Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 848 — Amerikai sportok rajongója
jaj, de örülök Wilsonnak! És pont a 2 kedvenc csapatom után egyik legkedvesebb badwagonom Seattle-ben, végre egy jó draftolás számomra kedves csapatba. Meg ezért óriási az Ncaa kapcsolat hogy kövessük, hogy lehet ennek örülni most. Idén se fogom kevesebb Seahawks meccset nézni az biztos!😊 És ha még TO is feléledne!
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Nekem egyre jobban tetszik a "Törpe". Még egy-két meccs és ha így játszik, akkor már nem lehet a véletlenre hivatkozni. Flynn számára meg most kezdődik az igazi derbi. Optimista vagyok, még akkor is, ha az előszezon nem sokat jelent. Lásd Lions 4-0, aztán 0-16.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
anni preseason pick van, h abban biztos vagyok h nem fog a szezonnyitón picket fogni a D# az aktuális Cards QBtol 😀braxa88
Látom megvan a csont amit nem engedsz el... silent7939
mi rosszat mondtam?
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
anni preseason pick van, h abban biztos vagyok h nem fog a szezonnyitón picket fogni a D# az aktuális Cards QBtol 😀braxa88
Látom megvan a csont amit nem engedsz el... silent7939
Azert a sajat topicjaban had oromkodjon mar a fan,hogy a csoportrivalisnak legalabb olyan pocsek a qb parosa mint ami nekunk volt tavaly 😊undisputedly
Nem az irányító a leggyengébb pontja a csapatnak hanem az O fal... 😊silent7939
jó, ez PS. majd ha elkezdődnek az éles meccsek, mikor van igazi game planning is kiderülnek dolgok.
de szerintem, Flynn lesz a starter, azért annyira nem volt rossz. ne feledjük, a KC-nak sem volt fent a full kezdője.

több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
anni preseason pick van, h abban biztos vagyok h nem fog a szezonnyitón picket fogni a D# az aktuális Cards QBtol 😀braxa88
Látom megvan a csont amit nem engedsz el... silent7939
Azert a sajat topicjaban had oromkodjon mar a fan,hogy a csoportrivalisnak legalabb olyan pocsek a qb parosa mint ami nekunk volt tavaly 😊undisputedly
Nem az irányító a leggyengébb pontja a csapatnak hanem az O fal... 😊
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
anni preseason pick van, h abban biztos vagyok h nem fog a szezonnyitón picket fogni a D# az aktuális Cards QBtol 😀braxa88
Látom megvan a csont amit nem engedsz el... silent7939
Azert a sajat topicjaban had oromkodjon mar a fan,hogy a csoportrivalisnak legalabb olyan pocsek a qb parosa mint ami nekunk volt tavaly 😊
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
anni preseason pick van, h abban biztos vagyok h nem fog a szezonnyitón picket fogni a D# az aktuális Cards QBtol 😀braxa88
Látom megvan a csont amit nem engedsz el...
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
uhhh... ez nagyon jól kezd kinézni... rég láttam ilyen minőségű és mennyiségű csapatot... PC-ék nagyon kemény döntések előtt állnak. De ezek azok a nehéz döntések amelyeknek lehet örülni 😊

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
deee 290
Úgy látszik Wilson-Foles együtt folytatja tovább a jó bemutatkozást kívánom nálatok is Wilson meg nálunk Feoles is majd beváljon. Igaz nálunk még tuti nem ő lesz a kezdő Vick első sackjéig semmiképp de aztán...😛
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hajajj.A végén még megszeretteti magát ez a kölök 😀
Jöhetne már a Week1.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
na fel van adva a lecke, ki lesz a kezdő

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
anni preseason pick van, h abban biztos vagyok h nem fog a szezonnyitón picket fogni a D# az aktuális Cards QBtol 😀
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Turbinátor!!!! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Persze nem csinált még semmit Wilson, de ahhoz képest, hogy draft után mindenki h szívta a fogát, meg hogy reach...mindenesetre ha kicsi, ha nem, igazi vezérszellem a srác! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
wilson a kezdő
Owens cut
legalábbis nálam
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
És itt a második! 😀 Hááát ki kezdjen??? 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Állítólag Flynn nem játszik a könyökét fájlalja...lehet Portis kap néhány drive-ot??? 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
1.D ellen nem tudunk TDt csinálni 3.meccse már ... szomorúbraxa88
Itt a TD!!! Nem gyenge drive volt! 😀Medvepapa
csempioncsip!
