San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
azért idegenben ez a hóksz nem annyira veretes...
otthon 7-0, idegenben 3-5 (W:BUF,CHI,CAR; L:ARI,STL,SF,DET,MIA)
ha nem kapunk ki a cards-tól akkor pedig idegenbe kell menniük, és ha nyernek is (és persze mi is) akkor is ők jönnének hozzánk főcsoport döntőzni, ott pedig nincs 12. ember
nálunk egyedül a NYG nyert, az STL pedig elvitt egy pontot


több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Gyerekek, Karácsony van! Béke Veled!


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
a mai meccs egyszerű, odamegyünk, széttépjük az arcukat, és meglátják hogy hol a helyük. úgyis hájpolják most őket hogy omg veretlenek otthon, a mai napig. Justin Smith nem játszik, de helyén RJF nyom egy állatot szerintem. a DL eltapossa a Törpét. Kellemetlen ébredésük lesz az elmúlt 2 hét után. Nem ejtünk foglyokat, nincsenek túlélők.
petey
Kedves Nagyarcupetey! Úgy láttam ti lettetek helyrerakva.
Ha megtennéd, hogy írnál egy szubjektív értékelést a meccsről azt megköszönném. Ja egyébként Kellemes Karácsonyt neked, mert Nekünk már megvan 😉
BigBaltazar
ne bátsd már. szegénynek elég gáz már az is h ilyen csapata van 😀
(többi frisco fannak: jó meccs volt, győzött most a jobb, remélhetőleg a POban még találkozunk, ha nem akkor jövőre.)braxa88
engem nem bánt, én el tudok viselni egy vereséget(akár 1 akár 50 ponntal kapunk ki). a csapatunk meg kurva jó, mint mondtam szerencsére van életem, ami azért többről szól, mint egy sportcsapat(akár a 49ers, Vidi, vagy a Volán), de úgy látom vannak akik ezen élvezkednek hogy másnak most milyen jó szar lehet. nem.

red ahogy írta, a mi topikunk, mi nem rohantunk oda hozzátok mikor írtátok, hogy hogy le lesz zúzva mindenki nálunk.

sajnos mindíg van pár Hawks fan aki nem több egy nyafogós gyereknél akár nyernek akár nem.
de gratulálok hogy sikerült faszán elvinni a topikot ismét a személyeskedés irányába, amikor nyugi volt ma.

Helmut, a lófasznak is vége van egyszer. mint a Pats decemberi szériájának. hiszem hogy ha összekerülünk akkor más lesz a leányzó fekvése. szóval bocs, nem rettegünk.

