NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Esetleg felajánlhatnád a bowl.hu draft közvetítéséhez. 😀somoskovig
felveszitek a legnagyobb sztílnél? 😛fetomy
Irvin és Carpenter közül melyikre gondolsz, mint sztíl? 😊somoskovig
hát irvinnek még van ideje bizonyítani, egyébként pedig Okung, E.Thomas 1. kör, Wagner 2. kör, Wilson 3. kör, Mebane 3. kör, Wright 4. kör, Kancellár 5. kör, Sherman 5. kör, Browner CFL és 7. körösnek Sweezy sem volt épp rossz pick. De igen, az a két első kör valóban vicces volt 😊fetomy
Tényleg, amúgy az idei róka pesszrássörök közül kinek volt a legtöbb zsákja?
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
A Seahawks sapit csak ott használtuk, a későbbi körökben Seahawks esetén már nem. 😊

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Esetleg felajánlhatnád a bowl.hu draft közvetítéséhez. 😀somoskovig
felveszitek a legnagyobb sztílnél? 😛fetomy
Irvin és Carpenter közül melyikre gondolsz, mint sztíl? 😊somoskovig
hát irvinnek még van ideje bizonyítani, egyébként pedig Okung, E.Thomas 1. kör, Wagner 2. kör, Wilson 3. kör, Mebane 3. kör, Wright 4. kör, Kancellár 5. kör, Sherman 5. kör, Browner CFL és 7. körösnek Sweezy sem volt épp rossz pick. De igen, az a két első kör valóban vicces volt 😊
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Esetleg felajánlhatnád a bowl.hu draft közvetítéséhez. 😀somoskovig
felveszitek a legnagyobb sztílnél? 😛fetomy
Irvin és Carpenter közül melyikre gondolsz, mint sztíl? 😊

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Esetleg felajánlhatnád a bowl.hu draft közvetítéséhez. 😀somoskovig
felveszitek a legnagyobb sztílnél? 😛
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Esetleg felajánlhatnád a bowl.hu draft közvetítéséhez. 😀

több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Egy ilyen sapka L/XL méretben érdekel valakit? Nekem nagy lett.


http://seahawks.hu
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
RW-ről most már tényleg nem kell dumálni, nem akar ő semmit... ő is ismeri a szabályokat.SeaSzilaHawk
Én Flynnre írtam 😊undisputedly
jól van, nem gond... már ideje volt vmit elnézni... 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
RW-ről most már tényleg nem kell dumálni, nem akar ő semmit... ő is ismeri a szabályokat.SeaSzilaHawk
Én Flynnre írtam 😊
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
RW-ről most már tényleg nem kell dumálni, nem akar ő semmit... ő is ismeri a szabályokat.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem cut esetén nem élné meg a második waiver listás csapatot. KC lehet,hogy behúzná, de ha ők nem, akkor sem maradna kint sokáig.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
sztem is nagy valószínűséggel minden csapat azt várja, h Flynnt kivágjuk és ne kelljen trade-eljenek érte. Ezért is nyilatkozott, ha jól emlékszem JS, h nagyon meg vannak elégedve Flynnel, ha nem kell senkinek, akkor megtartják stb. Ezzel is leverage-t akartak maguknak ha lesznek trade tárgyalások... most belegondolva, egy trade lenne a legjobb, de ha netán nem adnak érte megfelelő "mennyiséget", akkor el kell gondolkodni, hogy megtartjuk-e esetlegesen, mert ha nem akarjuk megtartani semmiképp, akkor vigyék, akár egy jövőbeli 7. körért is... érdekes lesz, h mit sütnek ki belőle...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Amúgy Szila, vannak olyanok, akik azt gondolják, hogy Smith nem is lenne olyan felesleges... 😀Medvepapa
Kik? azok biztosan jó emberek 😀SeaSzilaHawk
Hawks fanok, BB azért már csak 29 éves, a gyors elkapók meg tudják verni, Smith megoldás lehet. Hááát meglátjuk... 😊Medvepapa
Mondom, h jó emberek 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
szvsz hátsó körös prospect annyira nem lényeges, bár kétségkívül jöhet. Flynn nem jó backupnak szerintem, és nem csak a fizetése miatt. Én inkább olyat tudok elképzelni, akiben kicsit több meccs van már, tehát ha RW kiesik, akkor be lehet rakni anélkül is, hogy "na most mi lesz". Wilson stílusában egyébként ott van Troy Smith, pont ugyanez a játék, csak nyilván nem ennyire jól. 1-2 meccsre sztem ha kell be tudna állni, és nem kéne az O-n sem változtatni miatta, de rég nem kell senkinek, szóval gondolom nem fog ide sem jönni, pedig tényleg stílusban tökéletes match.

