NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
gratulálok, a védelem megnyerte. erről ennyit.

Wilson/Bevell: 3. hét, így ezzel az offense-el, playhívással nem tudom meddig lehet menni, de ez karcsú lesz a továbbiakban ha a többi csapat alkalmazkodik majd.

bocs Ik, és undi, Tate TD-je nem volt az(kezdve a lökéstől)petey
Objektíven én is azt mondanám,hogy nem volt elkapás, de mint Hawks fan, már meggyőztem magam,hogy az bizony pont TD 😀

Többször megnéztem most az nfl.com-os videókat, és szerintem nem az elkapók sara. Wilson egyszerűen nem teszi oda nekik. Espn-en volt egy érdekes elemzés,hogy annyival alacsonyabb az átlag NFL irányítónál,hogy 0,5-1 másodpercnyi csúszást is jelenthet az észlelésben.
Jó volt, elhittük,kipróbáltuk,de most már adjunk esélyt Flynnek. Csak meg kell nézni,hogy Rodgers a 3. negyed végén milyen lézer pontossággal odatett labdákat osztott többek között Finley-nek. Ennyire a mi elkapóink is eltudnak szakadni. Ráadásul Russel a sima checkdown-t sem játsza meg sokszor. Az a 20 yardos sackbe menekülés mindennek a teteje volt.
A védelmünk Top10, és akkor finoman fogalmaztam. Jelen pillanatban erős harc folyik a div. második helyért. ( a Cards 3-0 ellenére, szerintem még ti vagytok a favoritok )

u.i.: Érdemes megnézni milyen szépen alkalmazkodott a GB O# a második félidőre. Ilyet tőlünk sose fogunk látni.

u.i.2: Az egész ligát tekintve, az NFC-West-nek van a legtöbb győzelme 😊
több mint 12 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Na ne. Jól látom? Megcsaptuk a Packerst? Nem akarom elhinni. 😀

@KJuraszik
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
gratulálok, a védelem megnyerte. erről ennyit.

Wilson/Bevell: 3. hét, így ezzel az offense-el, playhívással nem tudom meddig lehet menni, de ez karcsú lesz a továbbiakban ha a többi csapat alkalmazkodik majd.

bocs Ik, és undi, Tate TD-je nem volt az(kezdve a lökéstől)

több mint 12 éve
buccaneer 490
A Seahawksnak szurkoltam , de az utolsó mp-es TD-t szabálytalanság előzte meg. Így nem lehet maradéktalan az öröm. Minden esetre a D fantasztikus . Grat.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
katasztrófa a játékvezetés. ennyi faszságot amit befújtak fájdalommal töltött el, és mindemellé élvezhetetlenné teszi a meccset. de az legalább látszik h nem oldalra fújnak, mert mindenkinek befújnak minden hülyeséget 😀 na de a meccsről.

ez a védelem iszonyú magasságokba emelkedhet. egyszerűen félelmetes h nagyjából a leggyengébb tag hill, aki 2 éve még a legjobbak között volt. iszonyú jó amit csinálnak, mondjuk bradleynek még mindig vannak ilyen két évvel ezelőtti bevillanásai ezzel a 3 emberes pass rushal 3rd downál. azzal ki tud kergetni a világból.
offense. egy pozitívum, h ware után matthews se csinált sacket. tudom futottunk szinte végig, de akkor is. egyébként meg sztem anyukám is tudta a gameplant. 1&2 futás aztán egy középhosszú őassz. nagyjából ennyi voltunk. nagy szenvedés volt az már biztos.
wilson. fene se tudja mit gondoljon az ember róla.első tdje szép volt, meg az is, amit tatenek adott a végén, de elejtette. ellenben kicsit olyan tesze tosza. tudja mit akar, de olyan szerencsétlenkedésnek tűnik. meg van netán szeppenve? fene se tudja.
összességében W az w, örültem volna ha a bírók szerepe kevesebb, de faszányosan állunk, következő 2t hozzuk, akkor lehet itt még eső, sár
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Azért Tateből 2 hét alatt a pótbírók egy hőst csináltak kb...Tate-Lee és most a lökés.
De nagy grat, imádom a Dteket!!! Brutál jók!

