San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Az igen, ez szép meccs volt srácok. Grat.
Elnézve ezt a Kaepernick gyereket felszedett egy pár kiló izmot az egyetemi évei óta.

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Előre is elnézést, hogy alpári leszek...

ÖSSZESZ..RTAM, HU..OZTAM MAGAM!!! Egy élmény volt nézni a fiúkat! Áhh nem jutok szóhoz!!! GO NINERS!!!

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
a festés megvan már
petey
Olyan gyönyörűséges! 😮 😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
a festés megvan már

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Csak a győzelem elfogadható, és meg is lesz!
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
naná, hogy nézem a meccset 😀
de ha olyan lesz az eredménykövető, mint múlt héten azt lehet kihagyom, múlt héten mondom benézek a Hawks meccsre, de ott aztán mindenről szó volt csak a meccsről nemGábor
Ha szerinted ott mindenről szó volt, csak a meccsről nem, akkor biztosan nem láttad mi ment a Bengals meccs alatt múlt szombaton 😀 Amúgy ha nem vagy megelégedve, akkor próbálj meg javítani rajta azzal, hogy írsz a meccsel kapcsolatban 😀 Máris eggyel több ember lenne aki beszél róla 😀 Segítek majd, ha kell 😀dani2594
Tényleg nem láttam, általában csak saját meccseinken nézek be az eredménykövetőbe, de úgy látszik PO-ben ez megy, ez az elő PO-m a fórumon és nekem fura volt 😀Gábor
PO time idején a fél fórum ott tudni lenni a meccseken, mert a kedvenc csapata már nem játszik 😀 És ha úgy adódik, akkor közben másról is megy a csevej 😀

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Sziasztok! Nah, tűkön ültök már? 😛49ersfan
na az elveszett bárányka 😀 fussunk már össze itthon 😊

persze hogy várjuk 😊petey
Nem vesztem el, csendben követtem az eseményeket... 😊

Uhh én is nagyon várom, nem bírtam/bírok aludni sem, pedig egész du. próbáltam... És aszem' kicsit mintha félnék is... 😕

Itt mik a megérzések?49ersfan
Szerintem ha nem kerülünk hamar nagy hátrányba, akkor nyerünk 😊

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
naná, hogy nézem a meccset 😀
de ha olyan lesz az eredménykövető, mint múlt héten azt lehet kihagyom, múlt héten mondom benézek a Hawks meccsre, de ott aztán mindenről szó volt csak a meccsről nemGábor
Ha szerinted ott mindenről szó volt, csak a meccsről nem, akkor biztosan nem láttad mi ment a Bengals meccs alatt múlt szombaton 😀 Amúgy ha nem vagy megelégedve, akkor próbálj meg javítani rajta azzal, hogy írsz a meccsel kapcsolatban 😀 Máris eggyel több ember lenne aki beszél róla 😀 Segítek majd, ha kell 😀dani2594
Tényleg nem láttam, általában csak saját meccseinken nézek be az eredménykövetőbe, de úgy látszik PO-ben ez megy, ez az elő PO-m a fórumon és nekem fura volt 😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Sziasztok! Nah, tűkön ültök már? 😛49ersfan
na az elveszett bárányka 😀 fussunk már össze itthon 😊

persze hogy várjuk 😊petey
Nem vesztem el, csendben követtem az eseményeket... 😊

Uhh én is nagyon várom, nem bírtam/bírok aludni sem, pedig egész du. próbáltam... És aszem' kicsit mintha félnék is... 😕

Itt mik a megérzések?49ersfan
Szerintem kaptok egy zakót... Kaep nincs kész és a rászabott playbook sem.silent7939
Az jó. Leírták a Saints és a Pats ellen is.

