NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
NFL.com and NFL Network's Ian Rapoport reports that Tate likely faces a $21,000 fine, the minimum amount for a blind-side block for a first-time offender.Wirtschaftsteil
21 rugoert olyan media figyelmet kapott, amit ekkora összegből másképpen nehezen hozhatott volna ki. endorphyn
Az ilyen büntetések kifizetése milyen keretek között történik? Nem hiszem,hogy a teljes összeget a játékos állja.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
NFL.com and NFL Network's Ian Rapoport reports that Tate likely faces a $21,000 fine, the minimum amount for a blind-side block for a first-time offender.Wirtschaftsteil
21 rugoert olyan media figyelmet kapott, amit ekkora összegből másképpen nehezen hozhatott volna ki.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
NFL.com and NFL Network's Ian Rapoport reports that Tate likely faces a $21,000 fine, the minimum amount for a blind-side block for a first-time offender.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/19/Meg_dragabb_az_eleted/undisputedly
ez aztán a lelkesítő írás csak kimaradt, hogy az első félidőben hogyan is szapulták a hazai szurkolók Wilsont 😊Fucu
Tisztelet a kivételnek: Nekem! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Jaye Howard-ról tudunk valamit? Kb. meddig lesz inaktív??? Medvepapa
amig nem lesz sérülésbraxa88
Hogy erre miért nem gondoltam?! 😮 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/19/Meg_dragabb_az_eleted/undisputedly
Drakulálok az iráshoz! Fucu jól mondta, nagyon lelkesitő. 😊endorphyn
Köszönöm Endo!
@Fucu: Teljes krónikát nem akartam írni. Mi követőben nem szidtuk, de miután volt olyan play amiben volt protection, és az Ő teljesítménye hagyott kívánnivalót maga után, többen is reméltük,hogy Flynn is bemutatkozhat. Nem volt rá szükség, mert sikerült megoldani.
Jöhet a Packers, ami szintén nagy falat lesz. Omiyale + Giacomini vs Clay ; A.Rodgers vs pusshrush.
Ez lesz igazán jó értékmérője a védelmünknek, azaz inkább az egyéni skilleknek, mert Rodgers annyi mindent változtat a pályán, és az Ő játéka is hordoz annyi meglepetést amit azonnal kell lereagálni, hogy Wagnernek és a LB többi tagjának + Kancellárnak -aki biztosan rengeteget lesz Los körül- ez egy borzasztóan kemény meccs lesz.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/19/Meg_dragabb_az_eleted/undisputedly
Drakulálok az iráshoz! Fucu jól mondta, nagyon lelkesitő. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Jaye Howard-ról tudunk valamit? Kb. meddig lesz inaktív??? Medvepapa
amig nem lesz sérülés
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Jaye Howard-ról tudunk valamit? Kb. meddig lesz inaktív???

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/19/Meg_dragabb_az_eleted/undisputedly
ez aztán a lelkesítő írás csak kimaradt, hogy az első félidőben hogyan is szapulták a hazai szurkolók Wilsont 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
u.i. Nem kioktatás, de alásan kérek mindenkit, hogy mellőzze a "mi topikunk, Three-Legged-Dogs fanok menjenek a sajátjukba" kártyát. Tudom, hogy máshol is előfordul (Cowboys topik), de nem erről szól ez a fórum. gyeek
Megkaptad a kreditet, húzzál vissza a topicodba és ott álmodozz a PO-ról. (ez kioktatás volt.)
12
Azért óvatosan vissza lehet venni!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Nem érdemelt győzelmet a Cowboys, öröm az ürömben hogy még időben jött a hideg zuhany. Egy találka a PO-ban mondjuk kedvemre lenne, szóval ha tegnap így alakultak már a dolgok, tessék tartani a formát. gyeek
A mi eddigi formánk még édes-kevés a PO-hoz. Most Dallasból egy nagy kupac tehénlepény érkezett, amit lelkes urbánus házigazdaként két háztömbnyi utcaszakaszon szétkentünk (ahogy azt minden NFL csapat megteszi akihez így érkeznek).
Épp csak jöttem begyűjteni a kreditet a Seahawks fanoktól ami Lee keménységét és profizmusát illeti és mellesleg kis örömömre belefutottam egy kis szájkaratéba is. Remek. 😊 Pár évvel korábban még a sport kedvéért belementem volna a folytatásba... nem vagyok a régi. Szerintem Lee mindenki helyett beszélt helyesen, szerencsére nem lett baja a dologból, a liga küldi Mr. Tatenek a csekket, a Cowboys védelme meg szerintem köreiken belül megegyeztek egy bounty-n. Így kovácsolódik a csapat. 😛 gyeek
Íme a kredit: Van olyan kék-fehér töripke, aki tudja, hogy "Az élet nem csupa sacks & tackle!"...

