San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Innentől minden meccset nyerni kell, nincs miről beszélni... 😀

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
game time, a vihar előtti csend 😊


több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
azért Cundiff számai jobbak közelről, mint most Akersnek. a 40+-os FG-k amúgy is jobban lutri

több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Akers a kicker
 www.49ers.com/news/article-2/David-Akers-to-Kick-vs-Packers/e74c9f42-26ab-4188-a3b0-b7fc2f07668d
Lehet, hogy meccs után én szídom majd legjobban, de most jó döntésnek érzem.diverdoc
Számomra egyértelmű volt, hogy Cundiffot azért igazolták le, hogy nyomást gyakorljanak Akersre. (képzelje Mr Akers, Cundiff fog játszani maga helyett. Cundiff.) Erre nyilván összekapta magát kicsit
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
fantasyban meg csak akers volt most valaszthato.
nem mertem behuzni 😛

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Akers a kicker
 www.49ers.com/news/article-2/David-Akers-to-Kick-vs-Packers/e74c9f42-26ab-4188-a3b0-b7fc2f07668d
Lehet, hogy meccs után én szídom majd legjobban, de most jó döntésnek érzem.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
én arra leszek kíváncsi mi lesz a gameplanben Willis sorsa. ugye a szezonnyitón majdnem végig dime/nickel package volt fent és ilyenkor PWill helyére jött fel Cox, mint extra DB.
petey
A PO-ba már mindenki az upgrade csomaggal készül, hiszen mindenki az ellenfél korábbi meccseit elemzi. Ebben azért Harbaugh nem rossz...viszont ha nem működik a cucc, akkor gáz van, mert Jimbo nem a rögtönzések embere.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Azért a secondary-n megint sok fog múlni. Sajnos mind a safety-k, mind a cb-k tudnak betlizni, és ha ezt egyszerre teszik (volt már rá példa!), akkor Rodgersnek ennyi elég is lesz. Nem tudom Justint mennyire fogja hátráltatni a sérülése, de szükség lenne nagyon a pass rushra.red6t6
én arra leszek kíváncsi mi lesz a gameplanben Willis sorsa. ugye a szezonnyitón majdnem végig dime/nickel package volt fent és ilyenkor PWill helyére jött fel Cox, mint extra DB.

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Azért a secondary-n megint sok fog múlni. Sajnos mind a safety-k, mind a cb-k tudnak betlizni, és ha ezt egyszerre teszik (volt már rá példa!), akkor Rodgersnek ennyi elég is lesz. Nem tudom Justint mennyire fogja hátráltatni a sérülése, de szükség lenne nagyon a pass rushra.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Jelenlg egy éles niners szerintem is jobb mint egy éles packers. Nálunk azért komoly gondok vannak a támadófallal és néha a védelemmel is. Viszont nálunk van playoff rutin és Rodgers. Ha kijön nektek a lépés és a legjobb formában léptek pályára gondban leszünk de valamiért nem ezt érzem 😊 Meglátjuk. JayB
Na tessék, látod Medvepapa nem vigyázol,okosat írsz és máris niners fanná nyílvánítanak 😂diverdoc
Micsoda sértés! 😀 Válassz fegyvernemet! 😊 Medvepapa
mindenki tudja hogy closet 9ers fan vagy. 😀

Jay jogos témákat feszeget, de a futójátékunk nem lett megemlítve(már ha használják őket, nem úgy mint a Hawks ellen), VD is amilyen csendes volt remélem bevonják most már. bár érdekes módon Kaep sokkal jobban szereti Delanie Walkert megjátszani.
Crabtreet tényleg tényező lehet. bár nem vagyok megrettenve a Packs D-től 😊

