NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
na ez nagyon merész lesz. értem én hogy always compete meg hasonló szlogenek, de ez...

With Carroll’s announcement on Wednesday that seventh-round draft choice J.R. Sweezy will start at right guard in Sunday’s regular-season opener against the Cardinals in Arizona
a többit meg amiről volt szó az NFCW totyikba, ahogy Fucu san mondápetey
Merésznek tűnik,de amíg nem látjuk,hogyan működik, addig ne kezdjük el ásni a szakmai stábot. Pedig én nem vagyok egy Cable fan 😊
Az,hogy 7. kör, az meg nem érdekes ha jól teljesít.
undisputedly
nincs szó ásásról, meg oké hogy 7. körös. de Sweezy DE-ként lett draftolva, és itt lett belőle OG. felvontam a szemöldököm, ennyi 😊

Annak ellenére,hogy TOP3 elkapója Ő a ligának, egy Skelton/Kolb nem ad okot az aggodalomra
na Skeltonnal csak vigyázni, sokakat nem rettent el, mert egy átlag QB, de azért az benne az érdekes hogy mikor már minden omlik össze körülötte akkor csinálja meg a clutch playeket, és kivel mással mint Fitz-zel. nem kevés csapatot szopattak meg így tavaly év végén.. 😊 minket is 😀

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nincs olyan Qb és elkapó páros, amit félnék ráengedni erre a secondary-re 😊
Annak ellenére,hogy TOP3 elkapója Ő a ligának, egy Skelton/Kolb nem ad okot az aggodalomra 😊 undisputedly
Jaj csak legyen igazad! Ki lesz rajta, Sherman v. Browner? Valszeg ET is az egyik szemét rajta fogja tartani majd. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
na ez nagyon merész lesz. értem én hogy always compete meg hasonló szlogenek, de ez...

With Carroll’s announcement on Wednesday that seventh-round draft choice J.R. Sweezy will start at right guard in Sunday’s regular-season opener against the Cardinals in Arizona
a többit meg amiről volt szó az NFCW totyikba, ahogy Fucu san mondápetey
Merésznek tűnik,de amíg nem látjuk,hogyan működik, addig ne kezdjük el ásni a szakmai stábot. Pedig én nem vagyok egy Cable fan 😊
Az,hogy 7. kör, az meg nem érdekes ha jól teljesít.


szerk: A legviccesebb, más fórumon posztolt look-a-like fotók e heti győztese az aktuális ellenfélről:

undisputedly
Az a baj ezzel vasárnapra, hogy Fitz is akkora playmaker mint Ronnie volt fénykorában... 😊Medvepapa
Nincs olyan Qb és elkapó páros, amit félnék ráengedni erre a secondary-re 😊
Annak ellenére,hogy TOP3 elkapója Ő a ligának, egy Skelton/Kolb nem ad okot az aggodalomra 😊
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
na ez nagyon merész lesz. értem én hogy always compete meg hasonló szlogenek, de ez...

With Carroll’s announcement on Wednesday that seventh-round draft choice J.R. Sweezy will start at right guard in Sunday’s regular-season opener against the Cardinals in Arizona
a többit meg amiről volt szó az NFCW totyikba, ahogy Fucu san mondápetey
Merésznek tűnik,de amíg nem látjuk,hogyan működik, addig ne kezdjük el ásni a szakmai stábot. Pedig én nem vagyok egy Cable fan 😊
Az,hogy 7. kör, az meg nem érdekes ha jól teljesít.


szerk: A legviccesebb, más fórumon posztolt look-a-like fotók e heti győztese az aktuális ellenfélről:

undisputedly
Az a baj ezzel vasárnapra, hogy Fitz is akkora playmaker mint Ronnie volt fénykorában... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
na ez nagyon merész lesz. értem én hogy always compete meg hasonló szlogenek, de ez...

With Carroll’s announcement on Wednesday that seventh-round draft choice J.R. Sweezy will start at right guard in Sunday’s regular-season opener against the Cardinals in Arizona
a többit meg amiről volt szó az NFCW totyikba, ahogy Fucu san mondápetey
Merésznek tűnik,de amíg nem látjuk,hogyan működik, addig ne kezdjük el ásni a szakmai stábot. Pedig én nem vagyok egy Cable fan 😊
Az,hogy 7. kör, az meg nem érdekes ha jól teljesít.


szerk: A legviccesebb, más fórumon posztolt look-a-like fotók e heti győztese az aktuális ellenfélről:

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
na ez nagyon merész lesz. értem én hogy always compete meg hasonló szlogenek, de ez...

