San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Bár ha jön helyette Darrelle Revis akkor még Brown is megkaphatják 😀he7edik
Sőt még Tebow is jön FB-nek! 😀Medvepapa
Tebow jó lesz nektek úgyis erősek vagytok más csapatok csereirányítójának szerződtetésében 😛he7edik
Inkább, mint egy Tarvaris Jackson, Charlie Whitehurst, Seneca Wallace több évig. 😀 😛Medvepapa
javítva

*Alex párszor már szétrúgta a zrityótokat, szóval ez nem jött be* 😀petey
Inkább a 49ers, mint Alex, sőt általában Frank Gore alázza a front seven-t(sajnos), de remélem vasárnap ez (is) megváltozik! 😊 Az említett hármast pedig vártam tőled! 😀 Én azt olvastam, hogy Justin Smith játékra kész, lehet h mégis pihentetitek?

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
THE REMIX:
 www.49ers.com/media-gallery/videos/The-Remix-49ers-at-Patriots/79b62501-70f2-4c4e-83f7-724934b571ffAlabama Niners
és RJF(Peanut Butter Jelly Time) bemikizve:
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Micd-Up-Ricky-Jean-Francois/b382fdb8-c80b-4d6f-b345-193c0aef3ec6
a srác 7. körös volt, LSU. sztem ő fogja Isaac Sopoaga helyét átvenni NT-ben.
vasárnap lehet Justin Smith nélkül megyünk, nem örülök de csak gyógyulgasson a PO-ra.
addig is nyernünk kell hogy meglegyen a 1/2 meccs előnyünk GB-vel szemben.
nem tartok a Seachickenstől, 12. ember ide vagy oda. eddig játszottunk Superdome-ban, Lembeau Fielden, Gillette-ben, pedig azok sem csendes helyek. na és persze elhoztuk a W-t. 😊
ezzel szemben a Hawks mérlege oké hogy 9-5 de, ebből hatot nyertek otthon(ARI, NE, MIN, NYJ, DAL, GB*) nem egy powerhouse csapat egyik sem csak a Pats . idegenben meg kaptak ki(DET, MIA, SF, ARI, STL). na jó, a Bills meg Carolina elleni győzelem tényleg hihetetlen eredmény 😂
szóval tudom hogy kemény lesz de abszolút nem lehetetlen.
Gore/LMJ-t nekik, úgyis mostanság a run D-jük valahol a 32. környékén van 😛

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Bár ha jön helyette Darrelle Revis akkor még Brown is megkaphatják 😀he7edik
Sőt még Tebow is jön FB-nek! 😀Medvepapa
Tebow jó lesz nektek úgyis erősek vagytok más csapatok csereirányítójának szerződtetésében 😛he7edik
Inkább, mint egy Tarvaris Jackson, Charlie Whitehurst, Seneca Wallace több évig. 😀 😛Medvepapa
javítva

*Alex párszor már szétrúgta a zrityótokat, szóval ez nem jött be* 😀

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
THE REMIX:
 www.49ers.com/media-gallery/videos/The-Remix-49ers-at-Patriots/79b62501-70f2-4c4e-83f7-724934b571ff
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Bár ha jön helyette Darrelle Revis akkor még Brown is megkaphatják 😀he7edik
Sőt még Tebow is jön FB-nek! 😀Medvepapa
Tebow jó lesz nektek úgyis erősek vagytok más csapatok csereirányítójának szerződtetésében 😛he7edik
Inkább, mint egy Alex Smith több évig. 😀 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Mondjuk nem is kell Revis, Jimnek tuti ott a noteszában a kiválasztott egyetemi CB neve. Egyébként is CB-k után nem szoktak kapkodni a csapatok mindenkinek QB meg támadófalember kell.


több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Bár ha jön helyette Darrelle Revis akkor még Brown is megkaphatják 😀he7edik
Sőt még Tebow is jön FB-nek! 😀Medvepapa
Tebow jó lesz nektek úgyis erősek vagytok más csapatok csereirányítójának szerződtetésében 😛


több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Locker-Room-Speech-49ers-at-Patriots/4d73b9fc-8ca5-449d-aabd-a6eba126a9c5
öltözői beszéd
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló

Ha nem is új niners himnusz, de halál aranyos 😊kobalu91
über haláli!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Bár ha jön helyette Darrelle Revis akkor még Brown is megkaphatják 😀he7edik
Sőt még Tebow is jön FB-nek! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Óriásiak azok a tetoválások 😀


több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ha nem is új niners himnusz, de halál aranyos 😊kobalu91
Haláli!!! Köszi, hogy kiraktad!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist

Ha nem is új niners himnusz, de halál aranyos 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Alexet kezdik összeboronálni a Jets-szel.red6t6
Érdekes, hogy még véget sem ért a szezon, de már ilyeneket találgatnak.
Találtam egy ilyet Smith szerződésében:
On the surface, the contract looks as if it contains $16.5 million in guaranteed money. But Smith's second-year base salary of $7.5 million is fully guaranteed only if Smith remains on the 49ers' roster on April 1, 2013.

Ha most tradelnétek hozzánk akkor mi érvényesülne a szerződése hátralevő részéből?
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Bár ha jön helyette Darrelle Revis akkor még Brown is megkaphatják 😀


több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Alexet kezdik összeboronálni a Jets-szel.red6t6
Inkább lennék csere QB egy SB eseélyes csapatnál mint elsőszámú egy közép szarnál.


több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Alexet kezdik összeboronálni a Jets-szel.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
LMJ-re lehet szavazni
 www.nfl.com/voting/rookies/2012/REG/15


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Chad Hallt leigazoltuk a PS-be nov 27-én, kirugtuk dec 15-én visszavettük 17-én????????diverdoc
helyet vagy penzt szabaditottak fel ideiglenesen, esetleg csokkentettek a fizetesen.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát.. nem vagyok a tévé előtt pár napig, aztán meg mi történik 😊 😊

(igaz, megint összefosta magát az upc box...)

Megérte annyit várni a sikerekre és szurkoló lenni még azelőtt, hogy megindult a szekér 😛


várható volt hogy a Pats úgy jön vissza hogy Tomi unstoppable módra vált. ezzel a gyors tempós támadással bármelyik védősor kifulladt volna, erre eszméltek az edzők is és idejében váltottak vissza.
nem csak a comeback megsüvegelendő, hanem hogy a padlóról felállt a Niners és bevitte a döntő csapást. és ez ami mindent vitt.petey
kando777
És aki a szekérkorszak előtt, mondjuk az űrsikló (Walsh, Flash80, Joe papa stb) idejében csatlakozott a fanclubba az az igazi alja? 😛


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Vezetjük a power ranking-et:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xigaxmhqvrcpioenwett
NFL Power Rankings, Week 16: 49ers take top spot from Patriots
To be the best, you have to beat the best. NaVorro Bowman's San Francisco 49ers did just that, dropping last week's top dog. But a new No. 1 is just the beginning of Elliot Harrison's shakeup.


több mint 11 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Hát.. nem vagyok a tévé előtt pár napig, aztán meg mi történik 😊 😊

(igaz, megint összefosta magát az upc box...)

Megérte annyit várni a sikerekre és szurkoló lenni még azelőtt, hogy megindult a szekér 😛


várható volt hogy a Pats úgy jön vissza hogy Tomi unstoppable módra vált. ezzel a gyors tempós támadással bármelyik védősor kifulladt volna, erre eszméltek az edzők is és idejében váltottak vissza.
nem csak a comeback megsüvegelendő, hanem hogy a padlóról felállt a Niners és bevitte a döntő csapást. és ez ami mindent vitt.petey

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Chad Hallt leigazoltuk a PS-be nov 27-én, kirugtuk dec 15-én visszavettük 17-én????????


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Asszem az, hogy matematikailag is tuti a PO, még nem lett i9tt lefektetve.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
várható volt hogy a Pats úgy jön vissza hogy Tomi unstoppable módra vált. ezzel a gyors tempós támadással bármelyik védősor kifulladt volna, erre eszméltek az edzők is és idejében váltottak vissza.
nem csak a comeback megsüvegelendő, hanem hogy a padlóról felállt a Niners és bevitte a döntő csapást. és ez ami mindent vitt.