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Hoxnak szurkolt. Szerintem mi Friscoban nem részesültünk bántalmazásban (blowout volt ez a legkomiszabb fajtából)!! A két csapat jelenlegi formája alapján én a helyedben nem várnám a következő meccsünket sem. Ilyen bántalamazás nem tűnik el a fejekből 1-2 hét alatt. Helmut Zimmer
Nem volt ez olyan komoly bántalmazás, bár nyilván Ti ezt hangsúlyozzátok, de tudod mit, karácsony van...az volt, nagyon megvertetek minket, pedig kihoztuk magunkból a maximumot, dehát Titeket idén már senki nem tud megverni.
Azért adja Isten, hogy találkozzunk még a rájátszásban...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
a mai meccs egyszerű, odamegyünk, széttépjük az arcukat, és meglátják hogy hol a helyük. úgyis hájpolják most őket hogy omg veretlenek otthon, a mai napig. Justin Smith nem játszik, de helyén RJF nyom egy állatot szerintem. a DL eltapossa a Törpét. Kellemetlen ébredésük lesz az elmúlt 2 hét után. Nem ejtünk foglyokat, nincsenek túlélők.
petey
Kedves Nagyarcupetey! Úgy láttam ti lettetek helyrerakva.
Ha megtennéd, hogy írnál egy szubjektív értékelést a meccsről azt megköszönném. Ja egyébként Kellemes Karácsonyt neked, mert Nekünk már megvan 😉
BigBaltazar
ne bátsd már. szegénynek elég gáz már az is h ilyen csapata van 😀
(többi frisco fannak: jó meccs volt, győzött most a jobb, remélhetőleg a POban még találkozunk, ha nem akkor jövőre.)
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Kedves Nagyarcupetey! Úgy láttam ti lettetek helyrerakva.
Ha megtennéd, hogy írnál egy szubjektív értékelést a meccsről azt megköszönném. Ja egyébként Kellemes Karácsonyt neked, mert Nekünk már megvan 😉
BigBaltazar
A következő meccsünk után is szeretettel várunk. Kíváncsi leszek, akkor is ekkora szád lesz-e, mert az első meccsünk után nem láttalak errefelé. Vagy akkor még nem a Hawksnak szurkoltál? 😉red6t6
Hoxnak szurkolt. Szerintem mi Friscoban nem részesültünk bántalmazásban (blowout volt ez a legkomiszabb fajtából)!! A két csapat jelenlegi formája alapján én a helyedben nem várnám a következő meccsünket sem. Ilyen bántalamazás nem tűnik el a fejekből 1-2 hét alatt.
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Most sem láttatok volna errefelé, ha petey nem írta volna a meccs előtt idézem "a mai meccs egyszerű, odamegyünk, széttépjük az arcukat, és meglátják hogy hol a helyük." Mi ez ha nem arcoskodás. Nekem semmi bajon a friscoval és veletek sem, azt is el tudom fogadni ha kikap a csapatom, de hogy valaki ennyire nagyképű az már sok. Részemről a témát lezártam, a többi úgy is a pályán dől el. Boldog KarácsonytBigBaltazar
Nézd, ezt ide nekünk írta, a mi topikunkba. Bizonyára találkoztál már ilyen zrikálásokkal, főleg fontos meccsek előtt. Ezeket nem kell mellre szívni, túlreagáltad a dolgokat. És ez ugyan csak az én véleményem, de nem elegáns dolog győztes meccs után a vesztes csapat topikjában így trollkodni. Persze nem vagyunk egyformák, lehet, hogy én tévedek, és ezek már inkább generációs különbségekből adódnak.
Boldog Karácsonyt Neked is.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Kedves Nagyarcupetey! Úgy láttam ti lettetek helyrerakva.
Ha megtennéd, hogy írnál egy szubjektív értékelést a meccsről azt megköszönném. Ja egyébként Kellemes Karácsonyt neked, mert Nekünk már megvan 😉
BigBaltazar
A következő meccsünk után is szeretettel várunk. Kíváncsi leszek, akkor is ekkora szád lesz-e, mert az első meccsünk után nem láttalak errefelé. Vagy akkor még nem a Hawksnak szurkoltál? 😉red6t6
Most sem láttatok volna errefelé, ha petey nem írta volna a meccs előtt idézem "a mai meccs egyszerű, odamegyünk, széttépjük az arcukat, és meglátják hogy hol a helyük." Mi ez ha nem arcoskodás. Nekem semmi bajon a friscoval és veletek sem, azt is el tudom fogadni ha kikap a csapatom, de hogy valaki ennyire nagyképű az már sok. Részemről a témát lezártam, a többi úgy is a pályán dől el. Boldog Karácsonyt

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Srácok ezt nem gondoltam volna... bevallom őszintén elszomorított amit láttam 😕

A secondarytok akkora homály volt hogy fájdalom volt nézni. Végül is az option play-ek és a play actoin passokkal szarrá verték a védelmetek.