With Carroll’s announcement on Wednesday that seventh-round draft choice J.R. Sweezy will start at right guard in Sunday’s regular-season opener against the Cardinals in Arizona
a többit meg amiről volt szó az NFCW totyikba, ahogy Fucu san mondá

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha már így belementem a %-okba, belinkelem a Football Outsiders előrejelzését csoportgyőzelemre illetve PO-ba jutásra.

DIV: Esély a divízió győzelemre
TOT: Esély a PO-ba jutásra

több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A Ninersnél miért lenne gyenege pont? van nfc west topic is oda is jöhet a válasz. Csak hogy ne offoljuk szét a Seahawks topicot, mert jön braxa és dádá lesz 😊Fucu
Okok... vettem 😊
Előre is sorry Braxa 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Ninersnél miért lenne gyenege pont? van nfc west topic is oda is jöhet a válasz. Csak hogy ne offoljuk szét a Seahawks topicot, mert jön braxa és dádá lesz 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Szerintem ez egy erős divízióvá nőtte ki magát.
3 potenciálisan erős csapattal akiknek 1-2 gyenge pontja van. És ez mind támadó oldalon sajnos. A QB poszt mind a HOX, mind a Niners, mind pedig a mi esetünkben eléggé gyenge láncszem.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Cards meccs: 50-50%, Fitz akkor is képes 100 yard felett termelni, ha én dobálok neki + homefield + nyitómeccs vs. Cards O-line, Skelton, Seahawks Def pl., rengeteg faktor dönthet(remélem a mi javunkra, Edwardsban érzek most nagy teljesítményt vasárnapra).
Szezon: A Niners-en kívül mindhárom csapat sötét ló szerintem, ahol az igaz viszont, h a Hawksban van a legtöbb potenciál. Ahogy halad majd előre a szezon, ez kiderül. Az tény, hogy érdekes szezon lesz! Várom! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azt megállapíthatjuk, hogy a Dallas elleni meccs jó erőpróba lesz a secondarynak...még jó hogy Jockey nem játszik. 😀Medvepapa
Egyelőre a Cards-ot verjük meg. Egy jó rajt adta mentális erő sokat számíthat az első 3 fordulóban, amikor a csapatok még annyira nincsenek együtt. Elég jó kötőanyag lenne.

Ha egy 10-es skálán kellene osztályoznom a csapat erejét, nem igazán tudnám megtenni,mert a Wilson(Flynn?) faktor ismeretlen nagysága miatt lehetetlen. Egy jó teljesítménnyel tőle, szerintem 60%-unk van a csoport megnyerésére, míg egy szolidabb Qb teljesítménnyel már a Frisco lehet az esélyes. Annyiban szerencsénk van,hogy ilyen védelemmel rá lehet szabadítani őt a védelmekre. Törjön, zúzzon, pusztítson, félelem nélkül, nem kell tartani a labdaeladástól,mert a védelmünk képes arra,hogy kompenzáljon. Ráadásul nem csak,hogy beton a D#, de rengeteg turnovert is várok. Négy probowler kaliberű sec tagunk van, igaz Sherman és Browner is esélyes egy kis visszaesésre-ami reméljük nem fog bekövetkezni.

Szerintem a Cardinalst verjük, és lesz közte két TD 😊undisputedly
Szerintem azért kicsit túl optimista becslés a 60% 😊 Nem írnám le a Ninerst ennyire, mert ezzel azt mondtad ki hogy abszolút esélyesek vagytok a csoport elsőségre. Várjuk meg az első 4 meccset és utána vonjunk le következtetéseket. Azért nálatok is nagy kérdés a QB poszt csakúgy mint nálunk. Ok Wilson nagyot produkált a PS-ben, de egy meccsen bármelyik irányítónak lehet jó szériája. Ha stabilan hozza a meccseket a beton védelmek ellen akkor egy igazi talent a srác ha nem, akkor...silent7939
Ez a 60% nálam úgy jött ki,hogy a Hawks-on kívül szerintem csak a Niners nyerhet. Jelenlegi állás szerint én ezt mondom, aztán lehet,hogy jön a Cards és meglepetést okoz, mert ez is benne van. Egy csapat, jó védelemmel bármikor robbanthat, ráadásul a Qb posztot leszámítva a skill spotokon ülnek ügyes srácok nálatok,de ahogy mondtam, szerintem ez nem fog bekövetkezni-legalábbis remélem.

