San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
nálam a QB sorrend: McCoy, Daniels,Tolzien, mondjuk Tolzien nálam tavaly sem fért be a keretbe 😀
Gábor
Tehát Ké.É.Í.Pí cut?! o_o xD (Y)

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Üdv az újaknak 😊

végre sikerült megnéznem a KC elleni meccset, felejthető volt
nálam a QB sorrend: McCoy, Daniels,Tolzien, mondjuk Tolzien nálam tavaly sem fért be a keretbe 😀
AJJért nem kár, fejben valami nem oké a sráccal, és még szerencséje se volt, mert végre elkapja a labdát, erre holding 😀
Chad Hall jól játszott, meg Cox is jól mozgott, kb ennyi
Vikings elleni meccs után okosabbak leszünk 😊

több mint 11 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
Üdv minden Frisco fannak.😊
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Üdv az új Niners fanoknak! Ahogy kezdődik a bajnokság visszatérnek a "régi" motorosok is! Remélem az eredménykövetőben is egyre többen képviseljük majd a 9ers-t!
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Sziasztok/Tiszteletem!
Már egy ideje fontolgattam a regisztrációt és végre megléptem,szóval most itt vagyok,remélem elférek még ebben a kis közösségben😊csrnyei
Szia, én is új vagyok, ahogy a forgalmat és a 49ers hívek számát nézem.. el xD

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Sziasztok/Tiszteletem!
Már egy ideje fontolgattam a regisztrációt és végre megléptem,szóval most itt vagyok,remélem elférek még ebben a kis közösségben😊
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Jonathan Baldwin akta.
A díva bustból nagydarab díva bust lett. 😛

Komolyan. Baldwinnak vannak elképesztő elkapásai, és igazából annyit nem dropol, mint amennyire most rászálltak, de nagyon rossz pillanatban teszi többnyire.
Sokkal nagyobb gond szvsz, amiről kevesebbet beszélnek, hogy gyenge utakat fut. Egyszerűen 6'5 magas majdnem, és totál el tud tűnni egy 5'11es CB mögött. Lassan fordul, lassan vált irányt, és nem elég kiforrottak a routejai. A Pitt egyetemen játszott, ahol run heavy volt. De azért két szezon alatt meg lehet(ne) tanulni a többi utat megfutni.
Fizikálisan jó futásblokkoló, ami itt előny lesz nyilván. Viszont nem viszi végig. Hátra kezd nézegetni, hogy hol a HB (kell-e még tolni), nemhogy blokkolna, majd sípolnak, vagy látja ha elfutott mellette. Ezen is javítottak, mert a Pitten láttam meccsét, ahol egyszerűen odasétált(!) a CBhez hogy majd blokkoljon ha a kedve megjön míg odaér, de a CB nem várt rá, megkerülte, és földre vitte a HBt. Na, ezt kinevelte belőle a tény, mikor 2011ben nem lett kezdőjátékos a Chiefsben. Elkezdett hajtani edzésen is, keményen blokkolni. Most off seasonben leadott a súlyából, ami kevés zsír rajta volt. Kezdő posztot akart, mikor hozták Donnie Averyt.ulpianus
köszi a részletes elemzést 😊
szerintem be lesz fogva keményen és blokkolni is fog amiből nagyon sokat profitálhatunk, és a keze is biztosnak tűnik, még megnézem a többi meccsét is ma ahol alkotott valamit

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
megnéztem a tavaly Seattle elleni meccsét a KC-nek, Baldwin rövid passzok elkapásában jeleskedett, nem volt fumble és kellett vagy 2 ember hogy ledöntsék.. nem is olyan rossz ez a trade

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Chiefs announce they've traded WR Jon Baldwin to SF for WR AJ Jenkins. Change of scenery for both.

Szerintem jól jártatok.tenorx
nem lett szégyen egyik csapatnak sem hogy elengedjék a draftolt csodákat... hogy ki járt jól? majd kiderül...

