NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Anno Gyarmati Dezső 3x olimpiai bajnok vizilabdázó mondta amikor szövetségi kapitány volt: " A bírók 49% javunkra és 51% az ellenfél javára tévednek. " Úgy gondolom ez MINDEN csapatra igaz.
Most felénk lejtett a hazai pálya.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Wilson - 2W zsinórban? A tavalyi szezon alapján ez már széria...

több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Hétfőn országos nyilvánosság! Green Bay ( 1-1 ) jön látogatóba. Jóslatok? 😊undisputedly
A hétvégén a ST nélkül 17 pontot szereztünk.
1wk - 16
2wk - 17
3wk - ... kell a D#, nagyon12
3wk - 14, van D#!
game winning int.Amadeus91
Azt hinné az ember már mindenki tudja (látta), hogy visszanéznek minden TD-t és akár 2-3 percük is van megnézni a szabálykönyvet a zebráknak, ennyit a gwi-ről, ez inkább egy Hail Mary, akarom mondani Hail Tate volt.
Ez megérdemelt W volt, nem az összes hibás, ( és egyben arányos) ítélet miatt, hanem mert TR (DC) , AR (GB) arca is a néhai AS (49)-ére emlékeztetett a meccs végén!
A GB 20 pont alatt! --- Megérdemelt W? ugyanmár...
ha kapsz tőlem +1-et akkor lesz respect pontod?Helmut Zimmer
Egyrészt a helyi respect semmit sem számít - nekem ezt elhiheted.
Másrészt a tieidet mindig levonják, ezért nincs neki...

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 114 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként nem esik jól, hogy tényleg mindenki csak az utolsó playt(szabálytalanságot) látja, és okoskodik pedig nem látta a meccset...
Mégegyszer, az igazságos eredmény:
GB: 6
SEA: 7
Bírók: 16
Részemről ennyi.Medvepapa
OFF

Bocs, hogy megint ide okoskodok de Barcával kapcsolatban ismerős ez az érzés amikor állandóan Övrebröt emlegetik de azt elfelejtik, hogy az első meccsen a másik (akinek nem is tudjuk anevét 😛) miként tévedett a kárunkra ami ha nincs Övrebröt is el felejtik és simán miénk a BL elődöntő.

ON

Úgyhogy ne foglalkozzatok vele élvezzétek ki a sikert.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Egyébként nem esik jól, hogy tényleg mindenki csak az utolsó playt(szabálytalanságot) látja, és okoskodik pedig nem látta a meccset...
Mégegyszer, az igazságos eredmény:
GB: 6
SEA: 7
Bírók: 16
Részemről ennyi.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 114 — Így remélem megfelelek nektek.....
Papa!
Wilson dolog kivételével igen, különben nem adtam volna!

Elmondom hogy lesz!
Ezzel az egy győzelemmel bemegyünk a PO-ba, és a WC meccsen megütjük a Giantset! Megint nem arra fog senki sem emlékezni, hogy van egy csapat, amely amúgy tisztességgel helyt állt, hanem arra, hogy már megint a Seahox hogyan jutott be a rájátszásba: "First game winning int"!

