A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
Pedig lehetett volna "Trapper® Stadium" is 😉atapapa
vagy Tisza 😀

 twitter.com/FLOTUS/status/331904750176063489/photo/1


óriási

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Pedig lehetett volna "Trapper® Stadium" is 😉

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Iupatinak műtik a vállát, viszont a traning szezonra már rendben lesz, ugyanúgy, ahogy Aldon és Justin Smith is, akiknek szintén ezen testrészét kellett kicsit megreparálni.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Snyder jó backup, ismeri a rendszert, csapatot. volt 1 év vakáción a sivatagban 😀petey
és milyen drága is volt ez a vakáció nekünk 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Egy kis emlékeztető a szezonról, és Colinról:

 www.youtube.com/watch?v=b0DYodYTiL4
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
Snyder jó backup, ismeri a rendszert, csapatot. volt 1 év vakáción a sivatagban 😀

Alex miatt már a KC is kedvenc lett 😉

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Amennyiben a Chiefs eléri a 8-8-as mérleget a jkövetkező szezonban Alexel, akkor 2. kört kapunk tőlük. Szorítsunk a sikerükért! 😀
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Snyder visszatért 2 évre 5 millióért, back-up-nak jó lesz Iupati és Boone mögé.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
Ahogy látom, nem győznek minket dicsérni, csak szezon végén is így legyen 😀 Nagyon kíváncsi leszek, hogy ez tényleg a mi évünk lesz, vagy csak power ranking-okat nyerünk meg.

Grat Jaguarnak, jól választottak 😀picstii
igazából nehéz összeszedni olyat, ami miatt lehúznák a klubot(persze aki keres talál), de a rémálom jópár éve már mögöttünk van, kezdve az Ericcson érával, Nolan és Sing rezsimmel utána.
a PR-ben meg tőlem lehetünk 32. a csapat, a mccsek a pályán dőlnek el.

Lattimore pedig egy igazi alázatos fiú, aki vezér lesz az offenzben, és terrorizálja a védelmeket 😊 most egyelőre gyógyulgasson, ez a feladata.

több mint 11 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
nagyon megérdemelte ez a srác, hogy kapjon tőlünk egy esélyt
 www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap2000000166936/Lattimore-s-draft-journey


több mint 11 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Ahogy látom, nem győznek minket dicsérni, csak szezon végén is így legyen 😀 Nagyon kíváncsi leszek, hogy ez tényleg a mi évünk lesz, vagy csak power ranking-okat nyerünk meg.

Grat Jaguarnak, jól választottak 😀
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kaepernick szponzori szerződést kötött a Jaguarral, szerepelni fog a cég autós reklámaiban! 😀
Megugranak az öbölbeli Jag eladások! 😀

forrás: @pfbusiness
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az NFC WEST legjobban draftoló csapata vagyunk az nfl.com szerint, és a legnagyobb steal is a miénk Carradine-el.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tquehb21zsmsudxxfmvn
NFC West draft grades: Another San Francisco 49ers gold rush
The San Francisco 49ers boast an embarrassment of riches after adding another class of studs, including safety Eric Reid. Bucky Brooks salutes GM Trent Baalke in his NFC West Draft Grades.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az nfl.com szerint a draft után is vezetjük a power rankingot:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dthis8mespwkslgc51ut
Power Rankings: 49ers, Seahawks top list after 2013 NFL Draft
Elliot Harrison updates his Power Rankings after the draft, with NFC West rivals claiming the top two spots. Who's No. 1: Colin Kaepernick's San Francisco 49ers or Russell Wilson's Seattle Seahawks?


a második valami északi madárfészekszökevény csoportosulás. 😀
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Érdekes az összes QB és rugónk 10 (2,3,4,5,7,9) alatti számmal nyomul, a WR-ek többsége meg 1x-es (10,11,13,14,15,17,18,19) számmal. A két rutinos, Boldin és Manningham csak 8x-es. Aztán lehet csak nekem érdekes. 😀
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az új játokosokna kiosztott mezszámok:

81 Boldin
71 Bykowski
95 Carradine
33 Cooper
43 Dahl
5 BJ Daniels
9 Dawson
71 Dial
90 Dorsey
38 Lattimore
96 Lemonier
2 McCoy
89 McDonald
54 Moody
84 Morrah
11 Patton
19 Moore
51 Skuta

Reidnek és Asomugha-nak még nincs száma.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Tegnap megkezdték az edzéseket a srácok, jópár fotó:
 www.49ers.com/media-gallery/photo-gallery/49ers-Begin-Football-School/2c277c97-0db9-4aea-a886-6c350dcfa69f
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
jó ez az új Patton sztori, nagy fogás volt a gyerek 😊 ezt még tavalyról:

jjncaa
az hogy Patton nem bírt magával és draft után egyből jegyet vett az első gépre és SF-be repült? A gond az hogy a rookie mini campig nem mehet a csapathoz, különben nem vehet részt az első edzéseken.
ez tetszik, van motiváció a srácban.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 935 — no es importante
jó ez az új Patton sztori, nagy fogás volt a gyerek 😊 ezt még tavalyról:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kis távolságból már, lehiggadva nagyon jó ez a draft. Ha ezen múlna csak, akkor nem lenne gond.Ahogy néztem a csopitársakat brutál erős lesz az NFCW, talán a legerősebb. Egyrészt ott van a világ legjobbja,meg a Rams is, mi is jól erősödtünk. Az, hogy discosvetőből lesz-e jó DE nem tudom, de még ezt is elhiszem Baalkenak, Harbaughnak. Személy szerint az első két kör számomra a csúcs. Eric gyerek videoitól meg egyenesen odavagyok.
Alabama, köszi a videókat, sokkal könnyebben áttekinthetővé tetted a draftunkat.

