A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Kis távolságból már, lehiggadva nagyon jó ez a draft. Ha ezen múlna csak, akkor nem lenne gond.Ahogy néztem a csopitársakat brutál erős lesz az NFCW, talán a legerősebb. Egyrészt ott van a világ legjobbja,meg a Rams is, mi is jól erősödtünk. Az, hogy discosvetőből lesz-e jó DE nem tudom, de még ezt is elhiszem Baalkenak, Harbaughnak. Személy szerint az első két kör számomra a csúcs. Eric gyerek videoitól meg egyenesen odavagyok.
Alabama, köszi a videókat, sokkal könnyebben áttekinthetővé tetted a draftunkat.

Picstii, Te meg írjál bármit amit akarsz, ez a topik nem az, ahol savazni fognak (max petey 😊, meg néha írd le, hogy a hóksz jobb volt, jobb és jobb lesz mint mi, és a szomszédok sem bántanak majd 😊). És üdvözlünk, jó látni ha szaporodunk (meg két hete voltam Nálatok a pálinafesztiválon, és csak norm emberekkel találkoztam)diverdoc
Amihez tudok, hozzászólok 😀 Hát az nem biztos, hogy a seahawks-t gyakran fogom dicsérni 😀 én a pálinkafesztiválról most lemaradtam,sajna, de örülök ha neked jól sikerült 😊
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kis távolságból már, lehiggadva nagyon jó ez a draft. Ha ezen múlna csak, akkor nem lenne gond.Ahogy néztem a csopitársakat brutál erős lesz az NFCW, talán a legerősebb. Egyrészt ott van a világ legjobbja,meg a Rams is, mi is jól erősödtünk. Az, hogy discosvetőből lesz-e jó DE nem tudom, de még ezt is elhiszem Baalkenak, Harbaughnak. Személy szerint az első két kör számomra a csúcs. Eric gyerek videoitól meg egyenesen odavagyok.
Alabama, köszi a videókat, sokkal könnyebben áttekinthetővé tetted a draftunkat.

Picstii, Te meg írjál bármit amit akarsz, ez a topik nem az, ahol savazni fognak (max petey 😊, meg néha írd le, hogy a hóksz jobb volt, jobb és jobb lesz mint mi, és a szomszédok sem bántanak majd 😊). És üdvözlünk, jó látni ha szaporodunk (meg két hete voltam Nálatok a pálinafesztiválon, és csak norm emberekkel találkoztam)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
lehet negatívnak tűnök, de láttam már 1-2 videót, ahol drilleket végzett, és lassúnak és merevnek tünt nagyon.Alabama Niners
persze, nem várom hogy már most szeptemberben kezdő legyen 😊 rengeteget kell tanulni neki ha komolyak a 49er szándékai vele.petey
21 éves ha jól tudom, szóval még egész fiatal, ideje bőven van, hogy beletanuljon 😀picstii
A többi draftolt is ennyi idős. Az mellette szól, hogy mivel nehézatléta biztosan robbanékony, és fizikálisan ott van a szeren, csak taktikailag nulla. Majd Tomsula papa kezelésbe veszi.Alabama Niners
Csak azért gondoltam fiatalnak, mert ha 1-2 évig csak tanul, még akkor is 23 éves lesz, és pár játékost ennyi idősen draftolnak, annyi idő alatt meg szerintem beletanulhat ha jó helyre kerül, márpedig jó helyre került 😊 de egyébként ha butaságokat írok, akkor elnézést, nagyon rookie vagyok még az NFL-el kapcsolatban 😀picstii
Nem írtál butaságot.
Azért akiket az egyetemről draftolnak, már általában 10-12 éve játszanak. Ugye 3-4 évet egyetemen, meg 4 high scool és biztosan alatta is, a 70-80%-uk tuti. Azért ez nem kis rutin. Főleg az egyetemi játék az ami nagyon fontos. Ahogy olvastam röbgizett, azért az taktikailag teljesen más mint az amerikai foci. Persze lehet ettől egy Isten adta tehetség, és legyen is az. Vérmes reményeket azért ne fűzzünk hozzá.
Én Carradine-ben bízok nagyon, remélem méltó utódja tud lenni Justin Smith-nek.Alabama Niners
Carradine-ről eddig szinte csak jókat olvastam, én is remélem, hogy beváltja a hozzá fűzött reményeket és egy igazi tank lesz 😀
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
üdv a fedélzeten picstii 😊 nyugodtan szólj hozzá mindenhez.

ahogy nézegetem, egyre jobb ez a draft. a titkos favoritom Lemonier, lesz vele munka, de a srácnak van motorja.