Faszomba már a csapat 95%-a 110%ot nyújtott a Packers ellen! De még az O line is! De senki sem fog emlékezni erre, mert mindenki a First game winning intre emléxik!Ráadásul tényleg fújtak ezek össze vissza mindent! Inkább adják oda a győzelmet a Packersnek!
A 2 fél időben nem a mi Passsrushunk gyengült, hanem olyan holdingok voltak megint (mind a két oldalon!!!), hogy rossz volt nézni- lehet, hogy ezért nem is nézték a bírók)!
Miért nem beszélünk arról, hogy Clemmonsnál a 3 meccs alatt hányszor fordult elő, hogy a sisakrácsát fogták, Branchet fojtogatták!
Tényleg vegyék el inkább a győzelmet, csak lépjünk túl rajta, és menjünk tovább!
De akkor tényleg jöjjenek a rendes sporik és minden egyes kibaszott Oline szabálytalanságot fújjanak be! Tényleg kurva jó, hogy van 2 brutális csapategységünk, ami legyászol, mert az OL szabálytalanságokat "liberálisan értelmezik a bírók", illetve Browner nagy és erős, őt lehet taszigálni, visszahúzni neki nem fáj!
Szív itt mindenki a csere bírókkal!Helmut Zimmer
Egyetértek. Nehéz beismerni, hogy Okung esetében egy 1/6-os picket bust(unk) el, de lassan időszerű lesz. Mondjuk Carpenterrel is csak sűrűbben vagyunk, úgyhogy Irwin esetében nagyon bízom benne, hogy jó úton járunk. Earl Thomast szándékosan nem említettem, mert nála nincs miről beszélni. Az ilyen emberről szokták mondani, hogy örülök, ha nem kell ellene játszani.
A bírók ténykedése felcsigázta már az összes fórumot. Ha az utolsó TD/Int esetet nem nézem, akkor nagyjából egyformán tévedtek mindkét oldalra. Rice cornerén a pass interference, vagy amikor kis híján leszakították Irwin fejét hátulról, megakadályozva a 9. sacket. Szóval finoman szólva sem tudtak felnőni a feladathoz.
De most nem ez a lényeg, ez elmúlt. Itt az ideje lepihentetni Wilsont, fújja ki magát és jöjjön Flynn. Én most már tényleg kíváncsi vagyok. Nem létezik, hogy egy ilyen drága QB nem kap egyetlen éles snap-et sem.
garrett27
Látjátok milyen más a világ a másik óceán közelében mi meg épp azt kívánnák, néhányan, hogy az ilyen drága QB-nk legalább egy meccsen ne kapjon egy snap-et sem, és jöhessen a rookie QB 😀
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Papa!
Wilson dolog kivételével igen, különben nem adtam volna!

Elmondom hogy lesz!
Ezzel az egy győzelemmel bemegyünk a PO-ba, és a WC meccsen megütjük a Giantset! Megint nem arra fog senki sem emlékezni, hogy van egy csapat, amely amúgy tisztességgel helyt állt, hanem arra, hogy már megint a Seahox hogyan jutott be a rájátszásba: "First game winning int"!

Faszomba már a csapat 95%-a 110%ot nyújtott a Packers ellen! De még az O line is! De senki sem fog emlékezni erre, mert mindenki a First game winning intre emléxik!Ráadásul tényleg fújtak ezek össze vissza mindent! Inkább adják oda a győzelmet a Packersnek!
A 2 fél időben nem a mi Passsrushunk gyengült, hanem olyan holdingok voltak megint (mind a két oldalon!!!), hogy rossz volt nézni- lehet, hogy ezért nem is nézték a bírók)!
Miért nem beszélünk arról, hogy Clemmonsnál a 3 meccs alatt hányszor fordult elő, hogy a sisakrácsát fogták, Branchet fojtogatták!
Tényleg vegyék el inkább a győzelmet, csak lépjünk túl rajta, és menjünk tovább!
De akkor tényleg jöjjenek a rendes sporik és minden egyes kibaszott Oline szabálytalanságot fújjanak be! Tényleg kurva jó, hogy van 2 brutális csapategységünk, ami legyászol, mert az OL szabálytalanságokat "liberálisan értelmezik a bírók", illetve Browner nagy és erős, őt lehet taszigálni, visszahúzni neki nem fáj!
Szív itt mindenki a csere bírókkal!Helmut Zimmer
Egyetértek. Nehéz beismerni, hogy Okung esetében egy 1/6-os picket bust(unk) el, de lassan időszerű lesz. Mondjuk Carpenterrel is csak sűrűbben vagyunk, úgyhogy Irwin esetében nagyon bízom benne, hogy jó úton járunk. Earl Thomast szándékosan nem említettem, mert nála nincs miről beszélni. Az ilyen emberről szokták mondani, hogy örülök, ha nem kell ellene játszani.
A bírók ténykedése felcsigázta már az összes fórumot. Ha az utolsó TD/Int esetet nem nézem, akkor nagyjából egyformán tévedtek mindkét oldalra. Rice cornerén a pass interference, vagy amikor kis híján leszakították Irwin fejét hátulról, megakadályozva a 9. sacket. Szóval finoman szólva sem tudtak felnőni a feladathoz.
De most nem ez a lényeg, ez elmúlt. Itt az ideje lepihentetni Wilsont, fújja ki magát és jöjjön Flynn. Én most már tényleg kíváncsi vagyok. Nem létezik, hogy egy ilyen drága QB nem kap egyetlen éles snap-et sem.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Papa!
Wilson dolog kivételével igen, különben nem adtam volna!

