San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
felöltöznie mondjuk nem sikerült 😊
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy ne szakítsuk meg a multimédiás hszek sorát: Kaepnek nem volt oka panaszkodni az éjjel az ülésrend miatt az ESPYson(igen, az Sarapova mellette).



Plusz őt választották meg az év Breakthrough athletejének is.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár


ennyi gyerekek.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár


mindjárt itt a szezon! jövő héten TC, amit alig várok..

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Donte Whitner a mi OGnk, Uche Nwaneri társaságában népszerűsítette a londoni 49ers - Jaguars meccset tegnap a Wembleyben.


több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 931 — no es importante
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
szerintem ennek láttán még maga Colin is elismerően csettintene!Alabama Niners
el kell küldeni neki az fb vagy twitter oldalára 😊

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Megérdeklődtem. 20-22 ezer forint nagyságrendileg, de megegyezés szerinti az ár. Telefonszámot tud adni, ha valakit érdekel. Egyébként ez fólia, és természetesen bármit ábrázolhat, Ő is úgy vitte a képet.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
nem tudom ki parkolt tegnap a Peugeot-jával a BKV Előre pályánál, de grat hozzá 😊

jjncaa
Pedig az első meccs első félidejében ott ültél pont mellette, még szabálymagyarázatot is adott 😊red6t6
😊
volt facebookon egy kérdés, hogy hol és mennyiért csináltattad, ez publikus?jjncaa
Ja, nem én voltam a kocsival, így nem is én vagyok a boldog tulaj,de megkérdezem Tőle. 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 931 — no es importante
nem tudom ki parkolt tegnap a Peugeot-jával a BKV Előre pályánál, de grat hozzá 😊

jjncaa
Pedig az első meccs első félidejében ott ültél pont mellette, még szabálymagyarázatot is adott 😊red6t6
😊
volt facebookon egy kérdés, hogy hol és mennyiért csináltattad, ez publikus?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
nem tudom ki parkolt tegnap a Peugeot-jával a BKV Előre pályánál, de grat hozzá 😊

jjncaa
Pedig az első meccs első félidejében ott ültél pont mellette, még szabálymagyarázatot is adott 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
szerintem ennek láttán még maga Colin is elismerően csettintene!
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
nem tudom ki parkolt tegnap a Peugeot-jával a BKV Előre pályánál, de grat hozzá 😊

jjncaa
Ez atom! Minden tiszteletem a szurkolótársnak!!!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem petey volt az biztos 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kibaszott állat

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 931 — no es importante
nem tudom ki parkolt tegnap a Peugeot-jával a BKV Előre pályánál, de grat hozzá 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Csodálom, hogy egyik csoportrivális szurkolója sem jött elő azzal eddig, hogy pont jó helyen vannak ezek a képek 😀 (nem a teniszes csajokéi 😛)Wyatt
nálunk már lerágott csont... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
Csodálom, hogy egyik csoportrivális szurkolója sem jött elő azzal eddig, hogy pont jó helyen vannak ezek a képek 😀 (nem a teniszes csajokéi 😛)Wyatt
milyen eredeti lenne 😊

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csodálom, hogy egyik csoportrivális szurkolója sem jött elő azzal eddig, hogy pont jó helyen vannak ezek a képek 😀 (nem a teniszes csajokéi 😛)

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
Előre is bocsi az Offért.iktriad
ezzel Iktriad most megmentetted a becsületed nálam 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valahogy ezeket (tavaly Gronkót is), mindig Iktriad veszi először észre, és osztja meg a néppelWyatt
Tavaly Hantuchova, idén Radwanska keltette fel az érdeklődésemet, de egyikük sem játszik az NFLben, szemben Gronkkal, meg ezzel a kettővel. Plusz dead zone van, ilyenkor ez is hír(?)
De hogy ne érje szó a ház elejét (és mert OFFszezon van) tessék itt vannak ezek is:





Előre is bocsi az Offért.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
iktriad
De rühellem az offsezlonyt...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
itt van Kaepernick Dolphins sapkában #dráma
Höri
Hogy többet ilyen baki ne forduljon elő, Kaep mostantól csak így hajlandó kamerák elé állni


És Vernon Davis is követi a csapattársa példáját.


(Mindketten az idei ESPN Body issuenak pózoltak így John Wall, Kenneth Faried, Isner és az idősebbik Radwanska nővér mellett.)iktriad
Valahogy ezeket (tavaly Gronkót is), mindig Iktriad veszi először észre, és osztja meg a néppel

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
itt van Kaepernick Dolphins sapkában #dráma
Höri
Hogy többet ilyen baki ne forduljon elő, Kaep mostantól csak így hajlandó kamerák elé állni


És Vernon Davis is követi a csapattársa példáját.


(Mindketten az idei ESPN Body issuenak pózoltak így John Wall, Kenneth Faried, Isner és az idősebbik Radwanska nővér mellett.)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
itt van Kaepernick Dolphins sapkában #dráma