újonc backuppal egyébként annyi a gondom, hogy nekünk most újonc QB van, szóval nincs az, mint mittudomén Pacskerszéknél Favre idejében, hogy Áronka elpadozik 2-3 évet, szétfejlődi magát és Favre utódja lesz. Itt egy rookie elpadozná egész karrierjét, és ha mittudomén 2 év múlva, 4 év múlva be kell állnia 3 meccsre, nem lesz semmi rutin benne. A pick is pazarlás, és ha tényleg pályára kell mennie, nagyon kockázatos is, főleg egy hátsó körös esetén.

FA lesz Moore, TARVARIS, Campbell, a McTehénn fivérek, bármelyik elfér backupnak. Plusz option footballer esetén tradelhetünk TIBÓÉRT!!!fetomy
Még az hiányzik, hogy a nyakunkba szabadítsák a Tibi gyereket, meg azt a hisztit, ami körülötte kialakult. Meccs közben meg majd 10 percenként leborulunk kelet felé imádkozni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szvsz hátsó körös prospect annyira nem lényeges, bár kétségkívül jöhet. Flynn nem jó backupnak szerintem, és nem csak a fizetése miatt. Én inkább olyat tudok elképzelni, akiben kicsit több meccs van már, tehát ha RW kiesik, akkor be lehet rakni anélkül is, hogy "na most mi lesz". Wilson stílusában egyébként ott van Troy Smith, pont ugyanez a játék, csak nyilván nem ennyire jól. 1-2 meccsre sztem ha kell be tudna állni, és nem kéne az O-n sem változtatni miatta, de rég nem kell senkinek, szóval gondolom nem fog ide sem jönni, pedig tényleg stílusban tökéletes match.

újonc backuppal egyébként annyi a gondom, hogy nekünk most újonc QB van, szóval nincs az, mint mittudomén Pacskerszéknél Favre idejében, hogy Áronka elpadozik 2-3 évet, szétfejlődi magát és Favre utódja lesz. Itt egy rookie elpadozná egész karrierjét, és ha mittudomén 2 év múlva, 4 év múlva be kell állnia 3 meccsre, nem lesz semmi rutin benne. A pick is pazarlás, és ha tényleg pályára kell mennie, nagyon kockázatos is, főleg egy hátsó körös esetén.

FA lesz Moore, TARVARIS, Campbell, a McTehénn fivérek, bármelyik elfér backupnak. Plusz option footballer esetén tradelhetünk TIBÓÉRT!!!
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
RW fizetésemelése után egy új pletyka. Nem nagyon akarnak tradelni Flynnért mert azt várják, hogy ki lesz vágva:
Jason Cole ‏@JasonColeYahoo
While Seattle has told QB Matt Flynn they are willing to trade him, finding trade partner is problematic because several expect he'll be cut

Már csak az a kérdés akkor ki lesz a backup qb? Szereznek egy veteránt olcsóbban + egy hátsó körös prospect?
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Amúgy Szila, vannak olyanok, akik azt gondolják, hogy Smith nem is lenne olyan felesleges... 😀Medvepapa
Kik? azok biztosan jó emberek 😀SeaSzilaHawk
Hawks fanok, BB azért már csak 29 éves, a gyors elkapók meg tudják verni, Smith megoldás lehet. Hááát meglátjuk... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Amúgy Szila, vannak olyanok, akik azt gondolják, hogy Smith nem is lenne olyan felesleges... 😀Medvepapa
Kik? azok biztosan jó emberek 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
RW emelést akar hát persze 😀 Hülye ugye ő is meg a képviselői is, ez kétségtelen, valószínű egy amatőr faszkalap kéviseli, aki nem tudja, hogy 3 évig ez fix szerződés neki akkoris ha minden szezonban 6000 yardot passzol, 1500-at fut, dob 50 TD-t 0 INTet és fut hozzá még 20 TD-t fumble nélkül, és a 100%-os passzolása mellé még perfect ratingje is lesz a szezon végén és három NFL MVP-t meg 3 SB MVP-t szerez és ha 3. éve után azonnal beválasztják a hofba és kiderül, hogy ő maga az Isten akkor is ugyanezt a szaros összeget fogja keresni. Kivéve persze ha a Hawks cutolja, waiveren behúzza a chiefs, majd ők is cutolják, hisz waiveren ha jól sejtem marad a szerződése, majd ugyanígy cutolja mind a 30 csapat vagy ahány akarja, hogy aztán FA-ként versenyezhessen mindenki, hogy 3 milla helyett 80-at adjon neki.

Nem is értem, ezt a hírt hogy lehetett komolyan venni egy percig is 😊 Főleg, hogy nem csak a fenti szarság van, hanem az is, hogy RW pont nem az a fajta játékos, aki bármikor, de főleg ilyen helyzetben több pénzt akarna. Inkább szerintem hálás, hogy létezik egy klub, aki nem csak draftolta, de még esélyt is adott neki, pedig nem lett volna muszáj, sőt.

Az meg csak hülyeség, hogy Flynn nagy pénze miatt többet akarna. Inkább szvsz örül annak, hogy olyan játékost küzdött maga mögé, akinek elméletileg előtte kellene lennie a DC-n.
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Peter King ‏@SI_PeterKing
Russell Wilson to me: "I speak for myself. I never demanded or asked for a restructured contract."