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
sztem az egyértelmű, hogy TD az elkapás... az, hogy miért nem fújták be előtte a lökést az a kérdéses és hát úgy mindent számba véve, ma nagyon sokat hibáztak a sporik, ez így nem elég jó...SeaSzilaHawk
Lökdösődés mindig van, az ilyenkor nem számít. TD volt, ez viszont igaz. A Rice DPI nem volt az, azaz Rice volt az aki szabálytalankodott, cserébe viszont a GB TD drive-nál nem volt DPI amit befújtak ellenünk. Sz@r volt az O#, de a GB mégsz@rabb !
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
sztem az egyértelmű, hogy TD az elkapás... az, hogy miért nem fújták be előtte a lökést az a kérdéses és hát úgy mindent számba véve, ma nagyon sokat hibáztak a sporik, ez így nem elég jó...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszanézve a felvételt a cserezebrák nem kurták el, ez tényleg TD volt!

Jennings hiába kapja el korábban a labdát, mivel a levegőben van, nem birtokolja. Mire a földre érnek, Tate keze ott van a labdán, és ilyen esetben a szabáyok szerint a támadó csapat ér el elkapást, jelen esetben TDt.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Visszanéztem. RW ha minden igaz, a preseason 3. hetében nyerte meg a kezdő pozíciót week1-ra. Akkor az ellen a KC ellen játszottunk, akik az első 3 fordulóban 99! pontot kaptak. Meccsenként 33 benyelt pontot átlagolnak... Ennek tükrében azért méginkább sürgető Flynn játéka hiszen az a hatalmas upside amire hivatkozva játszik, egy gyengécske Kansas ellen jött ki, azóta élesben pedig szunnyad.


A kép hatalmas:

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Ajándékba kaptuk a TD-t, nem vitás, de ilyen gyenge bíráskodást rég láttam. Oda-vissza hajigálták a zászlókat, mintha prémium járna érte. Sajnos támadásban sehol sem vagyunk. Wilson még nincs kész. Így azért nehéz lesz folyamatosan a defense-nek meccsben tartani a csapatot. Ha valamit nem találnak ki Bevellék, akkor gondban leszünk. Csak ki kellene már próbálni élesben is Flynnt. Wilson nagyon keveset passzol, a TE-ket szinte nem is használja, a WR-nek meg szinte csak vészhelyzetben passzol. Ennek ellenére a győzelem az győzelem, még ha kicsit sántít is. Innentől akár a 4-1 is meg lehet.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hatalmas, égbe kiáltóan rossz bírói döntéssel nyertünk. Bevell egyszerűen minősíthetetlen, Wilson gyenge. Egy értelmes drive-unk volt az egész meccsen.
A védelem állat. Elit.
Sajnálom,hogy így alakult, a GB jogosan érezheti meglopva magát.undisputedly
Sajnos a bíráknak nekünk is van mit felróni, 2szer is 3.ik downnál megállítottuk a GB-t de ők állat zászlókkal tovább éltették a drive-jukat. Sajnos hibáztak mindkét oldal ellen, szal nincs miért rosszul éreznünk magunk, mert ez így egy elképesztő végjáték volt, hihetetlen.

Az, hogy az Offense-ünk szart se ér az elég nagy baj, de hát az évek alatt ehhez hozzá lehetett szokni...SeaSzilaHawk
Igen, a GB TD drive-ban hibáztak,mert egyszer megállítottuk őket.


Flynn ekkora fos volt preseasonban, meg a TC-ben, hogy Wilson ilyen játékkal is kiszorította?gabokocka
Nem volt gyenge, de Wilson ha jól emlékszem 5 TD passzt adott, rengeteget hozott lábon is. Már akkor mondtuk,hogy ott cserék ellen játszott többnyire, de most már kezd biztossá válni,hogy nem jelent Newton szintű veszélyt a földön.
Én Flynn-t kezdetném mert jobban illik szerintem ebbe az O#-ba. Lehet,hogy pocsék lesz, de ha PC következetes a "versenyezzenek a posztért" elvével, akkor lehetőséget kell adnia Flynnek, akit nem kevés pénzért padoztatunk.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Flynn ekkora fos volt preseasonban, meg a TC-ben, hogy Wilson ilyen játékkal is kiszorította?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Hatalmas, égbe kiáltóan rossz bírói döntéssel nyertünk. Bevell egyszerűen minősíthetetlen, Wilson gyenge. Egy értelmes drive-unk volt az egész meccsen.
A védelem állat. Elit.
Sajnálom,hogy így alakult, a GB jogosan érezheti meglopva magát.undisputedly
Sajnos a bíráknak nekünk is van mit felróni, 2szer is 3.ik downnál megállítottuk a GB-t de ők állat zászlókkal tovább éltették a drive-jukat. Sajnos hibáztak mindkét oldal ellen, szal nincs miért rosszul éreznünk magunk, mert ez így egy elképesztő végjáték volt, hihetetlen.

