NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem mi vagyunk az esélyesek hétvégén, de ha az O# nem nyújt minimum elfogadhatót, akkor sokakkal egyetemben, nálam is elkezd folyni a homokóra.

undisputedly
Nálam nem. Rookie QB, akinek ráadásul egész pre-seasonben osztoznia kellett a snap-peken előbb 2, aztán 1 emberrel, tehát még biztos nincs megfelelő összhang az elkapókkal. A fallal kapcsolatban néhány döntés megkérdőjelezhető, de ami tény, h fiatal és valljuk be, a nagy szavak ellenére némi tehetség is hiányzik bizonyos emberekből(Giacomini, Moffitt, Carpenter?, és még McQuistan is). Okung injury prone, már-már használhatatlan. Unger jó, de fel kell vennie a vezérszerepet. WR poszton is csak Rice ha egészséges, Tate örök ígéret, Edwards az Edwards, Baldwin reméljük lesz olyan jó mint tavaly, Obo csak kiegészítő, Martin új. Rookie MLB a védelemben, ill. a pass rush-t is egy igen kétesélyes újonctól várjuk. Tehát sok az ismeretlen tényező, próbálgatás, és ez akkor baj, ha ez tényleg egy "make or break" szezon. De igazán következtetéseket én 4 forduló után szeretnék és fogok levonni.Medvepapa
Nálam Wilson teljesítménye elég volt 😊 Sokan lecserélnék, Én nem.
Az elfogadható teljesítményt az O# többi részére értem. Play hívástól a falon át, egészen a skill posztokig.

A RB sor- azaz Lynch - nem sok mindent csinált, pedig volt 2 vagy 3 olyan futás, ahol csak egy szerelést kellett volna megtörni, és szabad az út.

Az elkapók szintén a stáb "lelkén száradnak". Ez már a sokadik próbálkozás ezen a poszton. Rice egészséges, megműtötték, rendben van, de a kritikus helyzetben Ő sem villogott. Edwards starter kaliberű elkapó, most meg van minden lehetősége. Edzői döntés, és versenyhelyzet eredménye,hogy itt van. Baldwin jó. Annak kellene lennie.

A fal teljes egészben PC kreálmánya ( illetve az alatta dolgozó edzőké, akiket Ő hozott vagy letette mellettük a voksát ). Van ebben a Line-ban nem kevés értékes pick. Amúgy Sweezy volt szerintem a falban az a spot, ahol megbomlott a tér idő kontinuum. az,hogy Ő bedőlt, és nem tudott kommunikálni, elvitte Giacomini teljesítményét is. Unger elfogadható volt. McQuistan-ról nincs valami nagy véleményem, Okung pedig bust. A csréje többet ér szerintem mint ő eddig bármikor.

A D#-vel nem lesz gond. Wagner gyenge volt, de utólag nézve, a snap száma kb 50% csak. Jók leszünk, csak a gameplan volt gyenge. Itt is az edzői stáb a felelős.

Láttad a GreenBay fake fieldgoal kísérletből szerzett pontjait? Na az edzői munka.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nem mi vagyunk az esélyesek hétvégén, de ha az O# nem nyújt minimum elfogadhatót, akkor sokakkal egyetemben, nálam is elkezd folyni a homokóra.

