NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Amikor Flakon megkapta a hollóktól az első 100 millás szerződést mindenki el volt szörnyűlködve, hogy lehet ennyit fizetni egy qb-nak (más dolog hogy megszolgálta-e vagy sem...) A QB árak mennek felfelé, mert most ez a trend. Mindenki láthatja, hogy mennyit ér egy nyerő QB, vagy látszik, hogy mennyire hiányzik egy QB a csapatból, lásd Browns. Szóval ha van egy tehetséges QB-d akkor fizesd meg, mert kell. Szvsz szerint nem lett túlfizetve JimmyG, elégedett vagyok a szerződtetésével, kellett már ez nekünk.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
JimmyG-nek 10 kezdő meccsel van 2SB gyűrűje, most meg megkapta a legnagyobb szerződést.
Nem rossz.
Nem egy Adrian Colbert, de nem rossz.
Bazzani
Tudod milyen árak vannak arrafelé? Ennyi pénzből egy szájbalökött garzonlakást ha tud venni magának.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Aki sokalja, az gondolja meg, mennyit fognak emelkedni a QB fizetések 3+ év alatt... Ne legyen kétségetek, nagyon jó kis szerződés ez.
Azt a szerződést amit a Redskins most odatolt Smith orra alá, 2 éve még Kirk kapitány is röhögve aláírta volna, és most lenne egy top(?) QBjük, még jó pár évre lekötve, a mai piachoz képest occsóér.
De nem.
Na, a 49ers nem tolt egy Redskins 2.0-át, mert ők faszagyerekek!
Lájk!
akdestroyer
őszintén mondva, JimmyG-ben jóval több lehetőség van mint Kirkben. Nem csoda, hogy nem várt a 9ers.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 723
Aki sokalja, az gondolja meg, mennyit fognak emelkedni a QB fizetések 3+ év alatt... Ne legyen kétségetek, nagyon jó kis szerződés ez.
Azt a szerződést amit a Redskins most odatolt Smith orra alá, 2 éve még Kirk kapitány is röhögve aláírta volna, és most lenne egy top(?) QBjük, még jó pár évre lekötve, a mai piachoz képest occsóér.
De nem.
Na, a 49ers nem tolt egy Redskins 2.0-át, mert ők faszagyerekek!
Lájk!

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Nem az én pénzem 😊
Amügy gratu, szerintem is jó húzás volt.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jól döntött Lynch, ilyen áron is. Gratula Jimmy G.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most nekem is, nekem is!

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most fog eldőlni mókuskák hogy mi van a gyerekbe.
Sam Bradfordnál azért jobb az biztos😀
bivaly védelemmel nálam csoportesélyes a 49 ers.
Szivacs
Bivaly védelemmel minden csapat az 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jimmy Garoppolo’s deal with the #49ers averages a league-high $27.5 million over five years with total guarantees totaling $74 million, per source. - Matt Maiocco
Beki
74 milla? Három évig seháse. All in baby. Együtt győzünk, vagy együtt halunk. Shanahan nem szarozik. A superbowlon is touchdown-ra ment, nem érdekelte a field goal. Itt sem adja alább. Meglátjuk ez jobban bejön-e neki. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 907 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Kovács Sanyi is ennyi garantáltat kapott kb. Csak kevesebb évre
Wyatt
Azért Gerappá ügynöke jó munkát végzett. 😀
Beki
Ugyanaz az ügynöke mint Bradynek. Bradyvel is a héten tárgyalnak a hosszabbításról, szóval szerintem szép hónapja lesz az ügynöknek ami az income oldalt illeti. Mennyit kap, 3-4 %?
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
JimmyG-nek 10 kezdő meccsel van 2SB gyűrűje, most meg megkapta a legnagyobb szerződést.
Nem rossz.
Nem egy Adrian Colbert, de nem rossz.

több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 175
Most fog eldőlni mókuskák hogy mi van a gyerekbe.
Sam Bradfordnál azért jobb az biztos😀
bivaly védelemmel nálam csoportesélyes a 49 ers.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"The 49ers and QB Jimmy Garoppolo have agreed to a five-year, $137.5 million contract, source says. The biggest deal in NFL history on a average-per-year basis."
Muffalo_Bafia
Sose hittem benne, hogy Bradford ügynökénél van jobb....
sutianap
Jimmy>all, nem tudom, ezek után miért meglepő. Az ügynöke is jobb mindenkinél.
Wyatt
5 meccset Samu is tud, vajon összejön egy szezon? Kezdem kapisgálni mi szúrta a Redskins FO szemét. Szóval ez egy pöttyet hirtelen felindulásból elkövetett....
sutianap
Jó, jó, szépen szállt be a Bills ellen, de az a meccs nem számított, mégiscsak a szezon utolsó meccse volt.

