittle és Juci magas pontszáma nem meglepetés, Breidáé egy picit igen, de amúgy rá sem lehet panasz. Szerintem Coleman jobb futó kettejük közül, de ő sérülés miatt kihagyott pár mérkőzést, a Rams meg elég masszív volt a futás ellen, ott nem nagyon tudott C. jó eredményt elérni.

A két draftolatlan tackle Brunskill (1 mérkőzés) és Skule (2 mérkőzés) átlagon felülit nyújtott eddig valóban.

Garoppolo se nem jó, se nem rossz eddig a megítélésem szerint. De szerintem Shanny gameplanje is visszahúzza őt azzal, hogy a futás a domináns, ha támadásról van szó. A Rams ellen megint dobott egy ordas nagy INT-et, ami amúgy nem csak az ő hibája volt, de az a dobás ettől függetlenül még sz*r volt.

Az elkapók kicsit szürkén teljesítenek eddig, itt szükség volna valami előrelépésre mindenképpen.

Védő oldalon nem meglepők az elit pontszámok, mindenki láthatja, hogy egyben van az egész, főleg a front seven. Nem Fordról szoktak szólni a hírek, de nagyon minőségi teljesítményt tesz le ő is meccsről meccsre. De szerintem Kwon leigazolása még fontosabb volt, ő nagyon kellett Warner mellé, és eddig meg is szolgálta az árát. Nem azért mert Warner rossz lenne, aki tavaly a legtöbb tackle-t csinálta a védelemből (asszem).

Most nincs időm többet írni. :S
több mint 5 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 576
Wow, Jordan Lasley es Deontay Burnett is erkezhet/erkezett. Tenyleg minden adott a Super Bowlhoz ❤
Wyatt
Kiemelkedő képességű elkapó(k) jön(nek) a practice squadba. 😀 Talán jók lesznek valamire. Az viszont igaz, hogy elférne némi erősítés a DropWin, Pettis, Bourne (+James Jr) szekció mellé.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tul sok idom volt, igy osszebogarasztam nektek is a PFF gradeeket. (PFF oldalan ra kell menni a csapatra es egyenkent megnyitogatva a fuleket, megtalaljatok ti is). Nem fogom updateelni, de kivancsi voltam, hogy a szubjektivv PFF ertekelesek hogyan allnak nalatok. Lehet, hogy egy-egy vedot a tamadokhoz raktam, illetve mivel nem ismerem annyira a rostert, alacsony snap szamu jatekosok is bekerultek:

Elit:
Kittle: 92.7
Kyle Juszczyk: 83.9
Breida: 81.8

Kiemelkedo:
Daniel Brunskill: 75.9

Jo:
Jimmy G: 70.9
Telvin Coleman: 66.6
Justin Skule: 66.2

Upgradeelni kellene:
Kendrick Bourne: 64.5
Deebo: 63.7
Marquise Goodwin: 62.8
Mike Person: 62
Pettis: 61.8
Ben Garland: 60.3
Weston Richburg: 58.2
Laken Tomlinson: 57.4
Richie James Jr.: 55.8

Abszolut trash:
-

Ugyanez a vedoknel:

Elit:
Dee Ford: 91.1
Arik Armstead: 89.5
Nick Bosa: 84.1
Ronald Blair III: 83.8
Jimmie Ward: 82.8

Kiemelkedo:
K'Waun Williams: 78.8
Ahkello Witherspoon: 77.5
Richard Sherman: 74.9

Jo:
Mark Nzeocha: 73.1
DeForest Buckner: 73
Emmanuel Moseley: 72.3
Azeez Al-Shaair: 66
Dre Greenlaw: 65.4
Jaquiski Tartt: 65.3
Kwon Alexander: 65.2

Upgradeelni kellene:
D.J. Reed Jr.: 64.6
Dontae Johnson: 64
Solomon Thomas: 63.9
Sheldon Day: 63.4
Fred Warner: 57.2
Tarvarius Moore: 57.3
Jullian Taylor: 58.4
D.J. Jones: 53.1

Abszolut trash:
Jason Verrett: 19.6

NOTE: Elit: 80+; Kiemelkedoen jo: 74-79.9; Jo: 65-73.9; Upgradeelni kellene: 50-64.9; Abszolut TRASH: 0-49.9

Szerkesztette: undisputedly