undisputedly
Nálam nem. Rookie QB, akinek ráadásul egész pre-seasonben osztoznia kellett a snap-peken előbb 2, aztán 1 emberrel, tehát még biztos nincs megfelelő összhang az elkapókkal. A fallal kapcsolatban néhány döntés megkérdőjelezhető, de ami tény, h fiatal és valljuk be, a nagy szavak ellenére némi tehetség is hiányzik bizonyos emberekből(Giacomini, Moffitt, Carpenter?, és még McQuistan is). Okung injury prone, már-már használhatatlan. Unger jó, de fel kell vennie a vezérszerepet. WR poszton is csak Rice ha egészséges, Tate örök ígéret, Edwards az Edwards, Baldwin reméljük lesz olyan jó mint tavaly, Obo csak kiegészítő, Martin új. Rookie MLB a védelemben, ill. a pass rush-t is egy igen kétesélyes újonctól várjuk. Tehát sok az ismeretlen tényező, próbálgatás, és ez akkor baj, ha ez tényleg egy "make or break" szezon. De igazán következtetéseket én 4 forduló után szeretnék és fogok levonni.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Megszólaltatták Ungert.
Elmondta,hogy a kommunikáció hiánya illetve gyenge volta miatt lettek egyáltalán nem, vagy rosszul felvéve az emberek. Kitért Sweezy-re is, ami tekintve a tényt,hogy csapattársak nem nyilatkoznak negatív hangvétellel egymásról, eléggé eltolja ezt az egész problémát Cable felé.
Én csípem a srácot( a rookie-t), de most őszintén, miért kellett betenni? A tavalyi idényben még Wilson-t üldözte a védelem tagjaként egyetemen, most meg betesszük a falba,ami egy borzasztóan komplex tudást igényel, főleg NFL szinten, ahol a védelem nem abból áll,hogy a legnagyobb husikat légvonalban ráküldjük az ellenfélre. Eddig sem voltam jó véleménnyel Cable-ről, ez csak egy újabb adalék.

Szerencsétlen Wilson is megzavarodott. Adott egy interjút, elég kétértelműre sikeredet... Nagyjából valami oylasmi volt,hogy az Ő feladata,hogy a csapat minden tagja azonos nevezőn legyen. Bummm. Ilyet se igen nyilatkoznak.

Nem mi vagyunk az esélyesek hétvégén, de ha az O# nem nyújt minimum elfogadhatót, akkor sokakkal egyetemben, nálam is elkezd folyni a homokóra.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Én már nem térek ki az O teljesítményére, a leírtakkal egyetértek. Viszont továbbra is kapitális hibának tartom, hogy egyáltalán nem számítottak Kolb esetleges beszállására. Skeltont nagyjából megoldott a defense, erre bejött Kolb és totális káoszt okozott. Mintha aznap látták volna először játszani. Semmi extrát nem csinált, kiosztotta a legkézenfekvőbb passzokat (Fitz és Heap), mi pedig lekövettük szemmel. Wilson meg menekült folyamatosan. Tapasztalt QB is gondban lett volna, nem hogy egy újonc, akit egyenlőre az ellenfelek sem tartanak sokra a magassága miatt. A play hívásokat is már sokan emlegették. Nem vagyok szakember, de még nekem is feltűnt a sok barom hívás, különösen a végén. Most már mindegy, a hét végén nem mi számítunk esélyesnek, mégis azt mondom, hogy nyerni fogunk! Főleg ha Irwin végre odaér Romo-hoz. Porcelán Okungra meg adjon már valaki egy golyóálló mellényt, hátha kibír egy teljes meccset!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Gondolom mostanra azért már mindenki túltette magát a vereségen 😊 Beszéljünk kicsit a Dallasról.
Hazai pályán játszunk, egy olyan csapat ellen, akik a nyitó fordulóban idegenben ütötték ki a bajnokot.
Romo jól játszott, az elkapói is segítették. Murray mutatott igen csak szép dolgokat. Ware az első heti 2 sack mellé szerintem szerez még kettőt 😊 Okungot olyan szinte fogja megverni,hogy ha nem az újabb sérülés, akkor a szégyenérzet miatt fog lesétálni a pályáról. undisputedly
1. O-line - sokat kell javulni
2. D play hívásoknak javulni kell
3. LB résen kell legyenek, mert Dallas futásban is és passzban is qrva jó
4. Kevés penalty-t kell csinálni, mert ha nem, ahogy az amcsi mondja "We'll shoot ourselves in the foot"
5. Russellnek le kell higgadni, nem kapkodni, még akkor sem, ha az elején nem jönnek össze a dolgok... Cards ellen is az elején elvesztette a bizalmát az o-line-ban és onnantól kicsit kapkodós lett.

