San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
hát, a playhívás megint döcögött, ezek a playek valahogy Alexre voltak szabva, sok mély passz nem volt, ami meg 50+-os TD lett volna Moss dropolta, mert 10 yardon keresztül húzták vissza.
Kaepnek sokáig tart a playek bemondása a huddleben, és kicsit küszködik a pre snap olvasással. nem tudom mi lesz az évvel, de hosszútávon megvan a QB/RB/WR arzenál, és ez fasza nagyon.

LMJ, nagyon ideje volt bevetni, ez a fürgesség, gyorsaság, sebesség kombó hiányzott Hunter kiesésével. LMJ úgy futott tegnap, mint Oregonban. ha megtanulja a blitz pickupot, és lesz türelme..félelmetes lesz. egy playben sajnos megbotlott az egyik OL-ben, hozott 6 yardot, de ha ez nincs akkor csak porfelhő és szeva 😀
Dixon is egyre jobban belelendül, Jacobs meg mehet Isten hírével, megint twittelget hogy milyen szar neki itt. au revoir.

ha nagyot akarunk lépni, akkor ROmannak és Harbaughnak hibátlan playeket kell hívni. a Rams/Giants meccseken, meg néha tegnap is azt hittem Singletary visszajött 😀 Screen?

vasárnap SNF a Pats ellen idegenben. mutassuk meg ki a jobb!

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
hat, jelenleg a Cards offense valahogy nem all a helyzet magaslatan 😀 ugyh en kevesbe tartok toluk. (a vedelem sem az igazi persze 😀)

milyen szep paros lehetne a jovoben Kaep es Crabtree.. mint anno egy masik hasonlo paros eseteben 😀 😛

nem mellesleg,( ez mar off topic) elotte neztem Griffineket, hihetetlen ez a srac, fantasztikus. a masik vicces, h neha at-at pillantottam a giants meccsre, 2 kapcsolas kozott eltelt kb 3 perc es egy keves pont zivatar is elokerult.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ha nem is túl simán, de meglett a meccs. Innentől kezdve nagy valószínűséggel megpecsételődött Alex sorsa, ha csak meg nem sérül Kaepernick akkor a szezon vele megy végig. Nem csillogott túlzottan Kaep, a futott TD-je viszont zseniális volt. LMJ kifejezetten tetszett, van jövője a srácnak!
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Hááát...a W megvan, ennek kell örülni, meg annak hogy LMJ nagyon jól mozgott, szerintem tudja helyettesíteni Huntert. Tedd Gin "játéka" viszont kiakasztó. Hogy lehet valaki ennyire hülye?????
Még két meccset kéne nyerni a háromból, és lehet, hogy viccesen hangzik, de nagyobb esélyt látok a Pats ellen (na ott sincs sok esélyünk), mint a Hawks ellen. A Cards ellen W kell nincs mese. És akkor még csak a rájátszásban vagyunk, ahol remélem kihúz valamit Harbaugh a kalapból, mert már mindenki ismeri a repertoárt...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A mai meccs elé: győzelmet várok és a rendes játékidőben! A Delfinek több sebből véreznek, és ezt hazai pályán ki kell használni. Remélhetőleg a múlt heti hibákból kiindulva az edzői stáb a megfelelő taktikát veszi elő. Ahogy olvastam futás ellen jók a delfinek, így több passz play várható. Kaep-től jó produkciót és magabiztosságot várok. Jó lenne LMJ-t a pályán látni. A mai nap Vernon Davis vagy Crabtree parádét várok.
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Jöjjenek az új srácok, inkább most rázódjanak bele, mint a rájátszásban... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
És ott van még tarcsiba LMJ is... (a titkos fegyver 😊 )red6t6
aki várhatóan debütálni fog

petey
én már múlt héten is vártam, nem jött be. 😊Fucu
muszáj lesz, nincs sebesség RB poszton most hogy Hunter kiesett.
petey
Kíváncsi leszek rá.Fucu
mi is 😊 gyakorlatilag itt az idő most vagy soha, AJ-el is. lehet Manningham nem játszik a válla miatt.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
És ott van még tarcsiba LMJ is... (a titkos fegyver 😊 )red6t6
aki várhatóan debütálni fog

petey
én már múlt héten is vártam, nem jött be. 😊Fucu
muszáj lesz, nincs sebesség RB poszton most hogy Hunter kiesett.
petey
Kíváncsi leszek rá.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
És ott van még tarcsiba LMJ is... (a titkos fegyver 😊 )red6t6
aki várhatóan debütálni fog

petey
én már múlt héten is vártam, nem jött be. 😊Fucu
muszáj lesz, nincs sebesség RB poszton most hogy Hunter kiesett.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
És ott van még tarcsiba LMJ is... (a titkos fegyver 😊 )red6t6
aki várhatóan debütálni fog

petey
én már múlt héten is vártam, nem jött be. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
És ott van még tarcsiba LMJ is... (a titkos fegyver 😊 )red6t6
aki várhatóan debütálni fog

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
És ott van még tarcsiba LMJ is... (a titkos fegyver 😊 )

