San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Nem tiportál a lelkembe, csak én meg arra hívtam fel a figyelmet, hogy itt ezen az oldalon szubjektivitás is van. Picit jobban a megy a szekér, és ezért egy SF szurker örömködik és ennek hangot ad, az nem biztos, hogy egy egzakt tudományos mutatókkal alátámasztott értekezés. És az alakulóban szóra is felhívnám a figyelmet. Nem hülyéztem le senkit, Téged főleg nem. Meg nem is Neked varrtam az inget, amit felvettél. Nem kívánok én zárt topikot, csak leírtam, hogy egy itt ez a hurráoptimizmus megengedhető sztem.
Peace
diverdoc
Peace, igazából rajtad csattant a csak a véleményem, a kiindulást ata jól felvázolta.

Túlbeszéltük, megyek tv-t nézni 😊

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
én azért nem bánnám, ha Goldson is kapna egy hosszabb távú szerződést, kedvelem a játékát 😊

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
SF topikon valaki kiírja, hogy ALAKULÓBAN van minden idők top LB corpsa. Elnézést kérünk ezért minden Szenttől. (vasárnap óta tudom, hogy a bögyötökben vagyunk, de nem tehetünk róla) Delonso Te se írj ilyeneket, hogy hogy ez a FriscoFront7 igencsak ér valamit! Csak a Dome Patrol 😊 !
diverdoc
Dehogy vagytok az bögyünkben. Az enyémben biztos nem. De az, hogy "alakulóban minden idők legjobb LB sora" kissé korai, egy két éve együtt játszó corpról kijelenteni, sőt. Vessz össze az nfl.commal, hogy szerinted a Dome Patrol szar volt, és nem érdemli meg, hogy őt tartsák a legjobb LB corpsnak ever. Ha a LT féle sort választják meg a legjobbnak, akkor őket linkelem ide. De nem tetszik a rendszer, akkor kérlek ezen is vessz össze velük:

 www.nfl.com/nflnetwork/story?id=09000d5d810be7de&template=with-video-with-comments&confirm=true

Ha leírnám a Saints topikban, hogy Brees minden idők legjobb QB-ja, és ha valaki megkérdezi, hogy "Montana who?" akkor arra az a válaszom, hogy "a bögyömben vannak odaát". Sőt, hozzáteszem, hogy biztos minden poszton volt a 49ersnek csodajátékosa/edzője. Szerintem kérjétek, hogy zárt legyen a topik, és csak pozitív üzenetekkel lehessen bejönni. Eddig azt hiszem, tök értelmesen kommunikáltam, sőt emlékeztettem rá a topikot, hogy az egy 30 éves rivaly "termékéről" beszéltünk, ahol dicsértem az akkori 49ers O (mert akkor az volt legjobb). De picit unom, hogy mindenre az a válasz, hogy mi vagyunk a hülyék.

Utoljára leírom: az nfl.com megválasztotta a Dome Patrolt minden idők legjobb LB sorának, és ahhoz, hogy ez a mostani sor az legyen, velük kell versenyezni. Bocsánat, hogy megint a lelketekbe tiportam, azzal hogy felhívtam a figyelmet a külvilágra.Gyurma Pappa
Nem tiportál a lelkembe, csak én meg arra hívtam fel a figyelmet, hogy itt ezen az oldalon szubjektivitás is van. Picit jobban a megy a szekér, és ezért egy SF szurker örömködik és ennek hangot ad, az nem biztos, hogy egy egzakt tudományos mutatókkal alátámasztott értekezés. És az alakulóban szóra is felhívnám a figyelmet. Nem hülyéztem le senkit, Téged főleg nem. Meg nem is Neked varrtam az inget, amit felvettél. Nem kívánok én zárt topikot, csak leírtam, hogy egy itt ez a hurráoptimizmus megengedhető sztem.
Peace

Közben láttam ata újabb hozzászólását. Hidd el elismerjük Rickey Jackson, Sam Mills, Vaughan Johnson Pat Swilling quatrótokat.
Meg az is eszembe jutott, hogy valahol leírtam Colinra nagy örömömben, hogy új frencsájz kubé születőben. Elhihetitek, nem Montanaval hoztam egy szintre, csak örömködtem. Na túlbeszéltem ezt a témát, bocs.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Hogy is nézett ki a sztori?
Alabama Niners: Alakul minden idők legjobb LB sora!
Gyurma: Van azért még hova fejlődni
Alabama Niners: biztos voltam benne, hogy a Saints történetében volt minden poszton a legjobb játékos