Van ez így. Sajnálom, mert nektek szurkoltam. Lehet bármennyire jó a hox, egyszerűen nem szimpatikus mint csapat. Go niners, de csakis a PO-ban. A jövőhéten még kicsit ellenetek szorítok 😊
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Azt mondja már meg valaki hogy lehetne elkerülni főcsoport döntőig a Lambeau Fieldet?he7edik
azt csak úgy ha miénk lesz a 2. seed, vagy ha bukjuk a csoportgyőzelmet és a 6. csapat kikap wc körön

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Azt mondja már meg valaki hogy lehetne elkerülni főcsoport döntőig a Lambeau Fieldet?


több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Ma sokkal jobbak voltunk, de a helyükön kell kezelni a dolgokat. A Frisco még mindig egyértelműen bajnokesélyes, mi pedig tettünk egy apró lépést előre. A jövő csapata épül és ez a legfontosabb. No meg az, hogy az NFC West többé nem lúzerbandák gyülekezete!
Kívánok mindenkinek itt is Boldog Békés Karácsonyt!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Kedves Nagyarcupetey! Úgy láttam ti lettetek helyrerakva.
Ha megtennéd, hogy írnál egy szubjektív értékelést a meccsről azt megköszönném. Ja egyébként Kellemes Karácsonyt neked, mert Nekünk már megvan 😉
BigBaltazar
A következő meccsünk után is szeretettel várunk. Kíváncsi leszek, akkor is ekkora szád lesz-e, mert az első meccsünk után nem láttalak errefelé. Vagy akkor még nem a Hawksnak szurkoltál? 😉

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Nagyon fásult volt tegnap a D, aztán meg szerencsénk sem volt. De semmi baj, köv meccsen megint jók leszünk, és szurkoljunk a Vikingeknek, hogy meg legyen a 2. seed 😊

Boldog karácsonyt mindenkinek 😊

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Nem kell beszarni fiúk, nekik ez nagyon kellett, nekünk nem annyira. Semmi közünk nem volt a meccshez, de erre is számítottam. Így legalább eggyel többször láthatjuk kedvenc csapatunkat játszani. A Cards meccset hozzuk és akkor még mindig a hátunkat bámulhatja a hox.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!









petey
Ronda és nem is *finom*...

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az éjjel nem sok minden jött be nekünk, míg a másik oldalon szinte minden sikerült. Ezek ellenére jól nyomta a Szíhóx. Majd a PO-ban itthon leverjük Őket. A seed #2 per pillanat a Packersé, viszont nekik a jó formában lévő Vikings idegenben a zárómeccsük, míg nekünk otthon a szárnyaszegett madásereg. Azt mindenképpen hozni kell, és még a pihenő is összejöhet! Ettől a vereségtől összerántjuk magunkat és a cél: a gyűrű!Alabama Niners
ez egy ilyen, szerintem kijött a múlt heti fáradtság, mivel valami rekordemnnyiségű snapet volt fent a D a pályán. Justin Smith hiánya is látszott rettenetesen. a Hawks jobban akarta ezt most.
viszont ha kikapunk azt stílusosan tesszük.

lesz mit tanulni még Harbnak itt az NFL-ben.
az meg hogy Kaep/Alex csere, már eldőlt. hosszú távon Colin az emberünk, most ez a meccs nem oszt nem szoroz.

Fucu, úgy legyen 😉

*az jó mikor random Seahawks fanok felbukkannak a győzelmük után és lenagyarcúzzák az embert. ezért szeretik őket sokan* 😂

