NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Egy kis off: Amúgy a Cards D épp agyon szekkeli Bradyt. Igen csak faszányos D ellen játszottak Wilsonék 1 hete...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Van már jó kis mobil app végre!
iPhone  itunes.apple.com/us/app/seahawks-mobile/id558103335
és Android  play.google.com/store/apps/details?id=com.yinzcam.nfl.seahawkskrankovics
Neztem az Androidos alkalmazast htc-men. Egesz jo. Igazabol ez a YinzCam nevu ceg mintha megkapta volna az nfl hivatalos appkeszitoi jogat. endorphyn
Már ideje volt 😊 Köszi. Én is felteszem.undisputedly
Hamarabb tudtunk róla, mint a hivatalos Facebook oldal. 😊krankovics
Az ideje volt részt magára az applikációra értettem 😀undisputedly
én meg csak dicsekedtem. 😊
krankovics
Okok. Azt hittem már félreértetted 😀
Amúgy nekem tetszik 😊 NFL app még nem volt ennyire tetszetős.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nyerni fogunk...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Sajnos az előző meccs után nem vagyok túl bizakodó. Szerintem +10 lesz közte és nem a mi javunkra. Bár a hazai pálya hátha felspanol minket, és meglepjük őket. Nálam Flynn lenne a kezdő 😛Duff
Nagyon kellene győzni! Már szóltam PC-nek, hogy a SportTV is élőben adja a vasárnapi Seahawks meccset, ha más nem ezért pörögjenek. 😊

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Van már jó kis mobil app végre!
iPhone  itunes.apple.com/us/app/seahawks-mobile/id558103335
és Android  play.google.com/store/apps/details?id=com.yinzcam.nfl.seahawkskrankovics
Neztem az Androidos alkalmazast htc-men. Egesz jo. Igazabol ez a YinzCam nevu ceg mintha megkapta volna az nfl hivatalos appkeszitoi jogat. endorphyn
Már ideje volt 😊 Köszi. Én is felteszem.undisputedly
Hamarabb tudtunk róla, mint a hivatalos Facebook oldal. 😊krankovics
Az ideje volt részt magára az applikációra értettem 😀undisputedly
én meg csak dicsekedtem. 😊

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 111
Sajnos az előző meccs után nem vagyok túl bizakodó. Szerintem +10 lesz közte és nem a mi javunkra. Bár a hazai pálya hátha felspanol minket, és meglepjük őket. Nálam Flynn lenne a kezdő 😛
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
10-21 oda
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
GAMEDAY BABY! Hit Romo in the mouth!SeaSzilaHawk
GameDay!
Tippek?
17-14 ide.
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
GAMEDAY BABY! Hit Romo in the mouth!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Van már jó kis mobil app végre!
iPhone  itunes.apple.com/us/app/seahawks-mobile/id558103335
és Android  play.google.com/store/apps/details?id=com.yinzcam.nfl.seahawkskrankovics
Neztem az Androidos alkalmazast htc-men. Egesz jo. Igazabol ez a YinzCam nevu ceg mintha megkapta volna az nfl hivatalos appkeszitoi jogat. endorphyn
Már ideje volt 😊 Köszi. Én is felteszem.undisputedly
Hamarabb tudtunk róla, mint a hivatalos Facebook oldal. 😊krankovics
Az ideje volt részt magára az applikációra értettem 😀
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
nekifutok mégegyszer. innen rendelne valaki? 25$ a szállítás, azt osztanánk.
 www.footballfanatics.com

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Van már jó kis mobil app végre!
iPhone  itunes.apple.com/us/app/seahawks-mobile/id558103335
és Android  play.google.com/store/apps/details?id=com.yinzcam.nfl.seahawkskrankovics
Neztem az Androidos alkalmazast htc-men. Egesz jo. Igazabol ez a YinzCam nevu ceg mintha megkapta volna az nfl hivatalos appkeszitoi jogat. endorphyn
Már ideje volt 😊 Köszi. Én is felteszem.undisputedly
Hamarabb tudtunk róla, mint a hivatalos Facebook oldal. 😊