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Jelenlg egy éles niners szerintem is jobb mint egy éles packers. Nálunk azért komoly gondok vannak a támadófallal és néha a védelemmel is. Viszont nálunk van playoff rutin és Rodgers. Ha kijön nektek a lépés és a legjobb formában léptek pályára gondban leszünk de valamiért nem ezt érzem 😊 Meglátjuk. JayB
Na tessék, látod Medvepapa nem vigyázol,okosat írsz és máris niners fanná nyílvánítanak 😂diverdoc
Micsoda sértés! 😀 Válassz fegyvernemet! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Tessék már megint kezdik a személyeskedést 😀
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szerintem a Szíhóx elbukik Atlantában, és mehetünk oda. Alabama Niners
en szeretnek vizionalni egy seahawks konf. dontot, masik oldalon pedig ravens gyozelem es vegul egy harbowl, ahol szinten visszavagnank.. 😛 😀Vegita
Nekem így is jó, csak mi jussunk SB-ba!Alabama Niners
Lesz hozzá még egy két szavunk 😊 Bízok benne hogy a wild card hétvége igen is jó dolog, mi ritmusban maradtunk kérdés ti hogy vagytok ezzel... Kaapernickben látom a kulcsot, elég kellemetlen ellenfél vagyunk a QB-knak ő pedig tapasztalatlan minden szinten. Crabtree-ben nagyon bízik, őt ki kell venni mindenképp és nagy gond nem lehet, a többi Rodgersen múlik. Felfogjuk rakni azt a 20-25 pontot a táblára ebben nem kételkedek, a másik oldalon kell eldönteni. JayB
Nehogy aztán Gore bácsi miatt fogjátok a fejeteket...egyelőre szvsz nem Ké.é.í.pi-re épül a Franciska Offense. 😊Medvepapa
De láthattuk hogy egy fecske (Peterson) nem csinál nyarat a playoffban. Itt már minimum egy erős közép szintet hoznia kell minden irányítónak. Ezt kell megakadályozni.JayB
Azért több az egy fecskénél... 😊. Ha 49ers D jó mezőnypozíciókat ad a támadóknak(valljuk be, erre képesek), ki fogják használni. Illetve, ha nem lesz futójátékotok, kőkemény blitz-ekre számíthat Rodgers(vs. Hawks, 1. félidő, rémlik? 😊 ). Nálam a 49ers esélyesebb a Candlestickben.Medvepapa
Jelenlg egy éles niners szerintem is jobb mint egy éles packers. Nálunk azért komoly gondok vannak a támadófallal és néha a védelemmel is. Viszont nálunk van playoff rutin és Rodgers. Ha kijön nektek a lépés és a legjobb formában léptek pályára gondban leszünk de valamiért nem ezt érzem 😊 Meglátjuk. JayB
Na tessék, látod Medvepapa nem vigyázol,okosat írsz és máris niners fanná nyílvánítanak 😂