Nahát... 😊Medvepapa
Helyes, ilyen embernek ismertem meg. Régen rossz, ha az ember nekiáll holdoutolni, meg nyilvánosan fakkolni, szerintem jól még nem jöttek ki belőle emberek (Haynesworth, Wallace)tenorx
Na meg azért csak ott van mögötte (egyenlőre) egy Matt Flynn, ami nem kis inspiráció a srácnak. Ha púposkodna egy idény után képesek lennének PC-ék büntiből bejegelni backupnak. Remélem mindez csak lehetőség marad, RW tudja hol a helye és olyan marad, amilyennek megismertük. Ha idén egyetlen snapje se lett volna, akkor is azt mondanám, hogy szimpatikus gyerek, így meg pláne. Aki meg 48-0-nál a playbook-ot, meg a meccsen menet közben készült fényképeket tanulmányozza, az elhivatottnak tűnik számomra. A következő szezon vízválasztó lesz neki, ha tudja hozni ezt a szintet, akkor Seattle és a 12th Man a vállára fogja emeli. Én szurkolok neki.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Peter King ‏@SI_PeterKing
Russell Wilson to me: "I speak for myself. I never demanded or asked for a restructured contract."

Nahát... 😊Medvepapa
Helyes, ilyen embernek ismertem meg. Régen rossz, ha az ember nekiáll holdoutolni, meg nyilvánosan fakkolni, szerintem jól még nem jöttek ki belőle emberek (Haynesworth, Wallace)
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Peter King ‏@SI_PeterKing
Russell Wilson to me: "I speak for myself. I never demanded or asked for a restructured contract."

Nahát... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

am nem is értem ezt a RW fizetésemelést...nem úgy van, h 3. év után kérhet új szerződést egy rookie?le vagyok maradva ezzel a témával...SeaSzilaHawk
Korábban már bemásoltam egyszer RW szerződését, most megint aktuális a téma. Van ugye egy RoY jelöltünk, aki 4 évre kap alig 3 milliót, míg mögötte a padon Flynn 3 év 20 milliós kontraktussal 😊
Idő kérdése volt,hogy az ehhez hasonló jelentések elkezdjenek kiszivárogni. Állítólag RW emelést akar, ami az új CBA-nak köszönhetően nem lehetséges. Mármint újratárgyalni 3 éven belül a rookie szerződést. Kommentekben felvetették,hohy cut majd resign, de ez ésszerűtlen lenne, mert nem élné túl a waivert.

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/20/report-russell-wilson-rep-asked-for-new-contract/
undisputedly
undisputedly
köszi Undi, tiszta és érthető, akkor nem voltam messze az igazságtól.SeaSzilaHawk
Ja ez meg a másik...3 évig semmi nem történhet, ezért is fals nekem a "that an unnamed representative of Wilson (i.e., Cook or someone who works for him) called the Seahawks this week “insisting that something be done” to adjust Wilson’s slotted third-round rookie contract."
Amúgy Szila, vannak olyanok, akik azt gondolják, hogy Smith nem is lenne olyan felesleges... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man

am nem is értem ezt a RW fizetésemelést...nem úgy van, h 3. év után kérhet új szerződést egy rookie?le vagyok maradva ezzel a témával...SeaSzilaHawk
Korábban már bemásoltam egyszer RW szerződését, most megint aktuális a téma. Van ugye egy RoY jelöltünk, aki 4 évre kap alig 3 milliót, míg mögötte a padon Flynn 3 év 20 milliós kontraktussal 😊
Idő kérdése volt,hogy az ehhez hasonló jelentések elkezdjenek kiszivárogni. Állítólag RW emelést akar, ami az új CBA-nak köszönhetően nem lehetséges. Mármint újratárgyalni 3 éven belül a rookie szerződést. Kommentekben felvetették,hohy cut majd resign, de ez ésszerűtlen lenne, mert nem élné túl a waivert.

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/20/report-russell-wilson-rep-asked-for-new-contract/
undisputedly
undisputedly
köszi Undi, tiszta és érthető, akkor nem voltam messze az igazságtól.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014

am nem is értem ezt a RW fizetésemelést...nem úgy van, h 3. év után kérhet új szerződést egy rookie?le vagyok maradva ezzel a témával...SeaSzilaHawk
Korábban már bemásoltam egyszer RW szerződését, most megint aktuális a téma. Van ugye egy RoY jelöltünk, aki 4 évre kap alig 3 milliót, míg mögötte a padon Flynn 3 év 20 milliós kontraktussal 😊
Idő kérdése volt,hogy az ehhez hasonló jelentések elkezdjenek kiszivárogni. Állítólag RW emelést akar, ami az új CBA-nak köszönhetően nem lehetséges. Mármint újratárgyalni 3 éven belül a rookie szerződést. Kommentekben felvetették,hohy cut majd resign, de ez ésszerűtlen lenne, mert nem élné túl a waivert.

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/20/report-russell-wilson-rep-asked-for-new-contract/
undisputedly