Amúgy itt a nyilatkozat szöveghű fordítása:
He can celebrate if he wants,’’ Lee said. “I bet you If we went head to head and
squared up, he wouldn’t be celebrating that much. But that’s football, and hits
like that happen.
’’Lee
Fehér ember nem felejt.

u.i. Nem kioktatás, de alásan kérek mindenkit, hogy mellőzze a "mi topikunk, Three-Legged-Dogs fanok menjenek a sajátjukba" kártyát. Tudom, hogy máshol is előfordul (Cowboys topik), de nem erről szól ez a fórum. gyeek
Megkaptad a kreditet, húzzál vissza a topicodba és ott álmodozz a PO-ról. (ez kioktatás volt.)

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2012/09/19/Meg_dragabb_az_eleted/
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan
jaja. majd legközelebb megvitatják a fiúk.
vagy idén, vagy négy éven belül.
a csapatotok meg nehogy elbízza magát, mint a jelek szerint mienk tette a nyitómeccs után, mert az nagyon tud fájni.
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Bár inkább érzem ezt pr-fogásnak, szíve szerint szerintem letépné Tate tökeit és a szájába tolná őket egyesével! 😊Szokol
Azért a közönség egy része egy ilyen akciót is őrjöngve üdvözölne![/quote

Azt gondolom arra is sárga zászlót kéne dobni 😊

Ui: A lényeg ( és ezt minden Hawks fan nevében mondom ), hogy Lee-nek semmi komoly baja nem történt.Gogo

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Bár inkább érzem ezt pr-fogásnak, szíve szerint szerintem letépné Tate tökeit és a szájába tolná őket egyesével! 😊Szokol
Azért a közönség egy része egy ilyen akciót is őrjöngve üdvözölne!

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Szokol, de neked már oviban is James Harrison volt a jeled!
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Ha megengeditek: lehet, hogy 2012-ben szabálytalan volt ez a blokk, viszont nem is olyan régen még ez egy tökéletes és látványos blokkolás volt, semmi több. Isten bocsássa meg nekem, de Lynch egy-két megmozdulásán kívül ez az egy momentum maradt meg számomra, azt hiszem erre egy év múlva is emlékezni fogok. Számomra ez a futball része és nagyon nagy tiszteletem Lee-nek a hozzáállása miatt. Bár inkább érzem ezt pr-fogásnak, szíve szerint szerintem letépné Tate tökeit és a szájába tolná őket egyesével! 😊
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 474
@slowmotion
tényleg, ezen vagy felakadva? már mondtam, h nem fényezem magam, hogy mit tettem vagy mit nem, mert az teljesen irreleváns... ami számít, h nem értünk egyet. De főleg miért vagy itt és pofázol bele egy olyan dologba ami nem is érint téged, mert nem tehenész fanoknak volt mondva... a tegnap megmondtad a magadét, most nem vagyok kíváncsi rád, bár azért érdekes, hogy Tate-nek így meg úgy adják majd vissza, de a play után egyetlen Cowboy sem ment oda Tate-hez, hogy letépem a fejed, mert mekkora szarházi voltál. Nyilván mert ők sem érezték szabálytalannak. De te biztos jobban tudod a fotelből. Én nem mondtam, hogy tévedhetetlen vagyok, sőt, my bad ha valaki megsértve érezte magát. Azt meg h fikázod az angolomat, hát inkább nem reagálok... És még egyszer, hogy értsd meg, ez az írott és íratlan szabályoknak is megfelelt... egy kibaszott nagy blokk, ami fájt a Cowboyoknak és megértem, hogy a vereség hatására kellett fikázni valakit... magyar mentalitás.SeaSzilaHawk
Értem én hogy saját csapatunk játékosát védeni kell, de nem mindenáron. Csúnya blokk volt, nagyon is. Ja és ez a stílus nem túl nyerő ezen a fórumon, itt baráti szokott lenni a légkör és remélem ez így is marad.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Épp csak jöttem begyűjteni a kreditet a Seahawks fanoktól ami Lee keménységét és profizmusát illeti és mellesleg kis örömömre belefutottam egy kis szájkaratéba is. Remek. 😊 Pár évvel korábban még a sport kedvéért belementem volna a folytatásba... nem vagyok a régi. Szerintem Lee mindenki helyett beszélt helyesen, szerencsére nem lett baja a dologból, a liga küldi Mr. Tatenek a csekket, a Cowboys védelme meg szerintem köreiken belül megegyeztek egy bounty-n. Így kovácsolódik a csapat. 😛