Az, hogy az Offense-ünk szart se ér az elég nagy baj, de hát az évek alatt ehhez hozzá lehetett szokni...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hatalmas, égbe kiáltóan rossz bírói döntéssel nyertünk. Bevell egyszerűen minősíthetetlen, Wilson gyenge. Egy értelmes drive-unk volt az egész meccsen.
A védelem állat. Elit.
Sajnálom,hogy így alakult, a GB jogosan érezheti meglopva magát.

szerk: elvileg TD-t kellett ítélni,tehát kicsit hihetetlennek tűnik,de jól döntöttek a bírók 😊
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Csak szólok a kedves híveknek, hogy imádnivaló Defense-ünk van! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Annyira várom már a meccset, hogy nem merek elaludni majd! 😊 Irvin sack szagot érzek! 😛Medvepapa
Jól érezted. Már kettőnél jár az első negyedben!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Csupa izgalom. 😊 47,38 pont lemaradás fantasyben, ellenfél (SeaSzilaHawk) már végzett... nálam QB poszton Rodgers, első futóként Lynch...krankovics
Igen, Lynchnek szurkolok, de remélem Aaron nem csinál nagy meccset és akkor meglehetsz 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Csupa izgalom. 😊 47,38 pont lemaradás fantasyben, ellenfél (SeaSzilaHawk) már végzett... nálam QB poszton Rodgers, első futóként Lynch...krankovics
Itt is nagy az izgalom 😀
Ütni kell a Sajtfejűeket,ha már ennyi meglepetés volt a fordulóban. undisputedly
én ettől félek! A forduló eredményei alapján mi vagyunk az esélyesek! 😀

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Csupa izgalom. 😊 47,38 pont lemaradás fantasyben, ellenfél (SeaSzilaHawk) már végzett... nálam QB poszton Rodgers, első futóként Lynch...krankovics
Itt is nagy az izgalom 😀
Ütni kell a Sajtfejűeket,ha már ennyi meglepetés volt a fordulóban.
több mint 12 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Csupa izgalom. 😊 47,38 pont lemaradás fantasyben, ellenfél (SeaSzilaHawk) már végzett... nálam QB poszton Rodgers, első futóként Lynch...

http://seahawks.hu
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Annyira várom már a meccset, hogy nem merek elaludni majd! 😊 Irvin sack szagot érzek! 😛Medvepapa
csal a szimatod 😀 inkább interception illatok áradoznak 😉

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Annyira várom már a meccset, hogy nem merek elaludni majd! 😊 Irvin sack szagot érzek! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 12 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Én úgy látom, h két megoldásunk van támadásban: 1. szét kell őket futni, mert futás ellen gyenge a védelmük 2. ebből a play action-ök de még véletlenül sem Tramon Williams-re v Woodson-ra dobni, mert ők olvassák, hanem TE-ekre passzolni.
Védekezésben meg emberezni kell és reménykedni, hogy amikor ROdgers meglátja az 1-1-et, akkor nem mértani pontossággal dobál, hanem a sec le tudja majd védeni őket. A Pack O sem a keménységéről híres, szóval újból és újból: Oda kell verni nekik!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Még pár óra és minden szem rajtunk. A Cards győzelme meglepett, a Frisconál meg már egy hete tudtam, hogy zakó lesz, amikor a Sport Tv-ben külön kiemelték, hogy az év legkönnyebb meccse lesz nekik a Vikingek ellen. Éreztem, hogy kicsit rezeg már nekik a léc. Ettől függetlenül nagyon jók. Nekünk meg nagyon kellene hozni a meccset, hátha sikerülne végre kijönni a futottak még kategóriából. Nem is Rogerstől tartok, hanem a szőke őrülttől, nehogy leamortizálja a Törpénket. Lesz dolga az O falnak rendesen. Egyébként el tudnám képzelni, hogy Flynn kezdjen, már csak a "helyismerete" miatt is. Meglátjuk, ébresztő 2.30-kor!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.