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239


több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 892
Szerintem a Szíhóx elbukik Atlantában, és mehetünk oda. Alabama Niners
en szeretnek vizionalni egy seahawks konf. dontot, masik oldalon pedig ravens gyozelem es vegul egy harbowl, ahol szinten visszavagnank.. 😛 😀Vegita
Nekem így is jó, csak mi jussunk SB-ba!Alabama Niners
Lesz hozzá még egy két szavunk 😊 Bízok benne hogy a wild card hétvége igen is jó dolog, mi ritmusban maradtunk kérdés ti hogy vagytok ezzel... Kaapernickben látom a kulcsot, elég kellemetlen ellenfél vagyunk a QB-knak ő pedig tapasztalatlan minden szinten. Crabtree-ben nagyon bízik, őt ki kell venni mindenképp és nagy gond nem lehet, a többi Rodgersen múlik. Felfogjuk rakni azt a 20-25 pontot a táblára ebben nem kételkedek, a másik oldalon kell eldönteni. JayB
Nehogy aztán Gore bácsi miatt fogjátok a fejeteket...egyelőre szvsz nem Ké.é.í.pi-re épül a Franciska Offense. 😊Medvepapa
De láthattuk hogy egy fecske (Peterson) nem csinál nyarat a playoffban. Itt már minimum egy erős közép szintet hoznia kell minden irányítónak. Ezt kell megakadályozni.JayB
Azért több az egy fecskénél... 😊. Ha 49ers D jó mezőnypozíciókat ad a támadóknak(valljuk be, erre képesek), ki fogják használni. Illetve, ha nem lesz futójátékotok, kőkemény blitz-ekre számíthat Rodgers(vs. Hawks, 1. félidő, rémlik? 😊 ). Nálam a 49ers esélyesebb a Candlestickben.Medvepapa
Jelenlg egy éles niners szerintem is jobb mint egy éles packers. Nálunk azért komoly gondok vannak a támadófallal és néha a védelemmel is. Viszont nálunk van playoff rutin és Rodgers. Ha kijön nektek a lépés és a legjobb formában léptek pályára gondban leszünk de valamiért nem ezt érzem 😊 Meglátjuk.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Szerintem a Szíhóx elbukik Atlantában, és mehetünk oda. Alabama Niners
en szeretnek vizionalni egy seahawks konf. dontot, masik oldalon pedig ravens gyozelem es vegul egy harbowl, ahol szinten visszavagnank.. 😛 😀Vegita
Nekem így is jó, csak mi jussunk SB-ba!Alabama Niners
Lesz hozzá még egy két szavunk 😊 Bízok benne hogy a wild card hétvége igen is jó dolog, mi ritmusban maradtunk kérdés ti hogy vagytok ezzel... Kaapernickben látom a kulcsot, elég kellemetlen ellenfél vagyunk a QB-knak ő pedig tapasztalatlan minden szinten. Crabtree-ben nagyon bízik, őt ki kell venni mindenképp és nagy gond nem lehet, a többi Rodgersen múlik. Felfogjuk rakni azt a 20-25 pontot a táblára ebben nem kételkedek, a másik oldalon kell eldönteni. JayB
Nehogy aztán Gore bácsi miatt fogjátok a fejeteket...egyelőre szvsz nem Ké.é.í.pi-re épül a Franciska Offense. 😊Medvepapa
De láthattuk hogy egy fecske (Peterson) nem csinál nyarat a playoffban. Itt már minimum egy erős közép szintet hoznia kell minden irányítónak. Ezt kell megakadályozni.JayB
Azért több az egy fecskénél... 😊. Ha 49ers D jó mezőnypozíciókat ad a támadóknak(valljuk be, erre képesek), ki fogják használni. Illetve, ha nem lesz futójátékotok, kőkemény blitz-ekre számíthat Rodgers(vs. Hawks, 1. félidő, rémlik? 😊 ). Nálam a 49ers esélyesebb a Candlestickben.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 892
Szerintem a Szíhóx elbukik Atlantában, és mehetünk oda. Alabama Niners
en szeretnek vizionalni egy seahawks konf. dontot, masik oldalon pedig ravens gyozelem es vegul egy harbowl, ahol szinten visszavagnank.. 😛 😀Vegita
Nekem így is jó, csak mi jussunk SB-ba!Alabama Niners
Lesz hozzá még egy két szavunk 😊 Bízok benne hogy a wild card hétvége igen is jó dolog, mi ritmusban maradtunk kérdés ti hogy vagytok ezzel... Kaapernickben látom a kulcsot, elég kellemetlen ellenfél vagyunk a QB-knak ő pedig tapasztalatlan minden szinten. Crabtree-ben nagyon bízik, őt ki kell venni mindenképp és nagy gond nem lehet, a többi Rodgersen múlik. Felfogjuk rakni azt a 20-25 pontot a táblára ebben nem kételkedek, a másik oldalon kell eldönteni. JayB
Nehogy aztán Gore bácsi miatt fogjátok a fejeteket...egyelőre szvsz nem Ké.é.í.pi-re épül a Franciska Offense. 😊Medvepapa
De láthattuk hogy egy fecske (Peterson) nem csinál nyarat a playoffban. Itt már minimum egy erős közép szintet hoznia kell minden irányítónak. Ezt kell megakadályozni.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Szerintem a Szíhóx elbukik Atlantában, és mehetünk oda. Alabama Niners
en szeretnek vizionalni egy seahawks konf. dontot, masik oldalon pedig ravens gyozelem es vegul egy harbowl, ahol szinten visszavagnank.. 😛 😀Vegita
Nekem így is jó, csak mi jussunk SB-ba!Alabama Niners
Lesz hozzá még egy két szavunk 😊 Bízok benne hogy a wild card hétvége igen is jó dolog, mi ritmusban maradtunk kérdés ti hogy vagytok ezzel... Kaapernickben látom a kulcsot, elég kellemetlen ellenfél vagyunk a QB-knak ő pedig tapasztalatlan minden szinten. Crabtree-ben nagyon bízik, őt ki kell venni mindenképp és nagy gond nem lehet, a többi Rodgersen múlik. Felfogjuk rakni azt a 20-25 pontot a táblára ebben nem kételkedek, a másik oldalon kell eldönteni. JayB
Nehogy aztán Gore bácsi miatt fogjátok a fejeteket...egyelőre szvsz nem Ké.é.í.pi-re épül a Franciska Offense. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 892
Szerintem a Szíhóx elbukik Atlantában, és mehetünk oda. Alabama Niners
en szeretnek vizionalni egy seahawks konf. dontot, masik oldalon pedig ravens gyozelem es vegul egy harbowl, ahol szinten visszavagnank.. 😛 😀Vegita
Nekem így is jó, csak mi jussunk SB-ba!Alabama Niners
Lesz hozzá még egy két szavunk 😊 Bízok benne hogy a wild card hétvége igen is jó dolog, mi ritmusban maradtunk kérdés ti hogy vagytok ezzel... Kaapernickben látom a kulcsot, elég kellemetlen ellenfél vagyunk a QB-knak ő pedig tapasztalatlan minden szinten. Crabtree-ben nagyon bízik, őt ki kell venni mindenképp és nagy gond nem lehet, a többi Rodgersen múlik. Felfogjuk rakni azt a 20-25 pontot a táblára ebben nem kételkedek, a másik oldalon kell eldönteni.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szerintem a Szíhóx elbukik Atlantában, és mehetünk oda. Alabama Niners
en szeretnek vizionalni egy seahawks konf. dontot, masik oldalon pedig ravens gyozelem es vegul egy harbowl, ahol szinten visszavagnank.. 😛 😀Vegita
Nekem így is jó, csak mi jussunk SB-ba!
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Szerintem a Szíhóx elbukik Atlantában, és mehetünk oda. Alabama Niners
en szeretnek vizionalni egy seahawks konf. dontot, masik oldalon pedig ravens gyozelem es vegul egy harbowl, ahol szinten visszavagnank.. 😛 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A kis Smith legjobb pillanatai idénről:

 www.nfl.com/videos/nfl-2012-elite-performers/0ap2000000121335/2012-Best-of-Aldon-Smith
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szerintem a Szíhóx elbukik Atlantában, és mehetünk oda.
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Sajnálom a sajtfejűeket, de muszáj megverni őket, hogy az Angrybirdsökkel egy igazi epic battlet vívhassunk.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
én szégellném el magam, ha nem vernétek meg a Packerst!