Alabama támadta be azzal Gyurmát, amit valójában ő kezdett a "minden idők legjobbjával"


Nekem sincs semmi bajom a Friscoval, a hétvégi miatt legfeljebb a bírókra neheztelek kissé. Ugyanezt a vitát a linebackerekről Soldival is lejátszottam, vagyis az erről alkotott véleményem nem a kedvetekért született.
Kizárólag erős LB-k, közepes egyéb védőkkel nem dominálták úgy a ligát, ahogy a DP tette.
Nézhetjük győzelmek, egyéni kvalitások, megannyi más szempont alapján a kérdést, ekkor el fogom ismerni (ahogy el is ismertem), hogy melyik másik csapat miben volt jobb.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
SF topikon valaki kiírja, hogy ALAKULÓBAN van minden idők top LB corpsa. Elnézést kérünk ezért minden Szenttől. (vasárnap óta tudom, hogy a bögyötökben vagyunk, de nem tehetünk róla) Delonso Te se írj ilyeneket, hogy hogy ez a FriscoFront7 igencsak ér valamit! Csak a Dome Patrol 😊 !
diverdoc
Dehogy vagytok az bögyünkben. Az enyémben biztos nem. De az, hogy "alakulóban minden idők legjobb LB sora" kissé korai, egy két éve együtt játszó corpról kijelenteni, sőt. Vessz össze az nfl.commal, hogy szerinted a Dome Patrol szar volt, és nem érdemli meg, hogy őt tartsák a legjobb LB corpsnak ever. Ha a LT féle sort választják meg a legjobbnak, akkor őket linkelem ide. De nem tetszik a rendszer, akkor kérlek ezen is vessz össze velük:

 www.nfl.com/nflnetwork/story?id=09000d5d810be7de&template=with-video-with-comments&confirm=true

Ha leírnám a Saints topikban, hogy Brees minden idők legjobb QB-ja, és ha valaki megkérdezi, hogy "Montana who?" akkor arra az a válaszom, hogy "a bögyömben vannak odaát". Sőt, hozzáteszem, hogy biztos minden poszton volt a 49ersnek csodajátékosa/edzője. Szerintem kérjétek, hogy zárt legyen a topik, és csak pozitív üzenetekkel lehessen bejönni. Eddig azt hiszem, tök értelmesen kommunikáltam, sőt emlékeztettem rá a topikot, hogy az egy 30 éves rivaly "termékéről" beszéltünk, ahol dicsértem az akkori 49ers O (mert akkor az volt legjobb). De picit unom, hogy mindenre az a válasz, hogy mi vagyunk a hülyék.

Utoljára leírom: az nfl.com megválasztotta a Dome Patrolt minden idők legjobb LB sorának, és ahhoz, hogy ez a mostani sor az legyen, velük kell versenyezni. Bocsánat, hogy megint a lelketekbe tiportam, azzal hogy felhívtam a figyelmet a külvilágra.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Mondtam, a minden idők legjobbjához kéne még egy elit LB.
Mondtam: a Frisco front7 vagy az egész Frisco D összességében jobb játékosokból áll, mint az akkori Saints.

A Steel Curtain remek kis egység volt, csak míg a Dome Patrolon kívül más komolyabb védő abban a Saintsben nem volt, addig az akkori Steelersben csak védő oldalon volt még néhány HoF a falban és a secondaryben is.