Cam Johson, Darius Flemming, Lemonier, jó kis TC battle lesz

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
lehet negatívnak tűnök, de láttam már 1-2 videót, ahol drilleket végzett, és lassúnak és merevnek tünt nagyon.Alabama Niners
persze, nem várom hogy már most szeptemberben kezdő legyen 😊 rengeteget kell tanulni neki ha komolyak a 49er szándékai vele.petey
21 éves ha jól tudom, szóval még egész fiatal, ideje bőven van, hogy beletanuljon 😀picstii
A többi draftolt is ennyi idős. Az mellette szól, hogy mivel nehézatléta biztosan robbanékony, és fizikálisan ott van a szeren, csak taktikailag nulla. Majd Tomsula papa kezelésbe veszi.Alabama Niners
Csak azért gondoltam fiatalnak, mert ha 1-2 évig csak tanul, még akkor is 23 éves lesz, és pár játékost ennyi idősen draftolnak, annyi idő alatt meg szerintem beletanulhat ha jó helyre kerül, márpedig jó helyre került 😊 de egyébként ha butaságokat írok, akkor elnézést, nagyon rookie vagyok még az NFL-el kapcsolatban 😀picstii
Nem írtál butaságot.
Azért akiket az egyetemről draftolnak, már általában 10-12 éve játszanak. Ugye 3-4 évet egyetemen, meg 4 high scool és biztosan alatta is, a 70-80%-uk tuti. Azért ez nem kis rutin. Főleg az egyetemi játék az ami nagyon fontos. Ahogy olvastam röbgizett, azért az taktikailag teljesen más mint az amerikai foci. Persze lehet ettől egy Isten adta tehetség, és legyen is az. Vérmes reményeket azért ne fűzzünk hozzá.
Én Carradine-ben bízok nagyon, remélem méltó utódja tud lenni Justin Smith-nek.
több mint 11 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
lehet negatívnak tűnök, de láttam már 1-2 videót, ahol drilleket végzett, és lassúnak és merevnek tünt nagyon.Alabama Niners
persze, nem várom hogy már most szeptemberben kezdő legyen 😊 rengeteget kell tanulni neki ha komolyak a 49er szándékai vele.petey
21 éves ha jól tudom, szóval még egész fiatal, ideje bőven van, hogy beletanuljon 😀picstii
A többi draftolt is ennyi idős. Az mellette szól, hogy mivel nehézatléta biztosan robbanékony, és fizikálisan ott van a szeren, csak taktikailag nulla. Majd Tomsula papa kezelésbe veszi.Alabama Niners
Csak azért gondoltam fiatalnak, mert ha 1-2 évig csak tanul, még akkor is 23 éves lesz, és pár játékost ennyi idősen draftolnak, annyi idő alatt meg szerintem beletanulhat ha jó helyre kerül, márpedig jó helyre került 😊 de egyébként ha butaságokat írok, akkor elnézést, nagyon rookie vagyok még az NFL-el kapcsolatban 😀
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
lehet negatívnak tűnök, de láttam már 1-2 videót, ahol drilleket végzett, és lassúnak és merevnek tünt nagyon.Alabama Niners
persze, nem várom hogy már most szeptemberben kezdő legyen 😊 rengeteget kell tanulni neki ha komolyak a 49er szándékai vele.petey
21 éves ha jól tudom, szóval még egész fiatal, ideje bőven van, hogy beletanuljon 😀picstii
A többi draftolt is ennyi idős. Az mellette szól, hogy mivel nehézatléta biztosan robbanékony, és fizikálisan ott van a szeren, csak taktikailag nulla. Majd Tomsula papa kezelésbe veszi.
több mint 11 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
lehet negatívnak tűnök, de láttam már 1-2 videót, ahol drilleket végzett, és lassúnak és merevnek tünt nagyon.Alabama Niners
persze, nem várom hogy már most szeptemberben kezdő legyen 😊 rengeteget kell tanulni neki ha komolyak a 49er szándékai vele.petey
21 éves ha jól tudom, szóval még egész fiatal, ideje bőven van, hogy beletanuljon 😀
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
lehet negatívnak tűnök, de láttam már 1-2 videót, ahol drilleket végzett, és lassúnak és merevnek tünt nagyon.Alabama Niners
persze, nem várom hogy már most szeptemberben kezdő legyen 😊 rengeteget kell tanulni neki ha komolyak a 49er szándékai vele.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
lehet negatívnak tűnök, de láttam már 1-2 videót, ahol drilleket végzett, és lassúnak és merevnek tünt nagyon.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
...lásd még Magyarországon is hír lett belőle! 😀