Jó, jó, szépen tolta a Cardinals ellen , megcsinálta a győztes drive-ot, de ez még csak az első kezdő meccse volt.

Jó, jó, szépen tolta a Miami ellen, 20 perc alatt 232 yard, 3 TD, de megsérült, meg amúgy is gyenge a Dolphins.

Jó, jó, szépen tolta a Seahawks ellen beugorva a 49ers irányítójaként, de ez már szemétidő volt, eldőlt a meccs, nem osztott semmit.

Jó, jó, szépen tolta a Bears ellen, megcsinálta a győztes drive-ot, de TD-k nem voltak.

Jó, jó, szépen tolta a Texans ellen, megint nyert a csapt, de a Chicago és a Houston is elég szar volt a szezonban.

Jó, jó, szépen tolta a Titans ellen, megint megcsinálta a győztes drive-ot, de... Ja nem, a Tennessee bejutott a rájátszásba.

Jó, jó, szépen tolta a Jaguars ellen, felrajzoltak 44 pontot, legyőzték a Jacksonville-t simán, de előtte már eldőlt a floridaiaknak a PO.

Jó, jó, szépen tolta a Rams ellen, de a Los Angeles már bejutott a PO-ba, pihentethetett.

Szerintem pont le lesz szarva, ha minden meccse után jön valami kifogás, cserébe jön egy pici W is mellé.

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
"The 49ers and QB Jimmy Garoppolo have agreed to a five-year, $137.5 million contract, source says. The biggest deal in NFL history on a average-per-year basis."
Muffalo_Bafia
Sose hittem benne, hogy Bradford ügynökénél van jobb....
sutianap
Jimmy>all, nem tudom, ezek után miért meglepő. Az ügynöke is jobb mindenkinél.
Wyatt
5 meccset Samu is tud, vajon összejön egy szezon? Kezdem kapisgálni mi szúrta a Redskins FO szemét. Szóval ez egy pöttyet hirtelen felindulásból elkövetett....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Szerintem remek húzás a 9erstől. Megvan a legfontosabb építő eleme a csapatnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
És most tartsunk 1 perces néma csendet a QB needes csapatokért akik majd Kirk kapitány kegyeiért versenyeznek. 😀😀
Mr.Breaker
...és örömmel fizetnek neki ki évi 30+ milliót 20 millió garantált tartalommal.......
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 990 — balazs.t85@gmail.com
Akik szerint sokat kapott látták egyáltalán játszani, vagy még mindig a túlértékelt Pates csereirányító kép él bennük? 😀
Ennyibe kerül ma egy irányító!
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 880
És most tartsunk 1 perces néma csendet a QB needes csapatokért akik majd Kirk kapitány kegyeiért versenyeznek. 😀😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kovács Sanyi is ennyi garantáltat kapott kb. Csak kevesebb évre
Wyatt
Azért Gerappá ügynöke jó munkát végzett. 😀
Beki
Vitán felül áll.

Bár, ha bevitt volna egy papírt, hogy
A csapat Garoppolo nélkül (1–10)
A csapat Garoppolóval (5–0)

Lehet az is elég meggyőző lett volna 😀 Amúgy tény, kidőlt a fél csapat, de azzal a szenvedős, gyenge csapattal csak legyőzte simán a Jaguarst, megverték a Titanst is, meg a sokat pihentető Ramset, úgyhogy a playoff innentől sima 😀

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kovács Sanyi is ennyi garantáltat kapott kb. Csak kevesebb évre
Wyatt
Azért Gerappá ügynöke jó munkát végzett. 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kovács Sanyi is ennyi garantáltat kapott kb. Csak kevesebb évre

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jimmy Garoppolo’s deal with the #49ers averages a league-high $27.5 million over five years with total guarantees totaling $74 million, per source. - Matt Maiocco
Beki
össz 2 misivel több mint 'Fordé, ellenben majd 15 misivel kevesebb a garantált. Igaz Stafford azért nem ennyi játékidő után kapta meg.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"The 49ers and QB Jimmy Garoppolo have agreed to a five-year, $137.5 million contract, source says. The biggest deal in NFL history on a average-per-year basis."
Muffalo_Bafia
Sose hittem benne, hogy Bradford ügynökénél van jobb....
sutianap
Jimmy>all, nem tudom, ezek után miért meglepő. Az ügynöke is jobb mindenkinél.

több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 220
Jimmy Garoppolo’s deal with the #49ers averages a league-high $27.5 million over five years with total guarantees totaling $74 million, per source. - Matt Maiocco
Beki
Így teljesen korrekt szerződés, belefér, lehet építkezni. Bódottá van😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Jimmy Garoppolo’s deal with the #49ers averages a league-high $27.5 million over five years with total guarantees totaling $74 million, per source. - Matt Maiocco