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
SF topikon valaki kiírja, hogy ALAKULÓBAN van minden idők top LB corpsa. Elnézést kérünk ezért minden Szenttől. (vasárnap óta tudom, hogy a bögyötökben vagyunk, de nem tehetünk róla) Delonso Te se írj ilyeneket, hogy hogy ez a FriscoFront7 igencsak ér valamit! Csak a Dome Patrol 😊 !
Ha már LB corps: ilyen alapon a Pittsburgh Steel Curtain linebackers (tudom hogy a DL volt az eredeti függöny, mielőtt belém köttetik😊) Jack Lambert és Jack Ham vezetésével sztem sokkal jobban nevezhető lenne erre a versenyre. Meg ők m intha SB-it is nyertek volna. De lehet, hogy a Macikban is megfogalmazódna egy Butkus-Szamuráj vezettel LB corps mint csúcs ötletként.
Delonsóval egyetértek, ha egy embert nézünk, akkor sztem is Lawrence Taylor a numero uno. Nekem személy szerint Ray Lewis a nagy kedvencem, de ezen a topikon (ahol természetesen a szubjektivitás is szerepet kap), az őt példaképnek tekintő MI 52-esünket és vezetésével 53, 55, 99 LB corpsot várom a csúcsra!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nem sokat értek ezzel az LB corpsal, körülöttük gyenge volt a csapat. Delonso_
Abban egyetértek, hogy szenzációs volt ez a sor valamint az NFL legjobb csapategységei között voltak. De el kell ismerni ez a Frisco Front7 igencsak ér valamit.

Az az érdekes azért, ha a valaha élt legjobb LB-t kéne megnevezni, nem közülük választanék. Az én legjobbam LT volt. Delonso_
Miben volt gyenge? Támadásban legfeljebb.
Ez a csapat 1991-ben a legkevesebb pontot engedte a 3. legtöbb elért sackkel, 1992-ben szintén a legkevesebb pontot engedte a legtöbb sackkel. Úgy hogy egy divízióban volt a Young-féle San Franciscoval, a kor legjobb támadógépezetével.
Ebben a két évben a védelemből egyetlen más ember se került a pro bowlra és csak egy DE lett all pro a linebackereken kívül.

Front7 vagy egész védelem terén biztos jobb a Frisco most, de pont ez mutatja annak a csapatrésznek az erejét, egyéb támogatás nélkül négyen terrorizálták az egész ligát.
És valóban, egyénileg egyik se posztja legjobbja, a Steel Curtain, vagy az LT-féle Giants LB-k között biztos voltak jobb képességű játékosok, de a Gyurma által betett videó 4:00-tól mondja ki a lényeget: sebességben, méretben voltak itt jobb "másodvonalvédősorok" 😊 de ez a négyes annyira jól összeillet és kiegészítette egymást, annyira lefedték a játék minden elemét, amit nagyon nehéz lesz felülmúlni.


Jelenleg az NFL legjobb LB sora minden bizonnyal a 49ers LB sora. Ha 3-4 év múlva is hasonló szinten fognak teljesíteni, akkor jó eséllyel a következő listára fel fognak kerülni. Lehet utálni minket azért, mert idejöttünk megint trollkodni, de kb. ezt az oltást kapnánk mi is, ha leírnánk, hogy Drew Brees a valaha volt legjobb irányító.Gyurma Pappa
Az itteni LB-k gyenge pontja Brooks.
Willis és Bowman összességében érhet egy Sam Mills - Vaughan Johnson belső duót, Aldon Smith még jobb is lehet idővel, mint az egykori év védője Pat Swilling.
Ám a Dome Patrol másik szélén ott szerénykedett egy HoF Rickey Jackson, akihez nincs is értelme Brooks-t mérni.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Alakul minden idők legjobb LB sora! Ald. Smith - Willis - Bowman - Brooks. Alabama Niners
Khm. Van azért még hova fejlődni 😉

 www.nfl.com/videos/nfl-network-top-ten/09000d5d80748277/Top-Ten-Linebacking-Corps-Jim-Mora-s-SaintsGyurma Pappa
biztos voltam benne, hogy a Saints történetében volt minden poszton a legjobb játékos, edző és szurkoló is. Én kérek elnézést! 😀Alabama Niners
Nem sokat értek ezzel az LB corpsal, körülöttük gyenge volt a csapat.Delonso_
Ez nem is volt kérdés, egy percig sem.Gyurma Pappa
Abban egyetértek, hogy szenzációs volt ez a sor valamint az NFL legjobb csapategységei között voltak. De el kell ismerni ez a Frisco Front7 igencsak ér valamit.