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok! Nah, tűkön ültök már? 😛49ersfan
na az elveszett bárányka 😀 fussunk már össze itthon 😊

persze hogy várjuk 😊petey
Nem vesztem el, csendben követtem az eseményeket... 😊

Uhh én is nagyon várom, nem bírtam/bírok aludni sem, pedig egész du. próbáltam... És aszem' kicsit mintha félnék is... 😕

Itt mik a megérzések?49ersfan
Szerintem kaptok egy zakót... Kaep nincs kész és a rászabott playbook sem.
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Sziasztok! Nah, tűkön ültök már? 😛49ersfan
na az elveszett bárányka 😀 fussunk már össze itthon 😊

persze hogy várjuk 😊petey
Nem vesztem el, csendben követtem az eseményeket... 😊

Uhh én is nagyon várom, nem bírtam/bírok aludni sem, pedig egész du. próbáltam... És aszem' kicsit mintha félnék is... 😕

Itt mik a megérzések?

több mint 11 éve
catattack 3 520
Csak azért jöttem, hogy sok sikert kívánjak
| a Packersnek! 😀 |

Csak viccelek...
Egy Hox meccs még nagyon dukál...
Addigra Kolin is elveszti szüzességét!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Sziasztok! Nah, tűkön ültök már? 😛49ersfan
na az elveszett bárányka 😀 fussunk már össze itthon 😊

persze hogy várjuk 😊

több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Justin Smith hogy van egyébként? Mit lehet tudni róla, azon kívül, hogy játszik?

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
naná, hogy nézem a meccset 😀
de ha olyan lesz az eredménykövető, mint múlt héten azt lehet kihagyom, múlt héten mondom benézek a Hawks meccsre, de ott aztán mindenről szó volt csak a meccsről nemGábor
Ha szerinted ott mindenről szó volt, csak a meccsről nem, akkor biztosan nem láttad mi ment a Bengals meccs alatt múlt szombaton 😀 Amúgy ha nem vagy megelégedve, akkor próbálj meg javítani rajta azzal, hogy írsz a meccsel kapcsolatban 😀 Máris eggyel több ember lenne aki beszél róla 😀 Segítek majd, ha kell 😀

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Sziasztok! Nah, tűkön ültök már? 😛49ersfan
Te még élsz? 😊


több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Sziasztok! Nah, tűkön ültök már? 😛

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Petey, rám is számíthatsz 😊red6t6
😊

Rock the Stick! Mekkora hangulat lesz. emlékszem a tavalyi Saints elleni videokon is mekkora hangzavar volt.

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Petey, rám is számíthatsz 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Quest-for-Six/49e58a12-2937-4dee-b15f-dba43b05c1c9

király ez a videó 😊 kezdődhetne már a meccs 😀

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
naná, hogy nézem a meccset 😀
de ha olyan lesz az eredménykövető, mint múlt héten azt lehet kihagyom, múlt héten mondom benézek a Hawks meccsre, de ott aztán mindenről szó volt csak a meccsről nem

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
remélem nézitek a meccset, és jöttök eredménykövetőzni.

bármi lesz, legyen egy jó meccs, és ne sérüljön senki. váltsuk TD-re minden RZ tripünket, fussunk és menjünk A-ROd után ezerrel, ahogy az első meccsen. sajnos akkor a krumplibogarak adtak egy TD ajándékba a Packersnek, de elbírtuk. jobbak vagyunk csapatban, ez a kulcs.petey
ott leszek 😊
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
remélem nézitek a meccset, és jöttök eredménykövetőzni.

bármi lesz, legyen egy jó meccs, és ne sérüljön senki. váltsuk TD-re minden RZ tripünket, fussunk és menjünk A-ROd után ezerrel, ahogy az első meccsen. sajnos akkor a krumplibogarak adtak egy TD ajándékba a Packersnek, de elbírtuk. jobbak vagyunk csapatban, ez a kulcs.

több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Innentől minden meccset nyerni kell, nincs miről beszélni... 😀red6t6
most így hirtelen elég lesz a soron következő 3-at... én ennyivel beérném 😊
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Mivel nincs twitterem és instagramom hát itt: faithfull


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P