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
1.D ellen nem tudunk TDt csinálni 3.meccse már ... szomorúbraxa88
Itt a TD!!! Nem gyenge drive volt! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
1.D ellen nem tudunk TDt csinálni 3.meccse már ... szomorú
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
flynn eddig szörnyű volt, nem meglepetés h jön Wilson. sztem ő sem lesz jobb kezdő D ellen.
flynn: 4negyed: 102yard, 0 TD, 1 Int, 56.9rat, NULLA
we want tarvaris! 😀 (amugy meg Fucu... te sem gondolod komolyan h Tarvarisnál jobb Kolb meg Skleton 😀😀😀DD )
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
így viszont ha nem áll össze a dolog akkor el fog telni jópár meccs mire körvonalazódik hogy mi lenne a jó. egyelőre úgy tűnik hogy FLynn nem tudta megszilárdítani a kezdő poziját? vagy ha igen akkor miért Wilson kezd most? csak nem értem a logikát mögötte. elég érdekes, de ti is csak találgattok. 😊 petey
Az a lényeg,hogy mind PC, mind pedig a közvélemény egy dupla fenyegetést lát Wilsonban. Egy mobilis, jól futó, és rakéta karral megáldott újoncot, ami az Ő és talán mindenki más olvasatában is több mint egy pocket passer Qb, ami Flynn lenne. Kicsit az az érzésem,hogy átesünk a ló túloldalára. Egy pocsék, ligaalja Qb kettős után nem elégszik meg PC a vélhetően (ki tudja mi lesz?) solid Flynn játékával, neki egy új sztár talent kell. Szerintem kijelenthetjük,hogy sem PC sem Schneider nem ért a Qb neveléshez/értékeléshez, lévén képesek voltak egy Charlie-t és egy T-Jax-et csatasorba állítani, rövid offseason ide vagy oda. Ha ezt elfogadjuk,akkor érthető,hogy miért bakiznak a mostani Qb kérdéssel is. Szerintem Wilson méretre kicsi, ami a sérülékenységére is nagy hatással lesz. Ütközik kétszer a Frisco belső LB-eivel, és kidől egy szezonra. Látjuk,hogy a futással is operáló irányítók, nem tudnak végigvinni egy teljes szezont. Wilson sem fog tudni. Inkább raknék le egy pocketpasser Flynnel játszó futásorientált O#-t, mint hogy a tisztes felkészülést megnyirbáljam azért,hogy egy említett dubledinamit újoncra alapozzak.undisputedly
Én pl. nem fogadom el. 😊 Az tény, hogy hoztak rossz(némileg kényszer) döntéseket, de azért még pálcát nem törnék felettük. Annak idején Bradyt sem azért draftolták 6. körben, mert tudták h rá fog épülni a Pats OFF majd egy évtizedig. Kérdem én, ez azt jelenti h 2000-ben minden scout és GM és HC vak volt és hülye?! Nem! Jó helyre került, jó kezekbe és 1-2 dolog a kezére is játszott(lásd pl. Bledsoe sérülése a 2. meccsen). Tehát őt is kinevelték mind amellett h tehetséges volt. Ahhoz h egy QB sikeres legyen nem csak tehetség kell, számít az is(sok más mellett) milyen környezetbe kerül. Én úgy látom, hogy PC és JS először ezt a környezetet akarták létrehozni(szerintem sikerült). Remek Def, futójáték, stb. amik megkönnyítik a QB dolgát! Nagyon várom az idényt! 😊Medvepapa
PC egy defenzív edző, annak kiváló. HC-ként bukott a Jetsnél és a Patsnél. nem hiszem hogy most találja fel a spanyolviaszt, mikor utána BB jött, egyből tudtak dinasztát építeni. mondom, én egy jó DC-nek tartom, de az NFL-ben nem ő fog kinevelni egy elit QB-t az is biztos.
ahogy szokták mondani, ha van 2 QB-d nincs egy QB-d sem.
Persze, akkor kezdjen Flynn, azért jött, ha meg nem megy akkor ott van Wilson, ha neki sem megy de látható hogy van benne potenciál akkor már azzal lehet kezdeni valamit. persze a szezon rámehet.