Az az érdekes azért, ha a valaha élt legjobb LB-t kéne megnevezni, nem közülük választanék. Az én legjobbam LT volt.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Alakul minden idők legjobb LB sora! Ald. Smith - Willis - Bowman - Brooks. Alabama Niners
Khm. Van azért még hova fejlődni 😉

 www.nfl.com/videos/nfl-network-top-ten/09000d5d80748277/Top-Ten-Linebacking-Corps-Jim-Mora-s-SaintsGyurma Pappa
biztos voltam benne, hogy a Saints történetében volt minden poszton a legjobb játékos, edző és szurkoló is. Én kérek elnézést! 😀Alabama Niners
Nem sokat értek ezzel az LB corpsal, körülöttük gyenge volt a csapat.Delonso_
Ez nem is volt kérdés, egy percig sem.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Alakul minden idők legjobb LB sora! Ald. Smith - Willis - Bowman - Brooks. Alabama Niners
Khm. Van azért még hova fejlődni 😉

 www.nfl.com/videos/nfl-network-top-ten/09000d5d80748277/Top-Ten-Linebacking-Corps-Jim-Mora-s-SaintsGyurma Pappa
biztos voltam benne, hogy a Saints történetében volt minden poszton a legjobb játékos, edző és szurkoló is. Én kérek elnézést! 😀Alabama Niners
Nem sokat értek ezzel az LB corpsal, körülöttük gyenge volt a csapat.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Nagy potenciál van ebben a csapatrészben, de pár pofont még ki kell osztaniuk ahhoz, hogy minden idők legjobbjai közt legyenek emlegetve. atapapa
 www.nfl.com/nflnetwork/story?confirm=true&id=09000d5d808a901f&template=with-video-with-comments

Csak hogy teljesen legyen a kép, ide kell beférni.

Jelenleg az NFL legjobb LB sora minden bizonnyal a 49ers LB sora. Ha 3-4 év múlva is hasonló szinten fognak teljesíteni, akkor jó eséllyel a következő listára fel fognak kerülni. Lehet utálni minket azért, mert idejöttünk megint trollkodni, de kb. ezt az oltást kapnánk mi is, ha leírnánk, hogy Drew Brees a valaha volt legjobb irányító.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Alakul minden idők legjobb LB sora! Ald. Smith - Willis - Bowman - Brooks. Alabama Niners
Khm. Van azért még hova fejlődni 😉

 www.nfl.com/videos/nfl-network-top-ten/09000d5d80748277/Top-Ten-Linebacking-Corps-Jim-Mora-s-SaintsGyurma Pappa
biztos voltam benne, hogy a Saints történetében volt minden poszton a legjobb játékos, edző és szurkoló is. Én kérek elnézést! 😀Alabama Niners
Volt olyan év, hogy abból a 4 LB-ből 3 all pro volt. Nem pro bowler, all pro. A negyedik meg pro bowlos ugyanazon évben.
A mai napig az egyetlen D volt, amely egy évben 4 LB-t tudott a pro bowlra küldeni.

És előttük nem szeletelt egy olyan korszakos zseni, mint Justin.

Nagy potenciál van ebben a csapatrészben, de pár pofont még ki kell osztaniuk ahhoz, hogy minden idők legjobbjai közt legyenek emlegetve.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Alakul minden idők legjobb LB sora! Ald. Smith - Willis - Bowman - Brooks. 2015-ig Alabama Niners
A Cardinalsról hallottál már Öcsipók? 😀catattack
azokról akik zakóznak zsinórban 7. hete? Vagy a stanfordi madarakról? Talán a st. luisi baseball madarkról? Nem fogalmaztál elég egyértelműen Kispajtás! 😀
Alabama Niners
ülj le, egyes!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Alakul minden idők legjobb LB sora! Ald. Smith - Willis - Bowman - Brooks. Alabama Niners
Khm. Van azért még hova fejlődni 😉

 www.nfl.com/videos/nfl-network-top-ten/09000d5d80748277/Top-Ten-Linebacking-Corps-Jim-Mora-s-SaintsGyurma Pappa
biztos voltam benne, hogy a Saints történetében volt minden poszton a legjobb játékos, edző és szurkoló is. Én kérek elnézést! 😀Alabama Niners
Nem én szavaztam meg, az nfl.com-on választották a legjobbnak. 😊 (Egyébként tényleg nagyon jó kis sor volt, nézz videókat, megéri)