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Van már jó kis mobil app végre!
iPhone  itunes.apple.com/us/app/seahawks-mobile/id558103335
és Android  play.google.com/store/apps/details?id=com.yinzcam.nfl.seahawkskrankovics
Neztem az Androidos alkalmazast htc-men. Egesz jo. Igazabol ez a YinzCam nevu ceg mintha megkapta volna az nfl hivatalos appkeszitoi jogat. endorphyn
Már ideje volt 😊 Köszi. Én is felteszem.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Van már jó kis mobil app végre!
iPhone  itunes.apple.com/us/app/seahawks-mobile/id558103335
és Android  play.google.com/store/apps/details?id=com.yinzcam.nfl.seahawkskrankovics
Neztem az Androidos alkalmazast htc-men. Egesz jo. Igazabol ez a YinzCam nevu ceg mintha megkapta volna az nfl hivatalos appkeszitoi jogat.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Van már jó kis mobil app végre!
iPhone  itunes.apple.com/us/app/seahawks-mobile/id558103335
és Android  play.google.com/store/apps/details?id=com.yinzcam.nfl.seahawkskrankovics
Androidost le is szedtem, nagyon jónak tűnik, kipróbálom majd holnap is meccs közben. Kösz Béla! 😉

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Van már jó kis mobil app végre!
iPhone  itunes.apple.com/us/app/seahawks-mobile/id558103335
és Android  play.google.com/store/apps/details?id=com.yinzcam.nfl.seahawks

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Okung téncol, Obomanu énekel majd megőrül. van itt minden 😀
braxa88
a legkirályabb, amikor Carpból próbálja kiszedni, hogy az egyetemen fizettek neki 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Okung téncol, Obomanu énekel majd megőrül. van itt minden 😀
braxa88
Ezek után nálam Okung minimum Probable! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Okung téncol, Obomanu énekel majd megőrül. van itt minden 😀
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Rice nem edzett, Okung valószínűleg nem fog játszani a tehenészek ellen. Az ember már csak legyint. Meg csóválja a fejét.garrett27
az ennyire nem szar a helyzet:

Out
WR Charly Martin (chest)
Questionable
OT Russell Okung (knee)
TE Zach Miller (foot)
Probable
RB Marshawn Lynch (back)
OG John Moffitt (shoulder)
WR Sidney Rice (knee)
WR Golden Tate (knee)
CB Byron Maxwell (shoulder)
DL Greg Scruggs (hamstring)
DL Jason Jones (not injury related)braxa88
Még a végén vissza kell hozni T.O-t meg Butlert, olyan ütemben amortizálódnak a WR-ek.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Lazítsatok, 3. meccs után visszahozzuk T.O-t, majd lesz 1283 elkapott yardja és 12 TD-ja. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Rice nem edzett, Okung valószínűleg nem fog játszani a tehenészek ellen. Az ember már csak legyint. Meg csóválja a fejét.garrett27
az ennyire nem szar a helyzet:

Out
WR Charly Martin (chest)
Questionable
OT Russell Okung (knee)
TE Zach Miller (foot)
Probable
RB Marshawn Lynch (back)
OG John Moffitt (shoulder)
WR Sidney Rice (knee)
WR Golden Tate (knee)
CB Byron Maxwell (shoulder)
DL Greg Scruggs (hamstring)
DL Jason Jones (not injury related)
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Rice nem edzett, Okung valószínűleg nem fog játszani a tehenészek ellen. Az ember már csak legyint. Meg csóválja a fejét.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wilson nálam is ok, ő lehet egy korrekt jelen és nagy jövő. Láttam a TNF-t, nagy ötlet, és nagyon jó kivitelezés is volt! A Packerst utálom amúgy, kivéve Clay Matthewst! Olyan mint Lynch LB-ben. 😀
Na részemről ennyi a 4. fordulóig az elemezgetés, addig csak szurkolok, jó lenne 2-2-vel kijönni ebből! 😛Medvepapa
Én eltöltöttem pár hónapot Wisconsinban, és akkor közös nevezőre jutottam a csapattal 😀 Különösebben nem szeretem őket, nem is igen nézem a meccseiket összefoglalókon kívül, de McCarthy elég nagy koponya.
Tud hatást gyakorolni egy-egy mérkőzésre, és ezt a mi oldalunkon eléggé hiányolom.

Clay tényező az biztos. Egyszer megjelent valamelyik magazinban róla egy cikk. Azzal foglalkozott,hogy középiskolában még egy cingár gyerek volt, majd amikor bekerült egyetemre, azonnal ment rá.... 60 font izom ( ez a szám most így hasból, de valami ehhez közeli szám volt ) , és mennyire lehetett természetes folyamat eredménye ez a gyarapodás.
Mondjuk engem igazából nem érdekel, amíg ilyen meccseket produkál egy semleges nézőnek 😊
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nem mi vagyunk az esélyesek hétvégén, de ha az O# nem nyújt minimum elfogadhatót, akkor sokakkal egyetemben, nálam is elkezd folyni a homokóra.

undisputedly
Nálam nem. Rookie QB, akinek ráadásul egész pre-seasonben osztoznia kellett a snap-peken előbb 2, aztán 1 emberrel, tehát még biztos nincs megfelelő összhang az elkapókkal. A fallal kapcsolatban néhány döntés megkérdőjelezhető, de ami tény, h fiatal és valljuk be, a nagy szavak ellenére némi tehetség is hiányzik bizonyos emberekből(Giacomini, Moffitt, Carpenter?, és még McQuistan is). Okung injury prone, már-már használhatatlan. Unger jó, de fel kell vennie a vezérszerepet. WR poszton is csak Rice ha egészséges, Tate örök ígéret, Edwards az Edwards, Baldwin reméljük lesz olyan jó mint tavaly, Obo csak kiegészítő, Martin új. Rookie MLB a védelemben, ill. a pass rush-t is egy igen kétesélyes újonctól várjuk. Tehát sok az ismeretlen tényező, próbálgatás, és ez akkor baj, ha ez tényleg egy "make or break" szezon. De igazán következtetéseket én 4 forduló után szeretnék és fogok levonni.Medvepapa
Nálam Wilson teljesítménye elég volt 😊 Sokan lecserélnék, Én nem.
Az elfogadható teljesítményt az O# többi részére értem. Play hívástól a falon át, egészen a skill posztokig.

A RB sor- azaz Lynch - nem sok mindent csinált, pedig volt 2 vagy 3 olyan futás, ahol csak egy szerelést kellett volna megtörni, és szabad az út.

Az elkapók szintén a stáb "lelkén száradnak". Ez már a sokadik próbálkozás ezen a poszton. Rice egészséges, megműtötték, rendben van, de a kritikus helyzetben Ő sem villogott. Edwards starter kaliberű elkapó, most meg van minden lehetősége. Edzői döntés, és versenyhelyzet eredménye,hogy itt van. Baldwin jó. Annak kellene lennie.

A fal teljes egészben PC kreálmánya ( illetve az alatta dolgozó edzőké, akiket Ő hozott vagy letette mellettük a voksát ). Van ebben a Line-ban nem kevés értékes pick. Amúgy Sweezy volt szerintem a falban az a spot, ahol megbomlott a tér idő kontinuum. az,hogy Ő bedőlt, és nem tudott kommunikálni, elvitte Giacomini teljesítményét is. Unger elfogadható volt. McQuistan-ról nincs valami nagy véleményem, Okung pedig bust. A csréje többet ér szerintem mint ő eddig bármikor.

A D#-vel nem lesz gond. Wagner gyenge volt, de utólag nézve, a snap száma kb 50% csak. Jók leszünk, csak a gameplan volt gyenge. Itt is az edzői stáb a felelős.

Láttad a GreenBay fake fieldgoal kísérletből szerzett pontjait? Na az edzői munka.
undisputedly
Wilson nálam is ok, ő lehet egy korrekt jelen és nagy jövő. Láttam a TNF-t, nagy ötlet, és nagyon jó kivitelezés is volt! A Packerst utálom amúgy, kivéve Clay Matthewst! Olyan mint Lynch LB-ben. 😀
Na részemről ennyi a 4. fordulóig az elemezgetés, addig csak szurkolok, jó lenne 2-2-vel kijönni ebből! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"