San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Én ezt már a szezon előtt L-re vettem, de azért abban bizakodom, hogy nem adjuk olcsón a bőrünket. Szerintem is a secondary-n fog múlni minden. Brady gyorsan is jól tud passzolni, és ha lesz ideje hosszú passzokra is, akkor a secondary-nek villantania kell, mert különben szét leszünk hajigálva...
A másik, nagyon kell vigyáznunk a labdákra, mert a turnoverek már nem férnek bele...red6t6
?? 😀 a bér rettegő 😀 nyugi van, a minta szerint ez W lesz, jövő héten L, aztán W és ennyi 😀 bár mondjuk most már jó lenne egy 3-4-es W sorozat.
a jövő heti meccs a lényeg, bármi is lesz ma. nem nézem mert megyek Egerszegre korán, de Medvepapa a Kaepernick mezében szurkol helyettem 😛

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Én ezt már a szezon előtt L-re vettem, de azért abban bizakodom, hogy nem adjuk olcsón a bőrünket. Szerintem is a secondary-n fog múlni minden. Brady gyorsan is jól tud passzolni, és ha lesz ideje hosszú passzokra is, akkor a secondary-nek villantania kell, mert különben szét leszünk hajigálva...
A másik, nagyon kell vigyáznunk a labdákra, mert a turnoverek már nem férnek bele...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az kulcskérdés, hogy a védelmünk mekkora nyomást tud kifejezni Brady-re. Kaep nagy próbája ez a meccs, kellenek impresszív passzok, a NE édelme nem túl veszedelmes, viszont sok labdát szereznek, ezt nem engedhetjük meg. A futás menni fog, főleg ilyen időjárásban. Bizakodom, de akkor se esek kétésgbe, ha véletlenül kikapnánk.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Szerintem ez a meccs a turnovereken fog eldőlni. A mi védelmünk alapvetően a labdaszerzésre van kihegyezve és nem arra, hogy egy mérkőzést végig uraljon. Szinte biztos, hogy lesznek üresjáratok nálunk. Ha képesek vagytok vigyázni a labdára (szerintem igen) akkor nagyon nehéz estéje lesz TB-nek, mert a Ti védelmetek viszont képes végigpörögni az egész mérkőzést.
Remélem nagy meccset játszunk, sérülések nélkül.

