NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
nem lepődnék meg, ha Flynn kezdene a második félidőben. 😊krankovics
Miért cserélnek le? egyenlőre nem csak rajta múlnak a dolgok. Flynn valszeg u.i. peoblemazna, cserébe megtornek Wilson önbizalmat.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
nem lepődnék meg, ha Flynn kezdene a második félidőben. 😊krankovics
Én azon lepődtem meg, hogy nem ő kezdett!!! 😀 😀 😀
Helmut Zimmer
Nem lesz lecserélve Willson szerintem. Ilyen proteksön mellett neki se lenne sok esélye, mert ahogy néztem nem az elengedés ideje a baj. Habár a mély labdákat iszonyatosan pontatlanul, már-mér Tebow szinten dobja.

jó lesz ez a 0-16hoz 😀
egy skelton féle fogalmatlan passzol szét...braxa88
Egyetértek. Vicc,hogy egy ilyen Qb halad előre...undisputedly
Proteksön!

Arizona folyamatosan blitzel, és jól teszi! Aki nem dob be a blitz sávba, az meg is érdemli!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
nem lepődnék meg, ha Flynn kezdene a második félidőben. 😊krankovics
Én azon lepődtem meg, hogy nem ő kezdett!!! 😀 😀 😀
Helmut Zimmer
Nem lesz lecserélve Willson szerintem. Ilyen proteksön mellett neki se lenne sok esélye, mert ahogy néztem nem az elengedés ideje a baj. Habár a mély labdákat iszonyatosan pontatlanul, már-mér Tebow szinten dobja.

jó lesz ez a 0-16hoz 😀
egy skelton féle fogalmatlan passzol szét...braxa88
Egyetértek. Vicc,hogy egy ilyen Qb halad előre...
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
jó lesz ez a 0-16hoz 😀
egy skelton féle fogalmatlan passzol szét...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
nem lepődnék meg, ha Flynn kezdene a második félidőben. 😊krankovics
Én azon lepődtem meg, hogy nem ő kezdett!!! 😀 😀 😀
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
nem lepődnék meg, ha Flynn kezdene a második félidőben. 😊

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Lynch játszhat!
több mint 12 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Nyerni kell, nincs mese. Sajnos nem látom majd a meccset élőben mert éjszakázom a melóban, de holnap első dolgom lesz reggel, hogy bepótolom. 😊