Elmondom hogy lesz!
Ezzel az egy győzelemmel bemegyünk a PO-ba, és a WC meccsen megütjük a Giantset! Megint nem arra fog senki sem emlékezni, hogy van egy csapat, amely amúgy tisztességgel helyt állt, hanem arra, hogy már megint a Seahox hogyan jutott be a rájátszásba: "First game winning int"!

Faszomba már a csapat 95%-a 110%ot nyújtott a Packers ellen! De még az O line is! De senki sem fog emlékezni erre, mert mindenki a First game winning intre emléxik!Ráadásul tényleg fújtak ezek össze vissza mindent! Inkább adják oda a győzelmet a Packersnek!
A 2 fél időben nem a mi Passsrushunk gyengült, hanem olyan holdingok voltak megint (mind a két oldalon!!!), hogy rossz volt nézni- lehet, hogy ezért nem is nézték a bírók)!
Miért nem beszélünk arról, hogy Clemmonsnál a 3 meccs alatt hányszor fordult elő, hogy a sisakrácsát fogták, Branchet fojtogatták!
Tényleg vegyék el inkább a győzelmet, csak lépjünk túl rajta, és menjünk tovább!
De akkor tényleg jöjjenek a rendes sporik és minden egyes kibaszott Oline szabálytalanságot fújjanak be! Tényleg kurva jó, hogy van 2 brutális csapategységünk, ami legyászol, mert az OL szabálytalanságokat "liberálisan értelmezik a bírók", illetve Browner nagy és erős, őt lehet taszigálni, visszahúzni neki nem fáj!
Szív itt mindenki a csere bírókkal!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Értékelés, immár higgadtabban:
- kezdem azzal, ami egyértelmű: a defense a GB offense-t az 1. félidőben 0 ponton és összesen 67 yardon tartotta, ill. 8-szor vitték földre Rodgerst! No comment…Elit egység. Várható volt, h a 2. félidőre feljavulnak, megvannak hozzá az edzőik és játékosaik. Így is 12 pont lett a vége, amiből 6-hoz magasan hozzájárultak a zebrák is. Én a W-t a Defense érdemének tartom.
- Offense: Wilson nem játszott jól, de ne az ő fejét követeljük. Ahogy mondták előttem is, ennyi erővel odaadhatjuk már most a playbookot a Rams DC-nak. A másik a büntetések…hazai pályán ennyi false startot szopni, eddig pont az ellenfélre volt jellemző, nem is értem. O-line: Okung bust, Giacomini eddig idén gyenge, bár még ő is jobb volt Okungnál, de mind a két oldalon rendre be kell segíteni a TE-eknek. Elkapókat nem bírálom, de bizonyítani sem tudták eddig hogy fel lehet menteni őket(Tate vs. Rice wááá). Ahelyett, hogy könnyítenénk Wilson dolgát, ezek a körülmények mind nehezítik azt…A futásból kihoztuk a max-ot a borzasztó play hívások ellenére. Sajnos beigazolódni látszik a félelmem, ez a „QB verseny” arra volt jó(Wilson és Flynn teljesen más játékos és karakter + T-Jax felesleges snap-jei), hogy az offense több heti lemaradásban van a védelemhez képest.

Ui:
- Ryan a liga egyik legjobb puntere, imádom!
- Igen, mi is kaptunk 6 ajándék pontot a végén a bíróktól, ez kétségtelen. Egyik csapat sem érdemelte meg jobban a győzelmet a másiktól, de ennyit hagy lejtsen már a CenturyLink.
Medvepapa
ha kapsz tőlem +1-et akkor lesz respect pontod? 😊 (nem tudom mitől függ, csal látom, hogy nincs)Helmut Zimmer
nem értek a pontokhoz, szal nem tudom, de örülök ha ez azt jelenti, h egyetértesz! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
game winning int.

nem semmi ez az év sem...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
katasztrófa a játékvezetés. ennyi faszságot amit befújtak fájdalommal töltött el, és mindemellé élvezhetetlenné teszi a meccset. de az legalább látszik h nem oldalra fújnak, mert mindenkinek befújnak minden hülyeséget 😀 na de a meccsről.a.kacsa
Pete Rozelle >> Hall of Fame
Paul Tagliabue ?>>? Hall Of Fame
Roger Goodell >> Hall of Shame

részvétem és gratulációm mindenkinek (kinek mi kell éppen), az azért érdekelne, hogy pl a Lambeau-n ugyanezt hogy ítélték volna meg?

azért megnyugodtam, hogy a Packers csak 12 pontot hozott össze, a mi 7 pontunk akkor már nem is annyira tragikus 😊slowmotion
igen, ők nem kaptak akkorát, mint első bálozó a swinger partin!Helmut Zimmer
ők akkorát kaptak, mint a második bálozó? 😮slowmotion
Jó ez egy mondás mifelénk, és arra vonatkozott, hogy Titeket fizikailag ledaráltunk! Persze, hogy nem vadászta le Tatet senki! Boys játékosok alig várták az öltöző békéjét, és a meleg zuhanyt! Nem volt ott már kedve keménykedni senkinek!

NFCWest trademark- mind a 4 csapat elindult egy pőre, ha nem is verekedős, de fizikális irányba -kell, mert a Niners ilyen, a Cards fifikás, de alapvetően kemény csapat, és a Rams is építi a maga modortalan védelmét, és meg vannak a playmakerek! Nekünk is ez az irány! Jó egy kicsit túl is teljesítettük!
Jim Mora idejében fazontalan, puha csapat volt ez! Szerettük a Logot, meg egy két játékost, de a csapat szerethetetlen volt, és leginkább semmilyen!

Rólunk azt mondják, hogy nem mi vagyunk a legtehetségesebb csapat, de a srácoknak van stílusa. Szerintem tehetséges a csapat, és tényleg van stílusuk. A modoruk az nem jó de van stílusuk, és ez nekem bejön!
több mint 12 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Ami a Hail Mary int/TD dolgot illeti:
Engem a végkifejletnél sokkal jobban érdekel, hogy Tate milyen elképesztően küzdött a lasztiért (és általában rettenetesen küzd). Megint Pete Carroll trademark/Seahawks dolog, elvette a lasztit, mert úgy gondolta, hogy az övé. Ha az ellenfél puding, akkor vegye is el! Nekem ez a fontos!
Nem tudom megítélni, hogy mi volt, amennyi benézett szabálytalanság volt... kár hogy ez az 1 osztott szorzott, mert lenne miről beszélnünk!