Do your job
több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Szerintem is inkább futásorientált lesz a 9ers D.
Gronkowski edzeget.Manningham vsz out. 2 fok, havas eső. Azt hiszem Torontóra is figyelnünk kell, mert még az is lehet, hogy már jövő vasárnap "PO" meccset játszunk. Na ennyit a huhogásból. Nagyon várom ezt a meccset, sajnos csak felvételről nézem holnap, pedig az alapszakasz egyik legfontosabb meccse lesz (ugyanezt fogom mondani egy hét múlva is 😊). Kaep most bebizonyíthatja, azt amit megelőlegeztek neki. VD-t jobban bele kell vonni a játékba és bízom benne Moss is nagyon fog tüsténkedni. BB tuti arra hegyezi ki a taktikáját, hogy futás helyett minnél többet passzoltassák az újoncot, futást le fogják gyilkolni. Másik oldalon, pedig bármennyire jó a front7-ünk, Brady miatt a secondarynken fog ez eldőlni sztem.
GO NINERS!!!!
diverdoc
Gronk nem hinném hogy lesz.
legyilkolják a futást? a legjobb run blocking OL-ünk van. nem szabad feladni a futást. viszont a Pats OL meg a legjobb pass blockban.
a kulcs hogy milyen gyorsan tudnak Aldonék odaérni Bradyhez, aki gondolom 3 step dropból fog sokat passzolni. ha odaérnek, akkor hosszú napja lesz Tominak és a Tábornok nélkül a csapat szétesik. Welkert kellene tartani valahogy de nem fűzök hozzá nagy reményeket, de mivel Gronk out így Williséknek kell minnél nagyobbakat ráütni.
Offensben nem kell sokat passzolni, menjen a futást aztán meglátjuk hogy megy a PA, read option. én nem vagyok hanyattdőlve a kemény Pats D-től, sorry 😊petey
Na pont ez az ami miatt sztem inkább a secondarynken fog múlni, mert TB rohadt gyorsan fog passzolni. A futás meg sztem is fontos lenne, de továbbra is úgy érzem erre fognak ráfeküdni, hogy passzoltassák Kaepet. Remélem Neked lesz igazad, és nem kell hanyatvágni magunkat.diverdoc
Szerintem is inkább futásorientált lesz a 9ers O.
Nem fog annyi időt kapni Brady, hogy igazán mély passzok legyenek, remélem nagyon erős rush-unk lesz, és csak viszonylag rövid passzai lehetnek, mert csak addig érnek föl a WR-ek. Ez viszont még nagyobb hangsúlyt rak 9ers D LB-sorára, különösen az 52-53 tengelyre. Remélem, megfogják!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gronkowski edzeget.Manningham vsz out. 2 fok, havas eső. Azt hiszem Torontóra is figyelnünk kell, mert még az is lehet, hogy már jövő vasárnap "PO" meccset játszunk. Na ennyit a huhogásból. Nagyon várom ezt a meccset, sajnos csak felvételről nézem holnap, pedig az alapszakasz egyik legfontosabb meccse lesz (ugyanezt fogom mondani egy hét múlva is 😊). Kaep most bebizonyíthatja, azt amit megelőlegeztek neki. VD-t jobban bele kell vonni a játékba és bízom benne Moss is nagyon fog tüsténkedni. BB tuti arra hegyezi ki a taktikáját, hogy futás helyett minnél többet passzoltassák az újoncot, futást le fogják gyilkolni. Másik oldalon, pedig bármennyire jó a front7-ünk, Brady miatt a secondarynken fog ez eldőlni sztem.
GO NINERS!!!!
diverdoc
Gronk nem hinném hogy lesz.
legyilkolják a futást? a legjobb run blocking OL-ünk van. nem szabad feladni a futást. viszont a Pats OL meg a legjobb pass blockban.
a kulcs hogy milyen gyorsan tudnak Aldonék odaérni Bradyhez, aki gondolom 3 step dropból fog sokat passzolni. ha odaérnek, akkor hosszú napja lesz Tominak és a Tábornok nélkül a csapat szétesik. Welkert kellene tartani valahogy de nem fűzök hozzá nagy reményeket, de mivel Gronk out így Williséknek kell minnél nagyobbakat ráütni.
Offensben nem kell sokat passzolni, menjen a futást aztán meglátjuk hogy megy a PA, read option. én nem vagyok hanyattdőlve a kemény Pats D-től, sorry 😊petey
Na pont ez az ami miatt sztem inkább a secondarynken fog múlni, mert TB rohadt gyorsan fog passzolni. A futás meg sztem is fontos lenne, de továbbra is úgy érzem erre fognak ráfeküdni, hogy passzoltassák Kaepet. Remélem Neked lesz igazad, és nem kell hanyatvágni magunkat.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Gronkowski edzeget.Manningham vsz out. 2 fok, havas eső. Azt hiszem Torontóra is figyelnünk kell, mert még az is lehet, hogy már jövő vasárnap "PO" meccset játszunk. Na ennyit a huhogásból. Nagyon várom ezt a meccset, sajnos csak felvételről nézem holnap, pedig az alapszakasz egyik legfontosabb meccse lesz (ugyanezt fogom mondani egy hét múlva is 😊). Kaep most bebizonyíthatja, azt amit megelőlegeztek neki. VD-t jobban bele kell vonni a játékba és bízom benne Moss is nagyon fog tüsténkedni. BB tuti arra hegyezi ki a taktikáját, hogy futás helyett minnél többet passzoltassák az újoncot, futást le fogják gyilkolni. Másik oldalon, pedig bármennyire jó a front7-ünk, Brady miatt a secondarynken fog ez eldőlni sztem.
GO NINERS!!!!
diverdoc
Gronk nem hinném hogy lesz.
legyilkolják a futást? a legjobb run blocking OL-ünk van. nem szabad feladni a futást. viszont a Pats OL meg a legjobb pass blockban.
a kulcs hogy milyen gyorsan tudnak Aldonék odaérni Bradyhez, aki gondolom 3 step dropból fog sokat passzolni. ha odaérnek, akkor hosszú napja lesz Tominak és a Tábornok nélkül a csapat szétesik. Welkert kellene tartani valahogy de nem fűzök hozzá nagy reményeket, de mivel Gronk out így Williséknek kell minnél nagyobbakat ráütni.
Offensben nem kell sokat passzolni, menjen a futást aztán meglátjuk hogy megy a PA, read option. én nem vagyok hanyattdőlve a kemény Pats D-től, sorry 😊

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gronkowski edzeget.Manningham vsz out. 2 fok, havas eső. Azt hiszem Torontóra is figyelnünk kell, mert még az is lehet, hogy már jövő vasárnap "PO" meccset játszunk. Na ennyit a huhogásból. Nagyon várom ezt a meccset, sajnos csak felvételről nézem holnap, pedig az alapszakasz egyik legfontosabb meccse lesz (ugyanezt fogom mondani egy hét múlva is 😊). Kaep most bebizonyíthatja, azt amit megelőlegeztek neki. VD-t jobban bele kell vonni a játékba és bízom benne Moss is nagyon fog tüsténkedni. BB tuti arra hegyezi ki a taktikáját, hogy futás helyett minnél többet passzoltassák az újoncot, futást le fogják gyilkolni. Másik oldalon, pedig bármennyire jó a front7-ünk, Brady miatt a secondarynken fog ez eldőlni sztem.
GO NINERS!!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Leigazoltuk Ty Crouch-t. Superbowl esélyeink megnőttek!
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Welcome-9-Year-Old-Ty-Crouch/ddf5c1b5-8c13-47bf-85a7-84be3794ff2e

😊 félretéve a viccet. mindig jó ilyenekt olvasni, kicsit kiszakadva a W/L hajhászásból. 😊 pláne a Connecticut-ban történtek után..petey
ez amolyan Tibi bácsis 3 kívánság? 😀 mekkora öröm lehet, én is úgy örülnék egy ilyennek, mint egy 9 éves...😛 Medvepapa
A Make a Wish alapítvány tette lehetővé ezt neki, MO-n is van ilyen Csodalámpa néven. A kívánságok teljesítésével egy-egy életét fenyegető betegségben szenvedő kisgyerek számára okoznak hatalmas élményt ilyenekkel. Ty izomsorvadásban szenved.
szóval Tibi bácsis műsorral kapcsolatban köszönőviszonyban sincs sajnos :/

petey
És azt jól olvastam, hogy ő csak egy coin toss-nál akart ott lenni, az már plusz a 49ers részéről, hogy leigazolták, csapattag meg ilyenek?! Szép gesztus, legalább pozitív példát is látnak a fiatalok! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Leigazoltuk Ty Crouch-t. Superbowl esélyeink megnőttek!
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Welcome-9-Year-Old-Ty-Crouch/ddf5c1b5-8c13-47bf-85a7-84be3794ff2e

😊 félretéve a viccet. mindig jó ilyenekt olvasni, kicsit kiszakadva a W/L hajhászásból. 😊 pláne a Connecticut-ban történtek után..petey
ez amolyan Tibi bácsis 3 kívánság? 😀 mekkora öröm lehet, én is úgy örülnék egy ilyennek, mint egy 9 éves...😛 Medvepapa
A Make a Wish alapítvány tette lehetővé ezt neki, MO-n is van ilyen Csodalámpa néven. A kívánságok teljesítésével egy-egy életét fenyegető betegségben szenvedő kisgyerek számára okoznak hatalmas élményt ilyenekkel. Ty izomsorvadásban szenved.
szóval Tibi bácsis műsorral kapcsolatban köszönőviszonyban sincs sajnos :/