Csak hogy teljes legyen a kép, a Dome Patrol (kis túlzással) azért jött létre, hogy megkeserítse az akkori fantasztikus 49ers támadósor életét. 2001-ig ugye a Saints, a Falcons és a Panthers is a NFC W-ben volt, a NO legnagyobb "nemezise" a 49ers volt, 24-47-2 az örök mérlegünk (beleszámolva a most hetit is), szóval csak korlátozottan sikerült. Az biztos, hogy ez az LB sor zseniális volt.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Alakul minden idők legjobb LB sora! Ald. Smith - Willis - Bowman - Brooks. Alabama Niners
Khm. Van azért még hova fejlődni 😉

 www.nfl.com/videos/nfl-network-top-ten/09000d5d80748277/Top-Ten-Linebacking-Corps-Jim-Mora-s-SaintsGyurma Pappa
biztos voltam benne, hogy a Saints történetében volt minden poszton a legjobb játékos, edző és szurkoló is. Én kérek elnézést! 😀
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Próbálgatjuk a kickereket, Kaeding, Cundiff volt terítéken tegnap

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Alakul minden idők legjobb LB sora! Ald. Smith - Willis - Bowman - Brooks. Alabama Niners
Khm. Van azért még hova fejlődni 😉

 www.nfl.com/videos/nfl-network-top-ten/09000d5d80748277/Top-Ten-Linebacking-Corps-Jim-Mora-s-Saints

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Alakul minden idők legjobb LB sora! Ald. Smith - Willis - Bowman - Brooks. 2015-ig Alabama Niners
A Cardinalsról hallottál már Öcsipók? 😀catattack
azokról akik zakóznak zsinórban 7. hete? Vagy a stanfordi madarakról? Talán a st. luisi baseball madarkról? Nem fogalmaztál elég egyértelműen Kispajtás! 😀
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az NFL legjobb ILB párosa ehhez kétség nem fér.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
catattack 3 520
Alakul minden idők legjobb LB sora! Ald. Smith - Willis - Bowman - Brooks. 2015-ig Alabama Niners
A Cardinalsról hallottál már Öcsipók? 😀
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
49ers tweet: RB Jewel Hampton has been activated from the non-football injury list.
Maiocco: Undrafted rookie Jewel Hampton gets promotion to 49ers' 53-man roster as the fifth RB on the roster behind Gore, Jacobs, Dixon and James.

Bowman, remek hír! már meg is van a szerződés!
 www.49ers.com/news/article-2/Bowman-Agrees-to-5-Year-Extension/72a30236-5dd7-4f90-b135-a7b5b0b76eb9petey
Alakul minden idők legjobb LB sora! Ald. Smith - Willis - Bowman - Brooks. 2015-ig mind négyüknek megvan a szerződése, sőt Willisnek 2016, Brooks 2017, Bowman 2018-ig!!!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
49ers tweet: RB Jewel Hampton has been activated from the non-football injury list.
Maiocco: Undrafted rookie Jewel Hampton gets promotion to 49ers' 53-man roster as the fifth RB on the roster behind Gore, Jacobs, Dixon and James.

Bowman, remek hír! már meg is van a szerződés!
 www.49ers.com/news/article-2/Bowman-Agrees-to-5-Year-Extension/72a30236-5dd7-4f90-b135-a7b5b0b76eb9

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Schefter: 49ers on verge of a five-year contract extension with LB NaVorro Bowman that will tie him to SF through the 2018. Deal done within 24 hours.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Egyes jelentések szerint Kendall Hunter szezonjának is vége.Beki
Achiles szakadást és boka sérülést is olvastam. Hivatalos info még nincs. Mindenesetre a practice squadba WR és returner Chad Hallt akarják leigazolni a sasoktól. Ez azért gyanus.
diverdoc
mivel kell az ember az 53-as rosterra. de valószínű Ginn kicsit kihúzta a gyufát.petey
Meg nincs returnerunk, hacsak nem LM Jdiverdoc
That Hall is going to the practice squad is an indication that Ted Ginn's wrist injury, which limited his action Sunday, is not severe. On the radio Monday, general manager Trent Baalke spoke about Ginn having to have a bigger role at receiver with Williams out. Cornerback Perrish Cox and/or running back LaMichael James figure to provide backup support to Ginn.