NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Szerintem nyerni fogtok a cards ellen. Látni akarom Marshawn-t,hogy hogyan muzsikál az új szerkójában. 😀
Pap'pers
azért nem eszik olyan forrón a kását.. , szoros kis meccs lesz remélhetőleg 😀emberke22
Sajnos nem lesz szoros... egyszerűen futás ellen elég gyérek tudunk lenni és mint tavaly kiderült a futkározó QB-k ellen is szopunk sok yardot. Viszont imádkozzatok Wilsonért mert ha összefut a mi Wilsonunkkal akkor lehet hogy le kell majd vinni 😊silent7939
elég kétesélyes meccs lesz szerintem. a Cards DL sem vicc, ráadásul otthoni szezonynitó lesz. nézd már, én védek egy Cards szurkert 😛

kérdés a Hawks OL is milyen napot fog ki. szóval bármi lehet, meg ott van PP is 1-2 punt returnra 😊 petey
Petey még a végén egyszer nektek is szurkolni fogok 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Szerintem nyerni fogtok a cards ellen. Látni akarom Marshawn-t,hogy hogyan muzsikál az új szerkójában. 😀
Pap'pers
azért nem eszik olyan forrón a kását.. , szoros kis meccs lesz remélhetőleg 😀emberke22
Sajnos nem lesz szoros... egyszerűen futás ellen elég gyérek tudunk lenni és mint tavaly kiderült a futkározó QB-k ellen is szopunk sok yardot. Viszont imádkozzatok Wilsonért mert ha összefut a mi Wilsonunkkal akkor lehet hogy le kell majd vinni 😊silent7939
elég kétesélyes meccs lesz szerintem. a Cards DL sem vicc, ráadásul otthoni szezonynitó lesz. nézd már, én védek egy Cards szurkert 😛

kérdés a Hawks OL is milyen napot fog ki. szóval bármi lehet, meg ott van PP is 1-2 punt returnra 😊

több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Szerintem nyerni fogtok a cards ellen. Látni akarom Marshawn-t,hogy hogyan muzsikál az új szerkójában. 😀
Pap'pers
azért nem eszik olyan forrón a kását.. , szoros kis meccs lesz remélhetőleg 😀emberke22
Sajnos nem lesz szoros... egyszerűen futás ellen elég gyérek tudunk lenni és mint tavaly kiderült a futkározó QB-k ellen is szopunk sok yardot. Viszont imádkozzatok Wilsonért mert ha összefut a mi Wilsonunkkal akkor lehet hogy le kell majd vinni 😊
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Winslowt azért is cutolta a csapat, mert Carroll nagyon elégedett McCoy-jal
több mint 12 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Szerintem nyerni fogtok a cards ellen. Látni akarom Marshawn-t,hogy hogyan muzsikál az új szerkójában. 😀
Pap'pers
azért nem eszik olyan forrón a kását.. , szoros kis meccs lesz remélhetőleg 😀
több mint 12 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Azért nem rossz a Cards védelme, de legyen igazad! 😊 Igazából tényleg verseny volt. Ha megnézed, Flynn fizuja az 1. évre szinte semmi. PC/JS nem akart elmenni Wilson mellett, akarták őt. Arra leszek kíváncsi, ha idén Russ stabilizálja a kezdő posztját, mit csinálunk jövőre Flynn-nel?! Na de ez a jövő...legyen már szerda!!! 😀

Szerintem nyerni fogtok a cards ellen. Látni akarom Marshawn-t,hogy hogyan muzsikál az új szerkójában. 😀
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Üdv! Marshawn barátunkról lehet tudni valamit?Pap'pers
Üdv! Mire gondolsz? Háta fájt, de kezdeni fog 1. héten. Eltiltást valszeg nem fog kapni...és betyár jó formában van! 😀Medvepapa
Erre gondoltam,hogy mi van a hátával. 😊 Akkor az első héten szétfogjátok futni az Arizonát. 😊 Kíváncsi leszek Wilson teljesítményére élesben! Nagy reménység a srác,csak azt nem értem,hogy akkor minek kellett nektek oda Flynn..ráadásul kezdő QB fizetéssel. :/
Pap'pers
Azért nem rossz a Cards védelme, de legyen igazad! 😊 Igazából tényleg verseny volt. Ha megnézed, Flynn fizuja az 1. évre szinte semmi. PC/JS nem akart elmenni Wilson mellett, akarták őt. Arra leszek kíváncsi, ha idén Russ stabilizálja a kezdő posztját, mit csinálunk jövőre Flynn-nel?! Na de ez a jövő...legyen már szerda!!! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Üdv! Marshawn barátunkról lehet tudni valamit?Pap'pers
Üdv! Mire gondolsz? Háta fájt, de kezdeni fog 1. héten. Eltiltást valszeg nem fog kapni...és betyár jó formában van! 😀Medvepapa
Erre gondoltam,hogy mi van a hátával. 😊 Akkor az első héten szétfogjátok futni az Arizonát. 😊 Kíváncsi leszek Wilson teljesítményére élesben! Nagy reménység a srác,csak azt nem értem,hogy akkor minek kellett nektek oda Flynn..ráadásul kezdő QB fizetéssel. :/
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Üdv! Marshawn barátunkról lehet tudni valamit?Pap'pers
Üdv! Mire gondolsz? Háta fájt, de kezdeni fog 1. héten. Eltiltást valszeg nem fog kapni...és betyár jó formában van! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Üdv! Marshawn barátunkról lehet tudni valamit?
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
7-en eddig a PS-ben(meglepetés nélkül): LB Allen Bradford, OL Rishaw Johnson, WR Ricardo Lockette, TE Sean McGrath, QB Josh Portis, S DeShawn Shead, LB Korey Toomer.

