NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man

Erről annyit, hogy nagyon kemény, a liga szabályai alapján szabálytalan, de szerintem Tate nem akart sérülést okozni, és pláne nem fejre ment, bár közel volt, ez igaz.Medvepapa
A tegnap csak én védtem meg Tate-t a sok dallasi szurkoló előtt, és mindenki lehúrrogott, h én hülye vagyok stb. Mindenki bizonygatta, hogy mekkora edző v játékos és h mennyit játszott és ez mekkora tahóság és geciség... érdekes módon az amerikaiak awesome hit-nek nevezik, míg itt az emberek jajj úristen ez mekkora geciség... ébresztő! tejesen szabályos, és durva kemény, ezt így kell csinálni... remélem, ha még lesz ilyen nem csak engem fognak szidni az ellenfél szurkolók, h kiállok a csapatom mellett (az eredménykövetőben) 😀SeaSzilaHawk
Azért senki sem lepődött volna meg a seahawks játékosok közül, ha dobnak Tate-ra egy sárga zászlót. BigBaltazar
azt nem értem, hogy miért kellett volna? több szakértő, meg játékos véleményét is meghallgattam és hát annyit mondanak, hogy szabályos és van aki, hogy sérülésveszélyes... az NFL-ben minden sérülésveszélyes... hány száz ilyen blokk van visszahordásoknál pl. Az ilyenek mindig is voltak az NFL-ben és a blokkoló játékost megdicsérik, aki meg kapta az majd visszaadja.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen

Erről annyit, hogy nagyon kemény, a liga szabályai alapján szabálytalan, de szerintem Tate nem akart sérülést okozni, és pláne nem fejre ment, bár közel volt, ez igaz.Medvepapa
A tegnap csak én védtem meg Tate-t a sok dallasi szurkoló előtt, és mindenki lehúrrogott, h én hülye vagyok stb. Mindenki bizonygatta, hogy mekkora edző v játékos és h mennyit játszott és ez mekkora tahóság és geciség... érdekes módon az amerikaiak awesome hit-nek nevezik, míg itt az emberek jajj úristen ez mekkora geciség... ébresztő! tejesen szabályos, és durva kemény, ezt így kell csinálni... remélem, ha még lesz ilyen nem csak engem fognak szidni az ellenfél szurkolók, h kiállok a csapatom mellett (az eredménykövetőben) 😀SeaSzilaHawk
Azért senki sem lepődött volna meg a seahawks játékosok közül, ha dobnak Tate-ra egy sárga zászlót.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
@slowmotion
tényleg, ezen vagy felakadva? már mondtam, h nem fényezem magam, hogy mit tettem vagy mit nem, mert az teljesen irreleváns... ami számít, h nem értünk egyet. De főleg miért vagy itt és pofázol bele egy olyan dologba ami nem is érint téged, mert nem tehenész fanoknak volt mondva... a tegnap megmondtad a magadét, most nem vagyok kíváncsi rád, bár azért érdekes, hogy Tate-nek így meg úgy adják majd vissza, de a play után egyetlen Cowboy sem ment oda Tate-hez, hogy letépem a fejed, mert mekkora szarházi voltál. Nyilván mert ők sem érezték szabálytalannak. De te biztos jobban tudod a fotelből. Én nem mondtam, hogy tévedhetetlen vagyok, sőt, my bad ha valaki megsértve érezte magát. Azt meg h fikázod az angolomat, hát inkább nem reagálok... És még egyszer, hogy értsd meg, ez az írott és íratlan szabályoknak is megfelelt... egy kibaszott nagy blokk, ami fájt a Cowboyoknak és megértem, hogy a vereség hatására kellett fikázni valakit... magyar mentalitás.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan
A tegnap csak én védtem meg Tate-t a sok dallasi szurkoló előtt, és mindenki lehúrrogott, h én hülye vagyok stb. Mindenki bizonygatta, hogy mekkora edző v játékos és h mennyit játszott és ez mekkora tahóság és geciség... érdekes módon az amerikaiak awesome hit-nek nevezik, míg itt az emberek jajj úristen ez mekkora geciség... ébresztő! tejesen szabályos, és durva kemény, ezt így kell csinálni... remélem, ha még lesz ilyen nem csak engem fognak szidni az ellenfél szurkolók, h kiállok a csapatom mellett (az eredménykövetőben) 😀SeaSzilaHawk
Te voltál az egyetlen, aki azzal jött, hogy mivel Te játszottál, ezért tévedhetetlen vagy, és ez szabályos volt. mindenki más (incl. Helmut, aki azért nem ma kezdte el az ipart űzni) azt mondta, hogy szabálytalan. ja, meg Mike Pereira is, aki sz*rt sem ért a szabályokhoz, nyilván. mindenki tudja róla, hogy egy kontár, és csak azért lehetett a bírói testülettel foglalkozó alelnök, mert Tagliabue ágyasa volt.
ja, nem...

amúgy az awesome hit nem egyenlő a szabályos hittel, de szemantikai vitába ne keveredjünk efelett, elég megtanulni megfelelően angolul. ez is awesome, meg anno a Sean Taylor hit Moormanon (Pro Bowl, 200x) is awesome volt, sőt awesome minden hit, ahol a szenvedő fél nyom egy dupla hátraszaltót másfél csavarral. csak nem mindig marad az írott vagy íratlan szabályokon belül.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Erről annyit, hogy nagyon kemény, a liga szabályai alapján szabálytalan, de szerintem Tate nem akart sérülést okozni, és pláne nem fejre ment, bár közel volt, ez igaz.Medvepapa
Ő egyszer már áldozatul esett a keretszűkítésnek. Momentumot akart, ami nem volt túl sportszerű. Lépjünk tovább rajta.undisputedly
“He can celebrate if he wants,’’ Lee said. “I bet you If we went head to head and
squared up, he wouldn’t be celebrating that much. But that’s football, and hits
like that happen.’’
Tovább is léptem. Hozzáteszem, minden respect Sean Lee-nek. Egy igazi játékos így nyilatkozik.Medvepapa
but that’s football, and $h*ts like that happen.
majd legközelebb, ha már nem fog szédülni, levadássza egy alkalmas pillanatban.
az meg külön szerencséje, hogy az összes védő Wilsonra figyelt, különben lehet, hogy darabokban kellett volna összeszedni. bár ha jobban belegondolok, ebben a Tehenész védelemben nincs igazi rosszfiú, aki szájbateker, ha túl sokat pattogsz. lehet, hogy ez is baj. hiányzik tőlünk egy Chancellor.

slowmotion
Mondjuk nem lennék Tate helyében, ha ennek a meccsnek lesz egy visszavágója a PO-ban. 😀Medvepapa
Nyilván egyetértek. Lee egy igazi profi. Remek játékos, jó hozzáállás. Tate pedig kicsit nagyszájú, más háttérrel. Nincs biztos helye, sérülés miatt lett visszahozva, kellett neki valami amire emlékeznek, amire a videózás során azt mondja majd a WR edző,hogy "látjátok,így kell blokkolni".
Örülök,hogy nem lett baja Lee-nek, hiszen ha valaki ezt Kancellárral vagy Wrighttal csinálta volna, biztosan én is fennakadok.

Amúgy most nézem vissza a meccset, és Wagner nem is volt olyan gyenge mint ahogyan tűnt. Blitzeket jól csinálta, az INT-et hozó playnél például ő ért oda Romohoz.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Erről annyit, hogy nagyon kemény, a liga szabályai alapján szabálytalan, de szerintem Tate nem akart sérülést okozni, és pláne nem fejre ment, bár közel volt, ez igaz.Medvepapa
Ő egyszer már áldozatul esett a keretszűkítésnek. Momentumot akart, ami nem volt túl sportszerű. Lépjünk tovább rajta.undisputedly
“He can celebrate if he wants,’’ Lee said. “I bet you If we went head to head and
squared up, he wouldn’t be celebrating that much. But that’s football, and hits
like that happen.’’
Tovább is léptem. Hozzáteszem, minden respect Sean Lee-nek. Egy igazi játékos így nyilatkozik.Medvepapa
but that’s football, and $h*ts like that happen.
majd legközelebb, ha már nem fog szédülni, levadássza egy alkalmas pillanatban.
az meg külön szerencséje, hogy az összes védő Wilsonra figyelt, különben lehet, hogy darabokban kellett volna összeszedni. bár ha jobban belegondolok, ebben a Tehenész védelemben nincs igazi rosszfiú, aki szájbateker, ha túl sokat pattogsz. lehet, hogy ez is baj. hiányzik tőlünk egy Chancellor.

slowmotion
Mondjuk nem lennék Tate helyében, ha ennek a meccsnek lesz egy visszavágója a PO-ban. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan
Erről annyit, hogy nagyon kemény, a liga szabályai alapján szabálytalan, de szerintem Tate nem akart sérülést okozni, és pláne nem fejre ment, bár közel volt, ez igaz.Medvepapa
Ő egyszer már áldozatul esett a keretszűkítésnek. Momentumot akart, ami nem volt túl sportszerű. Lépjünk tovább rajta.undisputedly
“He can celebrate if he wants,’’ Lee said. “I bet you If we went head to head and
squared up, he wouldn’t be celebrating that much. But that’s football, and hits
like that happen.’’
Tovább is léptem. Hozzáteszem, minden respect Sean Lee-nek. Egy igazi játékos így nyilatkozik.Medvepapa
but that’s football, and $h*ts like that happen.
majd legközelebb, ha már nem fog szédülni, levadássza egy alkalmas pillanatban.
az meg külön szerencséje, hogy az összes védő Wilsonra figyelt, különben lehet, hogy darabokban kellett volna összeszedni. bár ha jobban belegondolok, ebben a Tehenész védelemben nincs igazi rosszfiú, aki szájbateker, ha túl sokat pattogsz. lehet, hogy ez is baj. hiányzik tőlünk egy Chancellor.
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man