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Leigazoltuk Ty Crouch-t. Superbowl esélyeink megnőttek!
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Welcome-9-Year-Old-Ty-Crouch/ddf5c1b5-8c13-47bf-85a7-84be3794ff2e














😊 félretéve a viccet. mindig jó ilyenekt olvasni, kicsit kiszakadva a W/L hajhászásból. 😊 pláne a Connecticut-ban történtek után..petey
ez amolyan Tibi bácsis 3 kívánság? 😀 mekkora öröm lehet, én is úgy örülnék egy ilyennek, mint egy 9 éves...😛 Medvepapa
Írjál Tibi bácsinak, és lehet, hogy kapsz egy 49ers mezt!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Leigazoltuk Ty Crouch-t. Superbowl esélyeink megnőttek!
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Welcome-9-Year-Old-Ty-Crouch/ddf5c1b5-8c13-47bf-85a7-84be3794ff2e














😊 félretéve a viccet. mindig jó ilyenekt olvasni, kicsit kiszakadva a W/L hajhászásból. 😊 pláne a Connecticut-ban történtek után..petey
ez amolyan Tibi bácsis 3 kívánság? 😀 mekkora öröm lehet, én is úgy örülnék egy ilyennek, mint egy 9 éves...😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Leigazoltuk Ty Crouch-t. Superbowl esélyeink megnőttek!
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Welcome-9-Year-Old-Ty-Crouch/ddf5c1b5-8c13-47bf-85a7-84be3794ff2e














😊 félretéve a viccet. mindig jó ilyenekt olvasni, kicsit kiszakadva a W/L hajhászásból. 😊 pláne a Connecticut-ban történtek után..

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
kajak gondolkodok egy hétfői szabin, nagyon érdekel a meccs, pláne ha mi előtte széthajtjuk a bölénycsordát. 😊 ha lesz nyerőemberetek, akkor VD lesz az, a NE coverage-ben sok zavart okozhat ha Kaep és az OC elkezdi használni...mondjuk nektek is Hernandez... 😊Medvepapa
ne gondolkodj, vedd ki a szabit 😀

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Coming_Soon_49ers_at_Patriots/fa394a46-8bd8-40af-9098-40e7dc0f4f5c
kis hangulatfokozó

na ja, Cully előbb-utóbb lockdown corner lesz, ez a 2. évepetey
ismét egy remek videó, fasza zenével
nálam a hangulat már meg van 😊

mit vártok a meccstől?
én csak az utazás miatt tartok a meccstől, de este játszunk, így talán nem lesz gond, talán túl hideg sem lesz 😀 és ne feledjük, a sorminta alapján most egy gyözelem jön 😀

Jacobs nem fog hiányzoni..
Gábor
nagyon remelem, h a anyuci kedvencet bezuzzak parszor a Smithek 😀 aztan max hoznak megint valami uj szabalyt, h nem lehet bantani az iranyitot 😀 😀
keap-nek most oda kell tennie magat, eleg komoly jatekkal, de felek, h a futasra nagyon fognak figyelni, igy aggodom, a passz jatek miatt..
a def. falunknak viszont szet kell bombaznia a pats tamadosorat, nincs mese, mert ha sok idot adnak bradynek, csunyan kikapunk. bizom egy szoros merkozesben, szerencsere nem dolgozom hetfon, csak a bnomnek lesz kellemetlen 😀Vegita
sokszor nem fogunk odaérni Bradyhez, mert gyorsan szabadul a labdától, szerintem max 4 emberrel fogjuk támadni
playhívás reméljük jobb lesz, mint az elmúlt hetekben, és több hosszú pasz lesz 😊