Helmut Zimmer
Tate valóban küzdött a labdáért, mint az életéért küzdene. És ez teljesen rendben is van!
Lehet, hogy Jennings ezerszer jobban járt volna ha nem mindenáron megszerezni akarja a lasztit, hanem egész egyszerűen kiütni. Egyrészt azt hiszem 4th down volt, másrészt amúgy is leketyegett az óra....
Bár lehet, hogy a labda megszerzése számára és főleg a játék hevében kézenfekvőbbnek tűnt, és a kiütés meg sem fordult a fejében.
Amúgy ilyen D-vel és special team-mel lehet Offseason, de azért kéne az O is.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 339 — Cowboys fan
katasztrófa a játékvezetés. ennyi faszságot amit befújtak fájdalommal töltött el, és mindemellé élvezhetetlenné teszi a meccset. de az legalább látszik h nem oldalra fújnak, mert mindenkinek befújnak minden hülyeséget 😀 na de a meccsről.a.kacsa
Pete Rozelle >> Hall of Fame
Paul Tagliabue ?>>? Hall Of Fame
Roger Goodell >> Hall of Shame

részvétem és gratulációm mindenkinek (kinek mi kell éppen), az azért érdekelne, hogy pl a Lambeau-n ugyanezt hogy ítélték volna meg?

azért megnyugodtam, hogy a Packers csak 12 pontot hozott össze, a mi 7 pontunk akkor már nem is annyira tragikus 😊slowmotion
igen, ők nem kaptak akkorát, mint első bálozó a swinger partin!Helmut Zimmer
ők akkorát kaptak, mint a második bálozó? 😮
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Értékelés, immár higgadtabban:
- kezdem azzal, ami egyértelmű: a defense a GB offense-t az 1. félidőben 0 ponton és összesen 67 yardon tartotta, ill. 8-szor vitték földre Rodgerst! No comment…Elit egység. Várható volt, h a 2. félidőre feljavulnak, megvannak hozzá az edzőik és játékosaik. Így is 12 pont lett a vége, amiből 6-hoz magasan hozzájárultak a zebrák is. Én a W-t a Defense érdemének tartom.
- Offense: Wilson nem játszott jól, de ne az ő fejét követeljük. Ahogy mondták előttem is, ennyi erővel odaadhatjuk már most a playbookot a Rams DC-nak. A másik a büntetések…hazai pályán ennyi false startot szopni, eddig pont az ellenfélre volt jellemző, nem is értem. O-line: Okung bust, Giacomini eddig idén gyenge, bár még ő is jobb volt Okungnál, de mind a két oldalon rendre be kell segíteni a TE-eknek. Elkapókat nem bírálom, de bizonyítani sem tudták eddig hogy fel lehet menteni őket(Tate vs. Rice wááá). Ahelyett, hogy könnyítenénk Wilson dolgát, ezek a körülmények mind nehezítik azt…A futásból kihoztuk a max-ot a borzasztó play hívások ellenére. Sajnos beigazolódni látszik a félelmem, ez a „QB verseny” arra volt jó(Wilson és Flynn teljesen más játékos és karakter + T-Jax felesleges snap-jei), hogy az offense több heti lemaradásban van a védelemhez képest.

Ui:
- Ryan a liga egyik legjobb puntere, imádom!
- Igen, mi is kaptunk 6 ajándék pontot a végén a bíróktól, ez kétségtelen. Egyik csapat sem érdemelte meg jobban a győzelmet a másiktól, de ennyit hagy lejtsen már a CenturyLink.
Medvepapa
ha kapsz tőlem +1-et akkor lesz respect pontod? 😊 (nem tudom mitől függ, csal látom, hogy nincs)
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
katasztrófa a játékvezetés. ennyi faszságot amit befújtak fájdalommal töltött el, és mindemellé élvezhetetlenné teszi a meccset. de az legalább látszik h nem oldalra fújnak, mert mindenkinek befújnak minden hülyeséget 😀 na de a meccsről.a.kacsa
Pete Rozelle >> Hall of Fame
Paul Tagliabue ?>>? Hall Of Fame
Roger Goodell >> Hall of Shame

részvétem és gratulációm mindenkinek (kinek mi kell éppen), az azért érdekelne, hogy pl a Lambeau-n ugyanezt hogy ítélték volna meg?

azért megnyugodtam, hogy a Packers csak 12 pontot hozott össze, a mi 7 pontunk akkor már nem is annyira tragikus 😊slowmotion
igen, ők nem kaptak akkorát, mint első bálozó a swinger partin!
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Értékelés, immár higgadtabban:
- kezdem azzal, ami egyértelmű: a defense a GB offense-t az 1. félidőben 0 ponton és összesen 67 yardon tartotta, ill. 8-szor vitték földre Rodgerst! No comment…Elit egység. Várható volt, h a 2. félidőre feljavulnak, megvannak hozzá az edzőik és játékosaik. Így is 12 pont lett a vége, amiből 6-hoz magasan hozzájárultak a zebrák is. Én a W-t a Defense érdemének tartom.
- Offense: Wilson nem játszott jól, de ne az ő fejét követeljük. Ahogy mondták előttem is, ennyi erővel odaadhatjuk már most a playbookot a Rams DC-nak. A másik a büntetések…hazai pályán ennyi false startot szopni, eddig pont az ellenfélre volt jellemző, nem is értem. O-line: Okung bust, Giacomini eddig idén gyenge, bár még ő is jobb volt Okungnál, de mind a két oldalon rendre be kell segíteni a TE-eknek. Elkapókat nem bírálom, de bizonyítani sem tudták eddig hogy fel lehet menteni őket(Tate vs. Rice wááá). Ahelyett, hogy könnyítenénk Wilson dolgát, ezek a körülmények mind nehezítik azt…A futásból kihoztuk a max-ot a borzasztó play hívások ellenére. Sajnos beigazolódni látszik a félelmem, ez a „QB verseny” arra volt jó(Wilson és Flynn teljesen más játékos és karakter + T-Jax felesleges snap-jei), hogy az offense több heti lemaradásban van a védelemhez képest.

Ui:
- Ryan a liga egyik legjobb puntere, imádom!
- Igen, mi is kaptunk 6 ajándék pontot a végén a bíróktól, ez kétségtelen. Egyik csapat sem érdemelte meg jobban a győzelmet a másiktól, de ennyit hagy lejtsen már a CenturyLink.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 339 — Cowboys fan
katasztrófa a játékvezetés. ennyi faszságot amit befújtak fájdalommal töltött el, és mindemellé élvezhetetlenné teszi a meccset. de az legalább látszik h nem oldalra fújnak, mert mindenkinek befújnak minden hülyeséget 😀 na de a meccsről.a.kacsa
Pete Rozelle >> Hall of Fame
Paul Tagliabue ?>>? Hall Of Fame
Roger Goodell >> Hall of Shame

részvétem és gratulációm mindenkinek (kinek mi kell éppen), az azért érdekelne, hogy pl a Lambeau-n ugyanezt hogy ítélték volna meg?

azért megnyugodtam, hogy a Packers csak 12 pontot hozott össze, a mi 7 pontunk akkor már nem is annyira tragikus 😊
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Ha egyben kellett volna lenyomni a meccset, akkor Rodgerst még most is keresnék a fűben, de így, hogy jött a szünet, a srácok meg bent maradtak az öltözőben, így meleg lett a dolog. Mondjuk azt sem sokan gondolták, hogy félidőben még nullán tartjuk azt az offenset.
A mi O falunkat most nem bántanám, mert Wilson megúszta (ha jól emlékszem) összvissz egy sack-el. Csak hát sok fantázia nem volt a támadásainkban (gyakorlatilag semmi), a középső futásokat meg jól megfogták. Az első félidő azért sokáig emlékezetes marad, amit a Def művelt, az valami kegyetlen volt. Igaz elfáradtak, de ilyen támadó potenciál mellett nem csoda, ha a meccs nagy részében pályán kell lenni, ráadásul egy Rodgers féle kézi ágyú agytröszt dobál a túloldalról.
Az utolsó TD (vagy nem TD) most már bevonult a történelembe, a meccset megnyertük, pedig minden bukmékernél simán kellett volna buknunk. Én büszke vagyok a csapatra, ha egyszer végre lesz egy legalább jó közepes offensünk is, akkor lehet aggódni az ellenfeleknek egy Seahawks meccs előtt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Mindentől függetlenül:
Büszke vagyok a csapatra, de nagyon!
A D káprázatos, modórtalan, kiszámíthatatlan, és fizikális!
A Packers megkapta ugyanazt a bántalmazást, amelyet a Cowboys, és mindenki, akivel játszani fogunk!