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Jonathan Baldwin akta.
A díva bustból nagydarab díva bust lett. 😛

Komolyan. Baldwinnak vannak elképesztő elkapásai, és igazából annyit nem dropol, mint amennyire most rászálltak, de nagyon rossz pillanatban teszi többnyire.
Sokkal nagyobb gond szvsz, amiről kevesebbet beszélnek, hogy gyenge utakat fut. Egyszerűen 6'5 magas majdnem, és totál el tud tűnni egy 5'11es CB mögött. Lassan fordul, lassan vált irányt, és nem elég kiforrottak a routejai. A Pitt egyetemen játszott, ahol run heavy volt. De azért két szezon alatt meg lehet(ne) tanulni a többi utat megfutni.
Fizikálisan jó futásblokkoló, ami itt előny lesz nyilván. Viszont nem viszi végig. Hátra kezd nézegetni, hogy hol a HB (kell-e még tolni), nemhogy blokkolna, majd sípolnak, vagy látja ha elfutott mellette. Ezen is javítottak, mert a Pitten láttam meccsét, ahol egyszerűen odasétált(!) a CBhez hogy majd blokkoljon ha a kedve megjön míg odaér, de a CB nem várt rá, megkerülte, és földre vitte a HBt. Na, ezt kinevelte belőle a tény, mikor 2011ben nem lett kezdőjátékos a Chiefsben. Elkezdett hajtani edzésen is, keményen blokkolni. Most off seasonben leadott a súlyából, ami kevés zsír rajta volt. Kezdő posztot akart, mikor hozták Donnie Averyt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bust for bust, ideális. Bár Baldwinnak legalább van már elkapása

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Chiefs announce they've traded WR Jon Baldwin to SF for WR AJ Jenkins. Change of scenery for both.

Szerintem jól jártatok.
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Rex Ryan-i magasságok:
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/08/18/jim-harbaugh-says-a-j-jenkins-did-ok-despite-zero-catches/berger90
minek nyilatkozza le már most hogy kibasszák mint macskát szarni
Bár Manningham biztosan PUP-on kezdi az alapszakaszt és Crabtree sem lesz így sanszos hogy befér az 53-ba.Fucu
igen mindketten PUP kezdenek. 7 hét után játszhatnak ha..

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Rex Ryan-i magasságok:
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/08/18/jim-harbaugh-says-a-j-jenkins-did-ok-despite-zero-catches/berger90
minek nyilatkozza le már most hogy kibasszák mint macskát szarni
Bár Manningham biztosan PUP-on kezdi az alapszakaszt és Crabtree sem lesz így sanszos hogy befér az 53-ba.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Rex Ryan-i magasságok:
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/08/18/jim-harbaugh-says-a-j-jenkins-did-ok-despite-zero-catches/

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Secondaryről mi a véleményetek? Eric Reid vagy Dahl?
elkapók? Moore jó lesz? én remélem 😀
kemény első 4 meccsünk lesz..

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
háát... Daniels nem a Chiefs első def sora ellen játszott, de meggyőzőbb volt mint Tolzien vagy Mccoy.. mondjuk bízom benne hogy végig Kap lesz bent és nem fog számítani ki a 2.3. mögötte.. nekem nagyon kellemes meglepetés Wilhoite , az volt az érzésem "direkt" hagyták játszani azokat akik a rosterbe kerülséért küzdenek, minek előre megmutatni mik készülnek készültek meglepinek erre a szezonra az ellenfeleknek.. xD , kiderül mennyire lehet majd pótolni Sopoagát.. hmm azért nekem Tedd Ginn hiányzik... ja és a special teamnek meg hát van még mit gyakorolni... dühítő volt na.. a blockolt extra point is.. nem csak a visszahordás..
Dixonra viszatérve neki helye van.. nem csak special teamben hanem tud ő menni árkon bokron át.. La Michaelt nem érzem labdabiztosnak..