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
kajak gondolkodok egy hétfői szabin, nagyon érdekel a meccs, pláne ha mi előtte széthajtjuk a bölénycsordát. 😊 ha lesz nyerőemberetek, akkor VD lesz az, a NE coverage-ben sok zavart okozhat ha Kaep és az OC elkezdi használni...mondjuk nektek is Hernandez... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Coming_Soon_49ers_at_Patriots/fa394a46-8bd8-40af-9098-40e7dc0f4f5c
kis hangulatfokozó

na ja, Cully előbb-utóbb lockdown corner lesz, ez a 2. évepetey
ismét egy remek videó, fasza zenével
nálam a hangulat már meg van 😊

mit vártok a meccstől?
én csak az utazás miatt tartok a meccstől, de este játszunk, így talán nem lesz gond, talán túl hideg sem lesz 😀 és ne feledjük, a sorminta alapján most egy gyözelem jön 😀

Jacobs nem fog hiányzoni..
Gábor
nagyon remelem, h a anyuci kedvencet bezuzzak parszor a Smithek 😀 aztan max hoznak megint valami uj szabalyt, h nem lehet bantani az iranyitot 😀 😀
keap-nek most oda kell tennie magat, eleg komoly jatekkal, de felek, h a futasra nagyon fognak figyelni, igy aggodom, a passz jatek miatt..
a def. falunknak viszont szet kell bombaznia a pats tamadosorat, nincs mese, mert ha sok idot adnak bradynek, csunyan kikapunk. bizom egy szoros merkozesben, szerencsere nem dolgozom hetfon, csak a bnomnek lesz kellemetlen 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Coming_Soon_49ers_at_Patriots/fa394a46-8bd8-40af-9098-40e7dc0f4f5c
kis hangulatfokozó

na ja, Cully előbb-utóbb lockdown corner lesz, ez a 2. évepetey
ismét egy remek videó, fasza zenével
nálam a hangulat már meg van 😊

mit vártok a meccstől?
én csak az utazás miatt tartok a meccstől, de este játszunk, így talán nem lesz gond, talán túl hideg sem lesz 😀 és ne feledjük, a sorminta alapján most egy gyözelem jön 😀

Jacobs nem fog hiányzoni..

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Coming_Soon_49ers_at_Patriots/fa394a46-8bd8-40af-9098-40e7dc0f4f5c
kis hangulatfokozó

na ja, Cully előbb-utóbb lockdown corner lesz, ez a 2. éve

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
2.34% of Chris Cullivers coverage snaps result in him giving up a 1st down or TD Lowest of all CBs with at least 100 snaps in coverage


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Eruka 1
Sziasztok! lehet, hogy nagyon off.... van ugyi a 2013-as londoni meccs-özön. Én - uram bocsá, kövezzetek meg - a PIT-MIN meccsre mennék...Dec 4.-től lehet venni jegyet, de csak a 2 meccsre együtt. Én kissé be vagyok tojva, hogy a januári release-kor egyetlen darab lower sideline jegy sem lesz.
Na már most... van köztetek olyan lelkes drukker, aki venne velem 3-3 db jegyet a 2 meccsre? ráadásul ebben a formában 100 font helyett "csak" 80 font a jegy 1-1 meccsre. (minden +díjjal együtt kb 520 fontra jön ki a 6 db jegy, azaz 86-87 font/jegy.)
Én megveszem, csak legyen helye a másik meccsre a másik 3 jegynek 😊

ha valakit érdekel, akkor egyorsi@gmail.com címen elkezdhetünk egyeztetni 😊

köszi! És bocs, ha pofátlankodtam, de kézenfekvő volt, hogy itt kopogtassak 😊
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Nagyon eltűnt 49ersfan!?


több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
 twitter.com/MaioccoCSN/status/278253642908307456

lol, soha viszlát cry baby 😂

fel van függesztve 3 meccsre, így nem kereshet csapatot. a twitterbajnok, így jár aki Harbaugh-val böszmélkedik, a lá Braylon Edwards

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Aldon Smith már 9. az egy szezon alatti sack listán, 3,5 kell, hogy Ő legyen az első!!!
 www.pro-football-reference.com/leaders/sacks_single_season.htm
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A Seattle elleni meccset átrakták Sunday Night Football időpontra, érzik, hogy az NFC WEST emelkedik dinamikusan (kivéve idén az Arizona)