Srácok, Draft Aftermath!
Irvin szerintem kezdi azt tenni, amiért hoztuk! Ez a nem tud eltolni egy Tacklet, meg hasonlók a hát nem nagyon jött be!
Wagner szerintem kezd nagyon jól beintegrálódni a csapatba, teszi a dolgát, van mi tanulnia még, főleg zónavédekezésben, de én elégedett vagyok. A draft utáni félelmekre kezdenek rácáfolni a srácok! Én kezdem belátni, hogy tévedtem Irvinnel kapcsolatban (akinek nem inge...)

Ami a Hail Mary int/TD dolgot illeti:
Engem a végkifejletnél sokkal jobban érdekel, hogy Tate milyen elképesztően küzdött a lasztiért (és általában rettenetesen küzd). Megint Pete Carroll trademark/Seahawks dolog, elvette a lasztit, mert úgy gondolta, hogy az övé. Ha az ellenfél puding, akkor vegye is el! Nekem ez a fontos!
Nem tudom megítélni, hogy mi volt, amennyi benézett szabálytalanság volt... kár hogy ez az 1 osztott szorzott, mert lenne miről beszélnünk!

Én abból indulok ki, hogy NEM érdemeltük meg jobban a győzelmet, mint a Packers, hazai pályán ennél sokkal több kell az O-tól!
Wilson játékát nem szeretem továbbra sem, és O playhívás nem tetszik!

Sokkal több sikert kívánok a Packers szurkolóknak következő héten, remélem, hogy ez a meccs pár hét múlva már csak egy gyorsan múló emlék lesz!
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Gratulálok srácok szép eredmény... és főleg az a becsülendő hogy elismeritek hogy valójában nem nyertetek. Le a kalappal.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 242 — Je suis kobranadrág
Istenem életem második legemlékezetesebb meccse volt az tuti, simán hajlandó voltam fent maradni gyakorlatilag néma TV mellett(lakótársak miatt.... de rossz volt a végén némán hadonászni és ugrálni 😀

-D# a második félidős megingás ellenére is egy ki*****ott nagy hatalom
-Az O ratyi... annak ellenére hogy néha mutat életjeleket.
-Ryan probowl
-Tate te nocskos kis patkány de imádlak <3 😀

Attyaisten mekkora meccs volt, meg is nézem az ismétlést hanggal 😀


szerk: U.I. A cserebrók elmehetnek a halál azon bizonyos testrészére.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratula, szuper D!
Érdekes lesz ez a csoport!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Kikockáztam a felvételt, többször is. Bárcsak mást mondhatnék, de nem lenne korrekt. Interception volt.

Jennings tisztán megfogta a labdát amikor a magasban volt, Tate legfeljebb hozzáért. Szerintem szó sincs egyidejű elkapásról. Majd Jennings lehuppant a földre, Tate maximum ekkor ragadta meg a labdát, de ekkor már szerintem hiába mert véget ért a play.

Hogy volt-e offensive pass interference előtte vagy nem, azt nem tudom. Mindenesetre necces volt, van amikor elengedik a bírók, van amikor bedobják.

Örülni örülnék a győzelemnek (a védelem alapján meg is érdemelné a csapat), de ez így nem az igazi.
Remélem a Playoffban találkozunk ismét a sajtfejűekkel akár Seattle-ben, akár Green Bayben és akkor vitathatatlanul jobbak leszünk.
Sajnálom.
több mint 12 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Tudtam, hogy csak azzal lehet teljesen káosz a hétvégénk, ha még ti nagy meglepetésre legyőzitek a Packerst. Francba, de azért garatulálok.