@KJuraszik
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hosszabbítàs utàn 20-17 ide. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
GAMEDAY!!!!!!!!! 😀Medvepapa
Hell yeah! Ti mit néztek az első idősávból?
NE-TEN tűnik a leginkább érdekesnek.undisputedly
Indy - Csikkkágót 😀Hanni
Saints-Redskins...III. Griffin király miatt 😀Medvepapa
Luck és Griffin is érdekes lehet, mondjuk Cutlerre és új fegyvereire is érdemes lesz figyelni.
A mi meccsünkön mit tippeltek?
Nálam 21-16 ide.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
GAMEDAY!!!!!!!!! 😀Medvepapa
Hell yeah! Ti mit néztek az első idősávból?
NE-TEN tűnik a leginkább érdekesnek.undisputedly
Indy - Csikkkágót 😀Hanni
Saints-Redskins...III. Griffin király miatt 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 242 — Je suis kobranadrág
GAMEDAY!!!!!!!!! 😀Medvepapa
Hell yeah! Ti mit néztek az első idősávból?
NE-TEN tűnik a leginkább érdekesnek.undisputedly
Indy - Csikkkágót 😀
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
GAMEDAY!!!!!!!!! 😀Medvepapa
Hell yeah! Ti mit néztek az első idősávból?
NE-TEN tűnik a leginkább érdekesnek.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
GAMEDAY!!!!!!!!! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nincs olyan Qb és elkapó páros, amit félnék ráengedni erre a secondary-re 😊
Annak ellenére,hogy TOP3 elkapója Ő a ligának, egy Skelton/Kolb nem ad okot az aggodalomra 😊 undisputedly
Jaj csak legyen igazad! Ki lesz rajta, Sherman v. Browner? Valszeg ET is az egyik szemét rajta fogja tartani majd. 😀
Medvepapa
Browner lesz rajta sokat és kap majd safety támogatást is esetleg.
Örülök, hogy ilyen magabiztosak a szurkolók. 😊Fucu
Őszintén, mindenféle polkorrektség nélkül, Neked lenne aggodalmad egy ilyen Qb-val szemben? Ha Rodgers dobálna neki, akkor azt mondom, tartok tőle, de így, egy 10 pontos elkapóból csinál az irányítója egy 6-7 pontost.undisputedly
Visszakérdezek. Neked a helyemben lenne félni valód egy alacsony, újonc irányítóval szemben? Azért nálatok sem olyan nagy a kánaán elkapókból.
Lehet itt a secondarykről vitatkozni, meg az elkapókról, de rohadtul a két-két Line csatája fogja eldönteni a mecset.Fucu
Ezt minden meccsre lehet mondani. Mármint ,hogy a 4 fal munkája fogja eldönteni. Az igazság az,hogy szerintem nem sok láncszem hiányzik nálatok egy sikeres , versenyképes szezonhoz, de az én olvasatomban ezek hiányoznak. Lehet,hogy Skelton magára talál, vagy a falatok, és akkor máris más a leányzó fekvése. Én viszont úgy látom,hogy nagyon jó és erős a csapategység nálunk. Willson feltűnése, a benne rejlő hurrá hangulat erőt ad a csapatnak. Szerintem több nálunk a talent és a skill mint nálatok. Ezzel is lehet vitatkozni persze, mint minden mással, de mi skill posztokon nagyon jók vagyunk 😊 Arizonában játsszuk a meccset, és rengeteg forgatókönyv létezik, de hiszem,hogy kevés az esélyetek.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Hox secről el kell mondani, hogy jó napokon valóban velőtrázó -ahogy az egész védelem-,de mint mind tudjuk Browner elképesztő balekolásokra képes! Sherman elképesztően aggresszív módon tud emberezni, de sokszor határértéken játszik. Nagyon szubjektív, hogy hol van az a határ, ami még az "nfl sporiknak belefér"! Idény elején simán kaphat zászló erdőt! Jó, Earl és Kancellár kezd iparági standard lenni, bár szerintem a George Wilson Byrd páros legalább ennyire állat! A másik közhely a passrush! Fogalmam sincs, hogy mennyire lesz hatékony, egyrészt mert már az előszezonban is látható módon GUS megint tekert egyet a potméteren, és megint variált a tolási sémán (DL+LB teameket csinált), vannak új blitz sémák, másrészt vannak objektív játékvezetői okok is! Anélkül a fene megette az egészet.

Nem szabad lebecsülni a Cardinalst! Arizonában sohasem könnyű nyerni! Szerintem amúgy is alulértékelik/lebecsülik a szakértők Őket!
Hogy milyen a Cards mint csapat, azt legfeljebb csak sejthetjük az előszezon alapján, a playmakereik pedig megvannak, bármikor elsűlhet egy nagy játék.