Winslow cut. Ha jól olvasom, akkor meg akarták kicsit kurtítani a fizuját, de nem fogadta el az ajánlatot. Nem tudom mi ment a háttérben, de első nekifutásra nem örülök a dolognak. Akkor most Morrah vissza?garrett27
Ha nagyon nyersen nézzük, 3 elkapása volt preseasonban, és borzasztóan lelassult. És jött helyette az ex-Brown Evan Moore, aki sztem egész jó "kis" TE a maga 2 méterével még Wilsonnak is látható célpont lesz! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Winslow cut. Ha jól olvasom, akkor meg akarták kicsit kurtítani a fizuját, de nem fogadta el az ajánlatot. Nem tudom mi ment a háttérben, de első nekifutásra nem örülök a dolognak. Akkor most Morrah vissza?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
íme a teljes lista:  seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/01/Gyorshir_Az_53-as_keret/

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Butler cut, Martin in. Keveslem a 3 TE-t...de sztem lesz itt még mozgás...😀 Ami nagyon fontos innentől, h Rice és Okung ne sérüljön meg, nagyon kellenek az Offensenek! 😊Medvepapa
Jó lépésnek tartjátok, hogy Martin maradt és Butler ment? Mert én így elsőre azt mondanám, hogy te other way round, az lett volna a jó.SeaSzilaHawk
Elsőre én is, de red zoneban Martin jó fegyver lehet. Nekem Butler tavaly sem volt meggyőző, a mostani preseasonben sem mutatott többet Martinnál...de majd meglátjuk. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Butler cut, Martin in. Keveslem a 3 TE-t...de sztem lesz itt még mozgás...😀 Ami nagyon fontos innentől, h Rice és Okung ne sérüljön meg, nagyon kellenek az Offensenek! 😊Medvepapa
Jó lépésnek tartjátok, hogy Martin maradt és Butler ment? Mert én így elsőre azt mondanám, hogy te other way round, az lett volna a jó.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A "nevesebb" áldozatai a szűkítésnek:
WR Ricardo Lockette
QB Josh Portis
LB Korey Toomerundisputedly
Toomer tuti PS sztem, talán még Lockette is...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
A "nevesebb" áldozatai a szűkítésnek:
WR Ricardo Lockette
QB Josh Portis
LB Korey Toomer
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Butler cut, Martin in. Keveslem a 3 TE-t...de sztem lesz itt még mozgás...😀 Ami nagyon fontos innentől, h Rice és Okung ne sérüljön meg, nagyon kellenek az Offensenek! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Én Cooper Helfet-et szeretném 4. TE-nek! 😀Medvepapa
Kezdődik. Durham out.undisputedly
óóóó, neeee 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
vajon mit mondott carroll leinartnak wilsonrol 😊
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Ez eddig rendben is van. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én Cooper Helfet-et szeretném 4. TE-nek! 😀Medvepapa
Kezdődik. Durham out.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Én Cooper Helfet-et szeretném 4. TE-nek! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azt gyorsan tegyük hozzá, h Wilson rookie, tényleg ne várjuk tőle azt, h a hátán vigye a csapatot idén. Konzisztensebb, megbízhatóbb passzjátékot várok mint a tavalyi, és nagyon jó lenne egy pozitív mérleg(az említett 9-7, 10-6) de sztem nehéz lesz(sorsolás erőssége). Mindenki tülkön ülve várja a rostert? 😀Medvepapa
Wr sorra kíváncsi leszek 😊undisputedly
tipp
rice, edwards, baldwin, tate, obomanu, butlerbraxa88
jaja, ez a legvalószínübb 😊 Medvepapa
Lockettet sajnálnám. Igazábol több elentmondó információ van az ő teljesítményéről, ezért ha lehet ilyet mondnai, furdal a kíváncsiság.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Azt gyorsan tegyük hozzá, h Wilson rookie, tényleg ne várjuk tőle azt, h a hátán vigye a csapatot idén. Konzisztensebb, megbízhatóbb passzjátékot várok mint a tavalyi, és nagyon jó lenne egy pozitív mérleg(az említett 9-7, 10-6) de sztem nehéz lesz(sorsolás erőssége). Mindenki tülkön ülve várja a rostert? 😀Medvepapa
Wr sorra kíváncsi leszek 😊undisputedly
tipp
rice, edwards, baldwin, tate, obomanu, butlerbraxa88
jaja, ez a legvalószínübb 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"