Erről annyit, hogy nagyon kemény, a liga szabályai alapján szabálytalan, de szerintem Tate nem akart sérülést okozni, és pláne nem fejre ment, bár közel volt, ez igaz.Medvepapa
A tegnap csak én védtem meg Tate-t a sok dallasi szurkoló előtt, és mindenki lehúrrogott, h én hülye vagyok stb. Mindenki bizonygatta, hogy mekkora edző v játékos és h mennyit játszott és ez mekkora tahóság és geciség... érdekes módon az amerikaiak awesome hit-nek nevezik, míg itt az emberek jajj úristen ez mekkora geciség... ébresztő! tejesen szabályos, és durva kemény, ezt így kell csinálni... remélem, ha még lesz ilyen nem csak engem fognak szidni az ellenfél szurkolók, h kiállok a csapatom mellett (az eredménykövetőben) 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

Erről annyit, hogy nagyon kemény, a liga szabályai alapján szabálytalan, de szerintem Tate nem akart sérülést okozni, és pláne nem fejre ment, bár közel volt, ez igaz.Medvepapa
Ő egyszer már áldozatul esett a keretszűkítésnek. Momentumot akart, ami nem volt túl sportszerű. Lépjünk tovább rajta.undisputedly
“He can celebrate if he wants,’’ Lee said. “I bet you If we went head to head and
squared up, he wouldn’t be celebrating that much. But that’s football, and hits
like that happen.’’
Tovább is léptem. Hozzáteszem, minden respect Sean Lee-nek. Egy igazi játékos így nyilatkozik.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014

Erről annyit, hogy nagyon kemény, a liga szabályai alapján szabálytalan, de szerintem Tate nem akart sérülést okozni, és pláne nem fejre ment, bár közel volt, ez igaz.Medvepapa
Ő egyszer már áldozatul esett a keretszűkítésnek. Momentumot akart, ami nem volt túl sportszerű. Lépjünk tovább rajta.
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

Erről annyit, hogy nagyon kemény, a liga szabályai alapján szabálytalan, de szerintem Tate nem akart sérülést okozni, és pláne nem fejre ment, bár közel volt, ez igaz.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Nagyon örülök ennek a győzelemnek, és ennek fényében fáj igazán az Arizónától elszenvedett vereség.

Az OLine futásnál egész szépen dolgozott, de a passrush ellen valamit ki kell találni, mert néhányszor érintés nélkül érték el Wilsont.
Wilson a rövideket és a középtávolikat szépen dobálta, viszont a hosszú passzoknál nem érezte a célpontjait. A TD McCoynak szép helyzetfelismerés volt. Ott a dallasi védők csúnyán hibáztak. Úgy emlékszem csúnya droppunk nem is volt, sőt néha a WR segítették ki Wilsont is. DE még mindig kevés passz megy a TE-k irányába.
A minden futónk sztem hozta a tőlük elvárható teljesítményt. Lynch időnként már beast üzemmódban.

A védelem a második félben már "top 10" formát produkált. Borzasztó kemények vagyunk!!
A Dline futás ellen jó volt, de a QB siettetni nem tudjuk. Irvin tényleg gyenge, súlytalan a játéka. Bebizonyosodott sztem, hogy csak a sebességre nem lehet építeni a passrusht. A sec. néhány középtávolit benézett, viszont hosszú játékuk talán csak az első féidő elején volt a Dallasnak.
A spec.team elött le a sapkával. Kellett az a TD, hogy egy kicsit megnyugodjon a csapat.