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Megnéztem a meccset, a D elég sirály lesz az idén is, és nekem úgy tűnt, hogy Colt vagy Daniels lesz a csere Qb, Tolzien nagyon gyatra volt. Sajna Colt nem passzol elég pontosan, de lábbal bátran oldja meg ha terület nyílik előtte.Csiriba
Szerintem Daniels lesz a második számú qb, nagyon jól mozgott. Tolzientől és McCoytól sem voltam túl nyugodt. Coxnak volt sok jó megmozdulása, és Hall is elég biztoskezűnek tűnik. AJ még mindig adós a jó játékkal, még van két meccse, hogy mutasson valamit.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Megnéztem a meccset, a D elég sirály lesz az idén is, és nekem úgy tűnt, hogy Colt vagy Daniels lesz a csere Qb, Tolzien nagyon gyatra volt. Sajna Colt nem passzol elég pontosan, de lábbal bátran oldja meg ha terület nyílik előtte.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
megvolt az első vagy utolsó bunyó, Spillman és Thomas (DBk) kaptak össze valamin, Jimbo és Lockette szedte szét őket, tombol a tesztoszteron.
petey
állítólag azon, hogy ki mennyi snapet edzett 😊Fucu
itt már gondolom elég ha valakit leszarik egy sirály 😀

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
megvolt az első vagy utolsó bunyó, Spillman és Thomas (DBk) kaptak össze valamin, Jimbo és Lockette szedte szét őket, tombol a tesztoszteron.
petey
állítólag azon, hogy ki mennyi snapet edzett 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
ki tudja mi lesz vele. AJ-nek megvan a tehetsége, de valami nem klikkel neki egyelőre. ki tudja mi lesz a többi PS meccsen. ha ott is nagy bukta kíváncsi leszek kidobják-e..van ez így, egyszer belenyúlsz, valamikor meg nem hibázol. én még nem írnám le a srácot.

GÁbor, szerintem Boobie marad a rosteren, ne feledd hogy neki ST feladatai is vannak amiket megold elég rendesen, meg aztán egy ilyen arcot nem lehet kitenni 😀 szóval Gore/Hunter/LMJ/Dixon a RB core. az hogy mindketten 24-esben játszanak csak preseasonben lesz. Aso választ magának másikat, ha meglesznek a final cutok(és ő is bent marad)

megvolt az első vagy utolsó bunyó, Spillman és Thomas (DBk) kaptak össze valamin, Jimbo és Lockette szedte szét őket, tombol a tesztoszteron.

úgy néz ki Darryl Morris az UDFA CB-nk practice squadra kerül, hacsak valami nem történitk CB szinten. mondjuk így hogy Cully out lehet esélye akár az 53-ra is.

AJJ jó napot zárt.

végül 2 Reid hit a Broncos ellen  www.youtube.com/watch?v=fRCw8bwAHN4&feature=em-subs_digest

több mint 11 éve
Bowman San Francisco 49ers 33
The Sacramento Bee doesn't consider 49ers WR A.J. Jenkins a lock for a roster spot.
CSN Bay Area's Matt Maiocco has hinted at the same thing. Sac Bee beat writer Matt Barrows considers Anquan Boldin, Kyle Williams, and Quinton Patton the only locks in the 49ers' receiver corps. We'd agree on Patton, but wouldn't go that far on Williams, who is a special-teams type returning from a torn ACL. Cutting a first-rounder just 16 months after he was picked would be almost unprecedented, but Jenkins has shown zero on the field. GM Trent Baalke and coach Jim Harbaugh aren't afraid to make unconventional decisions ... like when they drafted Jenkins. Nevertheless, it's hard to see Jenkins losing his spot unless he's absolutely pathetic over the final three preseason games.empty taxi
Nem rajongok a srácért, de valljuk be, hogy ez tényleg kemény lenne...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
The Sacramento Bee doesn't consider 49ers WR A.J. Jenkins a lock for a roster spot.
CSN Bay Area's Matt Maiocco has hinted at the same thing. Sac Bee beat writer Matt Barrows considers Anquan Boldin, Kyle Williams, and Quinton Patton the only locks in the 49ers' receiver corps. We'd agree on Patton, but wouldn't go that far on Williams, who is a special-teams type returning from a torn ACL. Cutting a first-rounder just 16 months after he was picked would be almost unprecedented, but Jenkins has shown zero on the field. GM Trent Baalke and coach Jim Harbaugh aren't afraid to make unconventional decisions ... like when they drafted Jenkins. Nevertheless, it's hard to see Jenkins losing his spot unless he's absolutely pathetic over the final three preseason games.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...