Szóval ha vesszük a két esély miatt az 50-50%-ot, akkor én úgy látom, egy jó Wilsonnal ez 60% lehet nekünk. Ehhez tényleg egy kiemelkedően jó Wilson kell,ami nyilván zéró meccsel a háta mögött egy teljesen megítélhetetlen faktor, és akkor még nem is beszéltünk arról,hogy a rosteren ülő játékosok a munkának nem a 100%-át végzik, tehát edzői munka ezt még mozdíthatja felfelé, de akár lefelé is. Mindenképpen érdekes szezon lesz,és szerintem a Hawks lesz "a" meglepetéscsapat. 😊
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Azt megállapíthatjuk, hogy a Dallas elleni meccs jó erőpróba lesz a secondarynak...még jó hogy Jockey nem játszik. 😀Medvepapa
Egyelőre a Cards-ot verjük meg. Egy jó rajt adta mentális erő sokat számíthat az első 3 fordulóban, amikor a csapatok még annyira nincsenek együtt. Elég jó kötőanyag lenne.

Ha egy 10-es skálán kellene osztályoznom a csapat erejét, nem igazán tudnám megtenni,mert a Wilson(Flynn?) faktor ismeretlen nagysága miatt lehetetlen. Egy jó teljesítménnyel tőle, szerintem 60%-unk van a csoport megnyerésére, míg egy szolidabb Qb teljesítménnyel már a Frisco lehet az esélyes. Annyiban szerencsénk van,hogy ilyen védelemmel rá lehet szabadítani őt a védelmekre. Törjön, zúzzon, pusztítson, félelem nélkül, nem kell tartani a labdaeladástól,mert a védelmünk képes arra,hogy kompenzáljon. Ráadásul nem csak,hogy beton a D#, de rengeteg turnovert is várok. Négy probowler kaliberű sec tagunk van, igaz Sherman és Browner is esélyes egy kis visszaesésre-ami reméljük nem fog bekövetkezni.

Szerintem a Cardinalst verjük, és lesz közte két TD 😊undisputedly
Szerintem azért kicsit túl optimista becslés a 60% 😊 Nem írnám le a Ninerst ennyire, mert ezzel azt mondtad ki hogy abszolút esélyesek vagytok a csoport elsőségre. Várjuk meg az első 4 meccset és utána vonjunk le következtetéseket. Azért nálatok is nagy kérdés a QB poszt csakúgy mint nálunk. Ok Wilson nagyot produkált a PS-ben, de egy meccsen bármelyik irányítónak lehet jó szériája. Ha stabilan hozza a meccseket a beton védelmek ellen akkor egy igazi talent a srác ha nem, akkor...
Ráadásul minket sem kellene leírni. Ha Skelton hoz egy stabíl formát akkor van némi esélyünk... bár erre most nem tennék pénzt. Egyben bízok... Kolb nem kerül a pálya oldalvonalán belülre.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azt megállapíthatjuk, hogy a Dallas elleni meccs jó erőpróba lesz a secondarynak...még jó hogy Jockey nem játszik. 😀Medvepapa
Egyelőre a Cards-ot verjük meg. Egy jó rajt adta mentális erő sokat számíthat az első 3 fordulóban, amikor a csapatok még annyira nincsenek együtt. Elég jó kötőanyag lenne.