üdv.
H
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Nincs olyan Qb és elkapó páros, amit félnék ráengedni erre a secondary-re 😊
Annak ellenére,hogy TOP3 elkapója Ő a ligának, egy Skelton/Kolb nem ad okot az aggodalomra 😊 undisputedly
Jaj csak legyen igazad! Ki lesz rajta, Sherman v. Browner? Valszeg ET is az egyik szemét rajta fogja tartani majd. 😀
Medvepapa
Browner lesz rajta sokat és kap majd safety támogatást is esetleg.
Örülök, hogy ilyen magabiztosak a szurkolók. 😊Fucu
Őszintén, mindenféle polkorrektség nélkül, Neked lenne aggodalmad egy ilyen Qb-val szemben? Ha Rodgers dobálna neki, akkor azt mondom, tartok tőle, de így, egy 10 pontos elkapóból csinál az irányítója egy 6-7 pontost.undisputedly
Visszakérdezek. Neked a helyemben lenne félni valód egy alacsony, újonc irányítóval szemben? Azért nálatok sem olyan nagy a kánaán elkapókból.
Lehet itt a secondarykről vitatkozni, meg az elkapókról, de rohadtul a két-két Line csatája fogja eldönteni a mecset.Fucu
rohadt nagy meglepi lesz a cards W
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nincs olyan Qb és elkapó páros, amit félnék ráengedni erre a secondary-re 😊
Annak ellenére,hogy TOP3 elkapója Ő a ligának, egy Skelton/Kolb nem ad okot az aggodalomra 😊 undisputedly
Jaj csak legyen igazad! Ki lesz rajta, Sherman v. Browner? Valszeg ET is az egyik szemét rajta fogja tartani majd. 😀
Medvepapa
Browner lesz rajta sokat és kap majd safety támogatást is esetleg.
Örülök, hogy ilyen magabiztosak a szurkolók. 😊Fucu
Őszintén, mindenféle polkorrektség nélkül, Neked lenne aggodalmad egy ilyen Qb-val szemben? Ha Rodgers dobálna neki, akkor azt mondom, tartok tőle, de így, egy 10 pontos elkapóból csinál az irányítója egy 6-7 pontost.undisputedly
Visszakérdezek. Neked a helyemben lenne félni valód egy alacsony, újonc irányítóval szemben? Azért nálatok sem olyan nagy a kánaán elkapókból.
Lehet itt a secondarykről vitatkozni, meg az elkapókról, de rohadtul a két-két Line csatája fogja eldönteni a mecset.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Nincs olyan Qb és elkapó páros, amit félnék ráengedni erre a secondary-re 😊
Annak ellenére,hogy TOP3 elkapója Ő a ligának, egy Skelton/Kolb nem ad okot az aggodalomra 😊 undisputedly
Jaj csak legyen igazad! Ki lesz rajta, Sherman v. Browner? Valszeg ET is az egyik szemét rajta fogja tartani majd. 😀
Medvepapa
Browner lesz rajta sokat és kap majd safety támogatást is esetleg.
Örülök, hogy ilyen magabiztosak a szurkolók. 😊Fucu
Őszintén, mindenféle polkorrektség nélkül, Neked lenne aggodalmad egy ilyen Qb-val szemben? Ha Rodgers dobálna neki, akkor azt mondom, tartok tőle, de így, egy 10 pontos elkapóból csinál az irányítója egy 6-7 pontost.undisputedly
A szezonzárón is ő dobált neki ugyanezen sec. ellen és nyertek. Fitz első félidő 1 yard, második és hosszabítás 148!!! Más kérdés, hogy T-jax kétszer sem tudott legalább field goal-ig elgyalogolni OT-ban.
Ez a meccs legalább ad egy kis viszonyítási alapot, hogy az offseason, hogy sikerült és mire lehet képes a csapat az idényben.
btw: "régi szép idők" mikor Jennings és Tru volt a két "shutdown" cornerünk Fitz és Boldvin ellen😀
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Fitz ha bal oldalt lesz(védelem szempontobol) akkor Sherman lesz rajta, ha jobbon akkor Browner.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nincs olyan Qb és elkapó páros, amit félnék ráengedni erre a secondary-re 😊
Annak ellenére,hogy TOP3 elkapója Ő a ligának, egy Skelton/Kolb nem ad okot az aggodalomra 😊 undisputedly
Jaj csak legyen igazad! Ki lesz rajta, Sherman v. Browner? Valszeg ET is az egyik szemét rajta fogja tartani majd. 😀
Medvepapa
Browner lesz rajta sokat és kap majd safety támogatást is esetleg.
Örülök, hogy ilyen magabiztosak a szurkolók. 😊Fucu
Őszintén, mindenféle polkorrektség nélkül, Neked lenne aggodalmad egy ilyen Qb-val szemben? Ha Rodgers dobálna neki, akkor azt mondom, tartok tőle, de így, egy 10 pontos elkapóból csinál az irányítója egy 6-7 pontost.
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Nincs olyan Qb és elkapó páros, amit félnék ráengedni erre a secondary-re 😊
Annak ellenére,hogy TOP3 elkapója Ő a ligának, egy Skelton/Kolb nem ad okot az aggodalomra 😊


Sajnos Fitz esetében mindig van ok az aggodalomra, de ettől függetlenül győzelmet várok a nyitómecsen.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Tudom, hogy semmit nem jelent, de engem meglepett, hogy összesen két csapat van, amelyik megnyerte mind a 4 PS meccsét. Az Eagles és a.......... na melyik?
garrett27
Jól tudod, semmit nem jelent...😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Tudom, hogy semmit nem jelent, de engem meglepett, hogy összesen két csapat van, amelyik megnyerte mind a 4 PS meccsét. Az Eagles és a.......... na melyik?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nincs olyan Qb és elkapó páros, amit félnék ráengedni erre a secondary-re 😊
Annak ellenére,hogy TOP3 elkapója Ő a ligának, egy Skelton/Kolb nem ad okot az aggodalomra 😊 undisputedly
Jaj csak legyen igazad! Ki lesz rajta, Sherman v. Browner? Valszeg ET is az egyik szemét rajta fogja tartani majd. 😀
Medvepapa
Browner lesz rajta sokat és kap majd safety támogatást is esetleg.
Örülök, hogy ilyen magabiztosak a szurkolók. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter