NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Chuck ismet egy kis szemelyes videoval jelentkezett a Cowboys meccsrol. Emberunk nyilvan orult, de jol dokumental es ezt most mar a Seahawks.com on is eszrevettek. 😀
 www.seahawks.com/videos-photos/videos/12th_Fan_View_2012_vs_Cowboys_Part_1/990ebeec-783c-4800-b6f2-26ca141c02ee

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
De kurva soknak tűnik az idő a TNF-től vasárnapig...szerencsére csak 1 lesz nekünk, de pont a Niners ellen, utána hogy fogok kibírni másfél hetet, nem tudom. Mondjuk sokat segítene egy W majd akkor... 😛Medvepapa
a csücsök az lesz hogy toltok egy vasárnapi meccset a Pats ellen aztán csütörtökön meg jöttök SF-be. 2 masszív L 😛

mondjuk először a Packerst éljétek túl...petey
Hát ha szigorúan nézem, a Rams ellen lesz "must win" meccs(kell 1 idengenbeli W divízióban, pláne 0-1 után), tehát nem dől össze a világ ha Packers ellen L, bár sztem képesek vagyunk legyőzni őket, ki kell használni majd a kevés, apró momentumot. A többiről később... 😊Medvepapa
mint az egyszeri edzői utasítás mondja, apró TD-kkel meg kell zavarni az ellenfelet 😀petey
Minden tisztelettel, de a Century-n verheto a Pats. Lattam mind a ket meccsuket iden, es otthon van eselyunk. Ellenetek tenyleg merhetoen kevesebb.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
De kurva soknak tűnik az idő a TNF-től vasárnapig...szerencsére csak 1 lesz nekünk, de pont a Niners ellen, utána hogy fogok kibírni másfél hetet, nem tudom. Mondjuk sokat segítene egy W majd akkor... 😛Medvepapa
a csücsök az lesz hogy toltok egy vasárnapi meccset a Pats ellen aztán csütörtökön meg jöttök SF-be. 2 masszív L 😛

mondjuk először a Packerst éljétek túl...petey
Hát ha szigorúan nézem, a Rams ellen lesz "must win" meccs(kell 1 idengenbeli W divízióban, pláne 0-1 után), tehát nem dől össze a világ ha Packers ellen L, bár sztem képesek vagyunk legyőzni őket, ki kell használni majd a kevés, apró momentumot. A többiről később... 😊Medvepapa
mint az egyszeri edzői utasítás mondja, apró TD-kkel meg kell zavarni az ellenfelet 😀

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
De kurva soknak tűnik az idő a TNF-től vasárnapig...szerencsére csak 1 lesz nekünk, de pont a Niners ellen, utána hogy fogok kibírni másfél hetet, nem tudom. Mondjuk sokat segítene egy W majd akkor... 😛Medvepapa
a csücsök az lesz hogy toltok egy vasárnapi meccset a Pats ellen aztán csütörtökön meg jöttök SF-be. 2 masszív L 😛

mondjuk először a Packerst éljétek túl...petey
Hát ha szigorúan nézem, a Rams ellen lesz "must win" meccs(kell 1 idengenbeli W divízióban, pláne 0-1 után), tehát nem dől össze a világ ha Packers ellen L, bár sztem képesek vagyunk legyőzni őket, ki kell használni majd a kevés, apró momentumot. A többiről később... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
De kurva soknak tűnik az idő a TNF-től vasárnapig...szerencsére csak 1 lesz nekünk, de pont a Niners ellen, utána hogy fogok kibírni másfél hetet, nem tudom. Mondjuk sokat segítene egy W majd akkor... 😛Medvepapa
a csücsök az lesz hogy toltok egy vasárnapi meccset a Pats ellen aztán csütörtökön meg jöttök SF-be. 2 masszív L 😛

mondjuk először a Packerst éljétek túl...

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
De kurva soknak tűnik az idő a TNF-től vasárnapig...szerencsére csak 1 lesz nekünk, de pont a Niners ellen, utána hogy fogok kibírni másfél hetet, nem tudom. Mondjuk sokat segítene egy W majd akkor... 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
ja igen, szerintetek miért van nálunk ilyen kevés screen play??? főleg az Arizóna ellen jól jött volna néhány?SeaSzilaHawk
Bevell... 😊Medvepapa
Hát most erre mit mondjak? Hogy ez nem ér? 😀 Nem de komolyan, ha látják h jön a blitz folyamatosan és RW nem találja a szabad helyeket, akkor simán meg lehetne húzni egy Marshawn v Turbin screent... vagy esetleg a szezon 2. felére tartogatjuk meglepetés fegyvernek? 😀SeaSzilaHawk
Sajnos szerintem ezt az új stábnak tartogatják a TE passzokkal karöltve. krankovics
lehet, hogy a szezon későbbi részében jobban elő fog jönni a TE játék... sőt a dallas elleni TD is egy 3 TE-s formációból jött... remélhetőleg többet lesznek játékban...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/msformhuutb7nq5hxbeb
Seattle Seahawks' defense emerging as one of NFL's best units
The Seattle Seahawks don't receive much national publicity, but Bucky Brooks says Pete Carroll's squad is emerging as a playoff contender behind a highly versatile, ball-hawking defense.