Kíváncsian várom mi lesz a vége. a Brady hasonlat kissé sántít, mert 1000-ből 1 jön be ilyen. esetleg 2 ha ROmot is ideveszem mint UDFA 😊petey
Az h bukott sztem kicsit túlzàs, de ha nem is, miért ne lehetne sikeres màshol? Ne neveljen QB-t, építsen csapatot...nekünk most 1 QB-nk sincs, de van 2 akibol lehet majd talàn 1...Smithre hàny szezonotok ment rà??? 😀...sztem jò irànyba haladunk, azt meg csak remélni tudom h eredménye is lesz(ez esetben 1 pozitív mérleg annak szàmít, de kellene a PO).

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
így viszont ha nem áll össze a dolog akkor el fog telni jópár meccs mire körvonalazódik hogy mi lenne a jó. egyelőre úgy tűnik hogy FLynn nem tudta megszilárdítani a kezdő poziját? vagy ha igen akkor miért Wilson kezd most? csak nem értem a logikát mögötte. elég érdekes, de ti is csak találgattok. 😊 petey
Az a lényeg,hogy mind PC, mind pedig a közvélemény egy dupla fenyegetést lát Wilsonban. Egy mobilis, jól futó, és rakéta karral megáldott újoncot, ami az Ő és talán mindenki más olvasatában is több mint egy pocket passer Qb, ami Flynn lenne. Kicsit az az érzésem,hogy átesünk a ló túloldalára. Egy pocsék, ligaalja Qb kettős után nem elégszik meg PC a vélhetően (ki tudja mi lesz?) solid Flynn játékával, neki egy új sztár talent kell. Szerintem kijelenthetjük,hogy sem PC sem Schneider nem ért a Qb neveléshez/értékeléshez, lévén képesek voltak egy Charlie-t és egy T-Jax-et csatasorba állítani, rövid offseason ide vagy oda. Ha ezt elfogadjuk,akkor érthető,hogy miért bakiznak a mostani Qb kérdéssel is. Szerintem Wilson méretre kicsi, ami a sérülékenységére is nagy hatással lesz. Ütközik kétszer a Frisco belső LB-eivel, és kidől egy szezonra. Látjuk,hogy a futással is operáló irányítók, nem tudnak végigvinni egy teljes szezont. Wilson sem fog tudni. Inkább raknék le egy pocketpasser Flynnel játszó futásorientált O#-t, mint hogy a tisztes felkészülést megnyirbáljam azért,hogy egy említett dubledinamit újoncra alapozzak.undisputedly
Én pl. nem fogadom el. 😊 Az tény, hogy hoztak rossz(némileg kényszer) döntéseket, de azért még pálcát nem törnék felettük. Annak idején Bradyt sem azért draftolták 6. körben, mert tudták h rá fog épülni a Pats OFF majd egy évtizedig. Kérdem én, ez azt jelenti h 2000-ben minden scout és GM és HC vak volt és hülye?! Nem! Jó helyre került, jó kezekbe és 1-2 dolog a kezére is játszott(lásd pl. Bledsoe sérülése a 2. meccsen). Tehát őt is kinevelték mind amellett h tehetséges volt. Ahhoz h egy QB sikeres legyen nem csak tehetség kell, számít az is(sok más mellett) milyen környezetbe kerül. Én úgy látom, hogy PC és JS először ezt a környezetet akarták létrehozni(szerintem sikerült). Remek Def, futójáték, stb. amik megkönnyítik a QB dolgát! Nagyon várom az idényt! 😊Medvepapa
PC egy defenzív edző, annak kiváló. HC-ként bukott a Jetsnél és a Patsnél. nem hiszem hogy most találja fel a spanyolviaszt, mikor utána BB jött, egyből tudtak dinasztát építeni. mondom, én egy jó DC-nek tartom, de az NFL-ben nem ő fog kinevelni egy elit QB-t az is biztos.
ahogy szokták mondani, ha van 2 QB-d nincs egy QB-d sem.
Persze, akkor kezdjen Flynn, azért jött, ha meg nem megy akkor ott van Wilson, ha neki sem megy de látható hogy van benne potenciál akkor már azzal lehet kezdeni valamit. persze a szezon rámehet.