Nem érdemelt győzelmet a Cowboys, öröm az ürömben hogy még időben jött a hideg zuhany. Egy találka a PO-ban mondjuk kedvemre lenne, szóval ha tegnap így alakultak már a dolgok, tessék tartani a formát.


u.i. Nem kioktatás, de alásan kérek mindenkit, hogy mellőzze a "mi topikunk, Three-Legged-Dogs fanok menjenek a sajátjukba" kártyát. Tudom, hogy máshol is előfordul (Cowboys topik), de nem erről szól ez a fórum.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan
@slowmotion
tényleg, ezen vagy felakadva? már mondtam, h nem fényezem magam, hogy mit tettem vagy mit nem, mert az teljesen irreleváns... ami számít, h nem értünk egyet. De főleg miért vagy itt és pofázol bele egy olyan dologba ami nem is érint téged, mert nem tehenész fanoknak volt mondva... a tegnap megmondtad a magadét, most nem vagyok kíváncsi rád, bár azért érdekes, hogy Tate-nek így meg úgy adják majd vissza, de a play után egyetlen Cowboy sem ment oda Tate-hez, hogy letépem a fejed, mert mekkora szarházi voltál. Nyilván mert ők sem érezték szabálytalannak. De te biztos jobban tudod a fotelből. Én nem mondtam, hogy tévedhetetlen vagyok, sőt, my bad ha valaki megsértve érezte magát. Azt meg h fikázod az angolomat, hát inkább nem reagálok... És még egyszer, hogy értsd meg, ez az írott és íratlan szabályoknak is megfelelt... egy kibaszott nagy blokk, ami fájt a Cowboyoknak és megértem, hogy a vereség hatására kellett fikázni valakit... magyar mentalitás.SeaSzilaHawk
félreértés ne essék, fikázzuk mi a csapatunkat éppen eleget, mert legalább annyit tettünk hozzá a győzelmetekhez, mint Ti.
amúgy ajánlom elolvasásra az NFL szabálykönyvet, Section 2, Article 8, paragraph (g) mint a sisakkal előre tiltása; Section 2, Article 9, paragraph (a)(8) blindside tackle; Section 2, Article 9, paragraph (b)(2) sisakkal előre a teljes testre szabálytalan, nem csak fejre.slowmotion
Rendben, köszönöm a felvilágosítást... nem folytatom... fordított esetben is ez lenne a véleményed? őszintén.SeaSzilaHawk
őszintén? igen.
még őszintébben? igen.
és még ennél is őszintébben? igen
még akkor is, ha Bryant, Austin vagy Witten (nem a tegnapi formája alapján) csinálja. pedig ők azért kicsit fontosabb láncszemek a támadósorunk szempontjából, mint Tate a Seattle-nek.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan
Tate blokkja szabálytalan volt, ez nem vitás, de szerintem eredendően nem fejre ment, csak nem volt köztük nagy magasságkülönbség, így felcsúszott a sisakra. Mondjuk ha Wilson van ott, vagy Washington, akkor kb. tökön fejeli Lee-t. Szóval le kellett volna fújni és kész. A meccs viszont nem ezen ment el. Meg ki tudja, lehet, hogy volt ott közöttük valami előzménye is a dolognak, amit nem mutattak. garrett27
nem volt semmi, Tate nyilatkozta, hogy csak akart valami maradandót csinálni, hogy feltüzelje a többieket
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
@slowmotion
tényleg, ezen vagy felakadva? már mondtam, h nem fényezem magam, hogy mit tettem vagy mit nem, mert az teljesen irreleváns... ami számít, h nem értünk egyet. De főleg miért vagy itt és pofázol bele egy olyan dologba ami nem is érint téged, mert nem tehenész fanoknak volt mondva... a tegnap megmondtad a magadét, most nem vagyok kíváncsi rád, bár azért érdekes, hogy Tate-nek így meg úgy adják majd vissza, de a play után egyetlen Cowboy sem ment oda Tate-hez, hogy letépem a fejed, mert mekkora szarházi voltál. Nyilván mert ők sem érezték szabálytalannak. De te biztos jobban tudod a fotelből. Én nem mondtam, hogy tévedhetetlen vagyok, sőt, my bad ha valaki megsértve érezte magát. Azt meg h fikázod az angolomat, hát inkább nem reagálok... És még egyszer, hogy értsd meg, ez az írott és íratlan szabályoknak is megfelelt... egy kibaszott nagy blokk, ami fájt a Cowboyoknak és megértem, hogy a vereség hatására kellett fikázni valakit... magyar mentalitás.SeaSzilaHawk
félreértés ne essék, fikázzuk mi a csapatunkat éppen eleget, mert legalább annyit tettünk hozzá a győzelmetekhez, mint Ti.
amúgy ajánlom elolvasásra az NFL szabálykönyvet, Section 2, Article 8, paragraph (g) mint a sisakkal előre tiltása; Section 2, Article 9, paragraph (a)(8) blindside tackle; Section 2, Article 9, paragraph (b)(2) sisakkal előre a teljes testre szabálytalan, nem csak fejre.slowmotion
Rendben, köszönöm a felvilágosítást... nem folytatom... fordított esetben is ez lenne a véleményed? őszintén.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Tate blokkja szabálytalan volt, ez nem vitás, de szerintem eredendően nem fejre ment, csak nem volt köztük nagy magasságkülönbség, így felcsúszott a sisakra. Mondjuk ha Wilson van ott, vagy Washington, akkor kb. tökön fejeli Lee-t. Szóval le kellett volna fújni és kész. A meccs viszont nem ezen ment el. Meg ki tudja, lehet, hogy volt ott közöttük valami előzménye is a dolognak, amit nem mutattak.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan
@slowmotion
tényleg, ezen vagy felakadva? már mondtam, h nem fényezem magam, hogy mit tettem vagy mit nem, mert az teljesen irreleváns... ami számít, h nem értünk egyet. De főleg miért vagy itt és pofázol bele egy olyan dologba ami nem is érint téged, mert nem tehenész fanoknak volt mondva... a tegnap megmondtad a magadét, most nem vagyok kíváncsi rád, bár azért érdekes, hogy Tate-nek így meg úgy adják majd vissza, de a play után egyetlen Cowboy sem ment oda Tate-hez, hogy letépem a fejed, mert mekkora szarházi voltál. Nyilván mert ők sem érezték szabálytalannak. De te biztos jobban tudod a fotelből. Én nem mondtam, hogy tévedhetetlen vagyok, sőt, my bad ha valaki megsértve érezte magát. Azt meg h fikázod az angolomat, hát inkább nem reagálok... És még egyszer, hogy értsd meg, ez az írott és íratlan szabályoknak is megfelelt... egy kibaszott nagy blokk, ami fájt a Cowboyoknak és megértem, hogy a vereség hatására kellett fikázni valakit... magyar mentalitás.SeaSzilaHawk
félreértés ne essék, fikázzuk mi a csapatunkat éppen eleget, mert legalább annyit tettünk hozzá a győzelmetekhez, mint Ti.
amúgy ajánlom elolvasásra az NFL szabálykönyvet, Section 2, Article 8, paragraph (g) mint a sisakkal előre tiltása; Section 2, Article 9, paragraph (a)(8) blindside tackle; Section 2, Article 9, paragraph (b)(2) sisakkal előre a teljes testre szabálytalan, nem csak fejre.