Azért gondoljunk bele, hogy majdnem megnyertük a meccset a sok siralmas teljesítmény mellett is... tehát hibákat ki kell javítani és jól szájba verni Romo&Co-t... ennyi!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Gondolom mostanra azért már mindenki túltette magát a vereségen 😊 Beszéljünk kicsit a Dallasról.
Hazai pályán játszunk, egy olyan csapat ellen, akik a nyitó fordulóban idegenben ütötték ki a bajnokot.
Romo jól játszott, az elkapói is segítették. Murray mutatott igen csak szép dolgokat. Ware az első heti 2 sack mellé szerintem szerez még kettőt 😊 Okungot olyan szinte fogja megverni,hogy ha nem az újabb sérülés, akkor a szégyenérzet miatt fog lesétálni a pályáról. undisputedly
Na jó kilátások... 😀Medvepapa
Amúgy remélem Moffit visszatérte azonnali upgrade, habár annyira szar volt ez a fal,hogy még egy új LT is kellene minimum.
Itt lebontják a benyelt sack-eket képekkel és elemzésekkel. Mindegyiknél voltak kapitális hibák. Egyedül Unger volt az akinek nem volt fejcsóválós hibája. Nem csak,hogy fizikálisan egy az egy elleni csatákat buktuk a falban, de a késleltetett blitzeket és túltöltéseket se tudtuk kezelni.
 www.fieldgulls.com/2012/9/11/3314252/the-seahawks-issues-with-pass-protection-part-ii

Amúgy érdekes adat,hogy a Cardinals blitzelt a második legtöbbet az egész fordulóban. Nevezetesen a passzjátékok 50%-ban. Nem tudom már hol olvastam, de igazat adok a szerzőnek, aki azt írta, ha Wilson nem tanulja meg megverni a blitz-eket, akkor állandóan nyomás lesz rajta,hiszen minden DC erre fog alapozni.
Ergo vagy a fal javul nagyot, vagy Ő. Esetleg mindkettő.

PC konferencia ( eddig ezeket mindig átugrottam, de úgy érzem ez egy make or break szezon, szóval érdekel,hogyan kommunikálja le a meccseket ):
 www.seahawks.com/videos-photos/videos/Week-2---Carroll-Press-Conference-Wednesday/e8e9c197-d22b-4e6e-a409-22dfa317a11c

undisputedly
Hah...én is posztolni akartam Danny cikkét. 😊 A Cards nagyon jó blitz sémákkal dolgozott, ezt nem a fal védelmében mondom, csak úgy. A fal egyénekben és csapatban is csődöt mondott, kíváncsi vagyok mi lesz a Dallas ellen, ha akkor is nagyon gáz, lehet aggódni...viszont továbbra is tartom, hogy a jobb playhívások segítenének mind a falnak, mind Wilsonnak. Screen passzok, vagy a blitz-sávba használni a tight endeket, így Wilson könnyebben szabadulhatna a tojásbőrtől. A tehenész oofensenek pedig biztosan nehezebb dolga lesz, mint a NYG ellen, Murrayt 100 yard alatt fogjuk tartani. A sec. munkáján nagyon sok fog múlni...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gondolom mostanra azért már mindenki túltette magát a vereségen 😊 Beszéljünk kicsit a Dallasról.
Hazai pályán játszunk, egy olyan csapat ellen, akik a nyitó fordulóban idegenben ütötték ki a bajnokot.
Romo jól játszott, az elkapói is segítették. Murray mutatott igen csak szép dolgokat. Ware az első heti 2 sack mellé szerintem szerez még kettőt 😊 Okungot olyan szinte fogja megverni,hogy ha nem az újabb sérülés, akkor a szégyenérzet miatt fog lesétálni a pályáról. undisputedly
Na jó kilátások... 😀Medvepapa
Brock and Salk beszél arról,hogy mit is kellene csinálni. Nagyjából azt mondják,hogy ez a Dallas erősebb és jobb csapat mint az Arizona, és a fő feladatunk az lesz,hogy próbáljunk csinálni pár play-t a labda mindkét oldalán, próbáljunk közel maradni eredményben, és passzoljunk.
 youtu.be/pFsJu9oBfb8

Amúgy remélem Moffit visszatérte azonnali upgrade, habár annyira szar volt ez a fal,hogy még egy új LT is kellene minimum.
Itt lebontják a benyelt sack-eket képekkel és elemzésekkel. Mindegyiknél voltak kapitális hibák. Egyedül Unger volt az akinek nem volt fejcsóválós hibája. Nem csak,hogy fizikálisan egy az egy elleni csatákat buktuk a falban, de a késleltetett blitzeket és túltöltéseket se tudtuk kezelni.
 www.fieldgulls.com/2012/9/11/3314252/the-seahawks-issues-with-pass-protection-part-ii