Picstii, Te meg írjál bármit amit akarsz, ez a topik nem az, ahol savazni fognak (max petey 😊, meg néha írd le, hogy a hóksz jobb volt, jobb és jobb lesz mint mi, és a szomszédok sem bántanak majd 😊). És üdvözlünk, jó látni ha szaporodunk (meg két hete voltam Nálatok a pálinafesztiválon, és csak norm emberekkel találkoztam)diverdoc
na mi már megint el vagyon felejtve 😊silent7939
melyik csapat ez?

😛petey
hahaha 😀
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
Kis távolságból már, lehiggadva nagyon jó ez a draft. Ha ezen múlna csak, akkor nem lenne gond.Ahogy néztem a csopitársakat brutál erős lesz az NFCW, talán a legerősebb. Egyrészt ott van a világ legjobbja,meg a Rams is, mi is jól erősödtünk. Az, hogy discosvetőből lesz-e jó DE nem tudom, de még ezt is elhiszem Baalkenak, Harbaughnak. Személy szerint az első két kör számomra a csúcs. Eric gyerek videoitól meg egyenesen odavagyok.
Alabama, köszi a videókat, sokkal könnyebben áttekinthetővé tetted a draftunkat.

Picstii, Te meg írjál bármit amit akarsz, ez a topik nem az, ahol savazni fognak (max petey 😊, meg néha írd le, hogy a hóksz jobb volt, jobb és jobb lesz mint mi, és a szomszédok sem bántanak majd 😊). És üdvözlünk, jó látni ha szaporodunk (meg két hete voltam Nálatok a pálinafesztiválon, és csak norm emberekkel találkoztam)diverdoc
na mi már megint el vagyon felejtve 😊silent7939
melyik csapat ez?

😛

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kis távolságból már, lehiggadva nagyon jó ez a draft. Ha ezen múlna csak, akkor nem lenne gond.Ahogy néztem a csopitársakat brutál erős lesz az NFCW, talán a legerősebb. Egyrészt ott van a világ legjobbja,meg a Rams is, mi is jól erősödtünk. Az, hogy discosvetőből lesz-e jó DE nem tudom, de még ezt is elhiszem Baalkenak, Harbaughnak. Személy szerint az első két kör számomra a csúcs. Eric gyerek videoitól meg egyenesen odavagyok.
Alabama, köszi a videókat, sokkal könnyebben áttekinthetővé tetted a draftunkat.

Picstii, Te meg írjál bármit amit akarsz, ez a topik nem az, ahol savazni fognak (max petey 😊, meg néha írd le, hogy a hóksz jobb volt, jobb és jobb lesz mint mi, és a szomszédok sem bántanak majd 😊). És üdvözlünk, jó látni ha szaporodunk (meg két hete voltam Nálatok a pálinafesztiválon, és csak norm emberekkel találkoztam)diverdoc
na mi már megint el vagyon felejtve 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Csòkolom, csòkolom! 😊 Doktor Úr ne vidd túlzàsba, ez még csak az offseason. 😉 picstii üdv, savazni én sem foglak! 😉

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
kösz a reklámot doki 😀 9ers fanokat nem szokásom oltani 😉

több mint 11 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Kis távolságból már, lehiggadva nagyon jó ez a draft. Ha ezen múlna csak, akkor nem lenne gond.Ahogy néztem a csopitársakat brutál erős lesz az NFCW, talán a legerősebb. Egyrészt ott van a világ legjobbja,meg a Rams is, mi is jól erősödtünk. Az, hogy discosvetőből lesz-e jó DE nem tudom, de még ezt is elhiszem Baalkenak, Harbaughnak. Személy szerint az első két kör számomra a csúcs. Eric gyerek videoitól meg egyenesen odavagyok.
Alabama, köszi a videókat, sokkal könnyebben áttekinthetővé tetted a draftunkat.

Picstii, Te meg írjál bármit amit akarsz, ez a topik nem az, ahol savazni fognak (max petey 😊, meg néha írd le, hogy a hóksz jobb volt, jobb és jobb lesz mint mi, és a szomszédok sem bántanak majd 😊). És üdvözlünk, jó látni ha szaporodunk (meg két hete voltam Nálatok a pálinafesztiválon, és csak norm emberekkel találkoztam)diverdoc
Amihez tudok, hozzászólok 😀 Hát az nem biztos, hogy a seahawks-t gyakran fogom dicsérni 😀 én a pálinkafesztiválról most lemaradtam,sajna, de örülök ha neked jól sikerült 😊