Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
távozott még: TE Cameron Morrah, CB Roy Lewis, OLB Jameson Konz, és DE Pep Levingston.
Konzon kívűl mind érdekes
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
lutui is cut. azt hittem a keretet megéli azérta.kacsa
na fasza... akkor barbre rosterre kerül?! nem kénebraxa88
Szerintem Sweezy...nagyon meggyőző volt eddig.Medvepapa
mivan?
sweezy tuti rostertagbraxa88
Hàt ezt mondtam én is. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
lutui is cut. azt hittem a keretet megéli azérta.kacsa
na fasza... akkor barbre rosterre kerül?! nem kénebraxa88
Szerintem Sweezy...nagyon meggyőző volt eddig.Medvepapa
mivan?
sweezy tuti rostertag
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
lutui is cut. azt hittem a keretet megéli azérta.kacsa
na fasza... akkor barbre rosterre kerül?! nem kénebraxa88
Szerintem Sweezy...nagyon meggyőző volt eddig.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
lutui is cut. azt hittem a keretet megéli azérta.kacsa
na fasza... akkor barbre rosterre kerül?! nem kéne
cut még: RB Tyrell Sutton, OG Deuce Lutui, OT Alex Barron, WR Phil Bates, CB Ron Parker, OT Edawn Coughman, éa CB Donny Lisowski.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
lutui is cut. azt hittem a keretet megéli azért
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
😕

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Amadeus valahol nagyon hangosan sír:
T.O. tweeted this: "I'm no longer a Seahawk. I THANK the organization 4 the opportunity, I'm truly blessed beyond belief. My FAITH is intact & will NOT waiver."
tenorx
Azert az szep tole, hogy legalabb megkoszonte a lehetoseget. Kar, hogy nem sikerult!

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Edwards többet nyújtott, nem csoda.
Közben a Hawks official tele lett Wilsonról áradozó cikkekkel. Szerintem Ő kezd az első héten.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
TO cut.
nincs meglepetés. szar volt a 2 pre meccsen
így előre Edwards.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amadeus valahol nagyon hangosan sír:
T.O. tweeted this: "I'm no longer a Seahawk. I THANK the organization 4 the opportunity, I'm truly blessed beyond belief. My FAITH is intact & will NOT waiver."
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
a Chiefsből csak Berry volt fent a kezdő DB-kből alighanem, de ulpi jobban keni.petey
Berry és Stanford Routt (CB).
Valamint kipróbáltak embereket, egy jó first team ellen. Akik határértéken voltak a cut és a roster közt.
90%ban a kezdők játszottak a meccs döntő részében, nem ezen múlt. Jobb volt a Seahawks.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Meglepoen konnyu gyozelem volt, tobbet vartam a Chiefstol. Igazabol mar a fene se tudja ki kezdjen, de mivel Wilson most nyeregben van, talan erdemes neki eselyt adni. Turbinnal kapcsolatban arra leszek kivancsi, hogy egy komolyabb vedelem ellen mit fog tenni, mert most nagyon jokat ment. Viszont a futasunk idonkent bele a falba verzio volt.
Nehez csapatot, elso sorokkal szeretnek latni, hogy vegre kideruljon mi is a valos helyzet!endorphyn
azt hiszem az első 8 hét pont megteszi akkor 😊
a Chiefsből csak Berry volt fent a kezdő DB-kből alighanem, de ulpi jobban keni.petey
Ja ja, nagyjabol erre varok. Eredmenytol fugetlenul nagyon kivancsi vagyok egy igazi megmerettetesre. Elegem van az igeretekbol. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Meglepoen konnyu gyozelem volt, tobbet vartam a Chiefstol. Igazabol mar a fene se tudja ki kezdjen, de mivel Wilson most nyeregben van, talan erdemes neki eselyt adni. Turbinnal kapcsolatban arra leszek kivancsi, hogy egy komolyabb vedelem ellen mit fog tenni, mert most nagyon jokat ment. Viszont a futasunk idonkent bele a falba verzio volt.
Nehez csapatot, elso sorokkal szeretnek latni, hogy vegre kideruljon mi is a valos helyzet!endorphyn
azt hiszem az első 8 hét pont megteszi akkor 😊
a Chiefsből csak Berry volt fent a kezdő DB-kből alighanem, de ulpi jobban keni.

több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Meglepoen konnyu gyozelem volt, tobbet vartam a Chiefstol. Igazabol mar a fene se tudja ki kezdjen, de mivel Wilson most nyeregben van, talan erdemes neki eselyt adni. Turbinnal kapcsolatban arra leszek kivancsi, hogy egy komolyabb vedelem ellen mit fog tenni, mert most nagyon jokat ment. Viszont a futasunk idonkent bele a falba verzio volt.
Nehez csapatot, elso sorokkal szeretnek latni, hogy vegre kideruljon mi is a valos helyzet!

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
OFF:
Este draft. Senki se feledje.undisputedly
kb negyed óra és kezdünk!krankovics
ott vagyok...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
OFF:
Este draft. Senki se feledje.undisputedly
kb negyed óra és kezdünk!

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
OFF:
Este draft. Senki se feledje.undisputedly
rajta vagyok 😀
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Urak, felkerult TYT -re a meccs. Mar ha van meg rajtam kivul valaki, aki nem latta volna.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
OFF:
Este draft. Senki se feledje.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
anni preseason pick van, h abban biztos vagyok h nem fog a szezonnyitón picket fogni a D# az aktuális Cards QBtol 😀braxa88
Látom megvan a csont amit nem engedsz el... silent7939
mi rosszat mondtam?braxa88
Az uccsó 2 commentedben az irányítóinkat oltottad 😊silent7939
ebben nem.
az volt a lényeg h most nagyon megy a labdaszerzés a preseasonban, és tuti akkor a regualrban nem fog menni
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
anni preseason pick van, h abban biztos vagyok h nem fog a szezonnyitón picket fogni a D# az aktuális Cards QBtol 😀braxa88
Látom megvan a csont amit nem engedsz el... silent7939
mi rosszat mondtam?braxa88
Az uccsó 2 commentedben az irányítóinkat oltottad 😊silent7939
ebben nem.
az volt a lényeg h most nagyon megy a labdaszerzés a preseasonban, és tuti akkor a regualrban nem fog menni
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
anni preseason pick van, h abban biztos vagyok h nem fog a szezonnyitón picket fogni a D# az aktuális Cards QBtol 😀braxa88
Látom megvan a csont amit nem engedsz el... silent7939
mi rosszat mondtam?braxa88
Az uccsó 2 commentedben az irányítóinkat oltottad 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 886 — Circus Maximus
jaj, de örülök Wilsonnak! És pont a 2 kedvenc csapatom után egyik legkedvesebb badwagonom Seattle-ben, végre egy jó draftolás számomra kedves csapatba. Meg ezért óriási az Ncaa kapcsolat hogy kövessük, hogy lehet ennek örülni most. Idén se fogom kevesebb Seahawks meccset nézni az biztos!😊 És ha még TO is feléledne!zavi27
Amilyen jó volt Wilson, olyan rossz volt TO


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
jaj, de örülök Wilsonnak! És pont a 2 kedvenc csapatom után egyik legkedvesebb badwagonom Seattle-ben, végre egy jó draftolás számomra kedves csapatba. Meg ezért óriási az Ncaa kapcsolat hogy kövessük, hogy lehet ennek örülni most. Idén se fogom kevesebb Seahawks meccset nézni az biztos!😊 És ha még TO is feléledne!zavi27
fel fog.

criminal lawyer or criminal lawyer?