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
hello!
hunter sérülése után ki lesz a 2. számú rb nálatok? fantasy szempontból lenne fontos 😀Tehenész
Kaepernick... 😀Medvepapa
baszki nagyon rápörögtél a 9ers topikra manapság, a látens szurkoló, ideje lenne egy coming outra 😀

a 2. RB Jacobs/Dixon - szerintem.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
hello!
hunter sérülése után ki lesz a 2. számú rb nálatok? fantasy szempontból lenne fontos 😀Tehenész
Kaepernick..., amúgy meg Jacobs time, nem Petey? 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
hello!
hunter sérülése után ki lesz a 2. számú rb nálatok? fantasy szempontból lenne fontos 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Bocs Papa, lehet fáradt vagyok de nem értem a szóviccet :/
petey
Akkor tényleg fáradt vagy 😊 Csak annyit mondtam, hogy ha lehet, ne kapjatok ki a Hawkstól 😊Gyurma Pappa
Nem lehet! 😊Medvepapa
tollfosztás ráér 3 hét múlva, mikor is elvesszük az otthoni veretlenséget, aztán megint nem írtok 3 napig a topikotokba utána 😛

Manningham minden fillért megért hogy idehoztuk.
petey
csak egy ilyen nagyszerű, szívből szurkoló tábor képes ekkora letargiába esni egy 49ers L után! 😀 😛

Manningham meg steal...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Bocs Papa, lehet fáradt vagyok de nem értem a szóviccet :/
petey
Akkor tényleg fáradt vagy 😊 Csak annyit mondtam, hogy ha lehet, ne kapjatok ki a Hawkstól 😊Gyurma Pappa
Nem lehet! 😊Medvepapa
egyelőre delfinragu van terítéken 😀

tollfosztás ráér 3 hét múlva, mikor is elvesszük az otthoni veretlenséget, aztán megint nem írtok 3 napig a topikotokba utána 😛

Manningham minden fillért megért hogy idehoztuk.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Mario Manningham now leads WRs catching 80.4% of passes thrown his way this year. Only receiver above 80% threshold


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Bocs Papa, lehet fáradt vagyok de nem értem a szóviccet :/
petey
Akkor tényleg fáradt vagy 😊 Csak annyit mondtam, hogy ha lehet, ne kapjatok ki a Hawkstól 😊Gyurma Pappa
Nem lehet! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Bocs Papa, lehet fáradt vagyok de nem értem a szóviccet :/
petey
Akkor tényleg fáradt vagy 😊 Csak annyit mondtam, hogy ha lehet, ne kapjatok ki a Hawkstól 😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Jimbo korrekt nyilatkozatban magát nevezte meg első számú felelősnek az ominozus fambli TD kapcsán. ".....and the responsibility taking starts with me on that option play that resulted in the nightmare scenario. And it’s a position in the game where I should have not let that play be called. So, I take responsibility for that.”
Mindenkit védett és dicsért akit támadtak (Akers, Colin), A jókat meg még jobban. Feszegették James és Jenkins helyzetét, miért nem játszanak, a "minden lehetséges" következő meccsen volt a válasz.
Sokan utálják ezt a faszit, én nagyon bírom. Ez az interju is megerősített ebben. 1-2 éven belül SB-t nyerünk vele!diverdoc
Miért nem most is? 😊
Bocs Papa, lehet fáradt vagyok de nem értem a szóviccet :/
LMJ hamarosan játszani fog Baalke szerint, egy interjúban elhintette, hiányzik Hunter..

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Jimbo korrekt nyilatkozatban magát nevezte meg első számú felelősnek az ominozus fambli TD kapcsán. ".....and the responsibility taking starts with me on that option play that resulted in the nightmare scenario. And it’s a position in the game where I should have not let that play be called. So, I take responsibility for that.”
Mindenkit védett és dicsért akit támadtak (Akers, Colin), A jókat meg még jobban. Feszegették James és Jenkins helyzetét, miért nem játszanak, a "minden lehetséges" következő meccsen volt a válasz.
Sokan utálják ezt a faszit, én nagyon bírom. Ez az interju is megerősített ebben. 1-2 éven belül SB-t nyerünk vele!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
2L -2W sztem a reális. Delfinek, Pintyek ellen kötelező a W, Pats ellen és a hóksz ellen (bocs Gyurma, én is jobban örülnék a 4-0-nak) viszont megítélésem szerint szopunk. De ezzel is sima PO.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
egy L a Pats vagy Hawks meccsen lehet.
petey
Lehet, hogy ne? 😀

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Átgondolva a történteket, tudom hogy Kaep tanult ezekből a hibákból. ez az egy L belefér simán. december van amikor a kemény csapatok elkezdenek pörögni a PO-ra, bedübörgünk mi is, úgy néz ki Colin vezetésével.

a következő 4 meccsből mindegyik nyerhető, nem lennék meglepve egy 3-1 vagy akár 4-0-ás finisen. az egy L a Pats vagy Hawks meccsen lehet.

követve a 2W 1L trendet ütjük a Delfin/Pats duót és kikapunk a CLinken 😀 de bízom nem így lesz.petey
Hawks-tól nem kéne kikpani mert csak 1,5 meccs előnyben vagyunk velük szemben. Annyira nem aggódom a Patriots ellen sem, viszont ott (esetleg még hóban) belefér a vereség, majd a SB-ban visszavágunk nekik akkor. A két hazai meccset hozni kell (Miami, Arizona), és gyakorlatilag megvan a PO, amennyiben 3 győzelmet hozunk a 2. seed is megvan (várhatóan a Packers meg a Bears is összehoz egy bukót a 4 meccsen), a lényeg bejussunk a PO-ba, onnan egy teljes új szezon kezdődik, dupla vagy semmi alapon.