Amúgy érdekes adat,hogy a Cardinals blitzelt a második legtöbbet az egész fordulóban. Nevezetesen a passzjátékok 50%-ban. Nem tudom már hol olvastam, de igazat adok a szerzőnek, aki azt írta, ha Wilson nem tanulja meg megverni a blitz-eket, akkor állandóan nyomás lesz rajta,hiszen minden DC erre fog alapozni.
Ergo vagy a fal javul nagyot, vagy Ő. Esetleg mindkettő.



PC konferencia ( eddig ezeket mindig átugrottam, de úgy érzem ez egy make or break szezon, szóval érdekel,hogyan kommunikálja le a meccseket ):
 www.seahawks.com/videos-photos/videos/Week-2---Carroll-Press-Conference-Wednesday/e8e9c197-d22b-4e6e-a409-22dfa317a11c

-Dallas O#-t dícséri. Sok a talent, nagy kihívás lesz.
-Martin sérült, Tate jött helyette, más upgrade nincs.
-Örül,hogy Moffit visszajött, de persze ez egy verseny blablabla. Sweezy jó volt, de még új volt neki a helyzet. Nem azért volt gyenge a teljesítménye,mert gyenge fizikálisan ...
-Nem csináltunk nagy playeket,mert nem védtük meg a Qb-t.
-Lynch nem játszott rosszul,de nem volt átütő ereje.
-Russel odatette a labdákat-kicsit lehettek volna jobbak,de ott voltak-, de nem sikerült befejezni a játékokat (=aka ejnye-bejnye az elkapóknak)
-A büntetések ( rengeteg volt belőlük, és ezeken folyamatosan kell dolgozni) továbbá az O# zavartsága miatt csalódott, vagyis tőlük többet várt.
-Ami történt megtörtént. Nem változtathatunk rajta, de fejlődnünk kell.
-Baldwin jobban van.
-A Dallas Amerika Csapata, de ettől még úgy kell játszani ellenük,ahogyan mások ellen is.
-Dallas D# a Ryan család filozófiáját vallja. Nagy lesz a nyomás.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Gondolom mostanra azért már mindenki túltette magát a vereségen 😊 Beszéljünk kicsit a Dallasról.
Hazai pályán játszunk, egy olyan csapat ellen, akik a nyitó fordulóban idegenben ütötték ki a bajnokot.
Romo jól játszott, az elkapói is segítették. Murray mutatott igen csak szép dolgokat. Ware az első heti 2 sack mellé szerintem szerez még kettőt 😊 Okungot olyan szinte fogja megverni,hogy ha nem az újabb sérülés, akkor a szégyenérzet miatt fog lesétálni a pályáról. undisputedly
Na jó kilátások... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gondolom mostanra azért már mindenki túltette magát a vereségen 😊 Beszéljünk kicsit a Dallasról.
Hazai pályán játszunk, egy olyan csapat ellen, akik a nyitó fordulóban idegenben ütötték ki a bajnokot.
Romo jól játszott, az elkapói is segítették. Murray mutatott igen csak szép dolgokat. Ware az első heti 2 sack mellé szerintem szerez még kettőt 😊 Okungot olyan szinte fogja megverni,hogy ha nem az újabb sérülés, akkor a szégyenérzet miatt fog lesétálni a pályáról.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
MARTIN OUT; TATE EXPECTED BACK; MOFFITT TO START AT RGkrankovics
na az jó
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
MARTIN OUT; TATE EXPECTED BACK; MOFFITT TO START AT RG