na kezdenek felfigyelni a "szakértők" is a Legion of Boom-ra 😀 ideje volt, h nem csak emlegetik, h tényleg elég jó a D, hanem már-már kezdik boncolgatni. Persze ez nekünk nem újdonság, mert amióta Pete itt van ez a védekezésünk a hibrid a Leo-val, de na ha későn is, de kezdenek felfigyelni rá.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egyetértek veletek.
Szerintem még kulcskérdés lesz McCoy és Baldwin játéka, plusz az elkapás utáni yardok. Carlsont sajnálom pont ezért. Nincsenek könnyű célpontok 4-8 yardon belül, akik felvinnék a labdát egy 3&1-4 yardos szituációkra, ami már futással is megoldható lenne, ergo kellene tömni a boxot, ekkor viszont a play-actionnel lehetne szépen játszani. Hatalmas potenciál lenne benne, de egyszerűen nincs meg hozzá a gameplan és/vagy az emberanyag. Márpedig a dupla-veszély miatt lett akkora értéke Wilsonnak, de így az pont elvész( playaction)...
Védelemben bízok. Jó önbizalom növelő lenne a győzelem.
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
ja igen, szerintetek miért van nálunk ilyen kevés screen play??? főleg az Arizóna ellen jól jött volna néhány?SeaSzilaHawk
Bevell... 😊Medvepapa
Hát most erre mit mondjak? Hogy ez nem ér? 😀 Nem de komolyan, ha látják h jön a blitz folyamatosan és RW nem találja a szabad helyeket, akkor simán meg lehetne húzni egy Marshawn v Turbin screent... vagy esetleg a szezon 2. felére tartogatjuk meglepetés fegyvernek? 😀SeaSzilaHawk
Sajnos szerintem ezt az új stábnak tartogatják a TE passzokkal karöltve.

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
ja igen, szerintetek miért van nálunk ilyen kevés screen play??? főleg az Arizóna ellen jól jött volna néhány?SeaSzilaHawk
Bevell... 😊Medvepapa
Hát most erre mit mondjak? Hogy ez nem ér? 😀 Nem de komolyan, ha látják h jön a blitz folyamatosan és RW nem találja a szabad helyeket, akkor simán meg lehetne húzni egy Marshawn v Turbin screent... vagy esetleg a szezon 2. felére tartogatjuk meglepetés fegyvernek? 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
ja igen, szerintetek miért van nálunk ilyen kevés screen play??? főleg az Arizóna ellen jól jött volna néhány?SeaSzilaHawk
Bevell... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
ja igen, szerintetek miért van nálunk ilyen kevés screen play??? főleg az Arizóna ellen jól jött volna néhány?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Hétfőn országos nyilvánosság! Green Bay ( 1-1 ) jön látogatóba. Jóslatok? 😊undisputedly
Ugyanazt kell mondanom, mint múlt héten... szájba kell verni őket. Futás ellen gyengék, szét kell őket futni, ebből play action... futni nem tudnak majd rajtunk, passzolniuk kell, ezért kérem szépen Pete papát, hogy ne sokat zónázzunk, mert az az átkom... emberezni kell egy high safety-vel. aztán lehet rusholni... ennyi, de a lényeg újból, Let's hit Rodgers & Co in the mouth!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Hétfőn országos nyilvánosság! Green Bay ( 1-1 ) jön látogatóba. Jóslatok? 😊undisputedly
kell a pass rush, és futni ellenük. Rodgersben az a veszélyes hogy bármikor összerak egy laza TD drive-ot. kulcs hogy Matthews-al, Rajival mit tesztek..