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
Lesz még meglepi ebben a szezonban(pozitív) 😊petey
Az viszont érdekes,hogy hátrányból mennyire szárnyaszegettnek tűnt ez a D#. Lehet,hogy csak azért,mert még friss a meccs, és a 9ers D# ennél jobban szokott játszani, de érdekes, és a többi csapat számára is tanulságos ez a meccs. Tulajdonképpen esélyetek sem volt a győzelemre. Ezt most nem trollkodásból írom, de a vezetés megszerzése után mi diktáltuk az iramot. #55 tényleg nagyon sokszor meg lett verve. Az mondjuk pozitívum nektek,hogy Okung tényleg elit szinten játszik, és így sikerült eltüntetnie Aldont a pályáról,de a legtöbb csapatnak nincs ilyen jó LT a falban. Ha jól emlékszem, azokban a playekben ahol nyomást tudott generálni, rendre RT oldaláról indult. Így végigvéve, elég kedvezőtlen matchup vagyunk nektek.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Kedves Nagyarcupetey! Úgy láttam ti lettetek helyrerakva.
Ha megtennéd, hogy írnál egy szubjektív értékelést a meccsről azt megköszönném. Ja egyébként Kellemes Karácsonyt neked, mert Nekünk már megvan 😉
BigBaltazar
nem is értem miért nem azt írtam hogy biztos ki fogunk kapni.
szoktam írni sszubjektív véleményt, de ez az első mondatod el is szúrta az egészet.
legalább lett egy rakat lájkod.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Az éjjel nem sok minden jött be nekünk, míg a másik oldalon szinte minden sikerült. Ezek ellenére jól nyomta a Szíhóx. Majd a PO-ban itthon leverjük Őket. A seed #2 per pillanat a Packersé, viszont nekik a jó formában lévő Vikings idegenben a zárómeccsük, míg nekünk otthon a szárnyaszegett madásereg. Azt mindenképpen hozni kell, és még a pihenő is összejöhet! Ettől a vereségtől összerántjuk magunkat és a cél: a gyűrű!Alabama Niners
ez egy ilyen, szerintem kijött a múlt heti fáradtság, mivel valami rekordemnnyiségű snapet volt fent a D a pályán. Justin Smith hiánya is látszott rettenetesen. a Hawks jobban akarta ezt most.
viszont ha kikapunk azt stílusosan tesszük.

lesz mit tanulni még Harbnak itt az NFL-ben.
az meg hogy Kaep/Alex csere, már eldőlt. hosszú távon Colin az emberünk, most ez a meccs nem oszt nem szoroz.

Fucu, úgy legyen 😉

*az jó mikor random Seahawks fanok felbukkannak a győzelmük után és lenagyarcúzzák az embert. ezért szeretik őket sokan* 😂

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
Lesz még meglepi ebben a szezonban(pozitív) 😊

több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Ez szívás volt. Nem kicsi. Ha így játszunk a továbbiakban akkor nem leszünk sokáig érdekeltek a PO-ban. Azonban remélhetőleg megint összekapjuk magunkat, tönkreverjük a pintyeket, és jöhet az új bajnokság. Sajnos ott viszont nem lehet "hullámvasutasat" játszani, egy szar meccs és vége.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az éjjel nem sok minden jött be nekünk, míg a másik oldalon szinte minden sikerült. Ezek ellenére jól nyomta a Szíhóx. Majd a PO-ban itthon leverjük Őket. A seed #2 per pillanat a Packersé, viszont nekik a jó formában lévő Vikings idegenben a zárómeccsük, míg nekünk otthon a szárnyaszegett madásereg. Azt mindenképpen hozni kell, és még a pihenő is összejöhet! Ettől a vereségtől összerántjuk magunkat és a cél: a gyűrű!
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
dobbenet.. 😕
hihetetlen jol jatszott a hawks. legszivesebben amugy hozzavagtam volna a tevehez az iranyitot mergemben, de ez nem megoldas. egy elonye van ennek a veresegnek:az nfc westet immaron senki nem fikazhatja, mert 2 csapat siman odabasz barkinek.
nemi orom nekem: a cinci, a viks, a chargers es skins is nyert.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Már bennetek sem lehet bízni 😊
A héten megveritek a Cards-t és minden rendbe jön 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
A sors még hozhatja úgy, hogy találkozunk a rájátszásban!
Az is remek meccs lesz, és biztos vagyok abban, hogy felkészülten vártok majd minket!

Boldogabb karácsonyt,

Üdv
Helm
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Uraim, tudjátok, ezt nem hagyhatom ki! Persze a "silly" nélkül értendő! 😀 😛 Békés, Boldog Karácsonyt kívánok! Písz. 😊


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"