Ha egy 10-es skálán kellene osztályoznom a csapat erejét, nem igazán tudnám megtenni,mert a Wilson(Flynn?) faktor ismeretlen nagysága miatt lehetetlen. Egy jó teljesítménnyel tőle, szerintem 60%-unk van a csoport megnyerésére, míg egy szolidabb Qb teljesítménnyel már a Frisco lehet az esélyes. Annyiban szerencsénk van,hogy ilyen védelemmel rá lehet szabadítani őt a védelmekre. Törjön, zúzzon, pusztítson, félelem nélkül, nem kell tartani a labdaeladástól,mert a védelmünk képes arra,hogy kompenzáljon. Ráadásul nem csak,hogy beton a D#, de rengeteg turnovert is várok. Négy probowler kaliberű sec tagunk van, igaz Sherman és Browner is esélyes egy kis visszaesésre-ami reméljük nem fog bekövetkezni.

Szerintem a Cardinalst verjük, és lesz közte két TD 😊
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Azt megállapíthatjuk, hogy a Dallas elleni meccs jó erőpróba lesz a secondarynak...még jó hogy Jockey nem játszik. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hivatalos: Sweezy kezd RG-ben (sok sikert Dockett ellen 😀 ).
Lynch limitáltan edzeni fog délután.Fucu
skeltonnak is a secondary ellen 😀😀😀braxa88
meg az OL-nek a DL ellen 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Hivatalos: Sweezy kezd RG-ben (sok sikert Dockett ellen 😀 ).
Lynch limitáltan edzeni fog délután.Fucu
skeltonnak is a secondary ellen 😀😀😀
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hivatalos: Sweezy kezd RG-ben (sok sikert Dockett ellen 😀 ).
Lynch limitáltan edzeni fog délután.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Ha tényleg ennyire rossz a háta...lehet csak elbizonytalanítás ez, de ha mégis igaz, akkor Turbinátor. Fejlődő tendenciát mutatott PS-ban végig, de a futójátékunk egyelőre csak Beast Mode-ban teljes sztem. Kíváncsi leszek.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Danny Kelly ‏@FieldGulls
RT @AdamSchefter SEA RB Marshawn Lynch has experienced back spasms and team is uncertain whether he'll be able to play Sunday vs. ARI

Turbina time?

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
amugy Skelton hazai pályán 5-0 a Cardinalsban, szal nem lesz könnyű 😀
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Úgy néz ki a hétvégén összecsapnak a McQuistan tesók! Nyilván nem szépségversenyen!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
én pl nagyon csalódott leszek ha nem nyerünk vasárnap...
3 emebrtől tartok a Cardsban: Fitz persze, Dockett és Campbell. főleg utóbbi kettős ha dominálni fog, akkor nehéz lesz :/
és ott vannak még a PP returnök. emlélkszünk még a tavalyi szezonnyitóra?
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
...én védek egy Cards szurkert 😛 petey
Petey még a végén egyszer nektek is szurkolni fogok 😊silent7939
Úgy látom ez egy ígéretes férfibarátság kezdete,de kérem ,hogy az aranynadrágos pintyekenek egy másik topikban adjatok életet.

Ezt a meccset nyerni kell, mégha a Holdon is lesz - ami szerintem nekünk hazai pálya - különben NE-et is verni kell a döntetlen helyett.
Remélem a D odateszi magát, az O elég, ha mutat valamit most még nem bízok a 20+ pontban... :/

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Szerintem nyerni fogtok a cards ellen. Látni akarom Marshawn-t,hogy hogyan muzsikál az új szerkójában. 😀
Pap'pers
azért nem eszik olyan forrón a kását.. , szoros kis meccs lesz remélhetőleg 😀emberke22
Sajnos nem lesz szoros... egyszerűen futás ellen elég gyérek tudunk lenni és mint tavaly kiderült a futkározó QB-k ellen is szopunk sok yardot. Viszont imádkozzatok Wilsonért mert ha összefut a mi Wilsonunkkal akkor lehet hogy le kell majd vinni 😊silent7939
elég kétesélyes meccs lesz szerintem. a Cards DL sem vicc, ráadásul otthoni szezonynitó lesz. nézd már, én védek egy Cards szurkert 😛

kérdés a Hawks OL is milyen napot fog ki. szóval bármi lehet, meg ott van PP is 1-2 punt returnra 😊 petey
Petey még a végén egyszer nektek is szurkolni fogok 😊silent7939
Szezonnyitó...akár a Nyíregyháza Tigers is nyerhetne! 😀 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"