Összeségében a játékkal elégedett voltam, még az apróbb hibákkal együtt is.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Az első félidőben sík ideg voltam és simán lecseréltem volna Wilsont is. Szerencsére nem én álltam az oldalvonal mellett, mert a második etap lényegesen jobban sikerült. Van még gond bőven, de bizakodó vagyok. Irwin továbbra is kétséges nekem, egyszer ha odaért Romo-hoz, az is csak fél sack lett. Pass rush tehát továbbra is 0. A támadó fal helyenként már elfogadható volt, de messze még a tökéletestől. Azért azt meg kell említeni, hogy Lynch TD-je előtt Moffitt szinte egymaga tartotta fel a fél dallasi védelmet. Lynch egyébként kezd belejönni, ami jó jel. A Cowboys harmatgyenge volt, ami meglepett. Még azt is megengedhettük magunknak, hogy Baldwin, Miller, Edwards szinte nem is kapott labdát (ha jól emlékszem). A defense pár dolgot benézett, de néha az ellenfél is besegített a dropokkal. Kancellár egy állat, nem vitás! K.J. Wright meg élete egyik legjobb meccsét játszotta. Iszonyú az a fickó. Volt egy szitu, amikor simán Wagnernek kellett volna megcsinálni a tackle-t, de Wright métereket vert rá és lehozta egyedül. Jut eszembe, Wagnerben mit láttak a szakértők? Nekem eddig ő csalódás.
A lényeg viszont az, hogy most már nem lehet félvállról venni az NFC West-et. 4 győzelem egy hétvégén! Az áldozatok: New England, Detroit, Washington, Dallas. Veretes névsor!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ui: ba'meg, hogy a Ninerst ki fogja megállítani...nagyon egyben van az a csapat, azért magunkban még bízok. 😊Medvepapa
látod látod, hiába rimánkodtál térdencsúszva a Lions Topikban 😉

kis passz rush nem ártana még, Irvin ma is eltűnt, jó a végén volt egy 0,5 sackjepetey
Ez bizonyítja legjobban,hogy mennyire fogalmatlan a srác. Csinál 0,25 sack-et, és ünnepelteti magát 😊

Eredménykövetőben is írtam,hogy szerintem az NFC-Westből 3 csapatnak is benne van a védelme a TOP10-ben. Frisco ligaelit, a Cardinals nem akármit csinált meg Bostonban ( legutolsó 36 haza meccséből Tom 35-öt megnyert ), plusz mi is beférünk szerintem.
Kancellár,ET,Sherman,Browner, nem is tudom melyik játéka tetszik jobban.
Flynn játékát még mindig megnézném, habár a Wilson bandwagonon ülök.
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Grat srácok 😊
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Ui: ba'meg, hogy a Ninerst ki fogja megállítani...nagyon egyben van az a csapat, azért magunkban még bízok. 😊Medvepapa
látod látod, hiába rimánkodtál térdencsúszva a Lions Topikban 😉

kis passz rush nem ártana még, Irvin ma is eltűnt, jó a végén volt egy 0,5 sackjepetey
És most már a Cards miatt is izgulni kell...😊 Pass rush-ból tényleg több, mert így nehéz dolga van a secondary-nek is.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Ui: ba'meg, hogy a Ninerst ki fogja megállítani...nagyon egyben van az a csapat, azért magunkban még bízok. 😊Medvepapa
látod látod, hiába rimánkodtál térdencsúszva a Lions Topikban 😉

kis passz rush nem ártana még, Irvin ma is eltűnt, jó a végén volt egy 0,5 sackje

több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Na ennyit arról, hogy 1 meccs és 2 drive után már majdnem mindenki Flynn-t követelte...félreértés ne essék, semmi bajom vele, sőt, csak ez a fajta gondolkodás annyira jellemző idehaza...
A csapatnak gratula, ilyen játék(a 2. félidei) kell a PO-hoz! Ami külön öröm, hogy minden csapatrsz jobb volt a Cards meccshez képest, így kell majd fejlődni meccsről-meccsre. Na most már húúú de Packers... 😊

Ui: ba'meg, hogy a Ninerst ki fogja megállítani...nagyon egyben van az a csapat, azért magunkban még bízok. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Emberes győzelem, gratulálok. petey
Nektek is kalappal a Detroithoz. Nem lenne az igazi úgy söpörni a csoportot,hogy már esélyetek sem lesz decemberre 😀

És akkor a forduló Westes meglepetése nem is a miénk.undisputedly
köszi, nagy harcban lesztek a 2. helyért 😀

Helm: yayy

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Látlak újra PÍT !!!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Emberes győzelem, gratulálok. petey
Nektek is kalappal a Detroithoz. Nem lenne az igazi úgy söpörni a csoportot,hogy már esélyetek sem lesz decemberre 😀

És akkor a forduló Westes meglepetése nem is a miénk.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Emberes győzelem, gratulálok.

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Azért a végére elfáradt a Cowboys is!
Vannak bíztató jelek!
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Grat srácok,geci fizikális csapatotok van!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 242 — Je suis kobranadrág
Harci ideg csak bennem van? Múlthéten tökre "nem izgultam" most meg iszonyatosan. Lehet azért mert adja a TV, és mindenki lát minket? 😊