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Annak azért örülök, hogy PC megvédte Wilsont, így is van helyén! 😊 A megvédését viszont vhogy meg kéne oldani, a Cowboys is nagyon jó blitz sémákkal operál, hasonló gondban lehetünk vasárnap...pl. ha más nem, no-huddle, hátha működik, Wilsont alkalmasnak tartanám rá.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
😀 "Szerencsés csapat a Cardinals, hogy egyszerre két potenciális Hall of Fame irányító is rosteren van náluk."  fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/11/Ez_tortent_22_ora_utan/krankovics
világ legkomolytalanabb blogja...braxa88
azért ha tovább olvasod, kiderül, hogy irónia... ettől függetlenül nekem sincs jó véleményem a blogról.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Pár sor a meccsről:
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/11/Dragan_add_az_eleted/undisputedly
Jó cikk, gratula... mármint Neked! De nem úgy a csapatnak. Nagyon nagy csalódás számomra ez a meccs. A szezon előtti fogadkozások, most erősebbek vagyunk, harcban a csoportgyőzelemért meg miegymás. Aztán az első meccs egy nagy NULLA. Kiket akarunk megverni ha nem az Arizonát és nem lebecsülöm őket, de ha a védelmünk, az a "Top 10" védelmünk csak a felét nyújtja mint tavaly a szezon vége felé, akkor a Cards O#-t szét kellett volna szednie. Ehelyett nincs LB sor, a secondary meg szopja be a yardokat a még a Cardinals fanok által is lesajnált QBk-tól. Még hogy nincs félnivalónk? Ilyen játékkal nem tudom kiket akarunk megverni. Én elhiszem hogy szezon eleje, meg lesz ez jobb is, de MÁR jobbnak kellett volna lenni. Kidobtunk egy győzelmet az ablakon. Hiányozni fog még, bár ahogy elnéztem a SF49-et nem látok esélyt a rájátszásra.

Most jön a Dallas egy erősebb O#-vel...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
😀 "Szerencsés csapat a Cardinals, hogy egyszerre két potenciális Hall of Fame irányító is rosteren van náluk."  fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/11/Ez_tortent_22_ora_utan/krankovics
világ legkomolytalanabb blogja...
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
😀 "Szerencsés csapat a Cardinals, hogy egyszerre két potenciális Hall of Fame irányító is rosteren van náluk."  fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/11/Ez_tortent_22_ora_utan/

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Pár sor a meccsről:
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/11/Dragan_add_az_eleted/undisputedly
Szép... teljes az egyetértés felőlem. Remélem nem égünk le a Cowboys ellen, kell a meglepetés... de hát ilyen fal, ilyen hívások... nem lesz egyszerű... nehogy még Alex Barront visszahívjuk az OLine-ba 😛

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pár sor a meccsről:
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/11/Dragan_add_az_eleted/


Én is egyetértek, de lenne egy kérdésem. Amikor jégre tettük Skeltont a sok blitz-cel, akkor mi a náthás **** nem folytattuk? Elkezdtünk zónázni, és a lb-jeink közt nem hézagok voltak, hanem kráterek... miért erőltetni a zónázást ha jobbak vagyunk emberezésben? nem értem...SeaSzilaHawk
Ezt is a szakmai stáb hibájának tartom. Vagy nem készültünk fel Kolb-ból- ami azért nagy hiba, mert tudjuk,hogy esélyes volt a szereplése- vagy pedig rosszul készültünk fel, ami szintén az edzők hibája.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Külön figyeltem Irwint, aki nagyon akart, de simán kiblokkolták. Megy mint a harckocsi, de eszetlenül. Ráadásul közvetve ő tette hidegre Skeltont, amikor rálökte Mebane-t. (Ha jól láttam)
A red zone-os totoja az mesébe illő volt. Szerencsétlen Wilsonra ráhívtak olyan dobásokat, hogy a tapasztalt QB-k is elküldik az anyjukba a támadó koordinátort. Szegény gyerek próbálkozott, de hiányzik az a 30-40 meccs belőle, amitől rutinka is lenne. Mindezek ellenére van benne fantázia, csak türelem kell. Én mindenesetre az utolsó drive-ra bevittem volna Flynnt.
Amitől viszont megint sík ideg lettem, hogy Okung már az első meccset sem bírta végig. 2 éve mondom, hogy porcelán az ürge.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Írok majd egy összefoglalót,ha lesz időm. Csoport rivális otthonában nyitó fordulóban kikapni nem szégyen. Itthon ütni kell őket is, és minden más West csoporttagot. Bővebben nem akarok belefolyni most az elemzésbe, de nekem Willson játéka tetszett. A GW driveot is megcsinálta. Egyszer Rice-nak tette szépen oda (DPI), egyszer pedig Baldwinnak sikerült droppolnia. Ekkora nyomás alatt szerintem bőven jól teljesített. Tovább,és többet kell a zsebben maradnia, de szerintem jó lesz Ő, csak az elkapói ne hagyják cserben. Ami nagyon nagy negatívum az a pálya közepe. Mármint a védekezésünkben. Ez a LB játék, ide értve Kancellárt is, nem lesz elég. Wagner a pályán volt?undisputedly
Én is egyetértek, de lenne egy kérdésem. Amikor jégre tettük Skeltont a sok blitz-cel, akkor mi a náthás **** nem folytattuk? Elkezdtünk zónázni, és a lb-jeink közt nem hézagok voltak, hanem kráterek... miért erőltetni a zónázást ha jobbak vagyunk emberezésben? nem értem...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
A GWdrv-t be kell fejezni - ezt leszámítva - szokásos szezonkezdet, mindenkinek könnyű lesz javulni.
Arizona éppen jobb volt, a Rams jó volt... a GB meg mint mi 😀