Gondolom az összes brit Tv társaság külön stábokat küld az Okoye project-et megörökíteni. Hónapokon keresztül a 9ers fog folyni a csatornákon, ha amerikai fociról lesz szó. Okos lépés a klub részéről. Az amcsiknak európában a brit piac a legfontosabb. Sok-sok Okoye mez lesz eladva! Ki tudja a JAX ellen a Wembley.ben még pályára is léphet.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 sportgeza.hu/sport/nfl/2013/04/30/diszkoszvetobol_nfles/Sugar611
azt hiszem Okoye-t nem csak mi szeretnénk a sorainkban tudni. elképesztő a fizikuma és az atletikussága. kíváncsi vagyok mit építenek fel belőle.petey
Továbbra is tartom ez jelenleg még marketing lépés a londoni meccsünkre való tekintettel. Így lehet szurkolókat szerezni angliában, és eladni termékeket. Természetesen, ha lesz belőle (véletlenül) valami az sem baj!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
 sportgeza.hu/sport/nfl/2013/04/30/diszkoszvetobol_nfles/Sugar611
azt hiszem Okoye-t nem csak mi szeretnénk a sorainkban tudni. elképesztő a fizikuma és az atletikussága. kíváncsi vagyok mit építenek fel belőle.petey
amikor megláttam, hogy hozzátok került már vizionáltam is hogy legrosszabb esetben egy remek cserét fog faragni belőle Tomsula



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
 sportgeza.hu/sport/nfl/2013/04/30/diszkoszvetobol_nfles/Sugar611
azt hiszem Okoye-t nem csak mi szeretnénk a sorainkban tudni. elképesztő a fizikuma és az atletikussága. kíváncsi vagyok mit építenek fel belőle.

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 sportgeza.hu/sport/nfl/2013/04/30/diszkoszvetobol_nfles/
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A 49ers vitte Joe Montana fiát Nate Montanat is...nem tudom mi értelme, mert nem valami jó a srác, de gondolom egy próbát megér, már csak a papa kedvéért is😊FearTomi
Marketing és tisztelgés a klub legnagyobb legendája előtt. Ha meg véletlenül bejönne, akkor sem veszítünk semmit.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
A 49ers vitte Joe Montana fiát Nate Montanat is...nem tudom mi értelme, mert nem valami jó a srác, de gondolom egy próbát megér, már csak a papa kedvéért is😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
eszméletlen draft. na ezért trédelsz draft pickeket ha nincs olyan akit tiszta szívvel választanál. már most van 10 pickünk jövőre.
imádtam a draft trackerben hogy a fél fórum a halálunk kívánta 😂 persze minden rosszindulat nélkül.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
B.J. Danielsről még videók:

 www.youtube.com/watch?v=gkcF2TL2X9c
 www.youtube.com/watch?v=rKnNqUv0lFQ
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Szeretnék gratulálni Marcus Lattimorehoz. A legjobb helyre ahova kerülhetett felépülése és fejlődése szempontjából is. Remélem nektek is oly sok szép playt fog mutatni , mint nekem egyetemi évei alatt.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hááát...le a kalappal, vagy mi. A pass rush nem gyengült.... 😀 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
összeségében jó kis draft volt ez, bár én egy CB-t még szerettem volna 5-6 körben, Lattimorenak külön örülök, remélem teljesen rendbe jön 😊

Bama köszi a videókat 😊

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
7/31 QB B.J. Daniels, South Florida
 www.youtube.com/watch?v=HL0soMrNlus
Kaepernick klón!

7/40 OT Carter Bykowski, Iowa State
 www.youtube.com/watch?v=KfnHJtX80XQ
csak intejú

7/46 CB Marcus Cooper, Ruthgers
 www.youtube.com/watch?v=mw5_2LpXXKo
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Teljes UDFA lista:

Lawrence Okoye, ATH, England
Luke Marquardt, OL, Asuza-Pacific
MarQuies Gray, QB/WR/TE, Minnesota
Patrick Omameh, OL, Michigan
Kevin McDermott, LS, UCLA
Chuck Jacobs, WR, Utah State
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Azon meglepődtem, hogy az arizonai QB Scott UDFA lett, illett volna hozzánk.