több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Hétfőn országos nyilvánosság! Green Bay ( 1-1 ) jön látogatóba. Jóslatok? 😊undisputedly
A hétvégén a ST nélkül 17 pontot szereztünk.
1wk - 16
2wk - 17
3wk - ... kell a D#, nagyon

több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Hétfőn országos nyilvánosság! Green Bay ( 1-1 ) jön látogatóba. Jóslatok? 😊undisputedly
Hétfő Esti Rangadó! PC feltüzeli a társaságot, a fiuk harapnak, a 12. ember tombol, a vége szoros, de nyerünk.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hétfőn országos nyilvánosság! Green Bay ( 1-1 ) jön látogatóba. Jóslatok? 😊undisputedly
Nehéz ügy jósolni. Rodgers ill. a Packs offense közel sem olyan meggyőző, mint tavaly, nagyon negatív meglepetés lenne ha pont a Hawks defense ellen indulnának be...sztem 20 pont környékén(+,- 3) kellene tartanunk őket. Viszont a védelmük nagyon harap, bár futással zavarba lehet őket hozni, ami ugyebár az erősségünk...ha meccs elején működni fog a futásunk(nem úgy, mint a Boys ellen 1. félidőben), akkor nyerni fogunk, de ha megint csak a 2. félidőben fog működni az offense, akkor sztem az ide már kevés lesz. Tipp: 23-20 ide.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hétfőn országos nyilvánosság! Green Bay ( 1-1 ) jön látogatóba. Jóslatok? 😊
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Mondjuk én nem teszem közszemlére, csak szolídan annyit kérdezek:
Mikor fog az O#-ünk az első negyedben, félidőben 2-3 TD-t szerezni?12
Egyszerű: amikor a Seahawks elég lesz a PO-ra (kösz a felvilágosítást kicsit lejjebb). Addig meg szerintem kövesd Mahatma Chad Johnson példáját és járj szorgosan anger-management terápiára (vagy gyökérkezelésre)! 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Most neztem ezt a videot, amit Hori dobott fel a Power Ranking cikkbe a Cowboys melle ezzel a megjegyzessel: "Hallgassuk meg a B-közép egyik tagjának higgadt értékelését." Szet rohogtem magam a dolgon, ugyan akkor emberunket maximalisan meg tudom erteni. Erdemes vegignezni az ot percet. 😊
 fauxjohnmadden.lockerdome.com/media/100706840endorphyn
Én nem tudtam végignézni és pláne nem röhögtem, az jutott eszembe, hogy csak az elmúlt 6 idényben hány ilyen rohamom volt...meccsenként.

Mondjuk én nem teszem közszemlére, csak szolídan annyit kérdezek:
Mikor fog az O#-ünk az első negyedben, félidőben 2-3 TD-t szerezni?

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Most neztem ezt a videot, amit Hori dobott fel a Power Ranking cikkbe a Cowboys melle ezzel a megjegyzessel: "Hallgassuk meg a B-közép egyik tagjának higgadt értékelését." Szet rohogtem magam a dolgon, ugyan akkor emberunket maximalisan meg tudom erteni. Erdemes vegignezni az ot percet. 😊
 fauxjohnmadden.lockerdome.com/media/100706840endorphyn
Óóó ember, ez nagyon nagy... de minden tiszteletem, mert semmi rosszat nem mond az ellenfélről, csak sajátjait szidja... ezt sokan megtanulhatnák magyarhonban is. SeaSzilaHawk
Na ezt hívják fanatizmusnak! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Most neztem ezt a videot, amit Hori dobott fel a Power Ranking cikkbe a Cowboys melle ezzel a megjegyzessel: "Hallgassuk meg a B-közép egyik tagjának higgadt értékelését." Szet rohogtem magam a dolgon, ugyan akkor emberunket maximalisan meg tudom erteni. Erdemes vegignezni az ot percet. 😊
 fauxjohnmadden.lockerdome.com/media/100706840endorphyn
Óóó ember, ez nagyon nagy... de minden tiszteletem, mert semmi rosszat nem mond az ellenfélről, csak sajátjait szidja... ezt sokan megtanulhatnák magyarhonban is.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
NFL.com and NFL Network's Ian Rapoport reports that Tate likely faces a $21,000 fine, the minimum amount for a blind-side block for a first-time offender.Wirtschaftsteil
21 rugoert olyan media figyelmet kapott, amit ekkora összegből másképpen nehezen hozhatott volna ki. endorphyn
Az ilyen büntetések kifizetése milyen keretek között történik? Nem hiszem,hogy a teljes összeget a játékos állja.undisputedly
F1-ben a csapat, itt nem tudom.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Most neztem ezt a videot, amit Hori dobott fel a Power Ranking cikkbe a Cowboys melle ezzel a megjegyzessel: "Hallgassuk meg a B-közép egyik tagjának higgadt értékelését." Szet rohogtem magam a dolgon, ugyan akkor emberunket maximalisan meg tudom erteni. Erdemes vegignezni az ot percet. 😊
 fauxjohnmadden.lockerdome.com/media/100706840

-- TIME I'AM! --