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Írok majd egy összefoglalót,ha lesz időm. Csoport rivális otthonában nyitó fordulóban kikapni nem szégyen. Itthon ütni kell őket is, és minden más West csoporttagot. Bővebben nem akarok belefolyni most az elemzésbe, de nekem Willson játéka tetszett. A GW driveot is megcsinálta. Egyszer Rice-nak tette szépen oda (DPI), egyszer pedig Baldwinnak sikerült droppolnia. Ekkora nyomás alatt szerintem bőven jól teljesített. Tovább,és többet kell a zsebben maradnia, de szerintem jó lesz Ő, csak az elkapói ne hagyják cserben. Ami nagyon nagy negatívum az a pálya közepe. Mármint a védekezésünkben. Ez a LB játék, ide értve Kancellárt is, nem lesz elég. Wagner a pályán volt?undisputedly
Na ennek minden szavával egyetértek, kb. ezt írtam volna én is. Bevell hívásait nem értem sokszor, mióta nálunk van. A futás sem volt hatékony, pass prot.=0. WR droppok, szal nem sok segítsége volt Wilsonnak egy nagyon jó és még ígéretesebb Cards D ellen. Biztos vagyok benne, hogy jobbak leszünk a Dallas ellen, remélem ez győzelmet jelent majd! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Írok majd egy összefoglalót,ha lesz időm. Csoport rivális otthonában nyitó fordulóban kikapni nem szégyen. Itthon ütni kell őket is, és minden más West csoporttagot. Bővebben nem akarok belefolyni most az elemzésbe, de nekem Willson játéka tetszett. A GW driveot is megcsinálta. Egyszer Rice-nak tette szépen oda (DPI), egyszer pedig Baldwinnak sikerült droppolnia. Ekkora nyomás alatt szerintem bőven jól teljesített. Tovább,és többet kell a zsebben maradnia, de szerintem jó lesz Ő, csak az elkapói ne hagyják cserben. Ami nagyon nagy negatívum az a pálya közepe. Mármint a védekezésünkben. Ez a LB játék, ide értve Kancellárt is, nem lesz elég. Wagner a pályán volt?
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
no nembaj. láttunk egy jó meccset, mert hát szinvonal nem volt, de baszott izgi volt. jol szorakoztam az idegeskedés mellett.
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Hát én ennél sokkal többet vártam... Direkt nem írogattam a meccs előtt, hogy győzelmet várok, mert benne volt a vereség is. Alapból nálam Flynn kezdett volna, most még inkább ezen a véleményen vagyok. Wilsontól nem vártam oly sokat, de azért ez nagyon kevés volt. Ez a meccs végi szerencsétlenkedés, kb 10 próbálkozásból nem tudtunk td-t elérni a red zoneban, valami siralmas volt. O-line-nal se voltam megelégedve, valamint a pass rush-al sem. Jövőhéten sokkal több kell.Duff
és ráadásul a SportTV élőben közvetíti a Dallas elleni meccset! 😊

http://seahawks.hu