Kíváncsian várom mi lesz a vége. a Brady hasonlat kissé sántít, mert 1000-ből 1 jön be ilyen. esetleg 2 ha ROmot is ideveszem mint UDFA 😊

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
így viszont ha nem áll össze a dolog akkor el fog telni jópár meccs mire körvonalazódik hogy mi lenne a jó. egyelőre úgy tűnik hogy FLynn nem tudta megszilárdítani a kezdő poziját? vagy ha igen akkor miért Wilson kezd most? csak nem értem a logikát mögötte. elég érdekes, de ti is csak találgattok. 😊 petey
Az a lényeg,hogy mind PC, mind pedig a közvélemény egy dupla fenyegetést lát Wilsonban. Egy mobilis, jól futó, és rakéta karral megáldott újoncot, ami az Ő és talán mindenki más olvasatában is több mint egy pocket passer Qb, ami Flynn lenne. Kicsit az az érzésem,hogy átesünk a ló túloldalára. Egy pocsék, ligaalja Qb kettős után nem elégszik meg PC a vélhetően (ki tudja mi lesz?) solid Flynn játékával, neki egy új sztár talent kell. Szerintem kijelenthetjük,hogy sem PC sem Schneider nem ért a Qb neveléshez/értékeléshez, lévén képesek voltak egy Charlie-t és egy T-Jax-et csatasorba állítani, rövid offseason ide vagy oda. Ha ezt elfogadjuk,akkor érthető,hogy miért bakiznak a mostani Qb kérdéssel is. Szerintem Wilson méretre kicsi, ami a sérülékenységére is nagy hatással lesz. Ütközik kétszer a Frisco belső LB-eivel, és kidől egy szezonra. Látjuk,hogy a futással is operáló irányítók, nem tudnak végigvinni egy teljes szezont. Wilson sem fog tudni. Inkább raknék le egy pocketpasser Flynnel játszó futásorientált O#-t, mint hogy a tisztes felkészülést megnyirbáljam azért,hogy egy említett dubledinamit újoncra alapozzak.undisputedly
Én pl. nem fogadom el. 😊 Az tény, hogy hoztak rossz(némileg kényszer) döntéseket, de azért még pálcát nem törnék felettük. Annak idején Bradyt sem azért draftolták 6. körben, mert tudták h rá fog épülni a Pats OFF majd egy évtizedig. Kérdem én, ez azt jelenti h 2000-ben minden scout és GM és HC vak volt és hülye?! Nem! Jó helyre került, jó kezekbe és 1-2 dolog a kezére is játszott(lásd pl. Bledsoe sérülése a 2. meccsen). Tehát őt is kinevelték mind amellett h tehetséges volt. Ahhoz h egy QB sikeres legyen nem csak tehetség kell, számít az is(sok más mellett) milyen környezetbe kerül. Én úgy látom, hogy PC és JS először ezt a környezetet akarták létrehozni(szerintem sikerült). Remek Def, futójáték, stb. amik megkönnyítik a QB dolgát! Nagyon várom az idényt! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
így viszont ha nem áll össze a dolog akkor el fog telni jópár meccs mire körvonalazódik hogy mi lenne a jó. egyelőre úgy tűnik hogy FLynn nem tudta megszilárdítani a kezdő poziját? vagy ha igen akkor miért Wilson kezd most? csak nem értem a logikát mögötte. elég érdekes, de ti is csak találgattok. 😊 petey
Az a lényeg,hogy mind PC, mind pedig a közvélemény egy dupla fenyegetést lát Wilsonban. Egy mobilis, jól futó, és rakéta karral megáldott újoncot, ami az Ő és talán mindenki más olvasatában is több mint egy pocket passer Qb, ami Flynn lenne. Kicsit az az érzésem,hogy átesünk a ló túloldalára. Egy pocsék, ligaalja Qb kettős után nem elégszik meg PC a vélhetően (ki tudja mi lesz?) solid Flynn játékával, neki egy új sztár talent kell. Szerintem kijelenthetjük,hogy sem PC sem Schneider nem ért a Qb neveléshez/értékeléshez, lévén képesek voltak egy Charlie-t és egy T-Jax-et csatasorba állítani, rövid offseason ide vagy oda. Ha ezt elfogadjuk,akkor érthető,hogy miért bakiznak a mostani Qb kérdéssel is. Szerintem Wilson méretre kicsi, ami a sérülékenységére is nagy hatással lesz. Ütközik kétszer a Frisco belső LB-eivel, és kidől egy szezonra. Látjuk,hogy a futással is operáló irányítók, nem tudnak végigvinni egy teljes szezont. Wilson sem fog tudni. Inkább raknék le egy pocketpasser Flynnel játszó futásorientált O#-t, mint hogy a tisztes felkészülést megnyirbáljam azért,hogy egy említett dubledinamit újoncra alapozzak.